Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 [2] 3 4 5 
Pro přátele Durban Poisson - Klikni zde pro originální téma
Erixon
Ono:
Poholaví zjistíš až když se skrátí fotoperioda - buď na podzim, nebo někdo zatemňuje část kytky. Ale nejlepší máš udělat řízek a ten hodit pod lampu na 12/12. když použiješ hledání dozvíš se víc.
Ono
Erixon:
To viem. Len napr. pri Passione1 som vedel pri niektorých rastlinkách pohlavie už po pár týždňoch.

Mňa zaujíma konkrétne DP - kedy a či sa začalo u niekoho prejavovať pohlavie už aj skôr? - takto som to myslel.:)
Keany
zdarec :) koukam a asi durban zaseju pristi rok... vypada to dost dobre!! ale nece se mi za to davat prachy do nirvany.... jestli maj 5/5 nenechavate si nekdo oplodnit kyticku?? bych odkoupil seeds :) ale ne za takovou palku co za to chce nirvana... nemam penez na zbyt ale urcite bych za to nedal malo... potreboval bych tak 50 semen... kdyzta napiste do soukr. vzkazu... dikec... zatim ... :)
Dev1l
Ono-Já mam DB indoor a samce sem poznal 3 dny po přepnutí a samice asi o týden pozdějí,zajímavý ne?Jinak už při ranné květové fázi mi DB voní úplně jinak než všechny indici,který sem doposud měl,včetně DB spolubydlící--Papaya.Takže se na DB mooooc těšim.
ddt
No to je samozrejme,ze sativa vonia inak ako indika takze to nie je nic vynimocne.
Ak chcete nieco co naozaj specialne vonia, inak ako vsetky tieto bezne odrody skuste C99 ci Haze odrody:)
BY

DDT
gambler
DP voni fakt uzasne.
Ono
Zdravím groweri a growerky!:) Zaujíma ma, že či sa vám už ukázali Durbánci ako chlapi? Samičky už začínajú kvitnúť a niektoré rastliny ešte nemajú ani preflowers, z čoho usudzujem, že to budú asi samci. Ale iné náznaky nepostrehujem. Ako ste na tom vy?:)
DeThomas
Jeste porad neni nic videt, sam sem se tomu divil. Ostatni ytky mi uz nasazujou palice (v tom lepsim pripade =o) ale dp nic.
Ono
Takže páni a dámy. Dvaja prerastení adolescentní Durbánci sa prejavili, a tak som nad nimi vykonal konečný rozsudok.:death:
Šudo
DP (od NIRVANY) mám tento rok aj ja a rastie najkrajšie zo všetkých rastlín čo mám. Ešte nekvitne ale sa veľmi rýchlo rozrastá. Dúfam, že má slušný výnos.
gambler
Nechci delat reklamu, ale na nirvane je DP v akci za 13E ...
metalsodik
Durbam s Nirvány mohu dporučit , měl jsem 12 semen a všechny v pohodě, dvě kytky mám venku a a už kvetou, dojel jsem taky jednu malou indoor a taky v pohodě, Nirvána není tak špatná jak se tu traduje!!!!!!!!!!!!!
Dr.Katz
a já mám taky Durban od Nirvány, a ještě nekvete...
DeThomas
Njn, Durban od Nirvany mam taky, klicivost perfektni, roste taky pekne. Dneska se prvni ukazal co se pohlavi tyka a je to samec. =o( Obsypal se koulema jako zadna jina kytka,svinak jeden. =o)
TERMIX
Take s trochou do mlyna a potvrzuji ze DP od Nirvany je jedna z nejlepsiho co jsem jel ve sklizni 2005. Vynikajici je taky New Purple Power take od Nirvany ciste high a rekl bych ze u Durbanu je to o stupen lepsi,jinak dozravani Durbanu na Vysocine je komplikovanejsi vzhledem k vlhkosti ,jet ho indoor by mohlo byt zajimave.
ddt
U DP od Nirvany je probelem, ze je neskory a dokonca neskorsii ako tie miulorocne. Ked u DP zacinaju len samce kvitnut niekedy v polke augusta (srpen) je cas zacat sa obavat ako to bue s dozretim palic. A naozaj. Ja som toho nazoru, ze minuly rok a vyzera to, ze aj tohto roku durbany od nirvany su prilis casto velmi neskore a prestavaju sa stavat serioznymi hracmi na poly outdooru. Tu vidim priestor na nieco nezvykle ako Top Haze ci Lebanese.
Su to velmi dobre odrody dozrievajuce u nas naozaj nacas. Top Haze(koniec septembra-zari) so stavom podobnej intenzity a charakteru ako prava Haze, Lebanese este nemozem potvrdit/vyvratit kvality jeho palic, no vyzera to na velmi vytalnu a skoro dozrievajucu odrodu. Stav by mal byt podobne intenzivny ako intenzivny je jeho rast:)
No uvidime:)
Obel
ddt : a co si myslíš o Durbanu z jiné seedbanky??? jako že dlouho a hlavně pozdě kvete jsem se přesvěcdčil loni, kdy jsme sklízeli koncem října a stejně nedozrále palice. Příští rok se chystám na DP od Dutch passion, sem na něj zvědav, jestli pocítím rozdíl. Letos jedu PPP , NLxHaze a také Hawaiixskunk no.1 vše nirvana seeds , ani jedna zatím nekvete :( tak jsem zvědaF.
Co myslíš ty? Bude rozdíl mezi Durbanem od Nirvany a Durbanem od Dutch passion? chystám se kupit fem.seeds

dík za názor ;)
ddt
Nuz neviem povedat, len viem, ze DP verzia by mala byt maozaj iekedy koncom septembra hotova u nas a podobne ako aj pri NIrvane aj tu je high skor jemnejsi ako velmi silny. Stav u DP verzie by mal byt intenzivny, vybalancovany ako som sa dozvedel od znamych. Ja sa budem moct vyjadrit az na jesen.:)
pyroman.cz
Nevim jestli to jsem patří , ale chci se zeptat , jestli jde nějak durban rozeznat podle vidění , že kouknu a vim :D ....ja jen , že jsem dostal semínka od kámoše , a ten nevěděl , co to je . a ted když to už hezky kvete, tak to začíná mít ty palice taky takhle krásně zbarvený , jako je to na fotkách:)
Obel
pyroman.cz : heheh no jako poznat možná ano, ale zbarvení není určující , třebas i Shaman se při kvetení barví do fialova ;) a rozhodně není sám :D
Obel
ddt : dík za konzultaci ;) počkám si na jeseň na tvuj názor po sklizni, zatjal sa maj

peace :D

Obel
Ono
to pyroman.cz: Ako vyzerá tvoj Durban? Moja doterajšia skúsenosť s touto odrodou je nasledovná:
Semienka od Dutch Passion - regular. Z 10 semienok vyklíčilo 8, z toho 4 samice a 4 samci. Preflowers u samíc sa objavili skôr ako u samcov puky. Preto som pohlavie predpokladal u samcov podľa chýbajúcich preflowers.

Sú to naozaj obrovské rastliny a krásne. Pri dvoch samiciach sa mi zdvojili 2 vetvy. Do kvetu prešli asi pred dvoma týždňami. Jedna samica však začal kvitnúť skôr a dnes už má krásne 10-12 cm palice, ktoré sú pekne husté a krásne voňavé. Už sa veľmi teším. Durbanu zdar!:)
pyroman.cz
to Ono : ja nemam durban , jen mě napadlo , jen ta moje kytka má podobnou barvu , jak palice na poslední fotce :) , tak mě napadlo , jestli to nemuze bejt ono :)
Ono
to pyroman.cz: Jaj tak.:D Tak som to zle pochopil. No oproti tej fotke sa môj Durban značne líši. Nemá takú listnatú šišku, ale skôr je tam strašne veľka bielych blizien.:popcorn:
ddt
Preflowers sa na samicich rastlinach ano casto objavuju este pred rozpoznanim samcoch pohlavnych organov, no tieto preflowers u samic este takmer vzdy neznamenaju nastup kvitnutia. Samotne kvitnutie vo viditelnej forme moze nastat aj za mesiac od tohto okamihu :)
ahoj

ddt
Dr.Katz
když jsem si letos vybíral kterou odrůdu zvolím, tak jsme se tady na groweru dočetl, že v našich podmínkách je nejlepší Durban, že kvete brzo, stačí dozrát a má silné high. Tak jsem zakoupil Durban a vidím, že jsem zase skočil na špek, protože je konec srpna a ještě se ani nechystá vykvést, zato roste do výšky, že mám strach z prozrazení... Loni jsem se takhle trápil s New purple power, kdy mi z 10 semínek vyrostlo 8 samců a ty dvě samice jsem musel koncem října sklidit ještě nezralé, protože se pomalu chystalo sněžit. Tak nevím.
Ono
2Dr.Katz: Z akej seedbanky ho máš?
Dr.Katz
z Nirvany...
bubik
...bohuzel Durban je asi to jediny, co se da od Nirvany pestovat...
ddt
Ale kdeze, nirvana ma dobry Aghan, ktory z outu je pekne silny.
Afghan je naj vec co som mal od nirvani a myslim, ze viacery z vas by ho mali skusit.
bubik
...no nevim - mel sem Early Misty, Swiss Miss a obe staly za hovno...ted od nich jedu Master Kush a nevypada o moc lip...
groover
tak tady mam naky fota
Obel
2 groover : pěkné ;)

2Bubik : já letos od Nirvany : PPP,NLxHAZE,HAWAIIxSKUNK no.1 jako trošku narostly největší má kolem 2,5m kvetou tak tejden, ale oproti loňskému Durbanu se nedá srovnávat, ten byl mnohem větší a krásnější, stejně ale příští rok jdu rozhodně do Dutch passion, zkoušet se vyplatí , ale safra Nirvanu už nechci zkoušet, možno ten Afgan, když je doporučení a odzkoušený tu v našich podmínkách je to něco jiného.

Každopídně dík DDT, s Máriem jsem si vyměnil pár mailiků a příští rok si bude u mě hovět i Lebanese a zřejmě i Nepali z BlueHempu ;) k tomu chci dát DP od Dutch Passion a je to , safra ještě není po sklizni a už plánuju co dám příště :D heheh takže ještě jednou díkeC za tip.

PEACE

Obel
Dr.Katz
sakra, ten můj Durban už je fakt trošku moc velký... je vidět široko daleko... Kdyby aspoň kvetl.
groover
hu !
groover
Tak tady mam fakt uz ty fota !
groover
Sem blazen, tady sou:
Ježíš
chci se zeptat u znalcu jak durban pachne na dalku? hodne skunkove? ja mel na balkone hollands hope a to stacilo pootevrit dvere a celej byt byl prostoupenej skunkovou vuni.
Ono
2Ježíš: Nie som síce znalec, ale môj Durban na dialku skoro necítim. Vonia veľmi pekne. So skunkom to nemôžem porovnať, pretože Skunk1 ešte len prechádza na kvet, takže snáď neskôr.

2Dr.Katz: No to máš pravdu. Durban je masakerne obrovská rastlina.:D To, že ti nekvitne, nemusí byť len chybou niekde v genetike. Môže to byť aj dôsledkom tohoto hnusného počasia. Uvediem príklad: 1 samica Durbanu začala kvitnúť približne pred 2-3 týždňami. Dnes má krásne veľké šišky. Druhá samica začala kvitnúť asi týždeň po tej prvej. Objem šišiek sa zväčšuje a pomaly dobieha jej konkurentku.:D Tretia samica, ktorá začala kvitnúť asi pred týžďnom nekvitne až tak rýchlo, ako jej kamošky. Jednoducho toto počasie dosť spomalilo kvitnutie, ale to asi vieš.:)

Ako píšeš, že Durban ťa sklamal, tak mňa naopak potešil (teda aspoň zatiaľ). Jeho šišky sú naozaj krásne a husté. Úžasne voňajú a už sa teším na ochotnávku. Dúfam, že príde čoskoro.:)
Ježíš
tak to sedi. mam od rana malyho durbana (hehe rym) na balkone a prestoze kvete vubec ho necitim, teprve kdyz rypak zaborim do vrchni palicky tak citim takovou zvl. vuni, neco mezi korenim a orechy :D a to se v panelaku plnym anonymnich udavacu pocita aajjt? ;)
Tady detailík mýho durbánka, jinak s tou vůní, taky nevím k čemu to přirovnat, je to originální :)
Ono
Pekný Durbaník.:) U mňa to vyzerá tak, že fialová nebude ani jedna slečna. K tej vôni: tiež som dlho rozmýšľal, že čomu sa to podobá a napadla ma len kombinácia byliniek a ovocia.:)
groover
Říká se, že by měl vonět po lékořici, takže pendrek (samosebou ne ten fízláckej). Ale začal mi vonět taky až teď a voní velmi jemně. Takže ideální do baráku, plnýho čmuchalů.
Ono
Toto je môj Durbaník.:) Pestovaný zo semienka od Dutch Passion. Hnojený na kvet Plagronom Alga Bloom.;)
ddt
Tak to je nadhernyy durban ONO:)
K+ urcite mas:)
Dr.Katz
je to možné, aby Durban od Dutch Passion byl už takhle rozkvetlý a můj od Nirvany ještě ani blizna?
[CZ]Neon
Nirvana..o ni se rikaj veci jako ze dva balicky od jednoho modelu nemusi byt stejne.
truPka
Jeden z mych durbanku ze seminka od dutch passion
Ono
To Dr.Katz: Hádam sa neurazíš, ale nie je tvoj Durban samec? Pretože takto sa u mňa prejavovali samci. Samice mali už dávno preflowers a samci nemali absolútne nič, ani náznak pukov. Až pri každodennom preskúmavaní rastliny som našiel na vrchných paličkách samčie puky v rannom štádiu tvorby.
loeX
No u mě se samci DP od nirvány ukázaly ještě před květem samiček, který v tuhle chvíli kvetou +- 20 dnů a už pěkně cukrujou...
Dr.Katz
mám 10 rostlin Durbanu a kvete jedna. Na ostatních jsem našel sem tam nějakou blizničku, ale ještě se ani nezačaly zvětšovat kolasy, normálně pokračujou v růstu, už měří snad 4 metry... žádné samce jsem zatím neobjevil.
groover
Mám tu další fotky mého oblíbeného Durbánku:
groover
Některé jsou 2 x, ale tyto tam ještě nejsou:
Zdravíčko, tak taky jedna fotečka. Semínko od Nirvány. Krásně fialově kvete, už se pomalu začínají ohýbat větve jak jsou ty palice nafouklý :)
DeThomas
Muj durban dovonel. estihnul jeste ani poradne nasadit palice a uz ho nekdo ukrad. =o(
MUZsRANAMI
je toto durban poison? :D

alebo Early Misty? :slizoun:

PS: asi som poplietol semienky. poradte neviem. dik.

ale podla fotiek hore to zda byt DP.:bravo:
Wokap
2 MUZsRANAMI: Ano, tohle skutečně vypadá na DP, stavba listu napoví hodně...
Když se podíváš na fotografii u příspěvku 151 (truPka), tak takhjle DP rozhodně nevypadá, nechci bejt hnusnej hajzl, ale to je nějaká říznutá sativa...
Ono
2Wokap: Hm... Je to zvláštne, ale podľa mňa to Durban môže byť. Máš pravdu, že vyzerá inak, ale na 1 mojej samici mám dvojitú vetvu a na jej konci rastie taká zvláštna šiška s rovnakými listami, ako má truPkov Durban.
Wokap
Tak sem z toho lama, fakt nevim... Ozval jsem se, ptže mi to nesedělo, pokud říkáš, že je to možný, samosebou mlčím a jdu hrát kuličky! :D
Ono
2Wokap: :D Nie som si istý, ale podľa mňa to môže byť Durban. Pretože mám 1 samicu, ktorá má obrovské šišky, ale menej orosené a viac listnaté. Druhá samica má o niečo menšie šišky, ale za to orosenejšie a menej listnaté. No a o rôznorodosti napr. Passiona ani nehovorím. (K tomu neskôr v inom threade.:))
groover
Myslim že to je spis Early Misty, viz foto:

http://gallery.cannabis-seeds.cc/di...album=26&pos=22
MUZsRANAMI
apci tak mi teda poraddte lebo ja to fakt netusim, aj album by som s tym rad zalozil ... ale neviem ako ho nazvat EM ci DP.
Ono
2MUZsRANAMI: Ja to tipujem na EM. Durban má väčšie listy a hlavne mohutnejšie šišky. Ale netvrdím to na 100 %.:)
DJ BISKUP
Já si taky myslím, že je to EM. Zrovna letos ji pěstím taky a vypadá skoro stejně, akorát ji mám trochu tmavší. Jak to máš vlastně velké ? By mohla být taky dobrá indície k tomu, zda-li je to DP nebo EM :)
Dr.Katz
a já si myslím, že nenajdete dva stejné Durbany, takže to může být cokoli. Důležité je, že to vůbec je.
MUZsRANAMI
Tak toto hodnoti velmi kladne ... hlavne ze je, veru tak .. ci DP ci EM ... slapat to snad bude :D

Dik Dr. Katz uz mam po problemoch :crazy:

citace:
Původní příspěvek od Dr.Katz
a já si myslím, že nenajdete dva stejné Durbany, takže to může být cokoli. Důležité je, že to vůbec je.
DARK.TEK
ahoj lidi...potreboval bych poradit prosim:)...mam durbana v kukurici,ta je na zrno tagze jí jeste zklízet nebudou. kytky myj asi 1,80cm a tak 10cm jeste zeleny ale hrozne lepkawy palice. jeste to bude nakej ten casek potrebovat....chtel bych se zeptat zkusenejsích, jak dlouho by mi tam nak priblizne ty kytky vydrzeli kdyby jeste pred sklizní padly uz naky ty mrazíky, protoze to tam chci nechat jeste tag do konce ríjna..predem dík za radu
groover
Nechat v klidu dozrát !
Wokap
Tak mi konečně taky začaly kvíst holky moje milovaný, zabržděný... Selekcí z toho vypadli jen 2 samičky (4 samci - to dle IMHO není dobry, ale asi sem to posral s pH...:/ ).
Otázka je prostá, myslíte, že to ještě stihne dojet bez plísně? Dokázali by jste mi poradit něco proti plísňovému napadení a nebo není jiný cesty než vystříhávat napadený materiál a doufat? Za odpovědi děkuju.

Viva DP!!! :D
DARK.TEK
tag moje kyticky....DP a noname
DARK.TEK
jeste par fotek
Dr.Katz
wokape, záleží na počasí, jestli bude do prosince babí léto, tak ti to dokvete...
Ono
2Wokap: Moja skúsenosť je taká (pestujem v skleníku), že kým boli teplé dni, tak sa pleseň neukázala. Ale s príchodom chladných a vlhkých dní sa pleseň šírila veľmi rýchlym temptom a napáda mi hlavne najväčšie palice.:(:(:( Striekať to už nechcem, lebo onedlho ide DP dole.

Ešte keď sme sa tu bavili o rôznorodosti Durbana, tak naoazaj sú veľmi rozdielny, aj keď sú napr. z jedného balíčka seeds. 1 môj Durban mal obrovské palice, ale zato redšie. Druhý mal menšie palice, ale husté a tvrdé ako betón.:)

2DARK.TEK: Pekná fialka, ale mohol si to dať radšej niekde inde, pretože toto je thread o Durbane Posion.
DARK.TEK
tak a fialka uz je sklizena a durbanek skuruje fakt dobre:) akorat sem koukal ze tam nekdo asi byl protoze tam byla 1 ustípla palice ale kytka tam nastestí porad je...nejspís naka srna...mozna...snad
hasun
To DARK.TEK a nebo to byl taky pěstitel ale ne čorkař, dělam to stejně. Když někomu náhodou najdu políčko, a je to zralý uštípnu jednu šištičku na košt. Myslim že je to fér. Co vy?
Ono
2hasun: Fér by bolo, keby si mu tam nechal jednu šištičku z tvojej rastliny na okoštovanie.;)
hasun
Ono : Tak já to vidim trochu jinak.
Du se projít a najdu náhodou někomu políčko. Šišku si vemu a neberu to jako čórku,ale spíš upozornění "dávej si pozor",nebo "máš to moc vidět".
Všímavej člověk by si toho měl všimnout a kdo pěštuje "na divoko" všímavej prostě bejt musí.
hasun
Připojuju jednu fotečku k tématu Jedinej muj Durbánek z osmi kytek.
8:1 pro koule. Ale spokojenost
Hanos
Kdy je vhodné sklízet DurbanPoisson v našem podnebí (ČR)?
Tak jsem si to tady pročítal,ale překvapilo mě, že někomu DP začal kvést docela pozdě ( od NIRVANY - Myslím), a tím se opozdí i doba sklizně,ne?

Durban se má údajně sklízet koncem září až začátkem října,
tak se chci zeptat, jestli už vám dozrály a jestli jste už sklidili?
A pokud jste někdo pěstili v kukuřici, kdy jste to tam sadili ?
Kukuřice se u nás sekala již 29. září (docela brzy), zajímalo by mně jestli by DP stačil dozrát.
Uvažuju o DP na příští rok od ale nevím jestli to stojí za to v kukuřici.
Předem dík za vaše rady a zkušenosti.
Wokap
Já nemůžu soudit oběktivně, jelikož ho jedu prvním rokem, ale mě stále ještě neuzrl, no jen se podívej...

http://grower.cz/forum/showthread.p...5556#post465556
Hanos
to wokap
Tak ta má do zralosti daleko. No Zvláštní DurbanPoisson.
Odkud máš semínka? (od nirvany?)
Po tom co jsem viděl, mě začíná DurbanP. odrazovat.
truPka
Já už jsem svůj všechny 4 svý Durbany už sklidil v uplynulých asi dvou tydnech..měl jsem semínka od DutchPassion.Ale nemám bohužel žádný pořádný fotky ze sklizně..no kdyžtak se můžeš podívat tady http://grower.cz/forum/showthread.p...1341#post451341
Wokap
2 Hanos: Jj, je to od Nirvany. Je to moje první pořádná a 100%ní genetika a asi se na to příští rok vyseru, strašně mě to zklamalo. Měl jsem jeden NoName východočeskej outdoorek, malinkej - 25G suchýho, ale už je snad měsíc v krabici a tahle mrcha z Holandu ne a ne... Chjo...
zhulenej krtek
citace:
Původní příspěvek od Wokap
2 Hanos: Jj, je to od Nirvany. Je to moje první pořádná a 100%ní genetika a asi se na to příští rok vyseru, strašně mě to zklamalo. Měl jsem jeden NoName východočeskej outdoorek, malinkej - 25G suchýho, ale už je snad měsíc v krabici a tahle mrcha z Holandu ne a ne... Chjo...


uz mesic v krabici nerikej ze ji este mas :D
Young.Buck
Tak ja taky připojim fota sveho Durbanka...
steve
Zdravím Durbanology :)
Tak tady mám předčasně seknutý Durbánek, jelikož přízemní mrazíky nepřejí zhola nic.:p
AciDo
Takže tady máme 3x Durbánek od Nirvany - počátek květu na konci srpna a zkoseno teď v pátek 13.(kvůli útoku plísně - jinak bych ještě tak tejden počkal). Mix - zemina, substrát, koňské hnůj a perlit. Hnojeno Wuxal a OBM.
Každá kytka je odlišná od zbývajících jak strukturou, tak listama a palicema - prostě každá je úplně jiná...nechápu...
AciDo
pokračování...
Hanos
to: AciDo
Každá kytka jiná
Můj názor na Nirvanu je takový, že tam nějak modely neřesí.
Prostě vám dají, to co zrovna mají. = že vám třeba dají outdoorovky sativy, ale hodně z nich nemá zachovanou genetiku. Prostě vám dají nějaké kžížence Durbanu a dalších outdoorovek.
Někdo má štěstí a dostane odpovídající model, někdo dostane shit, který začne kvést až v září..
Také tomu odpovídá cena, že?
Samozřejmě je to jen můj názor, nechci nikoho ovlivňovat.
AciDo
Samozřejmě u mě při výběru genetiky hrála roli cena- jinak by si obědnal Durbana z DP za dvojnásobek a měl bych jistotu, že to co píšou je pravda. Každopádně tentokrát to vyšlo...
Young.Buck
No tak ještě přihodim nějake obrazky...toho meho Durbánka
HCSBUBI
no ještě k tý klíčivosti od Nirvany kak bych řek že ta klíčivost je tak 75-85%.měl jsem od nich ICE a ten teda nic moc ale potom sem měl SSK a ten je v poho.klíčivost 90% a vypadá to naozaj dobre.Kámoš měl Hawai x Maui Wauia taky god.
hasun
Sklizeno 27.10.2006

Sazenička od kamaráda, kupovaná minulej rok od Nirvany.
hasun
no tak až teď budou nějaký fotečky.
hasun
a ještě něco...
hasun
.
hasun
..
Wokap
Tak sem ten svůj jed z Durbanu nakonec uhlídat nezvládl, vrchní palice skončili díky plísni na koompostu, ale to co sem zachránil dává naprosto neskutečně. Bál sem se, jestli mi jedna kytka vydrží na celou zimu a jsem rád, že ano - DP mi letos nedal kvantitu, ale vynahradil to kvalitou. Je to krásný koření! :D
hasun
Ještě poslední letošní fotečky. Snad se budou líbit.
hasun
:-)))


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma