Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Zákon a Právo

Stránky: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 
Výlet s marihuanou přes hranice / pašování - Klikni zde pro originální téma
Skank Funeral
Policejní pes je hrozná mašina kdyby je ty cůráci policejní neměly sou v prdely,ten pes dokáže ucejtit i dotykovou stopu takže jestly bys chtěl něco zabalovat tak si porad měn rukavice a větrej nebo nevim,stačí jenom vypadat normálně ale jestly nejedeš s dredatejma rodičema tak by byla náhoda že by vás raply
Dr.House
Tak to by bylo lepčí nedat si v Coffe shopu žádný hulení a dovízt si domů protože aby ten "roztomilej" pejsek nepřišel a nezačal kvůli tomu načichnutí "vesele" štěkat no a pak prohlídka (kdybych u sebe něco měl tak bych byl po****** až za ušíma). Do amstru jedu za tejden.
vrku1
Zdar lidi co si myslíte o posílání poštou. Nemyslim na nějaké velké množství v balících. Ale např. 1g do výkuchané distety v obyčejné obálce bez zpáteční adresy. Bylo by to do VB. Myslíte že neco hrozí příjemci?
Se mějte.
Exceptional
citace:
Původní příspěvek od vrku1
Zdar lidi co si myslíte o posílání poštou. Nemyslim na nějaké velké množství v balících. Ale např. 1g do výkuchané distety v obyčejné obálce bez zpáteční adresy. Bylo by to do VB. Myslíte že neco hrozí příjemci?
Se mějte.


Řekl bych, že to za to fakt nestojí.
Symbio
No tak sem tuhle pětiletou diskuzi celou přelouskal..
Můj názor:

- 80% pravděpodobnost že ukážete občanku a jedete dál..
- když k tomu vypadáte "společensky přijatelně" je to VŽDYCKY lepší
- dready, divnej piercing = "hulím" případně "sem problémovej" = kontrola
- celníci to znají, ze schovávacích plechovek z growshopu ste na větvi vy oni NE
- ale je určitě lepší to schovat, než vést jen tak v kapse nebo batohu (schovávat to má cenu před celníkem, psa fakt neojebete to co tu píšete s kávou atp. jsou fakt naivní představy, ikdyž ta káva z toho vychází nejlíp)
- když u vás najdou dýmky, drtičky atp. můžete jít klidně do trenek a tím pádem STE V PRDELI (a oni taky - v té vaší :)
- když dělají takovou tu ledabylou prohlídku máte šanci a můžete si ještě věřit (pokud to máte např v tý kávě)
- když jdou se psem STE V PRDELI. psi mají opravdu velmi dobrej čich, jak už někdo psal dokážou rozeznat několik druhů pachu najednou. zapomeňte na to že ve smradlavejch ponožkách to nejde cítit to už ten pes cítí ještě než vůbec přijedete na čáru.
- nezapomínejte na to že najít "to" je jejich práce, nejsou to debilové a vůbec je nepřekvapí když to máte kdekoliv.. neexistuje schovka kterou neznají, de jenom o to kam se jim chce až jít.. klidně do prdele, do nádrže na benzín, pod nárazník, do dveří...všechno už tu bylo a oni se to učej v prváku na střední

Jak bych na to šel já:
- především bych nic nepodceňoval, když už něco vezu tak POČÍTÁM S TÍM ŽE MĚ BUDOU KONTROLOVAT, je zbytečný nedát si těch pár minut bacha a pak s tím mít starosti kvuli blbosti..
- obleču si něco nevýrazného a konvenčního (to se dá přežít)
- aspoň u těch hranic vyndám naušnice (pokud z nich čiší rebéélie)
- v autě nemám nahuleno, vypadám střízlivě
- při hovoru z celníkem se tvářím neutrálně, blbě se neusmívám, nepokukuju po tom co zrovna prohlíží, zbytečně nemluvím
- místo tekna pustím na chvíli rádio na normální hlasitost
- 15g z holandu mám neprodyšně zabalených v několika vrstvách nejrůznějších igelitovejch pytlíků a v dóze s mletou kávou/v tekutém mýdle s neprůsvitným obalem, nebo v jiné DŮKLADNÉ schovce
- žádný "nádobíčko" v mém autě nenajdou, protože tam žádný nevezu (dýmky se nakoupil a zbavil se jich ještě v holandu)
- pokud kupuju huličský suvenýry (bongy atp..) posílám si je poštou z holandu, nebo je aspoň mám dobře zabalený v zavazadlech
- když jde se psem, nenápedně vystoupím z auta otevřu nůž a psa několikrát mířeně bodnu do hlavy, břicha, páteře a potom odhodím směrem od auta, (vše v tichosti abych nevzbudil policistovu pozornost) jedině tak mám jistotu že nic nevyčmuchá...:frog:

jinak podle mýho nejbezpečnější je jet přes hráňo autobusem nejlíp s cestovkou.. tam třeba jen vyleze řidič, vleze celník projde bus (většinou bez psa) a jede se dál.. s tím zkušenost mám (s autem ne) a vždy to prošlo...
fonee
sybmio: dobre ty, peknej souhrn

jinak zas moje zkusenost
před trema tejdnema jsem jel do alp lylzovat. Jeli jsme autobusem a asi tak 15 lidi si vezlo travu. Vyjizdeli jsme vecer a na hranicich s rakouskem jsme jen projeli nic se neresilo. Dalsi hranice byly se svycarama a jsou to fakt nejvetsi buzny... Od vsech si vybrali pasy a pak nekam zmizely, vubec jsme nevedeli co se bude dit. Ja jsem mel schovanou travu v tabaku od vodarny. Asi tak za pul hodky prisel s pasama a mohli jsme jet dal, ale byl to opravdu neprijemnej zazitek, protoze na kazdy zastavce se hulilo, takze si myslim ze to z nas muselo bejt i cejtit. Pak jsme jen prejeli hranice s francii a uz to bylo v poho.

No a nedavno jsem zas cet clanek o klucich co jezdej na bmx a jeli objizdet skateparky po nemecku. A behem toho tripu je 3x zastavili a museli vytahat vsechny veci z auta a pak to dali jeste zkontrolovat psoj. Nastesti nic nevezli.
lootman
Ja kdyz jsme jeli do Madarska tak sem si vezl asi jen 2gramy protoze jsem byl z toho celkem posranej a schoval sem to do sedadla:)
snad bych to snad okecal peace
Jerome J. James
Draci, otázka. Jak každej z fyziky víme, tak kapaliny nepropouštěj vzduch->pachy. Co nás takhle napadlo s kámoškou, je nacpat si kuřivo do sáčku, dvakrát či víckrát obalit a vložit do nutelky. Samo že by se to muselo nechat vyvětrat(ta pixla)... Přišlo by se na to? Jo a ještě, pes je fakt drak co se čmuchu týče, jenže to asi taky cítí hulení i z vás, když ste pálili, ne? Panečku... *kroutí hlavou*
canimi
Cus cely sem si to tady precetl a nejaky rady sou celkem dobry...

Rekl bych ze nejjistejsi skrys je dat to do kondomu a spolknout... ne ze bych to chtel delat :D

taky nemusi bejt spatny naplnit pres vaporizer balonky... kdyby sel pejsek tak je propichnes :D

ale neni nadto, si normalne vecer ubalit a zhulit speka ;)

jeste jednu prihodu, ne moji ale kamosovo.
Jel minulej rok do Spainu a mel 3gramy schovany v bote v ponozce..na hranicich ho nechali vystoupit a prisli tam s pejskem...prohledali mu auto a nic nenasli... rikal ze bud mu tam smrdeli nohy bo byl ten pes vycvicenej na bomby coz spis ;)

rekl bych ze vetsina tehle psu na hranicich je vycvicena spis na bomby...ale je to jen moje domnenka...

mejte se a pri prevozech a v pesteni hodne stesti!!!
Symbio
to JJJ: jaktože voda nepropousti vzduch? co třeba takovej bong? :) možná je to debilní dotaz.. ale když proběhne osvěta zlobit se nebudu
Kamos viezol do francuzka len velmi malo,....mal to v tabletkach: Tie kapsule co sa daju otvorit.. Otvoris to vysipes prasok naplnis skerom a naspat zatvoris. Naplnil 10 kapsli rozdal aj spolujazdcom, ze v pripade keby prisiel do busu aj pes nech to zhltnu a zapiu vodou. Kapsle sa vo vode rozpustaju, takze to sa pochopitelne stane aj v zaludku...a potom uz neviem co. Kazdopadne on ani cely autobus nebol kontrolovany psom, takze pianko... zhulili to nie ziedli...:)
Tutan
citace:
Původní příspěvek od Symbio
to JJJ: jaktože voda nepropousti vzduch? co třeba takovej bong? :) možná je to debilní dotaz.. ale když proběhne osvěta zlobit se nebudu

no mas pravdu ze to je celkem debilni dotaz:D v bonguprece mas tu vodu jen jako filtr a tahas to prez ni ale kdyz mas v lahvi s pitim neco na dne tak to proste cejtit nebude
Bedeti
Tak sem tiež pridávam jednú 100% overenú metódu. Poproste niekoho kto vyrába domáce konzervy /paštéky/ nech vám to na tej mašinke zakonzervuje, potom takto zbalený material ešte umyte kvoli pozostatkom nieakej aromy ktorú by psi údajne mohli začuchat pekne prelepte etiketu z nieakej v obchodoch predávanej konzervy a túto maškrtu hodte k ostatným potravinám ked to náhodou colník prezrie nič podozrivé neuvidí proste strava na cestu. Možete ist na dovolénku idealne kvoli množstvu ktoré sa tam dá natlačit a takých konzeriev možete spravit viac. Vyskúšané na výlete do chorvátska autom s kamošmi uplne v pohode ,ale neviem ako by to fungovalo pri letiskovéj kontrole
Reewer
Omlouvám se jestli je to tu už někde napsáno, ale nic jsem nenašel... Na česko-německých hranicích u mě na cestě z čech našli němečtí celníci hulení (2,4 g i s pytlíkama (?..nevym proč to vážili i s nima)). Sepasal jsem protokol, pustlili mě dál... nemám žádnej záznam v trestnim rejstříku...
Nevíte, co mi hrozí??
b1ghed
2 reewer : no najskor ti pride mastny ucet
Jaffa
Zdarec s kamosema ve trech jsme jeli do svicarska pres nemecko a omylem pres rakousko a tam ta rakouska svi.. nas zabrzdila na temer hodiny.Vezli jsme desitky konzerv a proste plne auto jidla (doslova!)Vezli jsme 7g skera v 0,5kg hořčici a po gramu meli kamosi u sebe.Prohledaval dukladne kazdou skvirku basovou tubu kazdou konzervu jak sulin.nemel psa tak to bylo asi stesti :).Za dva dny jedem se student agency do holandu tak skusim zas hořčici.
bayko
Po úmornom prečítaní tohto nekonečného threadu som zistil že ešte nikdo neskúšal použiť aktívne uhlie...Podľa mňa by to bol skvelý nápad, lebo výhody a. uhlia už zrejme pozná asi každý z nás...:)

Preto ma po prečítaní všetkých príspevkou napadol celkom kvalitný postup aj pre tých najparanoidnejších...

Určite z vás každý pozná edíciu Kávy Nescafé ktorá sa predáva v čiernych nepriehladných sklenených dózach, keďže je nepriehladná nikto vizuálne nezistí čo sa v nej nachádza..ďalší postup je už samozrejme každému známy z predchádzajúcich príspevkov v skratke:vysypeme kávu s flašky, stlačíme matro do valčekov, obalíme fóliou, zabalíme aspoň do troch pitlíkov, ktoré dáme NAKONIEC DO MAXI PYTLíKA V KTOROM BUDE Až PO OKRAJ AKTíVNE UHLIE, následne len celý maxi pytlík napechujeme do flašky,max tak do polovice a nakoniec nezabudneme zasypať zvyšnou kávou...takáto 3 pachová ochrana by mala stačiť, pred akýmkoľvek Rexom..:D

A navyše ešte niečo pre koumákov...každá káva má pred otvorením na hrdle papier, ktorý je ľahko nahraditeľný nejakým iným papierom, stačí len naniesť lep na hrdlo flaše priložiť papier a nechať zaschnúť...
Takto máme hotovú fantastickú skríšu s ktorou si budeme užívať na dovolenke nie len ranné kafčo, ale aj iné ranné chuťovky..:smoker:
prenda
Já jsem jednou pašoval do Francie, když sme jeli seškrabovat sníh z vrcholků Francouzkých Alp, asi 10 gramů skunku. Byl to zrovna smraďoch Chronic, jehož pach se dostane opravdu všude. Jinej model jsem však neměl, a tak jsem vymyslel strategii.

Vzal jsem starej omšelej batoh, do něj sem pár dní před výletem naházel starý trička a mikiny a celej ranec nechal na balkóně dobře vyvětrat. V den, kdy se mělo vyrážet, i nacpal jsem 10 gé do asi pěti různě velikejch pytlíků a tenhle pakl zabalil do jedné mikiny adal na dno chlebníku. Když se u autobusu nakládala bagáž, tenhle batoh byl umístěn na samé dno, pod boardy, lyže a jiné batožiny. Pokud by došlo k zastavení autobusu a čekování obsahu batohů, nehlásil bych se k němu a jelikož byl vyvětrán, ani pes by si ničeho neměl všimnout. Před cestou jsem do sebe loupnul pár panáků na kuráž. Česko-Rakouský hranice jsem prospal a v Schengenskym prostoru už nás nestavěli.
Dát si poté ionta na samém vrcholku rozeklané, hustě zasněžené hory byla ta nejlepší odměna, jež jsem mohl obdržet :D.
Exceptional
citace:
Původní příspěvek od loneman
Som šofér a cestujem s partou na výlet do ČR a v prípade, že by niekto z mojej posádky mal u seba napr. trávu alebo hubičky v malom množstve pre vlastnú spotrebu a náhodou by nás čapli na hraniciach, tak sa to u vás považuje ako priestupok za držanie malého množstva pre seba alebo za pašovanie? Môžem mať z toho nejaký postih ja ako šofér alebo iba tí čo to majú pri sebe v mojom aute? Nepotrebujem skončiť v base ako člen pašeráckeho gangu za to, že niekto koho zoberem svojim autom bude mať pri sebe 1 jointa alebo sáčok hubičiek, keď som ešte stále v podmienke za ganju.


přijde na to, co řeknou ostatní. pokud z výslechů vyplyne, že si o tom neměl ani tušení, tak bys měl bejt v pohodě.
Bulb
My jezdime do Vidne do growshopu a lyzovat do rakouskych Alp mame to kousek... vlastne do Rakouska to mam pres kopec cca 2km... mno a nikdy jsme nic neschovali ani nic podobnyho... voni pohranicari nechodi kolem kazdyho projizdejiciho auta se psem apod... vlastne nikdy jsem je nevidel, ze by neco kontrovali psama a to uz u hranic ziju pres 20 let... proste to co vychytaj je vzdycky nejaky velky mnozstvi, ktery ovsem nekdo nabonzuje, informator apod... U rakouskych hranic bych se nejak nebal, ovsem nejake hranicni prechody bych vynechal :) Ted se maji dokonce rusit a ma se normalne projizdet bez jakehokoli ukazovani pasu ci obcanky... V nejhorsim pripade, jeste jsme to nezkouseli, kdyby jsme chteli prevezt vetsi mnozstvi, tak jednoduse skaknem do lesa po 2km jsme u hrani u rakousky silnice, tam se to da odlozit a po prejeti autem prez prechod pak vyzvednout... ale jak rikam je to zbytecny, jdou jen po velkych rybach, o kterych vedi dopredu od nejakych informatoru...
jestedman
jak moc je čisté THC aromatické? proč neprovízt kousek butanhashe? podle mého jde pes po pachu, kterej ale nemá s THC nic společnýho.

celníci mají jen pár psů a ty vozej tam kde maj hlášky, není to tak že by na každý stanici měli svýho hafana. takovej pes stojí pěkný prachy
Shooter1
Hele letím do Amstru letadlem a chtěl bych se zeptat: Když si to dám do másla, pasty nebo do nějaké tuhé hmoty jestli mi to najdou. přeba přez rentgen. Díky
shooter: to si piš. do letadla si vem jenom trošičku do kapsy a modli se, že nebudou mít psíky. Rozhodně se nepokoušej někam to schovat do zavazadel, rentgeny jsou veliký svině.
okulele
nechci tu nikomu vyvracet byt třeba povedený provezení hula přes hranice,nebo teorie o tom jak to udělat,ale podle mě ty co to provezli,měli stěstí že nepřišel celník s psíkem. protože jakmile vám takovejhle pes vleze do auta,tak je v 99% hotovo,to můžete balit,schovávat jak chcete a ten pes to najde. pes má totiž asi 1000x vyvinutější čich než člověk. ten pes to v rychlost proběhne a bud je to tam nebo ne. každopádně nelezou se psem do každýho auta,ale třeba maj zrovna blbou náladu,nebo se jim nelíbíte tak ho tam vemou a bud máte to štěstí nebo zrovna smůlu že výběr padnul na vás. takhle jim tam jel týpek,koukli na něj,nelíbil se. hned kontrola dokladů,co vezete blablabla. při odpovědi zaváhal a průser byl na světe. 1800 tablet extáze :) takže na pašung bych si dal velkýho majzla a opravdu bych se rozmyslel jestli se vyplatí při takovým riziku převezt třeba 10g. třeba zrovna do rakouska,kde sou celníci snad nejvetší buzny:)
Vany
Čau....hele prosim vas, mužou se z Holandska převážet semínka??? Je to legální???
HA-de-SH
2Vany: na Vánoce tvoje starosti končí ;) i nase :D

http://www.novinky.cz/zahranicni/ev...5494_rlvti.html
mrak xXx
VANY: Vzhledem k tomu že semínka neobsahujou žádný THC, tak by neměl být problém, ale když to u tebe najdou, tak si podle mě opíšou adresu bydliště a automaticky tě zařaděj do rejstříku kterej se tim zabejvám, toť muj a docela logickej názor:D;)
Freeloader
kamose takhle lapli dyz mel usebe neco malo v krabicce v kalhotach.Rekli mu aby vsechno vyndal z kapes ale von si tam nechal tu krabicku protoze vedel ze jinak bude hotovo!No a dyz ho chlupatej sacoval tak mu narazil na bouli v kapse "co to tam mas?" kamos uz mel vsechno spocitany a dyz tam sahal pro tu krabicku tak nahmatal kindrbueno a cajt byl spokojenej:teef:
vaaanha
A co třeba tohle? Doma si předmotat pár brček, nebo rovnou narvat nějaký pytlík do krabičky od cigaret. Vézt si s sebou karton cigaret(víc na osobu ne, nebo vám to zabaví) a tu krábu s konopným obsahem dát třeba doprostřed kartonu. Jednu si třeba z něj odejmout, ať to nevypadá podezřele, že je otevřený. Já osobně nekouřim, ale pokud by nešli se psem, myslim, že by to vyjít mohlo.
Vany
2HA-de-SH:Řek bych, že se nám to spíš ulehčí.......;-)
nokia
Pokud si chcete z NL prevezt smoke, pak dvema zpusoby:

1. do 100g (nebo pokud se nebojite klidne pul tuny):
Mit solidni auto, oblect si hezke obleceni, idealne kosili, kalhoty, navonet se,vzit si s sebou sako v obalu a povesit za sklo, notebook na zadni sedacku pohodit a vypadat jako businessman na sluzebni ceste. Kdyz s sebou budete mit jeste podobne upravenou treba svoji girl, jeste lepsi. Na hranicich vytahnout pasy z okna, usmivat se, pekne nahlas pozdravit, treba hodit neco o pocasi, nenapadane ukazat nejakou znacku, treba hodinky Tag Heuer nebo podobne.

Do Holandska jezdime pracovne se znamym kazdy mesic, vozime si s sebou ca. 60 g pokazde z Amsterdamu nejsmradlavejsiho huleni. V 80% pripadu ani nechteji videt pasy, o nejakem prohledavani nebo psech nemuze byt ani rec. Vsak proc by taky, vozime si pro sebe kvalitni material a nikoho neobtezujeme :))

2. Treba 2 kg (zpusob osvedceny znamym po mnoho let, ale osobne nedoporucuji vubec takove veci delat)

Dojet do nejakeho napr. nemeckeho mesta autem, jeden presednout na vlak, s sebou tasku s hrackami pro deti nebo necim uplne mimo, na dne treba kilo travy. Tasku pohodit par sedacek vedle - kdyby nekdo nasel, maximalne prijdete o travu. Stejne oblecenej, vyvonenej prejet hranice, nasednout zpatky na auto...go home.

Ale od 21.12. vstupujeme do Schengenskeho prostoru, takze varianta 1 uz ma jasne prednost anyway.

Jenom si realne uvedomte jedno:
Pokud budete chtit prevazet travu pres hranice a budete vypadat jako chudi pribuzni nebo mit na hlave dready, v nose piercing atd., pripadne vypadat vystrasene, nervozne, nemuzete se divit at uz celnikum nebo policistum.
C ya
nokia
chlapci a devcata. ted jsem si cetl tech prispevku tady vice, ale nejste trochu paranoidni? Vazne si treba myslite, ze pri nalezeni seminek si zapisi adresu a za par mesicu si pro vas prijdou? To by se cela policie uplne zblaznila, jde jim o velke ryby. Domaci uzivatel je f klidu.

A musim ceske justici a vubec policii slozit Big Thanks za prsitup v poslednich letech. Zmeny jsou radikalni a normalni domaci uzivatel, ktery huli, uz muze byt skoro v klidu. Jen jeste trochu vice dekriminalizace, aby se to dalo kupovat a prodavat v dobre kvalite za dobre ceny :)
Mozdik
Úplne najlepšie je schovať do pneumatík. Napr. keď budete z Holandska pašovať. Ak máte známeho v pneuservise, tak si nacpite do pneumatik. To sa nedá skoro nejako zistiť. Kamarát to odskúšal a v pohode.

PS : Nemci sú zlý. Pr kontrolách niekedy pozerajú aj do RITI !!!
Mozdik
citace:
Původní příspěvek od Locus
Kamarad to tak resil taky.. Privezl to ve forme prachu. :D


Prachu ? Mnel to v sacku alebo v niečom pevnom ?
FK2
Chtel sem se zeptat... Jedem ted na skolni vylet do vidne no a nevime jestli brat nejaky hulo... Prohledavaji skolni autobusy?? Mozna blbej dotaz ale at aspon trosku vim... dik moc
Mozdik
citace:
Původní příspěvek od FK2
Chtel sem se zeptat... Jedem ted na skolni vylet do vidne no a nevime jestli brat nejaky hulo... Prohledavaji skolni autobusy?? Mozna blbej dotaz ale at aspon trosku vim... dik moc


Na 99% NE. Navyše od 21.12.2007 sme ( celá V4 ) v šengenskom ( znie so dosť čínsky ) priestore. Keby ste išli na výlet do Holandska, tak tam by som ból opatrný. Na Nemecko-Holandských hraniciach zvyknú colníci "podozrivé" osoby dôkladne prehladávať ( vrátane konečníku ). Ale inak vôbec... kludne ber, aspoň bude zábava.
Frouman
Když si pes čuchne k chili, tak z toho je v agónii. Takže doporučuju pořádně zabalit do fólie a hodit do nějaký chili omáčky. To by mohlo projít. Ten pes k tomu podle mýho ani nedá čumák, protože by se z toho posral :D
Mozdik
Lenže psi dokážu oddeliť pachy. Niečo, čo ludia nedokážu. Darmo to precítiš chilli, keď pes bude cítiť veľa chilli ale aj trávu. Najlepšie stále zostáva "vákuové" balenie. Vtedy nemajú šancu, lebo pach ostáva vnútri.
Mozdik
citace:
Původní příspěvek od SPLAT
jj, problém je potom v tom že když z tim manipuluješ neopatrně při přípravě načichne ti vnějšek nádoby, pro nás pach venku za chvilinku zmizí, ale pro psy nevím jak dlouho to cejtěji..


Najlepšie je potom tú "nádobu" obliať ( ponoriť ) do alkoholu. Toto viem, že funguje na 100%. Stačí napr. aj 40% Vodka ... Alkohol rozpúšťa pachy a takto zostane nádoba úplne bez pachov a podozrenia.
acheron
tiez ficim zo skoly do prahy na par dni , nejaky suvenir je samozrejmost :D ....trapi ma: tie pohranicne kontroly je mi jasne ze nebudu prehladavat cely skolsky bus . ale mozu nas stopnut len tak (prehliadka obcianskych) a vonku pri aute mozu mat psa (byvaju tam tie psy aleno nie ? ) ...zaciti to ten pes aj vonku aj keby som to mal nvm ako ukryte ?....pripadne to zabalim do zopar saklov (tich hore "zipsovacich") oblejem vodkou ...dam do nadoby naplnenej kavou a hodim k starim fetam do nakladneho priestoru ....alebo bude lepsie to mat pri sebe a hoci natom aj sediet ? :D


edit: a ako je to s tim poslanim postou ..ze pridem do prahy a v pohode si to poslem v baliku sem :D ....je to realne ?
Maroko
cau. netreba sa strachovat. ja chodim do skoly do brna, cestujem autobusom a este som nezazil prehladavanie. ak by ta prehladavali psi, tak to by bol problem, ale to sa na 99 % nestane. prajem stastny vylet a vela suvenirov :D
crackonos
Já mám skušenost s provážením fuka do rakouska školním busem- žádný problém, byl jsem tam se školou snad tisíckrát, normálně na tvrdo v energitce, to stejné Švýcarsko, tam to ale bylo vlakem, potom jsem provážel do Řecka, ale tam to bylo horší, tam jsem mel docela nasráno, příště už bych to asi neriskl, kámoše tam nechali tusim na srbsko-makedonskejch hranicich, pac nemel vizum (je Ukrajinec), normalka ho vyhodili z busu (jeli jsme se školou), zkoušel je podmáznout, ale nepodařilo se, ještě si ta čupka ty prachy nechala, tak jsem mu dal šišku na cestu a bylo, domů se musel dosatat po vlastní ose (nechtěl bych to zažít), a někde na makedonsko-řeckejch hranicích obcházeli bus s komisařem Rexem, ale dovnitř nešli, měl jsem to v energitce, ale ten pocit ze zapáleného špeka na pláži byl k nezaplacení, doporučuji...a z hulandska jsem taky vezl, o5 klasika v energitce
Ondra_161
Uz to tady nekde bylo.....Co to treba zavařit mezi okurky....?Nerikejte mi, ze tohle muze jit citit...Navic tam je taky naky podtlak-pachy zustanou uvnitr....A kdyz chcete byt megatajni tak nacpat az do toho napr. okurku.... :)
acheron
vela vela citam o tej kave ale ani zaboha neviem vist z toho ci to mam proste napr do termosky dat na spodok sakl a ZASIPAT kavou...alebo normal uvarit kafco nejake silne a ten sakl ZALIAT
crackonos
acheron: ale hlavně to kafe nezapoměň vychladit :david:
jipi
caute borci,

nie ze by som si nechcel zobrat ale iba by ma zajimalo ci vo Svajciarsku sa huli?

dik
crackonos
In der Schweiz war das früher auch legaliziert-byl jsem tam v jedný hospodě na pivku (pivo=7 franků), měl jsem chuť na šluka jako blázen, mrnu vedle a tam sedí asi deset borců a cpou dva partyblunty, tak jsem za nima skákl a koupil jsem 2g, na naše poměry docela levný 150kč/gram (indoor) a zkouřil jsem se jak děvka, takže moje odpověď zní ANO, hulí se tam
jipi
crackonos: no, ja si chcem zobrat zo sebou nieco a tiez vaporizer tak premyslam ako to schovam na letisku
crackonos
jipi: no to ti neporadím, já jsem tam jel vlakem, nezapomeň, že Švýcarsko není součástí EU, takže kontroly na hranicích, ale nijak zvlášť bych se toho nebál
StigHelmer
Zdar lidi
v květnu jedem do Amsterdamu vlakem.Přímej spoj Praha-Amsterdam.Zpět si samo chceme něco přivézt.Máte někdo s tímhle vlakem zkušenosti??Jak to probíhá teď když jsme v šengenu??dá se to schovat třeba někde v tom vlaku??
dik za rady
lysina
pred dvouma dnema sme jeli se školou na autosalon do lipska..docela sem se bal ze by to u me na hranicich mohli najit..ale nakonec sem si ani nevšim ze sme projeli hranice a uz sme byli v nemecku takze to bylo všechno v pohode
crackonos
lysina: my jezdíme se školou taky mrtě do zahraničí, ale ani jednou se mi nestalo, že by nějak autobus plnej děcek prohledávali, to se může stát jenom na tom zkorumpovanym balkáně
iceCube
Myslíte že se dá propašovat a vzít sebou o prázdninách nějaký hulení do anglie.. Letíme letadlem já a kámoš... do Londýna a pak jeste do Birminghamu nebo tam nekam... zajimalo by me jak by to slo nejlepe propasovat a jestli vubec, letel uz z vas nekdo v posledni dobe do anglie, delaji nejake extra kontroly z kterych poznaji drogy? Díky za rady:)
kolomaznik
Byl jsem minulej rok v létě. Kontrolujou osobní zavazadla rentgenem a nesmíš mít nápoje, ani nic tekutýho. Nejlepší bude, když to budeš mít přímo u sebe a dost zabalený, aby to z tebe necejtili. Kufry nevim, ty jdou zvlášť, a možná, že je prohlížej. Taky kámoš řikal, že si s sebou můžeš vzít laptopa. Tam by se taky něco vešlo..
No, ja som teraz v lete niesol 0.3 gramu (!!!) cez nemecke hranice, a typek hned jak ma zbadal ze vystupte z auta.. presacoval ma, nechal ma komplet vyhadzat vsetky veci z kapsy, dva sedemdesiat litrove batohy, kontroloval palubnu dosku, penazenku, doklady.. nakoniec to nasiel tak som tam musel podpisat asi 20 tlaciv, ale nic z toho nastastie nebolo, len mi domov prisiel po prazdninach dopis ze som sa previnil voci nejakemu paragrafu. Zrejme ked niekto uvidel to mnozstvo sa zasmial a hodil to do smetiaka, ale ten straznik to bola cista policajna guma :david: :rolleyes: ..sa ma pytal take veci ze ci to nemam na predaj a podobne.. som sa mu snazil vysvetlit ze to mnozstvo je aj pre jedneho malo, ze to ma hodnotu tak 3 eura maximalne, ale on len "das ist illegal!"..

Jo a 15minut po tom sme sedeli na jednej pumpe, zrazu pri nas (bol som s holkou na stope) zaparkovalo cierne auto, vystupili dvaja fuzati typci, vytiahli odznaky, majak na strechu a hned ze ci mame nejake drogy.. tak som mu ukazal papier co som dostal na hraniciach a dali nam uz pokoj.. ja neviem ci je to tam bezne, alebo mam naozaj na cele napisane ze hulim :pimp:, ale kazdopadne som teraz vdacny za shengen.. nazad som vtedy viezol zo spanielska 15g hashu a nebolo mi veru vsetko jedno.. :rip:


edit: IceCube: v anglii bude mozno este veselo.. http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=35460
Mishelou
V létě 07 jsem jel do Španělska autem jen s bráchou. Tmavý okna a vevnitř dva zrostlí plešatí týpci,tákže na německých hranicích ven z auta a prohlídka. Asi 3 pytlíky jsem měl hozený jen tak v botách v kufru auta,paní nebo slečna policistka samozřejmě zavelala otevřít kufr. Ptala se kam a co jedem,bylo ji divný že jedem na léto pryč a nic nevezem,ale pustila nás.ve spainu jsem trávu vyměnil za haš a bylo :smoker: . No a cestou zpět jsem si vezl menší kostku haše a nikde nás nestavěli ...
Harapasch
Zdravim.Rad by som si poslal nieco z Anglicka domov postou.myslite ze je to dobry napad?
acheron
niekde som pocul ze baliky obchadzaju so psami a podla adresi na ktoru by sisi to posielal by ta nasli..ak ti to ale vide tak daj vediet :D
crackonos
citace:
Původní příspěvek od Harapasch
Zdravim.Rad by som si poslal nieco z Anglicka domov postou.myslite ze je to dobry napad?

Nevím jestli to spíš nepatří do Urban stories, ale i tak. Kámoši jedný mařky co dělá v jedný hospodě u nás, byli v Holandsku a jen tak z prdele ji poslali nějaký géco normálně v obálce, policemani na to přišli a začali do ní valit kdesi cosi, ale ona prostě řekla, že neví proč jí to kdo posílal, že si někdo asi dělal srandu a tečka, žádnej problém z toho myslim neměla. Někde jsem slyšel, že jde udělat z haše placičku a dát ji pod známku. jak myslíš no.
PalYno
AJ TAK MILUJEM SCHENGHEN:-)
Harapasch
Kamos si dal poslat daco do zahranicia a prislo mu to.Boli to 4 gecka.NOrmalne to zabalil do folie dal na foliu vela korenia,zabalil dal do obalky a aj tam dal korenie a doslo to.
acheron
zaciti pes aj rozpustene THC ? :D ...alkohol je organicke rozpustadlo .. teda keby som ten pytel narval to termosky zalial to vodkou aj celu termosku z vonka a tak omyl alkoholom zaciti to ten pes ?

add2: jeden policajt raz vravel ze Slovensko nema psy cvicene na hladanie EXTAZI ...je to pravda ? ak ano tak ich nemaju ani Cesi ?
V1ck
cesko ma nejvetsi pocet uzivatelu extaze snad na celem tohle svete.Myslim ze tady mame psY cvicene na vsechno.I na slovensku bude plno takovych psu.
hecker
zdravim vsechny growery ted sem momentalne v egypte v ruce mam 2g hasise a nevim jak se dostat pres kontrolu pls poradte.... kamos mi rikal at to dam do mejda?nekdo mi rikal do alobalu me by zajimalo kdys to dam do alobalu jestli ten rendgen uvidi jenom prazdnz misto nebo cernej flek nevim poradte pls uy mam na to jenom 6 dnu piste richle dik moc za odpovedi.....
gabu
dvě g? To je dost malé množství. Normálně si je dej ve stahovací folii do úst a při nejhoršim je polkni...někdo to řeší i jinými otvory, ale na to ja nejsem stavěnej...
Ale u dvou g bych to moc neřešil, kor pokud tam jsi s cestovkou a ne solo s báglem na zádech

Mnoho zdaru
jude
to gelu na vlasy.,.....alebo proste do niecoho takeho :D

kamos preniesol okolo 50g z NL v Chipsoch(takych tych co maju pevny obal)...uz viackrat :)
R3dm4n
No tak to je fakt.2g je dosť malé množstvo na to aby si sa mal niečoho obávať.Ja by som to strčil do topánky a hotovo:) Alebo ho nadrtiť(alebo ani nie) ,dať to do sačku a ten sačik dať do kávy(káva zakríva voňu hašišu,teda aspoň som to niekde počul :p: ) Už ma nič nenapadá ,ale tých možností je fakt veľa,na to,že to je len 2g:)
Zdar, těch možností je fakt hafooooo, můžeš to nacpat třeba do prupisky, do mobilu, zašít to do batohu-odpáráš někde kousek a poté to zašiješ, popřemýšlej těch možností je fakt hodně, neřeknu kdybys měl těch gramů třeba 100 to už by byla teda zapeklitá otázka, kde to schovat a při takovém množství se nemusíš bát odhalení:)
jiris
zadar dvojku bych moc nehrotil normalne si ji dej do kufru nekam ji tam ukryj nebo ja to prevazim v nejakym gelu nebo zubni pasta ale dvojku ti nenajdou
gabu
a nebo menší množství dávám s oblibou do foťáku místo filmu ( nikdy mi to celník neotevřel-okamžité znehodnocení filmu, pokud tam je...)

nevýhoda je digitál. Jám mám zásadně kinofilm
no myslim ze 2 ge jsou tak akorat minimalni mnozstvi na tech 6 dni co ti zbyva :D a ze to spalis jeste pred odjezdem.
gely a pod jsou imho provarene kava asi nejvic;

imho nej napad ma gabu
hej-rup
No pokud seš tam ještě šest dní tak se docela divim že počítáš s tím že ještě povezeš neco domu :)
hecker> si s tim raci udelej hezky odpoledne, ne?
Lukyn
pěkný suvenýr.
něměl by to být problém někam schovat, držim palce.
kup bomboniéru a dej to di ni jako bombón.. snad ale nebudou chtít stráže ochutnat:D.
sundance
:D...to jsou mi ale nápady....
Jsem provážel hašík ze španělska a měl jsem ho zabalenej v origo obalu od bonbonu,hnedka v první řadě těch bonbonů byl právě ten který skrýval kus hovínka stejného objemu jako zbytek v pytlíku.....Projdu přes rám,v poho,osobní prohlídka,v poho,teď přišla na řadu prohlídka zavazadel...v poho....při osobní prohlídce roštěnka na přepášce chtěla vidět bonbony... opět v poho jsem ji nabídnul jestli si nechce vzít-byla docela hezká-jako španělky dokážou být....pěkné postavy,široké plodné pánve,dlouhé černé vlasy a oči tak hluboké, že by jste se v nich utopily...no prostě něco parádního...Nabídnutý bonbon odmítla stejně rychle jako mé tel.číslo:Dtakže jsem si to opět v poho vykračoval do letadla.....


Takže já doporučuju flirtovat a mít hašík a vše kolem hezky pěkně pod kontrolou.....:D


Sun:dance:
drakchen: A nemůže ti ta želva za dobu pobytu pod žárovkou přerůst ten pytlík? :D

Mě se jeví jako nejlepší volba zde už zmiňovaný gel - nepropouští žádný vzduch (tudíž si myslím, že i pachy by měl zadržet). Jen by mě zajímalo, jestli by v něm hash našli, při projížďce zavazadla rentgenem .... Nevíte někdo? :)
chlupatyjohn:
pes rozpozna specifickou vuni i pres obrovske mnozstvi dalsich pachu
pokud si nestaci cich necim poskodit. je spoust sracek kery vyradej psi cuch, od koreni po chemikalie.
sirians
Mě už se párkrát podařilo převézt hulení jen v tabáku, prostě normální Drum, hašiš pěkně na dně a při kontrole si v klidu balit cigárko...
GrosePig
Kvůli 2g to je zbytečný riskovat... vyčaď to než odjedeš, u nás to je taky dobrý.
tvrdosovce
Caute ja som uz prevazal jedno g cez hranice som siel za sestrou ju pozret a tak som si povedal ze co budem robit v Cechach konktretne v Brne.Tak som si zakupil u nas doma jedno g a v pohode som cestoval vlakom.Najprv. som dobre vysprejoval to miesto.Cestoval som sam.Ked prisli kuty tak som vydel ako nastupuju policia zo psom.Som bol este z huleny som mal traumu ako nikdy pred tym, cakal som kym pridu som to schovalal do boxerok.Cakam este som sa pred tym dobre nasprejoval.Cakam a cakam uz islo Brno tak som siel uz vystupovat z ludmi a ako som siel z kupecka tak koho nevydim o desat metrov pes a fizel.No to bol sok!Tak som siel pri dvere a trpol mal som jedine stastie ze som vystupoval medzi prvymi a oni medzi poslednymi! ako som vystupil som utekal od nich co najdalej.Ktovie ako by to skoncilo keby som o minutu neskor vysiel z kupecka fuh.
berrea
nu... ja se ted vratil z amstru, ale zadny benga to nehrotili, po ceste tam nas staveli holandsky, chteli jenom obcanky, po ceste zpet sem si vez cca 10g palicek a 5g hase, pro jistotu sem to zatavil do igelitaku, kterej sem zevnitr vykropil vonavkou, aby to nebylo cejtit a zastrkal do ponozky k noze, pak nas kousek pred ceskejma zastavili nemci, ve mne hrklo, skoro sem nemoh dejchat, ale pak sem se uklidnil jeste nez vlezli dovnitr, ale taky nic nehledali, jenom zkoukli obcanky a vypadli... takze uplne pohoda :)
Lahvan_FlaskiCZ
citace:
Původní příspěvek od jude
to gelu na vlasy.,.....alebo proste do niecoho takeho :D

kamos preniesol okolo 50g z NL v Chipsoch(takych tych co maju pevny obal)...uz viackrat :)


Vzhledem k nařízení Evropské komise, týkající se omezení gelů, tekutin a sprejů je takovéto "pašování" letadlem kontraproduktivní.....

Konvenčí RTG zařízení, pokud nejsou vybaveny EDS (ExplosiveDetectionSystem) rozeznávají pouze tři druhy materiálu: Organický materiál (pití, jídlo, oblečení...), Lehkou anorganiku (sklo) a Těžkou anorganiku (kovy). Tudíž, vzhledem k tomu, že konopí (potažmo hašiš) je jak známo organická věc, je myslím nejlepší cesta si do batůžku dát pytlík tabáku, který může být třeba z poloviny plný konopí... Ovšem pozor na pytlíky, jsou vážně skvěle vidět. Co se nějakých hafanů týče, u nás nejsou na vyhledávání drog žádní, jen páreček na výbušniny. Tudíž žádnou paniku..... :)

A nejjistější je si dát pár "G" po zadní kapsy kalhot, detektorem kovů je to nezaznamenatelné a na zadek vám nikdo šmatat nebude.... :wink:

PEACE a hlavně to nepřehánět.......
R4D4R
citace:
Původní příspěvek od satansmaster
Mam na to super fintu. je jen teoreticka ale myslim ze na 100%. 1.Vezmi s sebou svyho velkyho psa.
2.Potvrzeny ockovaci prukaz podminkou.
3.Zabal hulo vzdy do nekolika vrstev kondomu(radsi vice).
4.Za koren jazyka a pohladit po krku.
5.pockat cca 3 hod(hlidat)
6.Mas cca 5-10 hod nez se ti hulo znova vrati.
Je jasne ze jakkoli skvele cvicenej police dog se z dalsiho psa posere. ztrati koncentraci a ocekaval bych u opacneho pohlavi snahu o seznameni u stejneho pak asi pokus o konfrontaci a ziskani dominance.tj budete od sebe rvat psy v kazdem pripade a poslou te co nejdriv do prdele. jinak bych daval bacha aby jsi havikovi nepodrazdil zaludek, bylo by dost blby aby to pred tema celnikama vyblil.
Jinak musim rict ze bych svyho milacka takhle nikdy netrapil.
chtel jsi zaruceny navod a tak ti radim. jestli to zkusis tak pak napis.papanek
nevim na kolik věříš vycvičenosti psů, ale faktem je, že když s sebou nebudeš mít právě hárající fenu, ten policejní pes se za tvým miláčkem pomalu ani nevotočí, natožpak aby se servali
R4D4R
k převážení busem mě teď něco napadlo...vzít si s sebou kořenku s pepřem a nasypat to kolem svýho místa...a udav se tim, čokle svinskej :-D
acheron
ak by si tomu spovi korenim nejak poskodil cuchovu sliznicu tak by sa to vraj bralo ako normal "utok na verejneho cinitela" , takze to by som neskusal.
R4D4R
nepoškodil...ten pes by to cejtil zdálky a vyhnul by se tomu...
lucas.skill
někdo mi poradil zelejt sáček roztátím voskem
R4D4R
podle mě dobrá finta...vzít kabanos nebo vysočinu nebo prostě nějakej širokej salám, vyvrtat do něj širokým vrtákem díru a do ní pak dát zaslepenou trubku s matrošem. díru pak ucpat a při kontrole drze ukusovat(ale tak aby nevypadla ucpávka tý díry). Pes bude hotovej a celníci si budou myslet že s toho salámu...
mno stači dat do dyleraku a zalit voskem tak 5 cm vrstva kolem a nekde schovat a nikdo to nevycmucha to je vyskouseny
indoormanPN
mate niekdo pls nejake info o francuzsku?mal by som ist do pariza autom/autobusom dik
sv.jack
Dostal jsem nápad,jak pašovat vlakem.Matroš schováme pod kryt na světla,popřípadě někam na záchody,pokud by to celníci našly,tak je snad nemožný dokázat,že to patří vám,plus je možný pojistit to kávou nebo zalít do vosku a na 100%pes stratí stopu pokud se mu pod čumák dostane pepř(myslím že cayenský).Jakej na to máte názor?
jagemeister
Kamoš vezl a měl tak velkej strach že vydlabal chleba a strčil to do něj:-Da na nic se prej nepřišlo ikdyž mu prohrabávali bágl atd...
mno jak se říká,na každé lži je 90%pravdy tak nwm:-D
ale s tou kávou a voskem jak zmínil sv.jack je to taky dosti dumyslný
ja vezl z Holandska v nugetě, nacpal sem tam 10g a zase ji pěkně zapatlal a hodil do bedny s jídlem mezi obaly od sušenek a zbytků pečiva a ost potravin pozůstalých z třídeního výletu po kofíšopech. Při přejezdu hranic nás němci pustili, češi nás vzali bokem, vzali pasy a ať počkáme. Ten depres nepřeju nikomu, nakonec vše dobře dopadlo, nezdál se jim Radkův pas jelikož na fotce neměl dredy ani fousy,.. taky sme si pak řádně naložili
kennybluangel
Nazdarek chcem vediet ci teraz niekedy bol nekdo v rakusku (austria) :D a jak to tam vypada z kontrolami cez hranice lebo na dalsi tyzden idem na vykendovu lyzovacku autom a chcem si neco zobrat zosebou:D ale myslim ze nebude problem ist cez zahorsku ves do angernu a odtial do alp ale su tam 2hranice jedna je na slovenskej a druha na rakuskej :D to je na pixu :(
clandestino
Dneska jsem připravoval slivovici do archivu a špunty jsem zalíval voskem. Poznal by čokl trávu uzavřenou v malé krabičce, zalité v kostce parafinu?
Leito&Elegantic
Kamo myslim ze by to resili huste ale otisky prstu?.. nevim mozna kdyby si vezl fofry ale has.. nvm nvm
Jaby
citace:
Původní příspěvek od clandestino
Dneska jsem připravoval slivovici do archivu a špunty jsem zalíval voskem. Poznal by čokl trávu uzavřenou v malé krabičce, zalité v kostce parafinu?


S voskem to funguje na 100%. Stačí koupit velkou svíčku, dát jí roztát do plechovýho hrníčku, hodin do ní pytel a je vystaráno. Nevýhoda je že do letadla by se to takhle nedostalo, tam maj rentgen na zavazadla a ten skrz svíčku určitě uvidí
mrkingsize
Hele my pasovali ze skolou kdyz sme jeli do anglie busem a jeden typek koupil v growshopu takovej special sprej kterej je v USA zakazanej bre pak psy nic necejtej a nastrikali sme ty balicky tim a dali do schovavacek (plechovka od coly a fanty) no a takli sme dorazili pres 4 hranice do anglie kde sme si to vychutnali ......
Piki999
Co si myslite o spolíkání v condomech cca 10g a letadlem?


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma