Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Zákon a Právo

Stránky: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 
Výlet s marihuanou přes hranice / pašování - Klikni zde pro originální téma
ins
Hle kuci :)) az vymyslite 100% pasovaci metodu dejte mi vedet zajedu na dovcu do maroka :DDDD
KJR
Tak sem se dneska vzbudil ve tri,dal sem si malicky brko,sel sem na obed a pak do bazenu,,,, a co nevidim---MOJE OBLIBENA SKLUZAVKA ---- :death: tak sem se sklouznul jednou,dvakrat,trikrat a poctvrty sem to vzal po brise---:bravo: a co se nestalo--- URAZIL SEM SI OBA PREDNI ZUBY :eek: :eek: :eek: takze jich mam jenom pulku:eek: :eek: :eek: tak sem zacal pobihat a hledat fotra at vola nakyho zubare nebo co, s matkou to malem slehlo!!!! tak sme sli na panaka a fotr volal znamyho co s tim... NASTESTI to nemam urazeny k nervum takze vypadam jenom jako curak :devil: bez prednich zubu a za TEJDEN mi tam znamej da korunky

Takze ted uz tu na ty rostenky muzu zapomenout ajnsto vypadam fakt k zulibani :baby:

KURVA KURVA KURVA KURVA to by me v ZIVOTE nenapadlo ze sem tak vypatlanej!!!

FAKT HUSTA DOVOLENA
KJR
a kazdej na me cumi jak tele na vrata----fakt dobrej pocit

a docela by me zajimalo jak se nazeru :confused: :(
ins
hihi dobra haluz...co to bylo za brcko??? treba bych zkusil si zahulit dalsi maly brcko :D
KJR
no mam sebou dva modely{ted uz jen jeden} a to co sem hulil dneska je Blueberry od kamose z idoru...A dava to dobry pecky
KJR
Az se vratim tak se vyfotim a soupnu to sem....to stoji za to--Mam tam uprostred diru ve tvaru A vypadam jak upir :vampire:
jaman
KJR Ty si tiež eso...
KJR
Blbost tady u recepce maj naky 3 kompy chcipaky tak se tu cestou na pokoj dycky stavimj..... a mam za ukol precist idnes a informovat fotra :D a maj tu klimatizaci-venku je 40 stupnu--docela maso :eek:
vlk
ja si to dal do kovovej masticky v tvaru pasty kteru sem otevrel na konci vytlacil prebytek kremu a strcil sacek plny a nakonci zase pekne zavrel a letel do bulharska . pohoda. kamosi davaju do kavy a pohoda. je vela spusobu jak prevezt pasou kontrolu.
KJR
citace:
Původní příspěvek od vlk
ja si to dal do kovovej masticky v tvaru pasty kteru sem otevrel na konci vytlacil prebytek kremu a strcil sacek plny a nakonci zase pekne zavrel a letel do bulharska . pohoda. kamosi davaju do kavy a pohoda. je vela spusobu jak prevezt pasou kontrolu.


Zaklad je mit to u sebe a hlavne v nicem kovovym...hlavne jim v tom ramu nepipnout---nemit ani pasek ...a hlane to mit nak vakuovany kuli coklum a nikdo se na nic nepta

co ty vis co s tima kuframa delaj,co ty vis co na tom monitoru videj kdyz je to v kovovym obalu ...chce to na jistotu:bravo:

A vtipny bylo ze sem byl jedinej kdo v tom ramu nepipal,,a naka rodinka s sebou mela do letadla nuzticky,tak jim je kupodivu zabavily :D a tady musely dat 25 euro za to ze jejich jedenactiletymu synovi ostrihaly nehty na rukou :D:D:D:D
Splif
Pokud jedete na dovolenou s rodicema tak zadnej problem. Ale pokud jedete samy treba s pritelkyni nebo s kamosem tak to uz by mohl byt problem... Ja jsem nikdy zadny problemy nemel a to jezdim za hranice s nacpanou filmovkou celkem casto :)

hodne zdaru... peace
rastlinka
pred rokom som potrebovala previezt asi tri gramy,tak som si kupila obycajnu niveu,a napchala to tam.aj sa okolo toho psi obsmrdali,ale nic nenasli.myslim,ze je to celkom v pohode.mno,a do riti by som si to asi nepchala:)drzim palce
varan
jsem ted v UK. Cesta byla strasna, to vam povidam. Predtim co jsme nastoupili do eurotrainu, tak nam vsem prohlizeli veci. Docela hnus, prvne rentgenem a potom nekterym, treba tema s dredama, nebo divnzych barev kontrolovali veci. Nedoporucuju
rastlinka
popici dennik:)
KJR
ja ty maly rusky bastardy asi zabiju sedej tady celej den a hrajou tu flashovy hry mrdi...takze to beha pekelne pomaluuuuu :p:

ja uz z prevazeni stihynemam :D klidne to v budoucnu dam znova ale promejslel sem vsechny moznosti a alternativy a je fakt jak tu nekdo rikal ze pokud nemate kilo heraku tak je to ok
vata
v televizi jsem vydel psa co vycicha heroin ukryty v nadrzi z benzinem.co treba dat to do sklenicky od leku nebo jine male nadubky,a vlozit do termosky z LEDOVym cajem.tak aby to neplavalo na hladine.
KJR
jo jenze to ma chybicku,to bych fakt nedelal [mozna na hranicich]
ale v letadle,kdyz si to das do kufru [termosku] tak jim bude divny co to v ni je :D a ses namydlenej [pokud nemas stesi] a kdyz si s sebou vezmes termosku do letadla tak ses uz uplne jasnej protoze vsechno co mas u sebe nechaj projit rentgenem vedle ramu....takze taky smula :p:

normalne to mit v saklu,milionkrat obalit potravinovou folii,kterou po par vrstvach poradne prosypes peprem ,obalis to lekarskou paskou,das si to do boty,nebo treba do kapesniku a ses ok :frog:

a ta folie zajisti vakuum takze skrz ni stejne nemuze nikdo nic cejtit:pimp: ,,,uz to budu delat jenom takhle
GrandmammGANJA
Ako wyzera ta potravinarska folia ?Je to ta priesvitna,natahovacia do akej wam w mesiarstve daju salamu ?
Sa mi moc nezda že by zabranowala pachu,ale sice w tom vakuu niečo bude.
Nemate nekdo horuce skusenosti (ako sme v EU( s pašovanim do Madarska,Chorvatska.
Ideme autom a newem či to mam hadzat do nakeho korenia,kavy alebo mam srat na to a pytel dat do ponožky ?
ZDAR
bounty_killer
V Turecku se domluvíte dost anglicky a hlavně paRusky, páč rusů je tam hafo. Ale v Turecku bych dýlo nesháněl, tamější minibusy plný zahalenejch týpků počmáraný jakoby taxík mě celkem děsily... moje máti se dokonce sama svezla s těma Abdulama až do města ke krámu s muzikou :) Ale čoudy sem tam teda nesháněl, jinak, pytle si musíš NARVAT DO PRDELE, tam se ti dívat rozhodně nebudou.
KJR
jo je to ta natahovacı folıe :D
travnikar
hele kluci, potravinářská folie je z mikrotenu a ten dejchá - proto je potravinářská, takže ten pepř bych tam klidně radši sypal :)
Wavra
Nas chytili jak jsme jeli do holandska na německych hranicich.. našli 0.3g pokuta 50euro ajeli jsme dal pul hodiny trvala prohlidka a zpatky jak jsme to vezli je třeba opravdu hodně deodorantu protože ještě ne jsme dojeli k německym hranicim tak to bylo opravdu citit jen lidskym nosem a to jsem to měl celkem dobře zabalene
onrejblesk
muj soused ten si koupil 5 brk v holandu a nor,alne si to dal v trensitu mezi kosik s houbama a a normalne to projel azu do cek f poho a pak zjistil ze kolega co jel s nim mu jste narval 3brky do kastliku ale f poho

ja bych asi vzal gramac(pitlik) a narval bych to do ne a ten bych dal do vetsiho gramace a to bych zase narval do vetsiho gramace a ten bych narval do vetsiho gramace treba s peprem a to bych narval do nejvetsiho gramace s kafem a v pohode to bych pak treba obalil bonozkou a OK
jaman
spravil by si matriošku a hotovo
HELLEN
já vezla přes hranice dvakrát a vždycky v pohodě..jednou jsem to dala do podprsenky a podruhý už jsem to nějak neřešila a nechala si to v peněžence...prostě pohoda.
Ježíš
S kamosem sme jeli na mesic pracovat do englandu a rekli sme si ze to proste mesic bez huleni nevydrzime, takze sme si kazdej narvali 2g saklik mezi prsty do ponozky a boty a vpoho (letadlem). kdybych jel do turecka nebo podobny zeme tak si to proste prilepim zespoda na pytel, tam ti to nikdo hledat nebude:jumper:
JoEl
V pondeli jedu do Egypta da se tam neco sehnat?Ale pro jistotu si sebou nejakej ten pytlicek vemu a jeste musim vymyslet kam ho dam :angel:
CHOURIS
To jemnější pohlavý(někdy)
Si bošák může zavázat provázkem strčit někam a když tak řekne že to jsou tampony
GrandmammGANJA
Prijemny pozdraw z Chorvatskeho pobrezia vseckym GROWEROM.
Pred dvoma dnami som presiel cez SLOVENSKU,MADARSKU,CHORVZTSKU hranicu a uplne v klidu,akurat
ten Chorvat utrusil iba "sto vezete' ?
Dal som to do pytlika,do filmovky z korenim {peprom} a do slipov {to aby som mal tie 2 NAJCENNEJSIE VECY PEKNE PRI SEBE :-)
Prijemne leto,zdar !
Hydrothor
To: Wavra
A tomu ríkáš celkem dobře zabalený, když jak píšeš to bylo cejtit?

To: Ownage
Nechcešli nést zodpovědnost nejezdi !!!
Osobně jsem vezl typa jeden den tam druhej zpět, v čechách házel machry a když jsme se přiblížily při návratu k našim hranicím, tak byl celej posranej, ke všemu dostal schýzu. A to vez jen hubky, haš a present tak cca 200 g. A to sem mu to perfektně zabalil. Vydělal jsem si tím trocha peněz, ale víckrát to nejedu, nato se mám moc rád.
Xaron
Slisel sem o pasovani v krabicce od grilovaciho koreni nejlepsi je dat to do sacku ten do alobalu kterej nacpes nadne baleni s grilovacim korenim kdys se ti chce udelej si i druhe dno (jen odstrihni kus tvrdsiho papirui a dej ho tam az tam bude matros) a cely to zasip grilovacim korenim.. psy cvici aby nereagovali na maso a klobasu ale ciste na drogy a jedine co je dokaze oklamat je grilovaci koreni! otomdle malokdo vy ale mam to od segranky pracuje u pohranicni policie =)))
Hawk69
Myslim si že když to dáš třeba do nějaký sklenice s kávou tak to ten čokl taky neucejtí protože káva přebije pach skunku.Tak bych to udelal ja:D
PEACE
krystaled
Byl sem v Egyptě a suko sem dal do gramáče a zandal do vobalu na cédéčka a šup do baťohu(rozříznul sem vnitřní stěnu toho vobalu a tam vložil)
Wokap
Ba naopak, káva je velice aromatická a pokud si dáš skéro třeba do filmovky, tu pořádně vobjedeš izolepou, ale kvalitně a potom se ti to podaří zamordovat do dost velkého objemu kafe, pesan má docela smolíka...
Phill
Nevite jak je na tom převoz semen?
luckynet
Z Holandska jsem si přivezl asi 5g, normálně v kapse u kraťas. Jel jsem v noci, německá hranice není, je tam jen cedule, a u naší hranice polda ani neotevřel pasy.
mata
Jo, taky by me to zajimalo, a hlavne jak to prevezt z UK...
Vcera me capla Metropolitan Police v Londyne, namatkova kontrola, kordon policajtu v ulici a kazdyho prohledavali se psem.
No mel jsem u sebe asi gram skanku, sebrali mi to, sepsali protokol a dostal jsem ustni varovani.
Takze az na hranicich uvideji muj pas, asi si me proklepnou, co myslite?
varan
no řekl bych že jo, tedˇjsem byl v UK. CEstou tam i zpět nás kontrolovali jenom rentgenem, bylo to v Doveru. Jel jsem tím tunelem... měl jsem ještě gram apůl hašiše když jsem odjížděl, ale netroufl jsem si, a tak jsem ho radši spolkl, byl z toho docela cool stav, ale byl spíš stoned. V anglii už se to vůbec nebere přesunuli to do skupiny c. Bydlel jsem tam v rodině policekního důstojníka, asi dvakrát jsem zapoměl haš na nočním stolku a nic....
OverKill
No me se stala takova prihoda ze sem v lete letel do portugalska pres frankfurt a ve svym osobnim zavazadle sem si v drticce zapomnel asi 1,5g normalne ve frankfurtu me sundavaly i pasek a davali ho i do rentgenu jestli tam nahodou neni naka bomaba a tak ale ze mam v batohu huleni tak toho si nevsimly takze to proslo asi trema rentgenama a nikdo si toho ani nevsim no ale zase tam nebyly psi takze sem mel celkem kliku...
Jahudka!
gg133-no to je jasny.Nejlepsi je jet s rodinou at uz s pritelkyni nebo s rodicema bejt oblecenej jako sedivej prumer a bejt takovej obycejnej debilek no..Jenze oni taky nemusej bejt blby a muzou si vymaknout prave takovyho nenapadnyho typka co vypada jako vysokoskolskej profesor..
Jahudka!
Hollister - a podarilo se ti neco z toho cos nosil taky zhulit?
Mejle13
Všici jak by to prošlo ve valaku.
highmat
co tak prepasovat nieco do EGYPTA?
budem sa plavit 4 dni po nile a neviem ako t o tam vydrzim... su nejake problemi s kontrolavanim na letiskovych terminaloch?je lepsie si to dat do batoziny alebo do osobnych veci?
jaman
asi pred tyždnom som presiel z Veneyueli do Kolumbie o tri 3dni spať, colníci spočitali autobus , ani pasy nevydeli , ale ani sme nič neprenašali, nechceli sme , tam to je tvrdé aj ked sa daju podplaťiť, 13.sa vraciam z Venezueli nechcem prenášať , ale 10 g som kupil asi za 500 sk a kvalitnej travy , potom napíšem...
highmat
prave som v Egypte v kaviarni...
do egypta sa neoplati pasovat nic okrem nejakej specialnej na ochutnavku, lebo tu maju take kvanta hasisa, z typek ti to do SISE da ak sa na neho pekne usmejete...
na lodi som si dal 1malu kocecku do cigarety a hned mi nebolo rady.ked som sli do portu v LUXORE tak namornik skakal do Nilu aby ju nejak ukotvil.uplna akcna scena.moznobolo ludom divne co sa tak styrteasne smejem,ale budis.pred 2hodinkami som bol na vrchole mesity v centre KAHIRY.perfektny dorob.perfektny hasis.

tak zatim
jaman
včera som priletel z Venezueli, na letisku v Caracase bolo asi 50 ludí od protidrogovej jednotky, kontrolovali námatkovo tak , že si vybrali ludí ešte pred pasovou kontrolou stačilo , že má človek kufor, dokonca ešte aj z lietadla vyvolávali ludí , pes behal medzi kuframi a čuchal ...čiže obrovské riziko, ja som pre istotu vyhodil aj fajku...
Pupiset
Moje skusenost je že sem prejízdel hranice asi 10xvzdy
pod vlivem vzdy z dobrou zasoubou.Nikdy se my nestalo ze by tam byl čokl
ani ve vlaku,aute,busu či stopu.Schovany sem to mel v hadrech nebo spacaku,v autě sme vezli shit z Fr v popelniku mezi bordelem.Podle me de
spis oto jak clovek vypada z dredama na hlave se holt ta prohlidka da ocekavat pak to chce dat do nugety,pasty ale kamosovi treba pastu vymackali.... mel to ve stanu/30g kurva qwalit skunku/ a ten mu prohlídli hodne zbezne... tak si zahulil :pimp:
Takze jestli tam nevezes 2kila tak to moc neprožívej a tvař se co nejmín zhuleně :D
Az4zeL
tohle tema me moc zajime, protoze o prezdninach chceme jet s kamoshama do holandska a moc by me mrzelo kdybych si nic neprivezl domu :( verim tomu ze kontrolovat nejak moc nebudou, ale nikdy to nemusi byt 100%.
V létě mi vyprávěl maník na jedný akci, že má kámoše, kterej lítá do Maroka, tam tejden vegetí, pak sežere 30 čtyřgramovejch koulí shitu, obalenejch do nějakých pytlíků z netkané textilie a pak letí zpátky do Čech. Prej mu volal z letiště, jestli to k němu může jít vysrat. On že jo, tak pak jen čekal, až jeho kámoš hodí do placu první kouli aby si mohli zahulit :D :D :D. Sral to celou noc, větší dávka projímadla je nutností :D:D Prej týden nato letěl zpátky jinej jeho kámoš s 200 g ve svých útrobách. Ale největší rekord prej drží nějakej Němec, co do sebe naskládal 1000g a letěl do Frankfurtu...
Fakt velice humorná historka..
moswa
mno... s kámoškou plánujem výlet přes hranice. :devil: obě dredatý hlavy. a vim, že německý celníci sou svině. no...slyšela sem, že když maj podezření, že si něco vezete, tak si pořídí gumový rukavice, lžíci a šáhnou do vás . nevíte něco o tom???:confused: je to možný.????:rolleyes: doufam že ne, nebo jim něco ošklivýho provedu..:frog:
PsYcHo84
Hollister: jj, svycari jsou svine peclive, kdyz jsme tam jeli na streetparade tak nam vyhazeli z auta vsechno, vysvlict do spodniho pradla, prohledavali auto se psem, divali se uplne vsude... Ale my, protze jsme tezci kulisaci, jsme nic nevezli a koupili si vsechno tam :)

A jednou jsem jel o prazdninach na slovensko, vezl jsem si s sebou 5 kolacu, zabalenych v alobalu a to cele ponorene v opalovacim kremu.. Na hranicich jsem se na celniky s naprosto sebejistym vyrazem zesiroka krenil.. No a na zpatecni ceste jsem zjistil, ze celou dobu v aute pod oknem za zadnim sedadlem lezela moje vetrovka, v jejiz kapse se nachazel vonavy filmac :D Pred hranicema jsem dostal strach, taxem ho zahodil do lesa. A stejne me nekontrolovali... co uz
Ondřej
Já si za hranice vozím pro jistotu jen minimum trávy, a to tak že většinou dám malej pytlík do polštářku naplněnýho levandulí...vždycky mi zbaštili že si vozím tu levanduli aby se mi líp spalo :)
Ondřej
Jinak nejlepší způsob jak se vyhnout kontrole je vypadat slušně a nezkaženě :)
Pupiset
K tem prohlidkam -kdyz už neco najdou/a nebo maj proste podezrení/ tak de clovek fak do naha a predklonu,ta rukavice je taky pravdepodobna o lžíci nic nevim:D
dave-o-
Mno já jezdím dost často z belgie do čech z čech do belgie busem a ještě se mi nestalo že by mě kontrolovaly. Jenom jednou asi 20km po vjezdu do německa (z belgie). Nás zastavila namátková kontrola, která sebou neměla ani psa. Policajti vlezli do busu zkontrolovali pasy a zeptali se jestli někdo nepřeváží drogy nebo zbraně :). Nikdo se však nenechal zmást záludnou otázkou oficíra, tak nás pustili.

Dva týdny zpátky sem letěl Brusel-Praha a zpět, přičemž cestou zpátky jsem si vezl asi 10g letošku. Protože sem měl trochu strach že v letadle jsou větší kontroly, tak jsem ganju zabalil do sáčků a dal ji do dózy s kávou. Na letišti me sice u bezpečnostního rámu vyzuli z Martensek:), ale ganja v pohodě prošla, po příletu jsem to náležitě oslavil.
zaya.cz
a co udelat neaky konopny napoj (nemyslim mliko..spis v chlastu)
langos
lidi a co do svycarska?
ted tam jedu na snb s lidma ze skoly a chtel bych vzit klidne jen 3g kam byste to dali kdybych to chtel mi pri rucE?
langos
hmmm a neco lepsiho? nechci nic strkat do prdele
festis
mno,do prdele kazdopadne radsi nic nestrkej =)
kusher
ja jel s palenim pres hranice mockrat a vzdycky no problem. Asi mam holt stesti, ponevadz nejsem zrovna nehulicskeho vzhledu :) nicmene spise doporucuji pred hranicema nehulit, paklize ssebou neco vezete. usetrite si zbytecnou schizu, protoze nahuleny jsem na hranicich vzdycky stihoval jak blbec...
Lachim
najbezpecnejsie prenasanie cez hranice je podla mna sacik v nejakej tekutine prilepeny na dne.Pes nic nezaciti a colnici si nedovolia vyliat napriklad kavu z termosky...
apfel
Vždycky když jedu do Amstru tak si hůlo pošlu domu. Na poště v centru Amstru nás byla celá fronta takovejch pošťáků. Smrdělo to tam jak v coffee shopu. Akorát sem to špatně utěsnil a hned jak jsem otevřel dveře od baráku,už jsem ucejtil,že to přišlo. Nechápu,jak to mohlo projít celnicí.
Kámoš si to posílal taky,jemu to nedošlo,za pár dní měl návštěvu v uniformách,jestli náhodou neví,kdo mu posílal něco z Holandska. Toť vše. Příště asi líp utěsnit..
Pupiset
4apfel:presne to samy se stalo me plus vyslech na cajtech,brani otisku+focenicko z cislem proste pruda qwuli 30q ktery my poslal kamos:(takze tezko říct jestli doporucit.
Nemáte někdo zkušenosti z převozem malého množství pro osobní potřebu do Rumunska? Letos se tam chystám a nechcu kvůli pár gramům dostat 20 let.
tezzy
no přes hranice-letadlem-sem teda ještě nevezla, ale třeba pokud de o to řecko...letos sem tam byla s kámoškou na 2 tejdny no a dobrý známosti nám zaručily řeckýho kamaráda kterej pěstuje na olympu (byli sme na olympský riviéře) takže sme hulili skank přímo ze sídla bohů :) a takový brka jaký balej řeci... uff :)
apfel
4Popiset:
Jasně že doporučit. Je to lepší než dřepět na hranicích,když ti to najdou v baťohu,tak se z toho těžko vykecáš.
Ale když ti to pošle anonym z Amstru tak na ně můžeš ještě křičet,co tě otravujou,že o tom nic nevíš. A maj smolíka.
:flick:
majdasag
má rada zní nic nepašovat zbytečně neriskovat nestojí to za to a když už jsi takový že to nevydržíš souhlasím s tím že zabalit do vice pytlíku a pak kafe ješte jeden pytlík. no a pak kam stím že?? do holky tampon a.....a nebo do prdele tam ani světlo nepronikne
já sosbně bych nejvíc věřil to tegovacímu liháči, asi to tak vyzkoušim, jelikož líh je vysoce těkavej a jeho zápach je docela intenzivní, takže na přehlušení smradu by měl bejt OK
Lahvan_FlaskiCZ
kdyz uz nekde maji psa, tak ten je vycvicenej na jeden typ drogy (kokain, herouin). no, spis vycvicenej, je v totalnim abstaku a snazi se za kazdou cenu k droze dostat. :D a dostanou se k ni takto i celnikove. :frog:
ale koho zajima vyklepanej trotl se trema saklama travy? na letistich se jede v kilech koksu, budte FREE.
Flint
Hele jestli jedeš s rodičema,tak žádnou rodinku kontrolovat nebudou,to jenom kdyby si letěl sám a nebo s kámošem to byste byli podezřelí!Ale jinak když nějakou tu paličku narveš do boty nebo ještě lepší do podrážky,,tak to projde,,ale musíš uvážit, že je to risk a jestli ti to za to stojí!!!Držim palce
Flint
citace:
Původní příspěvek od JoEl
V pondeli jedu do Egypta da se tam neco sehnat?Ale pro jistotu si sebou nejakej ten pytlicek vemu a jeste musim vymyslet kam ho dam :angel:


když sem byl naposledy v egyptě cca 2 roky, malí děti tam na ulici prodávali hašiš jak cihle,,,a když by si to přepočítal tak to vyšlo tak na 50 korun!!!Jenže převez to!!!
Setth
Přiznám se, že jsem nečetl celé tohle téma, ale tak mě napadá, co si z toho udělat nějaký jídlo a vzít si to na cestu. Třeba udělat mlíko nebo koláčky a mít to normálně v tašce. Dyť v tom se vám snad nikdo hrabat nebude a celkem bych i pochyboval, jestli by to vůbec objevil pes. I když na druhou stranu žádný zkušenosti s tim nemám.
A jestli to tu už někde je, tak sory za OT.
Byl jsem v Rakousku lyžovat, jel jsem busem od jedný cestovky a nic se neřešilo. Tak, že jsme měli zajímavý večery :bandit:
inVALIDa
no teda já vez jen jednou a neuspesne...

libi se mi nazory typu co jim to parkrat vyslo a resi to stylem...

staci byt v pohode a nenechat na sobe nic znat... az si zazijete festovní checking tak byste tohle nikdy nerekli!!!!

hehe kazdy se jednou docka ;) .....
analos prohlidkos mi nedelalos bo sem vychazelos vstricnost a nemelos u sebe moc
Peshmerga
Pokud jde o pašování přes hranice, těch způsobů jak to úspěšně provést je tady na Groweru popsáno hodně. Většinou to projde, pokud to člověk pečlivě zabalí a umístí tak, aby na to nemohl ani pes přijít, je slušně oblečen a dělá celkově dojem člověka, který jede do země na dovolenou či za poznáním.

Někdy to ovšem nevyjde, pak dojde k průseru, pokutám, vězení apod. Po zkušenostech ostatních lidí bych jenom doporučoval řádný průzkum té země, do které chcete, třeba na dovolenou, něco pašovat.

Je totiž sakramentský rozdíl mezi vězením ve Švédsku, Norsku a jiných evropských zemích a vězením v Thajsku, Malajsku, Singapuru, většině arabských zemích, v Turecku nebo v Dominikánské republice a na Jamajce.

Navíc v těch civilizovaných zemích se vězení dává opravdu až za něco velice závažného (ne za 5 nebo 10 gramů nebo semena MJ) a i to vězení je více méně "pohodové", pokud něco takového jako pohodový pobyt ve vězení existuje. Ale "smrdět" deset či dvacet let v Thajsku, Malajsku, Saudské Arabii apod. kde se taková pálka vyfasuje za i to nejmenší množství, za větší množství je pak trest smrti, to hned tak někdo nepřežije. A uvědomte si, že česká či slovenská vláda se vás nebude moc zastávat, zvláště pokud je to trestným činem i na jejich území.

Pokud jedete někam na jih, Balkánem počínaje, raději o tom párkrát popřemýšlejte, zvláště pokud jedete někam, kde MJ a hašiš jsou běžně k dostání a mnohokrát daleko vyšší kvality.
harvester
Jeli jsme s přítelkyní do Chorvatska a cesta tam i zpět dopadla v pohodě:)
Cestou tam na nás na hranicích jen mávali ať jedem(to hned poté co zmerčili CZko).Měli jsme s sebou víc než jsme spotřebovali a tak jsme přebytky vezli i zpět,na Slovinsko-Chorvatskejch hranicích jsme už z fronty viděli takovýho snaživýho týpka jak běhá od auta k autu a snad každý druhý, třetí posílal k odstavení.Trochu jsme znejistěli,těch cca.20g jsem fikaně přemístil ze dveří do kaslíku(ono smrdělo stejně celý auto)a doufali jsme:)Po příjezdu k pasové kontrole jsme naštěstí zjistili že ten týpek si vybíral jen Rakušáky a Němce a když viděl nás dvě CZ hrdličky ožehlé chorvatským sluncem opět jen mávl rukou.Na dalších hranicích A-CZ už nebyl vůbec nikdo.Pozor vůbec z toho nevyplívá že by byl převoz do Chorvatska bez problémů,jen to že jsme měli štěstí,nic víc nic míň!A tak je to podle mě pokaždé,je to prostě loterie.
Ariel
nemuzu nezaprudit:

1. BAVME SE O TOM JAK PREVEZT HULENI PRES HRANICE A NE O STAVU HRANIC CELNIKU A PODOBNY PICOVINI!!

hlasky typu "dal sem to do penezenky a fklidu" jsou uuplne debilni, protoze nepodavaji ZADNOU informaci o tom jestli celnici prohledavali nebo ne, pritomnost psu apod.

2. PSI UMI VYCUCHAT VSECHNY DROGY VE VSECH RUZNYCH PODOBACH,NADOBACH A MNOZSTVI!!! JSOU NA TO CELOSVETOVY ZAVODY ATD TAKZE JAKMILE VYCHYTATE PROHLDKU SE PSEM-- NA 80 PROCENT TO NAJDE, AT JE TO COKOLIV.

3 NEZAPOMINEJME NA TO, ZE NE JEN DROGY SMRDI (VONI) JAKO DROGY!!! kdyz jedete z tydeniho pobytu v amstru,vase veci jsou z coffeshopu tak zahuleny, ze schovavat duno kvuli psum je fakt smesny...

4 NENI OD VECI VZIT SI S SEBOU NECO "puritanskeho" - kdyz prijde celnik do autobusu/vlaku/auta, vybere si na prohlidku spis borca co ma mikinu cypress hill nez vedle nej sediciho silence s 15 dioptriema, kosilou a precislou pesinkou, kterej je u vytrzeni ze zahranicniho vydani " ultimate spiderman: the comics" - -- ten silenec jste samozrejme vy.
Ariel
Moje rady zni:

1. vozit hulo rozstrakjny po vice castech, ne jednu butelku vod kafe narvanou 15g... kdyz najdou neco neznamena ze vas neproklepnou az k ritnimu otvoru, ale urcita sance tu je, ze neco prece jen provezete

2. zabalit duno do sve skryse nekolik dnu pred odjezdem, tuto skrys cistit, vonet vonavkou, polivat prepalenym tukem a zas vonavkou, proste ruzny srandy ktery vas napadnou.

3. dobra schovka muze byt i vec, ktrea proste "nejde rozdelat" nebo by to rozdelani trvalo hooodne dlouho, ma tim na mysli elektroniku, buben, cokoliv, na neco uz prijdete.

4.ZMATENI STOPY: priklad: pes pujde po vasi brasnicce na hygienu, celnik ju vysype a najde sklenenku, za kterou vas sice hafo prohleda, ale to ze v brasnice byl i sampon plny brutalniho GWS si nevsimne, rekne si: Pes stekal kvuli sklenence- je proste dobre vyuzit toho, ze pes POZNA ZE TAM NECO JE, ale nerekne celnikovi: " defo v samponu je duno, na sklo seru.

peace
Ariel
a na zaver:

pro ty co si mysli ze, era celniku je za zenitem tak:

jel sem do Vidne z Brna a zpet a to pravidelnou linkou ktera tam jezdi kazdou hodinu, vzdalenost mensi nez brno-praha a brali nas rakusaci,vsichni vyskladavali veci z kufru, kompletni prohlidka zavazadel, na tri hodniy praca= spis pruda. pro lidi co jezdi do vidne treba pracovat= nepochopitelna vec :D

v nemecku se neradujte hned jak opustite posledni holandskou diru, ale radujte se az opustite posledni nemeckou diru a budete u nas... kobra 11 dostava zvlastni penize od EU na boj proti pasovani z holandska, a ti skobcaci sou na tom fakt dobre, vsechno civil, na parkacich maji lidi kteri tam v tom zatemenym aute stravi klidne i dva dny a dve noci.
bubik
citace:
Původní příspěvek od Ariel
Moje rady zni:

1. vozit hulo rozstrakjny po vice castech, ne jednu butelku vod kafe narvanou 15g... kdyz najdou neco neznamena ze vas neproklepnou az k ritnimu otvoru, ale urcita sance tu je, ze neco prece jen provezete

2. zabalit duno do sve skryse nekolik dnu pred odjezdem, tuto skrys cistit, vonet vonavkou, polivat prepalenym tukem a zas vonavkou, proste ruzny srandy ktery vas napadnou.

3. dobra schovka muze byt i vec, ktrea proste "nejde rozdelat" nebo by to rozdelani trvalo hooodne dlouho, ma tim na mysli elektroniku, buben, cokoliv, na neco uz prijdete.

4.ZMATENI STOPY: priklad: pes pujde po vasi brasnicce na hygienu, celnik ju vysype a najde sklenenku, za kterou vas sice hafo prohleda, ale to ze v brasnice byl i sampon plny brutalniho GWS si nevsimne, rekne si: Pes stekal kvuli sklenence- je proste dobre vyuzit toho, ze pes POZNA ZE TAM NECO JE, ale nerekne celnikovi: " defo v samponu je duno, na sklo seru.



ad 1/ ..blbost - vsechno je dobry mit na jednom miste pac kdyz uz te budou checkovat tak je celkem logicky mensi pravdepodobnost ze neco najdou...
ad 2/ ..zbytecne si zasiras auto - hund to najde vzdycky...
ad 4/ ..krasne naivni predstava...mozna bys mel vedet ze celnici nejsou uplne blby...

..asi nejdulezitejsi je vypadat normalne...schovat kerku pod triko, normalni muzika na normalni hlasitost, nemit bordel v aute, nebejt uz od pohledu zmastenej a tak...
...jinak 15 g ani nema cenu nekam schovavat...
good luck...


peace
katuš
hlasovala se, pro to ze to nemam zapotrebi, proc sem vozit ganju od jinud, kdyz chci nekde neco vochutnat tak dam am snekym brko a zhulim ho zas na oplatku necim svym, naco pasovat
v cechach roste mac dobry konopi

ale vozit pro vlastni potrebu treba nekam k mori, nadhera dat brko na plazi pohodicka zevling a hlavne v evropsky unii uz to snat tak moc nekontrolujou:bravo:
4C3
2katuš:
v EU kontrolujou na hranicich porad, jde o teda pis o Schengenskej prostor, coz zatim jeste neni cela EU... (CR a novy clenove tusim od r. 2007)
Ariel
to bubik:

pokud se bavime o preprave autobusovou linkou tak si stojim za tim co jsem napsal,s prevozem v aute bohuzel nemam zkusenosti takze nemuzu soudit ;-)
ar45az
nazdar groweri
chtel bych se zeptat jedu ted do francie pres rakousko,svycarsko,francie a mozna pres nemecko, a chtel by si sebou vzit aspon 4g nevim jestli to mam risknout a taky nevim jak je to s pravama v tech zemich .... tagze kdyby nekdo vedel tak napiste pls moc diky
ps-GL GROWERS
PORSCHAK
Musím reagovat:
.Lahvan: kdyz uz nekde maji psa, tak ten je vycvicenej na jeden typ drogy (kokain, herouin). no, spis vycvicenej, je v totalnim abstaku a snazi se za kazdou cenu k droze dostat. a dostanou se k ni takto i celnikove.
Totální blbost a mýtus. Žádní psi co hledají drogy nikdy žádný drogy nebrali. Jejich čich by to poškodilo.
Ariel: 1. vozit hulo rozstrakjny po vice castech, ne jednu butelku vod kafe narvanou 15g... kdyz najdou neco neznamena ze vas neproklepnou az k ritnimu otvoru, ale urcita sance tu je, ze neco prece jen provezete
Zase myslím nedobrá věc. Když už něco najdou, budou hledat dál, nejsou blbí. A že máš Arieli ještě sílu přemýšlet o tom, jestli převezeš aspoň něco, když už na Tebe přišli, no nevím kolik je takových lidí.

Bubik:asi nejdulezitejsi je vypadat normalne...schovat kerku pod triko, normalni muzika na normalni hlasitost, nemit bordel v aute, nebejt uz od pohledu zmastenej a tak..jinak 15 g ani nema cenu nekam schovavat...

Tak to je přesně ono! Nezadávat důvod, aby měli vůbec nějaký podezření.

Moje zkušenost: Už jsem vezl přes hranice vícekrát, do Polska a na Slovensko na cesty dodávkou, mezi osobní věci do kabiny, když bude pes tak smůla, ale jelikož vypadám normálně, tak maximálně prohledávali věci kvůli pašování chlastu. Autem do Anglie přes trajekt, zase normál v autě, ani jsem se nebál, proč by mě měli kontrolovat?...Letadlem na Mallorcu a do Řecka, poprvý mokrou pálku v Nivee-Nivea tak načichla, že jsem si říkal, bájo, zajímavá Nivea, ale po pátým mazání vás to přejde:-) Podruhý ve filmovce mezi hygienickýma věcma v igelitce a ve velký tašce v zavazadlovým prostoru. Myslím, že na turistických linkách do Evropy je to v klidu, velmi malá pravděbodobnost, že by stíhali kontrolovat všechny bágly-buďte v klidu. Na Mallorce jsem i náhodou koupil hašík - podrobná zpráva o koupi zde
http://grower.cz/forum/showthread.p...6&pagenumber=48 - jinak Nejbrut.záž.po hul. str.48

Múj kámoš dreďák jezdí náklaďákem a nehulil týden předtím, než jel přes něm. hranice, ale kvůli vzhledu ho kontrolovali, říkali že je zkouřenej, do hospitalu na odběr krvě, tam zjistili stopy, do druhýho dne musel nechat odstavený auto a pokutu nevím už kolik. Myslím, že i zákaz do Německa dostal tenkrát, nevím jistě.

Takže opravdu 90% dělá vzhled a chování, 9,9% blbá náhoda a 0,1% mají 100% šanci.

Jo, musím ještě doupravit: viděl jsem pořad v TV, jak na Novém Zélandě pes hledá v poštovních balíčcích co přiletěli érem drogy. Pás deset metrů, na něm spousta balíčků, pás se zastaví a pes má zhruba dvě tři minuty na to, aby to prohledal. Skáče mezi balíčkama, čmuchá, když se někde zasekne a pokračuje pak dál, tak celník co ho sleduje vezme balíček do ruky a dá ho stranou. Při následném popojetí pásu vloží balíček mezi ostatní a sleduje reakci psa. Když to přejde v klidu, nechá balíček být, když ne, potom ho otevře. Jsou balíčky, kde pes rovnou štěkne, to je pak jasný. Takhle našel balíček, otevřel, tam smradlavý ponožky, to už komentoval jako že klasika, a že čeká haš, rozbaluje dál a taky že jo. Fólií přejetý pořádný kus hovna, ale fakt hrouda. A že obešlou příjemce k podání vysvětlení-asi nic příjemnýho. Prej znaj všechny fígle, co lidi používaj, že všechno už tady bylo, jen se to opakuje. Jmenoval pár věcí a byl fakt znalej. Takže na New Zaeland nepašovat....
Ariel
to PORSCHAK:

Ano, kdyz uz me chytnou na hranicich a mam to rozstrkany, tak sem rad za cokoliv, co provezu, pac to u me asi nenajdou ne?

jinak: opravdu si myslim, ze najit ti huleni, kdyz te nevyberou ale kontrolujou vsechny(normalni vzhled a nenapadnost) tak je to prece furt o haluzi ne? videl sem jak korenum-punkacum rozebirali pasek z umelejch nabojnic!! fakt sranda :D :D
katzdopadne nejvic zalezi na celnikovi, a taky dost zalezi na DOBE, ve ktere PREJIZDITE HRANICE- ve dve tri rano je to asi naprd- jak kdy, budto budete ppodezreli nebo ne- proc jedete zrovna ve tri rano? otevrete kufr. / nebo/ prosimvas jedte, ja chcu spat (mluvim metaforciky samozrejme ! :D )
treba neni od veci jet NORMALNIM LINKOVYM BUSEM, ve kterym jezdi lidi do fachy pres hranice z jednoho mesta do druhyho(nemecko-holandsko) proste byt co nejobycejnejsi...

kazdopadne podporujme pestovani a ne kupovani, at je to legalni , ci ne (i to i to) sme prece na groweru ;-)
Red dwarff
2 ar45az: hele hlavně bacha na švýcary, to jsou největší svině a kundy zlý co znám...
macainz
dnes se vratili kamosi z amstru a prohledavali je nemci cestou tam i zpet,total prohlidka bez psu,jeli busem studentagency,a prednostne berou dredate,jinak ja jel minuly rok v cervenci taky s sa a zadna prohlidka...
katuš
4C3: to je za chvilku a kdyz jedes na dovcu tak v klidu, osobaky kontrolujou jeden ze sta pri nejhorsim
ar45az
to red draw: jj diky aspopn nekdo se ozval :)
PORSCHAK
Před chvilkou mě tak při přemejšlění o tomhle threadu:rejp: (jak jinak než u špeka:frog: ) napadlo, jestli taky takhle když uvidí v Holandsku policajti v autě partičku mladejch z cizí země, zvlášť z Čech a podobně, kteří musej překročit kontrolovaný hranice, nepošle hlášku na hranice, aby tohle auto náležitě zčekovali. Může tuhle informaci třeba dostat i něměcká dálniční policie, i když to asi ne.
Proto si myslim, že důslednější kontrola na hranicích může být způsobena i chováním v Holandsku, ale tím nemyslim hned nějakej bordel, ale třeba i nasedáním do českýho auta se třema týpkama. :bounce: Co vy na to?
ar45az
jo taky neco takoveho si myslim, protoze bratrance byl v holandu na exkurzi :)) a testovat a kdyz odjizdeli s partou pres hranice meli velky problem ....... coze si myslim ze muze byt timhle :)
Pa6i
Rekl bych ze kdyz narves pytel do plechovky s kafem, tezko na tebe pridou, i kdyby plechovku otevreli, v kafi se ti urcite hrabat nebudou. (ted sem zjistol ze je tenhle thread pekne stary a ja si myslel ze je novi takze nevim jak sem se sem dostal a co vubec delam no nic holt obcas se to prihodi)
pixel
z vlastnych skusenosti mozem povedat ze to neni nic zabavne tvaarit sa akoze nic, ked maate plnee slipy skunku...

pred siestimi rokmi o takomto case som cestoval autobusom zo slovenska do CR a mal som zpekla stastie, ze som vtedy nic neniesol. Na Ceskej strane sme museli vsetci vystuupit z BUSu von, vyhaadzali cely autobus a presli sa po vnutri s dvoma psiikmi. kazdy sa podrobil batozinovej kontrole a to takym sposobom, ze mi rozobrali aj plastikove obaly od CD a DVD ktore som tam niesol. teda rozobrali ma komplet do suciastky. myslim ze nejake kafe a v nom sacok s Mary Scarry, by mi neurobili zivot jednoduchsim. bolo to dost ponizujuce
a tuho som sa zamyslal nad tym v jakej pitchi by som bol, keby....
bol som totiz v podmienke. nakoniec si kazdy zbalil svoje handry,svacu,.... a pokracovalo sa v ceste dalej.nikdy
na to nezabudnem.
inak metoda Lihovy Fix sa mi osvedcila, pretoze som so sebou za hranice tahal vzdy skicak, tuzky, akvarelky, pastelky, tak som bol f pohode.


Jeden moj znamy, hulic s dredizzkami to vychytal tak ,ze to prenaasa
kamkolvek cez hranice s anjelskym xichtom,
implantovane praave do jeho dredov. trochu drzost ze? :)


2 Porschak : ver tomu, ze to tak moze fungovat.

Pa6i: kaffe maa sice neutralizacne pachove vlastnosti, ale je to dost okaty sposob. viz vyse.
Jahudka!
Zdar lidi,groweři.

Jako obvykle me napadla geniální myslenka,tak jsem se chtel zeptat jakej nazor na to mate.
Dost casto se tu resi prevoz klasickyho huleni na dovolenou a kam to schovat aby to na hranicich nikdo nenasel.No a me napadlo,ze by slo proste udelat kolacky,nebo proste nejaky THC dobroty z konopnyho masla.Kdo je nekdy jedl nebo vyrabel tak vi,ze absolutne nesmrdi a neni v tom rozhodne poznat nic spolecnyho s travou,dokavad se nesnedi a nepocka se cca 1,5 hodiny.To by prece nemel nikdo najit,zadnej celnik a nebo pes.Tezko by to mohli na hranicich prokazovat atd.Co si o tom myslite?Myslite,ze THC kolacky je mozny nejakym beznym zpusobem odhalit?

Pokavad by to fachalo,byla by to bomba ne?;):sun:


Ať nám to roste :satan:
sancha
hele když si napečeš, tak celník nepozná fakt nic, pes to ale vyčmuchá :-(

pes se u tebe zastaví, i když hulíš jaxfiň a zrovna u sebe nic nemáš, prostě to cejtí.

četla jsem tu takovej názor zabalit to a nechat sežrat svýho psa, to mi ale přijde fakt stupidní, budto to sežer sám anebo nehul. já bych si to se svym psem nelajsla, to se radši nezhulim
Jahudka!
sancha - Takze staci abych byl jenom hulič a pes to je schopnej poznat?
No jestli to tak opravdu je,tak to s tema kolackama nepujde.Ja prave myslel,ze huleni po tak dlouhym zpracovani a jeste navic i po tepelnym zpracovani by nemel pes vycejtit vubec.
No ale i tak,je lepsi pres hranice vezt klasicky huleni,nebo radsi vezt kolacky?Kde je mensi riziko odhaleni?Co myslite?
sancha
jsem zapomněla poznamenat, že jako já bych do toho rozhodně taky šla :-) přinejhoršim uvidíš psa, zahodíš to. co jinýho. když se tě celník bez psa zeptá, proč s sebou vezeš sedm kilo koláčků, řekneš, že tvoje babička je jednoduše blázen :)

jinak pokud hulíš nějak víc, tak to pes cejtí, nevim jak moc to pozná, pokud si dáš brko jen příležitostně.


ale menší riziko je IMHO pečivo, protože když u tebe nic nenajdou, tak prostě nic nenajdou, bez psa teda
Hulení je hulení, koláčky - to není ono :):) Chci se zhulit hned, nechci čekat a navíc koláčky a bhangy atp. maj většinou brutálnější stavy a nikdy nevíš, kolik toho máš sežrat (vypít), aby to bylo v pohodě.
Jahudka!
Rappa - Tak to jsi jeste chlape,nehulil (nejed) vanilkovy rohlicky od jahudky he he:).Ja osobne na ne nedam dopustit.Jsou to jizdy.Mas pravdu,ze najezd cca 1,5 hodiny.Resim to tak,ze dam sklo a akorat kdyz dojizdi,tak se rozjizdi rohlicek na plny grady.Mam spocitany,ze v 1 rohlicku mam 4g masla a staci 2 rohlicky na pekny zhuleni po nekolik hodin.Kdyz dam 3 je to uz super jizda.Problem s davkovanim vetsinou nastava kdyz to cukrovi clovek nezna a nema ho vyzkouseny a nebo mezitim huli.Ja s tim problemy nemam,Vsechny rohlicky mam odvazeny na 18g,takze davka je vzdycky stejna.Doporucuju dat cukrovi a nic! v ty dobe nez to najede nehulit..

Jinak me nejde o to jestli hulit nebo jist.Kazdy ma svoje a zalezi na nalade.Vecer v 23,00 taky nebudu davat rohlicek to je jasny.Chci vedet jestli je mozny beznym zpusobem nalezt THC pecivo na hranicich.Respektive jestli je bezpecnejsi vezt 10G huleni a nebo 100Ks cukrovi.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma