Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Zákon a Právo

Stránky: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 
Výlet s marihuanou přes hranice / pašování - Klikni zde pro originální téma
foristbigg
to satanda: dik moc ale mne nejde o šampon ale o tu ganju šampom mozem z vysoka Je*at :D lebo zelene veci si tam v supermarkete nekupim :D
foristbigg
ja sa len pytam ci ma najdu alebo nie ......
satanda
nebudes mit zadnej sampon a najdou to u tebe..když ho tam trocha bude tak to pec neucejti.....(btw: letos pozor na cestě do chorvatska prej to ted mrtě hlídaj a každý český auto zastavujou a prohledávaj)
Hyde
Satando tvoje zevšeobecňování tvých subjektivních zkušeností může skutečně někoho dostat do docela prekérních situací...
Problému převozu trávy (resp. jejího odhalení pomocí detekce, tedy ne-vizuální kontrolou) evidentně nerozumíš a myslím že ten kdo by se tvýma "pravdama" byl ochoten řídit, bude pocházet z ranku pakoňů, kteří si ty pravdy jsou schopni vyložit tak, že se můžou cítit v poho, pokud pojedou do Chorvatska Oplem...;)
když...
citace:
Původní příspěvek od satanda
.. každý český auto zastavujou a prohledávaj)



při okraji: dovedu si představit jak dlouhý a vítězoslavný úsměv na tváři celní policie kdekoliv na kurva světě vyvolá samotný pohled do rastamanova báglu, kde je vedle dvou jetých fuseklí a náhradních slipů už jenom kafe a šampon.
Pes může zůstat ležet v koutě...

H.
sevoss
Zdravím

V pravní řadě bych se chtěl omluvit že nejspíš zakládám vlákno,které už tu nejspíš je.

Jedu s mladou po delší době k moři a rádi bych si vazli max. 2x1g s sebou.
Máte njáké zaručené typy jak zabranit psovi aby ucítil, jinné??

Pojedem autobusem kde si myslím,že by se to nemuselo až tak hrotit.

Napadlo mě dvojtej pytlík zatavenej jako základ,a zasypat do velkého kafé,které se pokusím neporušeně otevřít tím že to napařím na konvicí.

Potom dám do zavazadlového prostoru do menšího batohu s věcmi na kterých mě moc nezáleží,abych se k tomu nemusel v případě problému odhalen


Děkuji
MDe_
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=11987
sevoss
MDe:

Díky za přesměrování.Ale rád bych slyšel ještě názor na to co jsem psal,jestli to čokl ucítí či ne apod.

Zaujalo mě ve stárém vláknu slisováná kulička skunku zabalená do igelitu a hožená do krému na opalování...
ganja-steve
ja to zakapaval voskem, dokud z toho nebyla takova koule a v klidu:)samozrejme jsem to mel ve dvou saklech
AppleMan
Zdravím tě.
Pokud jsou na hranicích ti správní psi, tak to prostě neschováš.
Pos necítí jen to samotnou trávu, ale i ostatní pachové stopy, to když jsi to měl v ruce, zůstane stopa, tu přeneseš na batoh, i na to kafe, atd.....

Pokud jedeš někam po EU, vůbec bych se celníků nebál.
Vklidku si sedni do autobusu. Dej si pivko v plechovce, vypij, do plechovky hoď travku, a tu zmuchlej a hoď do koše, za hranicema vyber...
sevoss
No třeba Chorvati jsou na to teďka pěkně vysazení...

S tím košem jsem to tu taky četl ale moc se mi to nezdá


To myslíš že doma když to třeba tyden předem uskladním do toho kafe(i třeba s rukavicema).A pak se sklenice a batohu budu dotýkat jen čistýma rukama tak že to fakt ucítí?
Taky jsem slyšel že třeba dat fence co hárá do boudy hadr a hodit ho někam do zavazadlového prostoru.Že pak pes je zblblej a cítí jen s piči smrad
Hyde
citace:
Původní příspěvek od sevoss
pes je zblblej a cítí jen s piči smrad

:D :D
...a právě z tohoto důvodu jsou k pachovým pracem u Celní policie cvičeny a nasazovány takřka výhradně feny. Takže error, cestovatelé.
Ale jelikož zde stále nepolevují snahy o poměrně úsměvné pokusy se smellingrama vycintat, přihřeju si zupu taky: matroš v dopravním prostředku zásadně co nejvýš - pachové molekuly se odpařují intenzitou tepla tj nahoru (magnety, lep.pásky), v co nejmenším futrále (žádné kontrastní pachy - pepře, kávy, voňavky, jednak to zvětšuje přepravní nádobu, druhak psovi napovídáte!) ale zato pěkně ohňácat trávou čerstvě "navoňanýma" rukama co nejširší okolí, těmahle rukama pomáhat nakládat zavazadla cestujícím, kteří by na trávu evidentně ani nepohlédli, přemístit epicentrum zdroje pach. intenzity ale především - planně zamořit okolí. Pokud jednou travka v autobuse je, fena ji UCÍTÍ! Tak ji nechme ji cítit, ale nenechme ji ji najít. Je to pouze "hra na chytřejšího"!
Samozřejmě pokud čenich psa dřív nebo později skončí ve vaší voňavé (leč prázdné) kapse, s úsměvem celníkovi přiznejte, že ten POSLEDNÍ špek před chvílí na odpočívadle jste si opravdu vychutnali, příp. se mu omluvte že jste mu na chvíli zaměstnali pejska...

Bon voayage, ami!
H.
sevoss
To to by mě nanadpadlo,ale ani to dělat nebudu...Nakonec stejnak po tom zelí budu smrdět nejvíc..
Highlander
Neviete niekto ako to vyzera na letiskach v Juznej Amerike ? Kvoli paserakom koksu su tam psi asi aj rovno ubytovani alebo nie ? A co medzinarodne balikove zasielky ? Je to bezpecne ? Davaju tu cuhcat psom ?
FeSTeR
citace:
Původní příspěvek od Highlander
Neviete niekto ako to vyzera na letiskach v Juznej Amerike ? Kvoli paserakom koksu su tam psi asi aj rovno ubytovani alebo nie ? A co medzinarodne balikove zasielky ? Je to bezpecne ? Davaju tu cuhcat psom ?

Nah ktomuto by som chcel vediet ako to funguje na pošte ci uz vnutrostatnej alebo česko-skovensko.
Highlander
to Fester myslim ze po sengene by nemal byt problem nieco poslat teda pokial to nie je na dobierku a cena tovaru vacsia ako 50 e. Tusim zasielky do 50 e nepodliehaju kontrole. Ale myslim si ze nejaka nahodna kontrola sa moze vyskytnut :D Ale zaujimalo by ako to funguje ked nieco poslielas napr z Kolumbie :D Ci je tam automaticka kontrola alebo to ze niekoho odhalia je len dielom nahody ?
pedro_devil
Byl jsem v Chorvatsku autobusem asi 7x za posledních 12 let a ještě se mi nestalo aby´autobus kontrolovali, ani jsem neviděl, že by kontrolovali jakejkoliv jinej turistickej bus! Ba dokonce nechtěli loni vidět ani pasy, když jsme jeli autem, stačilo, že viděli, že se jedná o pas ČR a mávl rukou ať jedem a to sme měli v našem Meganu ve schrankach pod podlahou dohromady asi 10g! :) A pokud chceš v Chorvatsku pálit tak ti doporučím jít na místní disco a navázat kontakt s místní omladinou a ty nám vždy něco sehnali /jezdíme do Bašky Vody! A to samé když jedu do Egypta, tam stačí zajít na "bazar" kde starý Egypťani hulej v kavárně šíšu a na férovku jim řekni, že by sis dal šíšu s něčím lepším a silnějším a vždycky se zhulíš jak debil!!! :D
sevoss
Ty jo díky za info já jezdil do Bašky Vody taky (a vedle Brela).Ale právě jsem nechtěl nic jistit tam abych se náhodou nespálil.
meridak
pred rokem,filmovka v kapse pres dve letiste,viden a pariz. na mauritiusu se pak pekne kourilo
ganja-steve
no a nevi nekdo, jak to vypada letos na hranicih s chorvatskem?
prc
zdravim lidicky :)

Snad ma nezlyncujete za zakladanie novej temy na margo otazok, ktore tu urcite padli uz mnohokrat, no spolieham sa na to, ze takto mam sancu na vacsi pocet napomocnych reakcii...

Cez cestovku sa chystam na dovolenku do Egypta a nejak sa neviem zmierit s faktom, ze by som si pobyt nesprijemnil nejakym tym brckom :) a myslim, ze nikomu z vas nemusim vysvetlovat preco snaha o pasovanie mierne prevysuje racionalne uvazovanie :P ...chcel by som vziat cca 3g, no kazdy vie co mi hrozi, v podstate uz aj pri omnoho mensom mnozstve...z basy mam paniku tak ci tak a nie to este trcat niekde v Egypte :/

Aj ked este niesom defitivne rozhodnuty ci do toho ist alebo nie, popisem vam sposob akym som travku zabalil + alternativu a rad by som od vas pocul ci s tym mam sancu presjt, alebo som TOTALNY MAGOR a riskujem privela :D

travku som potlacil do celofanu z cigariet a snazil sa vytlacit co najviac vzduchu...umytie ruk...nachystal som si 4 pasy asi 30cm dlhej, raz prelozenej potravinovej folie a opatrne balil (po kazdej obratke som ohol kraje atd. atd.) ...po kazdej vrstve som si dal nove igelitove rukavice a takto pokracoval, pricom do predposlednej vrstvy som este nasypal cerstvo pomlete korenie...balicek som vlozil do vydlabaneho klasickeho mydla a zalial rozpustenymi hobliknami zvysneho mydla (na mydle teraz nie je badatelne, ze by sa jednalo o nejaku skrys)...takto zapalene mydlo chcem dat do potravinovej krabicky a velkeho ziplocku spolu so zubnou kefkou a pastou (pak este do kozmetickej tasticky a do hlavnej batoziny)...ak sa teda drzim teorie, ze odrbem pripadnu kontrolu so psikami, nastavaju obavy z toho, ze letiskovy scanner odhali nieco v mydle...CO VY NA TO?

mam este alternativu : narvat travku do fixy z hliniku, vrstva vosku, kava a zas vosk...pride mi to menej "cuchovo" izolovane ako prva alternativa, no aspon sa nebojim, ze by scanner "presvietil" hlinikove telo fixy :)

chcel by som teda vediet kolki z vas by sa do niecoho takeho pustili alebo v zmysle pudu sebazachovy vydrzali 11dni bez brcka (kedze mam overene, ze v danej lokalite sa neda zohnad ani has)

Dakujem za vas cas a pripadne postrehy

Prc
.:INDI:.
V egypte niečo určite zohnaš ...zbytočne riskovat.....
bubik
muzes model balit do ceho chces, ale psisko to VZDYCKY vycenicha..navic predstava byt jedineho dne straveneho v egyptkym lochu by me od dovozu spolehlive odradila. z vlastni zkusenosti vim, ze sehnat huleni v turistickym centru /Hurghada/ neni vubec zadny problem - dopoledne sem dal rec s barmanem na plazi a vecer uz jsem ladoval celkem kvalitni hasik do vodnice...
Bárt
Proti psum by měla být káva u trávy, pak to prý nevyčenichá.
chuck53
No já nevím jak tam jedeš, ale na letišti běžně hážeš věci do rentgenu. Příruční zavazadla určitě a ty velké jdou podle mě taky nějakou kontrolou. A řekl bych, že taková parádní dutina z nehomogenní hmotou v mýdle zaujme nejednoho celníka :)

Takže bych to strčil někam na dno tabáku a měl ho někde v železných zásobách v kufru. Já sebou vetšinou vozím tolik věcí, že by se tam něco takového hravě ztratilo mezi žrádlem, chlastem a jinýma zbytečnostma.

A pes ti vyčichá všechno, toho nějakých pár vrstev folie nezastaví a to koření ho ještě pořádně roztůruje aby se víc snažil ;-)
prc
to je ta otazka...ci su tie letiskove scannery schopne "presvietit" aj mydlo :P
ono to samotne mydlo je hodne aromaticke a ak bude zavrete v potravinovej krabicke, v zipaci s kefkou a pastou, a este aj v kozmetickej tasticke s dalsimi vecami, ktore produkuju rozne pachy...neviem preco mam pocit, ze by to psa odrbalo, no bojim sa toho scanu...najlepsie by bolo mat moznost to mydlo prescanovat, ale taku teda ani nahodou nemam :D
jestedman
bubik ma pravdu, psa neodrbeš
Nad čoklem ti neporadim ale jestli to bude v nějaký ty hidienický taštičce, okolo kupa harampádí tak si se skenerem nelam hlavu,,, vem si kolik kufrů jim tam projde XD nějaký dutý mýdlo toho si nikdo ani za boha nevšimne,,, ale otázka je jestli to za to riziko stojí, skoč si někam na dízu a určitě najdeš :) já myslim že na vejletníky tam jsou dealeři zvykli :)
gremlin101
Jestli máš jen 3g, slisuj to a dej si to do boty, tam ti nikdo nepoleze, a jestli narazíš na čokly, tak to přednima neschováš asi ani v tom mýdlu.. Nebo si z toho ubal brka a zaměň to za pár retek v krabičce.., to ti přez rengen taky neprokouknou..
Koloušek
Hoj, já bych se na to teda vyprdnul. Skener ti najde cokoliv, nemysli si, že jsou blbý a přechčiješ je nějakou dutinkou nebo čim to chceš pašovat. Pokud projdeš, tak jen a jen z libovůle toho kdo ti to kontroluje(huliči jsou přece všude ne?:-). Každopádně bych to neriskoval kor pokud jsi ze Slovenska, co jsem dostal takový povědomí tady z Groweru, tak bych se u vás asi bál odpálit i brko někde na veřejnosti...
Každopádně v Egyptě hash hash snadno seženeš, tak nač nosit dříví do lesa. Přeju pěknou dovolenou..
Hlava
Sem to spojil s tématem ktery se tomu věnuje od roku 2002 , no poradim ti jak to udělat , nech si to poslat do egypta poštou UPS , DHL , samo dobře zabalené at to nesmrdí od pohledu , zpáteční fake adresu a máš klid , čau Hlava
Stoned_r41d3r
Tedy a tudiz neco malo s mou spetkou do diskuse .

Predevsim chci hned na uvod poznamenat fakt, ze cestovat kamkoliv s modelem je obrovska klukovina a hazard s vlastni svobodou, coz je nedocenitelna vec nad vsechny drogy sveta.

citace:
Původní příspěvek od Symbio

- žádný "nádobíčko" v mém autě nenajdou, protože tam žádný nevezu
<...>
- když jde se psem, nenápedně vystoupím z auta otevřu nůž a psa několikrát mířeně bodnu do hlavy, břicha, páteře a potom odhodím směrem od auta, (vše v tichosti abych nevzbudil policistovu pozornost) jedině tak mám jistotu že nic nevyčmuchá...:frog:



Vzhledem k dobe dovolenych zacnu predevsim primorskejma destinacema, respektive pripadnyma transitnima zemema.

Slovinsko - Vlakem. No problem i pres rakousko. Povazuju to za nejbezpecnejsi variantu.

Kouril jsem tam trochu schovanej, ale nic extra.

Slovinci vedej, ze to neni heroin, ale zaroven to nejsou Cechy, nebo Holand.

Bosna a Hercegovina -

Autem. Nekolik prekroceni hranic. Bral jsem stopare, neni problem prekrocit hranice ve slozeni cech-ceska-australan s vytetovanou ganjou na prsou a dreadama a holandanka < povazuju to za nejvetsi punk svyho zivota. Ti stopari byli pekni kreteni, jako kazdej ze zapadu co jezdi na vychod stopovat>

Palil jsem tam hrozne, vcetne Sarajeva, Mostaru a podobnejch turistickej veci. Staci koukat se pres rameno, obcas se jit uklidit, kdyz nekdo jde.

Mistni maj dulezitejsi veci na praci nez huleni, vcetne omladiny.

Srbsko:
Vlak, Auto. Jednou dukladna asi 15 minutova prohlidka celyho auta vcetne bagaze (posadka: cech, ceska) , jednou osobni prohlidka batohu uprostred Belohradu na chodniku, anzto jsem si balil cigaro.

V Srbsku a Bosne jsou cigara kurevsky levny, nema smysl tam balenej tabak a papirky ani vozit, usetrite si problemy.

Neznaj to, ale samozrejme vedej, ze cesi pali skero.

Doporucuju pouzivat vetsi hranicni prechody a neprekracovat hranice Bosny a Srbska vic nez jednou denne, i kdyz treba cesta tam kam chcete jet je lepsi. Zahravate si.

Model v pripade osobni prohlidky v batohu v jidle, v pripade auta v kapse u kalhot, kam jsem uklidil i dlouhy papirky. V druhym pripade jsem se po celych 15 minut kontroly obaval kriminalu min.

Jedna bezna minutova kontrola, otevreni kufru, nadzvednuti par tasek, na hranic s B i H, hledali chlast a cigara.

V Srbsku se pali, vic nez v Bosne, min nez ve Slovinsku, vic stranou, je tam vic fizlu v ulicich a nejsou zeme, ktera by se posrala z turismu, zachoval bych maximalni opatrnost.

Cerna Hora Auto, Vlak : Plati pouceni pro hranice se Srbskem, cernohorci jsou vseobecne moc lini na to, aby cokoliv resili, chtej jen vase prachy, ktery si setrite a dovcu.

Rozhodne je potreba to tam straslive balit a hulit obrovsky brka na horach, v lesich i v mori. Mistni zijou z turismu. Cerna hora jako moderni narod ma prezidenta, kterej se narodil a studoval v Belehrade. Potkate tam, zvlast na plazich vic turistu nez ostatnich.

Nikdo na vas nebude volat fizly, reknou si o vas, ze jste narkomani a kreteni, neni to holand nebo cechy. Zachovat lehkou bdelost.

Nechavaj tu spinavou pohranicni praci na hranicich na Srbech.

Hranice Madarsko- Srbsko : Rychla, 2 minutova kontrola kufru, prostoru pod sedadlama, kobereckem a palubky. Ptala se po cigarech a chlastu, model v kapse.

Chorvatsko: Vlakem, pouze tranzit. Zrovna sem bych jako nekdo, komu zdaaaleka neni 40 a nema dite na dovolenou s modelem nejel.

Uz jsem o tom slysel moc smutnejch historek, dokonce o tom, jak polda, co byl mimo sluzbu na plazi zacuchal model, priplizil se, vsechno nafotil a okamzite zavolal kolegy.

Ustaši < http://cs.wikipedia.org/wiki/Usta%C5%A1ovci> byli jsou a budou zeme, kterou nehodlam nijak financne podporovat, spolecensky je vnimam nekde na urovni Polska.

Nemecko : Autem - ridic, spolujezdec - jel jsem se svym otcem, ktery jest dustojnym panem oktávkou ftédéíčku, takze jsem se vyhnul staveni na dalnici. Model v kapse. Dobrovolne a v jinym slozeni bych tam uz asi nejel a odmital ridit ci prevazet.

Neco mi rika, ze tihle borci uz vedej, ze modelu se nemusi vezt kilo, ale treba jen 1-4 narvany filmovky modelu, ktery se ztratej v kapsacich jakoby nic.

Neco jinyho je smutna situace se psem, ale to jste v píči tak ci onak.

citace:
Původní příspěvek od Hyde
dovedu si představit jak dlouhý a vítězoslavný úsměv na tváři celní policie kdekoliv na kurva světě vyvolá samotný pohled do rastamanova báglu, kde je vedle dvou jetých fuseklí a náhradních slipů už jenom kafe a šampon.
Pes může zůstat ležet v koutě...

H.


Amen.
citace:
Původní příspěvek od bubik
muzes model balit do ceho chces, ale psisko to VZDYCKY vycenicha..



nevyčenichá, ale neni to jednoduchý. Při balení modelu musíš dodržovat pár pravidel aby jsi nepřenášel pachový stopy na další vrstvy obalu, což v domácích podmínkách je buď strašná pakárna, nebo spíš nerealizovatelný. Vpodstatě jde o to že jeden vloží matroš do obalu, druhý to zabalí do další vrstvy atd. takhle to funguje, ale i ty největší střelci to nakonec projdou se "svým" psem, jestli to klaplo :)
jestedman
citace:
Původní příspěvek od masterblaster



nevyčenichá, ale neni to jednoduchý. Při balení modelu musíš dodržovat pár pravidel aby jsi nepřenášel pachový stopy na další vrstvy obalu, což v domácích podmínkách je buď strašná pakárna, nebo spíš nerealizovatelný. Vpodstatě jde o to že jeden vloží matroš do obalu, druhý to zabalí do další vrstvy atd. takhle to funguje, ale i ty největší střelci to nakonec projdou se "svým" psem, jestli to klaplo :)


asi budeš překvapenej, ale pach se šíří i přes igelit. pantáta vozil polky busem do fabriky a protože cvičil psy a měl známý celníky, tak ty mu dávali balíčky, aby je schovával různě po autobuse a mohli tak cvičit čokly. jen jednou to nenašli, ikdyž pes štěkal a to když to přilepil zespoda na podběh, pes stál u sedačky a vyváděl jak posranej, fízl lez pod sedačkou a nikde nic. jenže jak mu pak řekl, pokud by došlo na takovou situaci, tak to vozidlo rozeberou do posledního šroubku, pes se nikdy nesplete. jediná možnost je prý ředidlo, aceton atd. to je destruktivní pro psí čumák

ale pokud máš jinej názor, tak hodně štěstí :teef:
Ahoj bych se přidal. Co třeba ty zažehlovací pytlíky? Ty prý nepouštějí žádný zápach?
Stoned_r41d3r
Hele. Pes = Game Over.

Moudrému stačí číst mezi řádky, například posty páně Hydea, hloupý bude plnit trávou šampony, hoblovat mýdla, užívat si igelitfetiš v 5 párech rukavic a válet se v pepři postříkanej voňavkou....

V případě toho, že bych se měl na hranicích potkat se sniffer dogem, i za cenu totální osobní prohry předám ty svý 2 filmovky jeho psovodovy bez toho, aby začalo nějaký trapný drámo a divadlo.

Ten pes se na tom konkrétním hraničním přechodu neoctl kvůli mejm dvěma filmovkám, na ty každej sere. Lze předpokládat, že má závažnější úkol od kterých ho ty moje 2 trapný filmárny odpoutávaj.

Neříkám neuklidit hulení a hulící propriety někam kde a/ nejsou vidět b/ jsou schovaný c/ nesmrdí od tama ani na sluníčku d/ kde by je nikdo nehledal, ale to vše platí pro nesmíšenou dvouhru člověk X člověk.

V případě psa je to skoro fuk...
BloodyBeer
tak tady je neco o tom chorvatsku ... http://www.ceskatelevize.cz/ct24/do...u-kvuli-drogam/

stejnak je u nas krasne - ani to more k zivotu nepotrebuju :)
satanda
to prc:do Egypta sem si vez model normálně v kapse..taky sem měl 3g,na letišti procházíš akorát rámem jestli nemáš něco železnýho...jinak uplně v poho..
Hyde
citace:
Původní příspěvek od masterblaster
nevyčenichá, ale neni to jednoduchý


Zdravím vespolek.
Vyčenichá, ale není to jednoduchý. A proto mu to tedy ještě ztížíme. Musíme se v tom případě ovšem oprostit od nedokonalého, antropomorfního, "lidského" pohledu na věc, reálně seznáme KDO je tady a teď naším největším soupeřem disponujícím technologií, o jejíž komplexnosti nemáme dosud ani tušení..příp. jen to tušení. A jehož obrovská invence je determinována jediným možným cílem - perfektně odvedenou prací s dosažením kýženého výsledku, pro kterou se, díky vymejvárně na cvičáku naučil žít a leckdy i zemřít (v tomto punktu člověk vždy dříve než pes/zvíře inklinuje ke kupčení se svobodou volby - přežít. Výjimku jistě tvoří sebedestruktivní workoholici).
To jsou tedy ONI, naši protivníci, jejichž síla krom absolutní neúplatnosti tkví mimo jiné i v tom, že s námi narozdíl od nás nebojují, nýbrž soupeří ve hře "na Chytřejšího", to proto nad námi tak často, zato VŽDY když to jen malinko jde - vyhrávají! Oproštění od konvencí, ideologií, předsudků, výplatních pásek a také především - strachu! Jsou to tvorové rekrutovaní přes otvory těch nejjemnějších sít chovatelských selekcí - plemenných, výcvikových, vlohových, zdravotních... tedy jejich přirozená touha po "kariérním postupu" a udržení si vydobyté pozice v očích vůdce smečky - psovoda se pro ně stává smyslem života už jen díky zmíněným selekcím. A to jsme pouze v předvýcvikové fázi...
Až pochopíme a přistoupíme na jejich princip hry, potom jsme na dobré cestě k odhalení jejich prakticky jediné slabiny - ano, stejně jako v džůdu - vykolejit a strhnout JEJICH energii stranou do slepé uličky.
Použijeme proto nejsilnější zdroj proti nim samotným a tím je jejich vlastní úporná snaha najít něco někde, kam to nepatří, vybičovaná naším úsměvným pokusem dát to tam, kde bychom to nenašli my...:D
Tudíž jak už víme bude nutno přemýšlet po "psím", rezignovat na myšlenku, že neucítí(ucítí), ale když se majsterštyk povede, tak hledá a nenajde. To hledání ovšem může trvat jen malou chvilku a nastává zlom - Rita velmi srozumitelně sdělí svýmu psovodovi že "cítím, leč teď už to bude na tobě šéfe, páč z toho satandovýho mýdla vhubě by se mi dělaly boule za ušima". Ti ostatní kteří už pochopili raději předem umístí pachové epicentrum (absence samotného matroše) mimo své nejbližší okolí, do místa/míst kterými se pes bude pravděpodobně zabývat nejdřív. To vše ovšem platí takřka výhradně v autobusech a vlacích!!! a je to jednoduše postavené na efektu čichové/chuťové paměti - pokud pes natáhne nejintenzivnější pachy hnedle u dveří a nenajde, práce pro něj na cca půl hodiny končí, aby se mu srovnala sliznice a pach z ní "vydýchal" a mohl pokračovat. Rozhodně nemá význam využít pauzu a přemisťovat matroš do už prohledaného místa! Když dostane takovou pecku podruhé, finíto...nastupuje buď záložní Asta, častěji však děložní člověk.

Platí tedy:
- na nejsilnější pachový výron musí pes narazit dřív než na moje nepoužíté mýdlo(iracionalitou převáženého osobního zboží se celníci na celým světě už z titulu své funkce musí hodně bavit:D:D:D )
- vzájemné komunikaci pes/psovod NIKDO jiný nerozumí a v dané situaci jsou dvoujediný kapitán na lodi
- pes hledá, cítí, označí, v 99,9%nenachází
- psovod necítí, neoznačí, nehledá - v rámci objektivity se předmětů nedotýká pouze se naladí na psa a stává se prostředníkem mezi psem a těmi, kterým sdělené informace předává. Ti hledají. A ti prakticky jediní následně nacházejí...nebo aspoň udělají bordel v buse.
- cílem je eliminovat odhalení v prvním levlu - pes odvede svou práci tak či tak správně - lokalizuje pach, tudíž jeho job skončil úspěšně(nepředstavujme si ono ukončení jako vítězoslavnou fotografii Žeryka s igelitovým žokem v hubě...)
- nevozíme NIKDY NIKAM NIC bez předchozího racionálního zvážení rizik (KDYŽ se něco zvrtne VŽDY se topí i někdo druhej. I kámoši platějí kauce neradi!)
- něco se zvrtne vždy- a priori když je u toho psí čumák

citace:
Původní příspěvek od masterblaster
Při balení modelu musíš dodržovat pár pravidel aby jsi nepřenášel pachový stopy na další vrstvy obalu, což v domácích podmínkách je buď strašná pakárna, nebo spíš nerealizovatelný.

Ale nejspíše obojí. Navíc to musíš udělat v dostatečným předstihu před odjezdem a až do toho momentu se hulení nechytat. Príma, jenže - jak potom s čistýma rukmama udělat falešnou pach stopu..?

citace:
Původní příspěvek od masterblaster
Vpodstatě jde o to že jeden vloží matroš do obalu, druhý to zabalí do další vrstvy atd.

Psovi je šumák kolik lidí to balí, stejně jako kolik lidí to po jeho práci rozbaluje:D
Jde tu především o důslednost. Ta je u rekreačního množství unreal - pár gramů bys muzel "zavrstvit" do poměrně objemného balíku.

citace:
Původní příspěvek od masterblaster
ale i ty největší střelci to nakonec projdou se "svým" psem, jestli to klaplo :)

Tak tady mi poprvé zatrnulo, že někoho začíná napadat i možnost "nahlédnutí za zrcadlo".
Nejsem si jistý, zda-li vědomě či ne tím myslíš to, o čem já si myslím, že podle toho jak jsi to napsal, si myslet můžeš:busted: Rád si nechám dvousmyslné doupřesnit a zatím nechávám zastřeno oparem nejasnosti...;)
Nicméně opatrně zde musím říct, že plnou funkci programu včetně způsobu jeho resetu, potažmo destrukce může plně využít přirozeně jen ten, kdo ho dokonale zná, nejlépe autor sám. Tito autoři pak mají určitý náskok před ostatníma, kterým jde v podstatě o to samé - aby měli náskok zase oni... V programování, kterému říkáme výcvik psů je ovšem výhodou, že nám je (programy/psy) žádná instituce a to ani ta, která tento výcvik zaštiťuje nemůže zabavit, zkopírovat, ukrást, jelikož nejsou tvořeny jednoduchou soustavou jedniček a nul, nýbrž pevnou sociální vazbou a autor se tak stává nedělitelnou součástí správné funkce programu. A to i v případě jeho sleepingu.;)
Dál jen dodám, že pokud jsme se dostali až sem a to všechno na šlechtipěsti fóru, (kde by se podle jisté erudovanosti leckterých userů dalo říct že i jednooký je mezi nevidomými králem), že si jistě dovedete představit jak daleký náskok vlastně mají lidé, kteří problematiku zcela vážně řeší. Chci říct, že pokud se lze dočíst výše nastíněné i zde, nemůže rozumný člověk uvažovat, že by byť sebelepší systém, ať už falešných stop či háravých fen nebo hlasitá reprodukce z dílny Evy a Vaška mohl být ta jediná pravá maskovací technika.
Všecho už znají. Nasraní z pepřem věčně spálených sliznic trpí nedostatkem rovnocenných soupeřů, jejich kreativity v jakýchsi mantinelech férovosti.
Stejně jako jsem před lety psal v jiným trýdu - Tysona upoceným Jandákem v ringu neuctíš.

edit: Tak mě napadá že by snad moh.. ... táta Srstka. Podepřel by se v kolenou a s tím svým býčím výrazem by zařval: "Kurva tak Chceš mě!?"
Jedině že tak.;)

H.

satandovi:
Pečlivě kontroluj ucho u svého džbánu,..jednou..možná už příště...?
Ony ty "ušní" zkušenosti nás nemusejí dělat hnedle moudřejšíma, ale rozhodně by nás měly udělat zkušenějšíma. Jsi?
satanda
to hyde:pěknej článek posílám K.
pokud ti slouží zdravej selskej rozum tak ti asi dojde že ten model nemůžeš jen tak naházet do šamponu,ale musíš ho nejdřív zabalit :D
a navíc nikdy nemáš na 100% že tě na hranicích nechytnou,já tady nechci nikoho poučovat.jen sem napsal jak se mi to povedlo a už je na ostatních jestli to zkusí nebo ne.
gremlin101
Tak na letištích snad standartně kontroly s čoklama nebejvaj ne ?? Nevím nikdy jsem letadlem neletěl :D, ale podle mě by musela bejt sakra náhoda, aby zrovna když poletíš, to tam prolejzali se psem... Nebo je to snad jinak? Pak teda akorát stačí dát bacha aby ti to nenašli rentgenem, takže ideál to mít někde zašitý u sebe.. A né maskovat to do věcí v kterech to objeví.. Většina lidí to hodí do kapsy a nazdar.. a žádnej problém..
WhiteShark
když sem byl v amstru tak mě kontroloval nějakej týpek jestly něco nevezu v kufru, samozřejmě že jo, schoval sem asi 50 semen do čokolády kterou sem si tam koupil =D stačilo trochu nahřát a opatrně je tam dát, nezjistil nic ani pes =D
Hyde
citace:
Původní příspěvek od satanda
pokud ti slouží zdravej selskej rozum tak ti asi dojde že ten model nemůžeš jen tak naházet do šamponu,ale musíš ho nejdřív zabalit

satando,
myslím že nemá valný význam využívat prostor tohoto topicu ke zjištění kdo a jak používá svůj rozum;) natož pak jestli je vůbec nutno používat rozum při úvahách, jestli model předtím zabalit nebo ho "jen tak naházet do šamponu"...

citace:
Původní příspěvek od satanda
a navíc nikdy nemáš na 100% že tě na hranicích nechytnou

Pic kozu do vazu. Jen mám ten pocit, že právě na to celou dobu upozorňuju...

citace:
Původní příspěvek od satanda
já tady nechci nikoho poučovat

No, tak to si snad ze mě děláš (I)... :
...."radši si kup 1/2kg kafe a udelej dvojty dno..."
...."pes prez kafe nic necejti..."
...."nebudes mit zadnej sampon a najdou to u tebe..."
...."když ho tam trocha bude tak to pec neucejti..."

citace:
Původní příspěvek od satanda
jen sem napsal jak se mi to povedlo

A tohle mi právě roztavilo páteř. Tobě se totiž nic nepovedlo anobrž ti to tentokrát pouze vyšlo (ucho zatím drží). Máváš tady lidem před očima radama o kávách a šamponech, sám si potom ovšem strčíš blunta do kapsy a aniž bys došel k jakékoli konfrontaci se skutečnou kontrolou, tak se věnčíš vavříny:goldcup:. Kdybys jel pětkrát do roka Praha - Brno a nic se ti po cestě nestalo, můžeš říct že je ta dálnice bezpečná? Nebo-li - máš představu, kolik lidí ten samý den v letištní hale díky smellingrům nestrávilo tehdejší večer dle svých představ..?
Jen mě tak ještě trklo - jednou píšeš žes mel v kapse 3g a podruhé 5. To už jsi letěl 2x nebo jednou se 4gramy...? ;)

citace:
Původní příspěvek od satanda
už je na ostatních jestli to zkusí nebo ne.

Bez debat. Ovšem tento trýd není o bungee jumpingu, kde je zřejmě tato hláška na místě, ale o konkrétních zkušenostech (dobrej raport Stonede:driver::punk: ) a možných protiopatření jak se pokud možno případným průserům vyhnout.

H.
edit: s těma karmama tak nedivoč, něco mi říká, že než je budeš moct rozdávat, tak bude třeba ještě chvíli počkat než ti naběhne na semafóru pod nickem ten správnej colór...:teef:
satanda
ok setřels mě....ENJOY IT!...seš frajer!
sevoss
Vše proběhlo bez problému.Měl jsem to v kávě ve dvojtém pytlu oblepený izolepou.

škoda jen že jsem dostal K- za tohle vlákno..:(
lostypos
jednou jsem vezl do chorvatska asi tak 8 g, vše vpoho, myslím že lepší dovelená nikdy nebyla...:)
furt jsem si řikal, kdyby po nás šly celníci, musim to vyhodit z okna...:D
na to naštěstí nedošlo..:)
Hy3nA
dneska sem slyšel, že hašené vápno pohlcuje pachy, proto se v něm pašují drogy, je to možný?
Hyde
Ano. Hašené vápno primárně pohlcuje CO2 a s tím stáhne i pach. Zasypávání hrobů nebylo ze začátku jen o sterilizaci/neutralizaci půdy... Po takové morové nákaze... to musel být odér...
Ovšem - drogy se dnes pašujou prakticky ve všem, co si člověk dokáže představit. IN jsou živá zvířata stejně jako diplomatické kuférky, bohužel ta zvířata zde slouží pouze jako obalový materiál, jehož cena je v poměru k obsahu zanedbatelná, stejně jako cena igelitového sáčku při nákupu chleba.
Hy3nA
takže to má cenu použít při vezení par g za hranice?
Hyde
Ne. Ledaže za Hranice na Moravě.
Vození trávy pro osobní spotřebu za hranice je, co si budem povídat přece hloupost. Pokud budu skutečně něco pašovat, musí to být pro mne především výhodné, tedy určité množství(profit) musí být adekvátní podstoupenému riziku. Zde ovšem(pár G) je vzhledem k reálně možnému průseru holé jankovství. Ten fakt že gram dnes na hraničních kontrolách nikoho moc nezajímá, neznamená, že zajímat nemůže a nebude.
Osobně na dovolené preferuju jiný komfort ubytování, než z vlastní blbosti pryčnu v nějaké místní vachštůbě...
Ale možná se na to už nedokážu dívat z pohledu toho mladického driftu či "bezstarostné jízdy". Příští rok snad už pojedem s vnučkou.

H.
MaaaYaaa
Dvojpytlík, vše sterilní, k tomu sem přihodil kamínek aby to nevyplavalo a pak sem to celý frknul mladý do ňákýho krému na obličej ve šminkách..
farmer36
Z Neapolu do Slovenska cez letisko Feringeri v Madarsku.. No 14g hašová platnička vložená do mobilu namiesto baterie.(Bateria v batožine) uplný klud, len to musí byt dobre vytvarované aby si to nevšimly cez rengén/scanner.No ale zo psamy nemám skúsenost .(vdaka bohu :)
alpa
hojda nake rady;]?
vlakem do Drážďan je to kousek za hranicema sic,ale mam piercing a dredy:D a chci si vzit suchy has [tzn bude to vypadat jak suche z obou nosnich direk :D] .....ne zapad jsem vlakem ete necestoval [takto vybaven image dredare+has v kapse]
no a kamarát sa pýtal na indoneziu........jeho kamoš tam sedel 2 roky za 2 brka ..zdroj je seriozny lebo býva tam ročne asi 3 mesiace , ako doučí decká na na 3 vysokých školách , nehulí ale je to jeden z mojich najlepších kamarátov..čiže radšej Laos
senseye
Nevíte jestli se THC vstřebá z tepelně neupravený trávy anebo haše? Páč mi přijde nejbezpečnější dát pár gramů do rohlíku a když by autobus procházeli se psem tak to prostě sníst, ale zase kdyby se to vstřebalo tak bych byl asi v prdeli..
No kámo to by jsi byl hodně jetej, po půl hodince neutišitelný smích, po hodince koma.
Asi by jsi neodešel, pokud jsi navyklej, ale i tak by to byl pekelnej trip.
zelo321
Tiez by som mal par otazok co sa tyka prenasania cez hranice ..........ma niekto s tym aktualne skusenosti ???? Skuste mi napisat na maila Dikes
Hlava
Hranice ?? Jaký ? http://cs.wikipedia.org/wiki/Schengensk%C3%BD_prostor
stara_baterka
Takze mam uz par zahranicnich zkusenosti s prohlidkama a po tom co jsem videl a zazil bych se neodvazil prevazet ani pul G. V USA v Chicagu jsem si byl koupit pivo v Nonstopu a ze si ho doma v klidu vypiju. Ujel jsem 50 metru a zastavili me policajti. Myslel jsem ze je to predbezna prohlidka, ale po minute uz jsem si musel vystoupit, ruce na kapotu, klepeta,atd. Zacali mi komplet prohledavat auto celkem asi hodku, pak si vzali do parady i me a moji mladou. Nic je nezajimalo, ani to ze bylo trochu nad nulou a nechali nas stat v ty kose pres hodinu. Proste meli podezreni, ze jsme neco koupili v ty vecerce. Nic jsme nekupovali krome toho piva a ja nastesti nechal vsechno hulo doma, jsem si rikal ze kdyz budu ridit, tak to nebudu potrebovat.....

Kdyz jsme jeli do mexica lodi, tak neco podobnyho v blede modrym. Proste nas asi 6 vojaku nechalo vystoupit na molo, vsechny bagly ven, zavolali psa a uz to jelo. Kdyz jsem videl ty chlapiky se samopalama, tak jsem byl rad, ze jsem vsechno zhulil vecer predtim a nic uz nevezl.

Podle me to rozhodne nestoji zato neco prevazet. Pokud neni clovek blby a vi koho se zeptat, tak neni problem sehnat kdekoliv. V Belize mam rekord, ze jsem mel sehnany gecko asi do dvou minut za 1 USD :D To samy mexico, USA, Guatemala, vlastne cela amerika. Kdyz clovek neni blbej a vi koho se zeptat a jak se zeptat, tak to za ten risk nestoji :)
skwar
nevyplácí se to...stara baterka ma pravdu..kdyz víš koho a hlavně jak seženeš všude..
myguláš
Trochu sem to tu pročítal a musím uznat že se člověk u toho celkem pobaví :)
Hlavně od založení tématu se dost změnilo techniky a fígle policie nejen u nás,,ale pořád fungujou staré dobré schovávačky..Nejednou semsi převezl i větší množství ve staré dobré pantofly bez stresu,,horší jsou jen pejsci ti cítí i jen trochu načichlé hadry a v podstatě všechno co zanechává pachovou stopu ale hlavně hadry takže nemusíš mýt nic ale budeš se vracet z týdeního výletu po amstlu a pes ti tak vyštěká nevypranný hadry že tě za ně stejně zavřou na48hod..když už něco vezu nejedu jak šmoula..ale je pravda že se dá skoro všude sehnat ale je i dost destinací kde nic neni napříklat chorvatsko nebo bulharsko je na to dost passe a obcházet vesnice s diskotékama abych si mohl dát vysněné brčko u moře to raději v pohodě risknu převoz..už nám vyštěkal i pantofle ale stejně nic nenašly a svedly to na zdebilněnýho psa kterej vypadal že štěká skoro na všechno ale od té doby je to přec jen lepčí letecky tam sem ještě neslyšel i od známých co tak praktikujujou že by je někdy chytli.Ale hodně záleží kam cestuješ popisuju jen zkušenosti z evropou a malinko balkánem do Mexika neb USA bych si to snad vozit nemusel tam je na tom založenej bussinesdealer
_Dr.Skunk_
Zdravim Growery
Potreboval bych poradit. Nevite nekdo jak to je z hulenim v Egypte? Jde me o to ze za tyden odletam na dva tydny a vaham jestli sebou pasovat neco sveho. Kamarad me rikal ze tam byl cca pred 5 lety a normalne tam koupil hash na trhu u stanku je to realne? Nema nekdo info jak to tam ted chodi? Moc se me nikam bez svejch zasob nechce ale zase bych nerad posral celou dovolenou jen kvuli me nenasytnosti :D :vampire:
coca
RADA :
Potřebuješ: Káva, Termoska, nepromokavý obal
Návod: Otevři termosku, vlož nepromokavý obal s Gandžou :D (nejlepší veliká termoska a nějakej obal kterej se tam tak nějak suprově dostane, nebo třeba nějakej super Sáčk do kterýho 100% nepoteče kafe :D (pak stačí už jen zalit kávou
iste , skúste to a zostanete v thajskej, laoskej , kambodzskej base atd pár rokov , pes zaciti tieto vaše detské sračky , nedávajte tu debilné návody , videli ste možná Hranice na Morave a neprešli žiadnou hranicou v južnej , strednej Amerike , v Salvadore bolo asi 5 kontrol a vo Venezueli v letiskovej hale vyzliekali ludí ... pašujte z Prahy do Brna , ale kokotiny tu netliachajte , pestujte ..do toho vám nebudem kecať ...samozrejme ak nie v krabici od topánok , s tienidlom z vrchu pice a nebudete svietit 9 woltovou úsporkou a vetrať ponožkamy...
MaaaYaaa
Všudybyl všechnoznal se zase ozval koukam ..ale na nějakou venezuelu nebo jižní ameriku se tu nikde nikdo neptal ! :) Ačkoli koukam že jsi zase -jako ve všech svých ostatních více/méně zmatěných příspěvcích- nezapomněl připomenout že jsi byl v půlce světa :D Je jasný že do těchdle "drogovejch" států to nikdo nepoveze v termosce od kafe nebo ve fusekli. Natož když k tomu přičtu možnost riskovat jejich vězení kvůli pár gramum, já bych tam nevez ani lísteček :D Nicméně celá Evropa se dá s termoskou project naprosto ideálně.
Co máš proti krabicim od bot mi taky neni jasný, ale to je tu tak trochu OT..
citace:
Původní příspěvek od jjaman
iste , skúste to a zostanete v thajskej, laoskej , kambodzskej base atd pár rokov , pes zaciti tieto vaše detské sračky , nedávajte tu debilné návody , videli ste možná Hranice na Morave a neprešli žiadnou hranicou v južnej , strednej Amerike , v Salvadore bolo asi 5 kontrol a vo Venezueli v letiskovej hale vyzliekali ludí ... pašujte z Prahy do Brna , ale kokotiny tu netliachajte , pestujte ..do toho vám nebudem kecať ...samozrejme ak nie v krabici od topánok , s tienidlom z vrchu pice a nebudete svietit 9 woltovou úsporkou a vetrať ponožkamy...
nemám chuť tu rozoberať , je to o tom , že si treba dávať pozor a zákony sú prísne a potom plakať , že čítal som na growery a prečo mi tu nedávajú jesť a jebú ma do zadku ....tolko ..Pane a to že nechápete súvislosti je otázka zrejme vzdelania , veku ?? a samozrejme prostredia z ktorého pochádzate ..dobrú noc
myguláš , ano letecky som videl , že pes vybehol vo Venezulei na stroj a čuchal , asi pred po rokom som letel do Usa a potom cez Usa asi pred mesiaciom do Guatemaly a neustále mi dali dole aj topánky a masírovali mi chodidlá ...iste sa dá a kontroly bežných cestujúcich sú náhodné , ale keď si Ťa vychytia a pozrú tak Ti žiadna káva , termoska atď nepomôže , áno aj ja beriem malé množstvo trávy z Čiech do Europy ..3-5 g, ale aj to by bol problém a na dlhšie cesty neberiem nič a nikomu nič nechcem zlé radiť ..je to pravda , že toho mám viac precestovaného , ale zrejme aj viac skúseností z hraníc ...preto nepíšem do pestovania rady a tu len odhováram od blbostí ..o nič nejde , len o každého zadok ..pozrite sa vo vatšine krajín trávu kúpite za lepšiu cenu ako u nás , samozrejme nemá to kvality indooru , sú to v najlepšom prípade zlisované sračky plné semien, čokoláda sa dá a o kokaine sa nebavme ....
Minďaaa
tvl, tady je někdo chytrý jak radio a zcestovalý jak blázen... si asi povezu trávu na venezuelu. A čechách ti asi těžko bude pes běhat na páse po kufrech, tady se moc v kufrech letadlem nevyváží ;)


citace:
Původní příspěvek od jjaman
myguláš , ano letecky som videl , že pes vybehol vo Venezulei na stroj a čuchal , asi pred po rokom som letel do Usa a potom cez Usa asi pred mesiaciom do Guatemaly a neustále mi dali dole aj topánky a masírovali mi chodidlá ...iste sa dá a kontroly bežných cestujúcich sú náhodné , ale keď si Ťa vychytia a pozrú tak Ti žiadna káva , termoska atď nepomôže , áno aj ja beriem malé množstvo trávy z Čiech do Europy ..3-5 g, ale aj to by bol problém a na dlhšie cesty neberiem nič a nikomu nič nechcem zlé radiť ..je to pravda , že toho mám viac precestovaného , ale zrejme aj viac skúseností z hraníc ...preto nepíšem do pestovania rady a tu len odhováram od blbostí ..o nič nejde , len o každého zadok ..pozrite sa vo vatšine krajín trávu kúpite za lepšiu cenu ako u nás , samozrejme nemá to kvality indooru , sú to v najlepšom prípade zlisované sračky plné semien, čokoláda sa dá a o kokaine sa nebavme ....
alpa
maya & mida nechte si ty vase chytracky @masturbace & Facebook ho*na kdyz s vama mluvi nekdo starsi & moudrejsi
citace:
Původní příspěvek od alpa
maya & mida nechte si ty vase chytracky @masturbace & Facebook ho*na kdyz s vama mluvi nekdo starsi & moudrejsi

ak to myslíš úprimne , tak ok , ja tu tiež nechcem onanovať a niečim sa pýšiť , mám viac skúseností a chcem len poradiť , teoreticky by tu mal byť každý plnoletý a mal by aj chápať dôsledky svojho konania ..ak to niekto berie za namyslenosť a nadradenosť tak ma nepozná , ale to je jeho problém , len viem , že sú tu aj deti a budú si brať príklad z blbostí a doplatia nato...tak kludne znesiem ataky a nežijem z growera ....ale mrzí ma to , že to ludia berú cez neviem čo ..cestovanie , peniaze , ženy ....každý máme nejaký život ..len si zvažte svoje kroky , to je podstata celého...jaman
Minďaaa ..iste viac ako bežný ludia ..Venezuela,Columbia, Brazília, Peru, Bolívia ,Chile, Argentína , Guatemala , Nikaragua , Kostarika ,Mexiko, Jamajka, Kuba , Usa, Kanada, Cína, Laos , Kambodža, Thajsko , Vietnam, Malaysia, India , Keňa , a potom nejakých 25 ďalších štátov ..ak máš viac skúseností tak budem rád keď mi odpíšeš a pomôžeš pri presunoch , v Austrálii som nebol ..ak budeš tak láskavý a poradíš tak budem rád , vopred ďakujem
jaman
MaaaYaaa
citace:
Původní příspěvek od jjaman
Minďaaa ..iste viac ako bežný ludia ..Venezuela,Columbia, Brazília, Peru, Bolívia ,Chile, Argentína , Guatemala , Nikaragua , Kostarika ,Mexiko, Jamajka, Kuba , Usa, Kanada, Cína, Laos , Kambodža, Thajsko , Vietnam, Malaysia, India , Keňa , a potom nejakých 25 ďalších štátov ..ak máš viac skúseností tak budem rád keď mi odpíšeš a pomôžeš pri presunoch , v Austrálii som nebol ..ak budeš tak láskavý a poradíš tak budem rád , vopred ďakujem
jaman


http://www.youtube.com/watch?v=IDtdQ8bTvRc pravá tvář jjamana odhalena :D :D a konec kecání kravin tady :) Každej si žijem to svoje..
hahhahhahhh ....doma by som ta neošťal ...hahhhah . kto ta nevychoval ? strpel doma ?,, hhhahhahhhj ...hahahahh , odkial pochádas ty sedliak ? 10 rokov mas asi co , hajzel maly do matky by som ta natlacil spat , ako sa da takeho kretena porodit ..ty si bol asi potrat ..hhhahhh , dakujem za prijemny vecer , ani tvoju matku by som asi nesparvil , lebo asi bola tvojej urovni , mozna nizsie .....ty zdroj kvalitnych informacii , dakujem ti ...hahhahhhah , dakujem a nahraj mi smec debilko .....tu som sa prijemne zasmial ...dakujem , pozdravuj matku
sorry kolegovia , ale fakt dávam len svoje skúsenosti , ak chcete počuť to , že ano beztrestne sa pašuje , tak to neviem kladne odpovedať..je to o šťastí...rozpísal som , ale toto nevychované decko mi spravilo náladu
Mr.Sordo
citace:
Původní příspěvek od jjaman
hahhahhahhh ....doma by som ta neošťal ...hahhhah . kto ta nevychoval ? strpel doma ?,, hhhahhahhhj ...hahahahh , odkial pochádas ty sedliak ? 10 rokov mas asi co , hajzel maly do matky by som ta natlacil spat , ako sa da takeho kretena porodit ..ty si bol asi potrat ..hhhahhh , dakujem za prijemny vecer , ani tvoju matku by som asi nesparvil , lebo asi bola tvojej urovni , mozna nizsie .....ty zdroj kvalitnych informacii , dakujem ti ...hahhahhhah , dakujem a nahraj mi smec debilko .....tu som sa prijemne zasmial ...dakujem , pozdravuj matku

to jjaman:
Něco jiného je nadávat týpkovi do malých hajzlů,kreténů,potratů a debilků a něco jiného je do toho zatahovat jeho mámu.To,co jsi tady napsal jen poukazuje nato, jaky maš vztah ke své vlastní matce.Tohle je pro mně nepřípustné!
to all:
A abych nebyl OT.Jjaman je starý kokot!
Mr.Sordo
ja to tiež neznášam, ale keď rýpe a odmieta relevantné odpovede , tak ho zničím , už sa čudujem , že na toto odpovedám..ale vidím , že aj ty si asi vhodný element ...tiež kamoš 12 rokov ?
ja to fakt nemusím , ak niekoho nevychovali doma , tak ja nemám čo riešiť a vôbec ..k tématu ...áno , pašovať sa dá , bežne zober kilo trávy , napchaj do igelitovej tašky , pred cestou si vypi kávu a dýchni na psa...toto úplne oblbne kontrolu , na kokaín si daj kolu a je to vyriešené ..iste ....áno som starší , ale mám viac skúseností ..ber rady od ludí ktorý nikde neboli a nevedia nič o systéme ....ak si myslíš , že tak to bude ok ...tak je to asi systémová chyba v mozgu
Najdôležitejšia vec ..je to o pašovaní drog , nerobte to a to , že sa do mňa niekto narazil , lebo sa mu nepáčim je náš problém , mal mi to napísať pm , moja reakcia je málo adekvátna
Antitalent
Jjaman, nevidím dôvod, prečo by tu mal niekto niekoho poučovať čo je pre neho dobré, keď o to nikto nestojí. Toľko emócií a pre nič.

citace:
Původní příspěvek od Mr.Sordo

A abych nebyl OT.Jjaman je starý kokot!

No sorry, ale v trýde o pašovaní je paradoxne toto docela ťažké OT :winner:

peace :smoker:
lukkkas23
citace:
Původní příspěvek od jjaman
hahhahhahhh ....doma by som ta neošťal ...hahhhah . kto ta nevychoval ? strpel doma ?,, hhhahhahhhj ...hahahahh , odkial pochádas ty sedliak ? 10 rokov mas asi co , hajzel maly do matky by som ta natlacil spat , ako sa da takeho kretena porodit ..ty si bol asi potrat ..hhhahhh , dakujem za prijemny vecer , ani tvoju matku by som asi nesparvil , lebo asi bola tvojej urovni , mozna nizsie .....ty zdroj kvalitnych informacii , dakujem ti ...hahhahhhah , dakujem a nahraj mi smec debilko .....tu som sa prijemne zasmial ...dakujem , pozdravuj matku


Tyvole, tak to je reakce hodna nevychovanyho pubertaka. A prej "moja reakcia je málo adekvátna".

Nemam te rad, podle toho, jak se tu chovas, nejsi nic jinyho nez rozmazlena lehkozivka. Tvoje vecny ohaneni se Hlavou, Psychem atd. Myslim ze oni sami musej kroutit hlavou, co tu kolikrat pises za blbosti. Ty si proste myslis, ze cokoli reknes, je kristalove cista pravda, kdokoli ma na vec jinej nazor, je nutne hloupy dite, vid?

To video na y2b te (respektive tvoji cinnost tady na G) podle me perfektne vystihuje (minimalne je vic, nez trefny), je videt, ze nejsi ani trosku schopnej sebereflexe, kdyz se tomu nedokazes zasmat, (nemyslim tvuj teatralni smich v citovanym prispevku) ale rozjedes tady takovejhle flame. Takovy keci o matce jsem uz jednou cetl v PM od jednoho hlupacka tady na G (taky urcite nezletilej v dobe registrace).

Nevim, proc si myslis, ze si respekt nutne musis zasluhovat uz jenom kvuli svymu veku (jako by uz tak nebylo dost starejch pitomcu) nebo kvuli tomu, kde jsi vsude nebyl.

Nez mi zacnes nadavat do deti, je mi 30.
Nez me zacnes obvinovat ze zavisti, mam nekolikanasobek prumerny mzdy v CR.

Abych taky nejak prispel k tematu - pasoval jsem dvakrat, z mladicky nerozvaznosti, cca 13 let nazpatek. Samozrejme jen v ramci jednotek gramu a pouze pro vlastni potrebu.. Jeli jsme z Amstru (a podruhy z Maastrichtu), meli jsme to ve vnitrni kapse u stanu, zasprejovany nejakejma deodorantama :) Je jasny, ze kdyby zkoumali podrobne, nebo meli psa, tak nas maj :)
ano prijímam a akceptujem , proste som sa nahneval , som človek , ktorý má tiež city a písal som čo sa nedalo zmazať
Je jasny, ze kdyby zkoumali podrobne, nebo meli psa, tak nas maj.... o tomto píšem v kuse a zato Ti len ďakujem a nenapadnem Ťa , že aký si múdri a všetko vieš ...toto je podstata mojej odpovede a vlastne celého , keď tam je pes tak sme v ryti ...
môžete mi tu dávať negatívne karmy , mna to nesere , ale za odpoveďamy k téme stojím ...k téme
zdravím, s jjamanem souhlasím, pašovat cokoliv je blbost, žádná neprůstřelná cesta není, když si tě vytipují, tak jdeš komplet a najdou i v žaludku matroš, kdekoliv...:) Možná ne na Ruzyni, ale v cílové destinaci určitě.. Jasný, že když letíš na Kanáry, tak to bude volnější, ale náhoda je vůl a malý procento tam je vždycky...

2 jjaman: právě když jsi zkušený, tak by jsi měl nad věci povznést a nerozčilovat se.. Cpát někomu svůj názor, ještě přes net, no minimální šance, že se to uchytí, spíš nasereš sebe i ostatní.. ztráta času.. k tomu ty kecy o matce, kde to jsme?
Hy3nA
a co třeba sušenky nebo nějaký pečivo, to pes taky snadno vyčuchá? konopny samozřejmě..
kaktusx
Ahojte, chystám sa na dlhšiu dobu do Amsterdamu a chcel by som domov priniesť kamaratom niečo na ochutnávku...nechcem to voziť so sebou a tak sa chcem spýtať či mate niekto skúsenosť s posielaním poštou.
Chcem poslať maximálne 3g, čiže žiadny 20kg balik :teef:
Zaujímalo by ma či je to nejak extrémne kontrolované, poprípade či by z toho mohol byť nejaký problém keď na to nejakým spôsobom prídu.
Kamarát mi vravel že nejaký jeho otca koňa brat (veď to poznáte) posielal zo Španielska kamaratovi haš, prišli na to a namiesto obálky mu prišli policajti a ten im len povedal že o ničom nevie a bolo po všetkom...nechcem sa ale spoliehať na také reči.
Smart
Jel jsem vlakem do Rumunska... Jel jsem přez CZ,SK,Madarsko a Rumunsko...
Akorát v Madarsku celníci kontrolovali pass.. Jinak ůplně v poho...
Jimmy
Tento dred jsem četl ještě dříve, než jsem se stal členem a nyní do něj mohu přispět hodnotnou zkušeností i myšlenkou. Vzhledem k výhře cesty do Amstru od Sweet Seeds bylo potřeba dostat se autem do Katowic, odkud jsme měli (já a kámoš) odlet.

V 01:00 S.E.Č. jsem ho vyzvedl z domu, jeli jsme do obchodu nakoupit redbully a sváču a vyrazilo se. Samozřejmě mě nenapadlo nic lepšího, než nám na cestu autem umotat, jak to děláme pokaždé. Poslední zbytek hulení od sweet seeds, asi 3/4g Cream Caramel bylo ubaleno v úhledném brku. Asi 15 kilometrů před Těšínem zážeh, vypínáme větrání, zavíráme okna, ať nám to přece nerozfoukává dým.
Cca 02:00 jsme u hranic. Podlouhlá zatáčka, V=120km/h, Maximální povolená rychlost 70. Brko v polovině. Vyhazuju rychlost, že auto nechám zpomalit pomalu, za zatáčkou se objevuje policejní vůz, policista uprostřed cesty. Tep Vzrůstá na kritické hodnoty, smrtelný pot a okamžitá schýza jako hovado. "Co s tím mám kurva dělat ?!" "Otvírej okno!" "Kam to mám dát ?!" A podobně, do 10 sekund jsme stáli u poliše, při příjezdu padla otázka "myslíš, že to jde cítit ?".....šlo :teef:

Borec nám polsky zdělil, ať jedeme na kontrolu.
To jsem myslel, že zahyneme. Půl jointa v plechovce od redbullu, zmačkané pod spolujezdcovým sedadlem, nešlo to ani vyhodit, byli bychom jasní... Přijíždíme na plac, osvětlený 6 halogeny z policejní dodávky, 7 policajtů s baterkama. žŽe jsem se v tu chvíli neposral, to se divím dodnes, borci začli prohlídkou motoru, prohmatali tapecy, vybrali batohy, chtěli vidět přihrádky, rezervu, teď poznámka pro ty, co by rádi pašovali v jídle - trojuhelníkové sendviče Crocodille, rozjezené, chtěli otevřít, zabalené brambůrky, neotevřené, chtěli otevřít. Pak dotazy typu: Kam jedete... Naše odpověd... Na letiště! Kam letíte ?..... Do Amsterdamu :D No, Frajer klečel na zadních sedadlech a hledal, plechovka se posunula na místo pro nohy lidí, sedících vzadu, on vzal plechovku, jediný odpadek v autě, posunul ji a čmuchal tam kolem. Pak ji vzal znovu, dal ji zase na jiné místo a hledal jinde. Jointa nenašli, čokla neměli, líznout nedali a byli těžce nasraní. Vy s megaeuforii opustili hranice a zapamatovali si dobře tento skutečně výjimečný okamžik.

Mimo jiné jsem po cestě zpátky vezl v kapse zapomenutý asi gram a půl Amsterdamského haše z Kašmíru. To už nás ale nezastavil nikdo.

A na závěr můj tip pro převoz: Activia nápoj, opatrně odstranit víčko i s kroužkem, poté alobalové víčko a obsah vylít. Gramové pytle, v každém pytli rybářské olůvko, aby hulení náhodou neplavalo, to vše v dalším pytli, narvané do flašky, to zalít původním obsahem, žehličkou nažehlit zpět narovnané a čisté alobalové víčko, ujistit se, že jsi se ničeho nedotkl, a přesvědčit se o těsnosti spoje, poté znovu nasadit plastové víčko. Tímto způsobem jsem v 15 letech pašoval hulení do řecka a na sicílii :)

Snad tento můj sloh poslouží čtenáři k pobavení či inspiraci. Ať nám to roste ! :david:
Dr.Bobby
U mě v DE našly cca 1g, kterej byl zapomenutej pod sedačkou, nic z toho zatím není ovšem nas nechaly sedět NAHY na stanici 10hodin, což bylo fajn, lepši jak sonda :) A chodily se na nas koukat, jak kdyby sme byly nějaka atrakce.
Ovšem každej dostal 40Epokutu. Ktera pak nešla zaplatit po daly blbý číslo učtu, a zakaz do de na 6měsicu.
Samo nas chytly po brku řidič dostal papírek a negativní :D Ganju si nechaly.. Ovšem ted častěji uklízím auto, po vždy nekam zapadne pytlík... Jo a česky policisty nevolali, takže cajk v čr nevy že hulim :)
Anuvin
Když jsem přiletěl letadlem do anglie našel sem v drtičce zapomenutý asi 2g.
Přítelkyně něco pronesla v ponožce.

Nechal sem si tam poslat 20g balíčkem. Nepřišlo to.
filipec
Zdar, jezdil jsem rok a půl s dodávkou po evropě a bez pálení jsem jel snad jen na první cestu..
Je to jen o dobrý schovce, kontrolovali mě několikrát, hlavně němci a frantíci a vždycky cajk...v Calais kolem mě nekolikrát prošel psovod a ani ťuk..ten tip s activií je dobrej, ja používal prázdnej deodorant oldspice, ten mazací, nožem jde ten podavač vyndat a malá džitka zabalená do pytlíku od žvejkaček se tam vejde aniž by chrastila, měl jsem to nacpaný ve dveřích mezi bordelem, v posmrkanejch kapesníkách se vám pohrabe jedině totální estébák...ale samozřejmě je fakt, že řidič z povolání asi při kontrole nebudí takový podezření, jako pět týpku v osobáku na českejch značkách, zastavenýho za NL hranicema :D
jenaro
Zdar pašerákům
V rámce EU jsem toho procestoval docela hodně autem s přiměřeným množstvím huleni u sebe a vím, že za to množství, i v nejhorším, nikde v EU mě snad nezavřou…
Ale teď za par měsíců jedu dělat kapitánské zkoušky do Chorvatska, tam jsem ještě nikdy autem nejel... ví někdo, jak vypadá kontrola na hranicích se Slovinském, a co to je vůbec zač..? Nemůžou mi tam dělat problémy, třeba kvůli 2 g haše, když se to propálí? A co samotné Chorvatsko, co by mě hrozilo, kdyby mě s tím chytli?
Pořád to jsou ještě takový tataři… není to Barcelona ))
Pflusik
citace:
Původní příspěvek od jenaro
Zdar pašerákům
V rámce EU jsem toho procestoval docela hodně autem s přiměřeným množstvím huleni u sebe a vím, že za to množství, i v nejhorším, nikde v EU mě snad nezavřou…
Ale teď za par měsíců jedu dělat kapitánské zkoušky do Chorvatska, tam jsem ještě nikdy autem nejel... ví někdo, jak vypadá kontrola na hranicích se Slovinském, a co to je vůbec zač..? Nemůžou mi tam dělat problémy, třeba kvůli 2 g haše, když se to propálí? A co samotné Chorvatsko, co by mě hrozilo, kdyby mě s tím chytli?
Pořád to jsou ještě takový tataři… není to Barcelona ))


Hele jsou to takové jeden kámoš povídal, že jeho kámoš... ale slyšel jsem historky, že v chorvatsku choděj lidi sedět za gé
jufik
Zdravím, přikládám mojí zkušenost z cesty do Bulharska. Jeli jsme dva (muž/žena), brali jsme 10g. Schované to měla v sobě (pro méně chápavé v pičce), zabalene dvakrát do zažehlovacích pytlů. Jeli jsme autobusem, spoj myslím 4x do týdne ( už nikdy bus, díky fakt náročné cestě). Cesta tam v pohodě, možná že nám pomohli i ti bulhaři co se vraceli z česka. Na celnicích jen jedno vystoupení, ale bez prohledání věcí a to na hranicích mezi Srbskem a bulharskem. Každé hranice bez psa (takže bohužel, či bohudík nemůžu potvtrdit, že pes cití vše). Zpátky jsme si museli vystoupit na hranicích mezi Bulharskem a Srbskem i s věcma a prohledával se autobus, ale asi jen namátkově, protože opět pes nebyl přítomen. Další hranice v pohodě.

PS : Jinak na místě jsme nemohli sehnat ani pitomé papírky :D
_Dr.Skunk_
citace:
Původní příspěvek od jenaro
Zdar pašerákům
V rámce EU jsem toho procestoval docela hodně autem s přiměřeným množstvím huleni u sebe a vím, že za to množství, i v nejhorším, nikde v EU mě snad nezavřou…
Ale teď za par měsíců jedu dělat kapitánské zkoušky do Chorvatska, tam jsem ještě nikdy autem nejel... ví někdo, jak vypadá kontrola na hranicích se Slovinském, a co to je vůbec zač..? Nemůžou mi tam dělat problémy, třeba kvůli 2 g haše, když se to propálí? A co samotné Chorvatsko, co by mě hrozilo, kdyby mě s tím chytli?
Pořád to jsou ještě takový tataři… není to Barcelona ))


Do chorvatska hulení nebrat věř že vím o čem mluvím. Záleží jak snimi buděš jednat. Mě tam čaply čabat skérko večer ze starou a docela halo. Týpci byly normálně v civilu takže nic nešlo ani poznat. Když sem vyděl jak se někdo přibližuje čekal jsem že třeba chce poprdět místo toho na mě vytahli placku a nasadili pouta. Hulení mě zabavily cca 1g + celkem tučná pokuta a asi 6 hodin fízlárně. Jinak asi měšíc po mě tam čaply nějakýho dredaře na pláži co taky čudil a ten si to nenechal jen tak líbit zkončilo to basou bylo to i tv. Chrovatsko tam už nikdy.
Afterburner
No, matka pracuje jako vedoucí v jedné restauraci, tak si vždycky po sklizni vypůjčím klíče a před otevírací dobou si tam zajdu a použiju na balení trávy v kuchyni vakuovač. Skvěle to zakonzervuje travku. Jednou sem si takhle zabalil na výlet 11g ganji, ještě že bus na hranicích nekontrolovali. Kamaradům to takhle balim pravidelně, nikdy nebyl problém se zákonem, vždycky po tom vydrhnu ruce alkoholem, pak vyválim v kávě, zaleju technickým líhem, pak posypu pepřem, nakonec komplet strčim do jinýho pytlíku a zavakuuju podruhý. Pak to ani 60 čoklů nenajde :)
Hyde
Máme tomu tedy rozumět tak, že sice se ti na čáře glutealis svíral strachem, že ti to najdou, ale byls vlastně v poho, protože pět tuctů psů se do busu fakt nevejde..:)
Afterburner
citace:
Původní příspěvek od Hyde
Máme tomu tedy rozumět tak, že sice se ti na čáře glutealis svíral strachem, že ti to najdou, ale byls vlastně v poho, protože pět tuctů psů se do busu fakt nevejde..:)

No, myslel sem to tak, že moje zabezpečení je nepropustné, ale strachy sem posranej tak jako tak vždycky když něco vezu. Ach ta paranoia.
mtm1234
Jednoduse, ke znamymu sli na prohlidku skrz udani, hned na ferovku s psovodem, klasika, rano v pul sedmy zvonek, pres kukatko opici ruka, a hned hura dovnitr, z loznice vybehl pes, malej chcipak co patri kamosovi, fena. Psovod jen vyhrk : hárá ? kamos : jo, psovod se otocil na pate i s tim coklem a cau, prohlidka komplet, samo bordel, výslech propusteni po 10 hodinach a pohodicka, jak na to si kazdej domysli, je to nechutna predstava ale na 100 % ucinna, takze tak at roste smrt......víte komu :-)
yabasta
nejlepe to dát do kremu proti svrabu, pěkně pod něj a nahoru do baglu se smradlavejma fuskama. a mužeš vypadat i podezřele ale nikdo na tebe nešáhne ani na věci :)
Hyde
citace:
Původní příspěvek od mtm1234
Jednoduse, ke znamymu sli na prohlidku skrz udani, hned na ferovku s psovodem, klasika, rano v pul sedmy zvonek, pres kukatko opici ruka, a hned hura dovnitr, z loznice vybehl pes, malej chcipak co patri kamosovi, fena. Psovod jen vyhrk : hárá ? kamos : jo, psovod se otocil na pate i s tim coklem a cau, prohlidka komplet, samo bordel, výslech propusteni po 10 hodinach a pohodicka, jak na to si kazdej domysli, je to nechutna predstava ale na 100 % ucinna, takze tak at roste smrt......víte komu :-)

Zajímavá zkušenost a rada jak postupovat při cestovních kontrolách.
Hyde
citace:
Původní příspěvek od Hyde

Zajímavá zkušenost a rada pro prevenci jak postupovat při cestovních kontrolách.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma