Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Opravdový feťáci?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Opravdový feťáci? Příspěvek č. 1

Jo, docela hulím. Taky cvičím, posiluju. Při brouzdání internetem jsem narazil na tyto stránky : http://www.ronnie.cz/forum/memberli...r=ASC&start=420
Po shlédnutí mě docela zamrazilo. Návody, jak si píchat steroidy. Dost brutal. A ty názory "sypajících " svalovců.....
Dobrovolně se poškozují, nevadí, že jim padaj vlasy, zmenšujou se koule, to se prý spraví po vysazení... a jiný takový bludy. Vím ,že jsme taky pro někoho "podivná komunita" Oni by třeba zase nehulili....
No, čekám Vaše názory

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 13-11-2003 v 08:12 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronnie
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Ale no tak... Příspěvek č. 2

Ale no tak chlape. Takovýhle názor bych čekal od nějaké mámy z vesnice od plotny, ne od mladýho kluka. Z čeho vychází tvoje názory na naše sebepoškozování? Pokud z odborné literatury (o čemž pochybuji), pak by bylo vše ok, jenže ty podle mého vycházíš z klasikých médií, z novin a časopisů, kde si občas nějaký redaktor, který o dané problematice neví shola nic, sedne a chce napsat trhák. Posilovnu vidí maximálně při cestě do práce, jeho názory jsou zkreslené, medicínské vzdělání žádné. Cílem je napsat ale čtivý článek, tzn. bude přehánět vše, co se jen dá... Nedávno jsem takový článek četl, byl z nějakého pánského magazínu a hned v prvním odstavci dal autor jasně najevo, jak dané problematice rozumí, když napsal, že si to "píchají do žíly". Normální člověk mimo obor si toho nevšimne, celý článek zhltne a udělá si názor, jak jsou ti sypači špatní a že on by to nikdy nevzal. Jenže ten, kdo ví o čem je řeč (když to pošleš do žíly, máš před sebou pár posledních vteřin života) si z podobných článků nic nedělá. Jenže takových lidí je jasná menšina, mnohem více z nich vezme článek jako pravdu pravdoucí, zakoření se jim v hlavě a zeptej se jich potom, co říkají na doping...

Jasně, řeknou ti, že je to děsný svinstvo. Zeptej se jich ale proč... A oni mírně zaváhají, ale řeknou něco o poškozování zdraví. A teď se zeptej, co to poškozuje konkrétně, jestli se tomu nedá předejít, jak se to dá korigovat, jesti to dělají všechny látky... A vsaď se se mnou, že pokud nebude chtít daná osoba mlžit, bude mlčet.

Neříkám, že jsou tyto látky neškodné, jen říkám, že je pravda hodně daleko od toho, co se v médiích objevuje. Pokud jsi vrcholový sportovec, který v zájmu nejvyšších výkonů už ani nevysazuje a jede na slušných mega dávkách, bude tvoje "zdraví" zřejmě nahlodáno kvalitně. Pokud jsi ale běžný kluk, který hledá ambice tak někde na národních mistrovstvích a nebo co to dělá jen pro sebe a sype dostatečně s rozumem a hlavně pod rozumným dohledem, pak je na tom mnohem a mnohem lépe než třeba běžný kuřák.

Teď otázka: Je opravdu nutné to brát?. Jak se to vezme. V jedné reklamě kdysi zaznělo: "Život je otázkou priorit". A přesně tak to je. Pokud je tvojí prioritou chodit od rána do večera do školy, dělat radost rodičům a připravovat se na budoucí život, pak to nutné není. Stejně také pokud už buduješ kariéru, rodinu, cokoliv, co se stává tvým smyslem života... Jenže ne každý (ve svém věku) ten smysl hledá v takovýchto věcech, protože jeho třeba naprosto uspokojuje sport. Ráno se probouzí s myšlenkou na trénink a večer se stejnými myšlenkami uléhá. Mezitím absolvuje skvělé vyčerpávající tréninky a jeho pocit je naprosto úžasný. Nežije ve stresu, protože na všechno mimo svého sportu kouká s naprostým nadhledem. Pocit... To je to, o čem je život. Tohle je důvod, proč je člověk člověkem. Zamysli se nad svojí denní rutinou... Proč jí děláš? Přece proto, že z ní máš dobrý pocit!

Takže, pokud je tvojí prioritou sport a pokud ti sport a svoje vlastní zlepšování přináší jen a jen dobrý pocit, pak na tom, jestli si pomůžeš anabolickými steroidy (nebo jinými léky) absolutně nezáleží!

Nejsem si naprosto jist, o čem je tohle fórum (není o trávě?), ale předpokládám, že tu jsou mladí lidé, kteří nebudou jen přejímat cizí názory a své postoje si budou stavět na mnohem pevnějších základech. Nechci tady anabolika nijak obhajovat, jen ale také nechci, aby v nich lidé viděli to strašné zlo, které používá pár vyvrhelů na kraji společnosti. Doping se v současnosti používá téměř v každém sportu. Mnoha lidem se při vyslovení slov "anabolické steroidy" před očima zjeví kulturistika, jenže tak černobílé to není. Hokej, fotbal, atletika, tolik oblíbený desetiboj, sprint, lyžování, třeba i hloupý ping-pong... Tam všude doping jede a ani to nemusí být na úrovni těch nejlepších z nejlepších, protože už na národních, na krajských přeborech potkáš kluky i holky, kteří mají k čistým sportovcům hodně daleko.

Poslední věc, zdravotní rizika. Píšeš o padání vlasů... Ano i ne. Záleží na konkrétních látkách, záleží s čím je kombinuješ a tenhle efekt se dá vcelku úspěšně korigovat k nule. "Zmenšování koulí?" Ano, v kůře je to pochopitelné, tvoje vlastní produkce testosteronu klesá, protože ho tělo dostává dost z venku, jenže pár týdnů po vysazení je VŽDY vše zase v pořádku. Mimo to, chuť ne sex je v kůře skutečně šílená (myšleno v kladným slova smyslu) a partnerka je mnohdy opravdový chudák, ktreý vše musí snést...

Raději končím, omlouvám se za hodně dlouhou reakci, ale nedalo mi to.

Ronnie
ronnie@ronnie.cz
šéfredaktor www.ronnie.cz

Old Post 13-11-2003 v 09:10 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 3

no... lepčí bejt zhulka a grower na okraji společnosti a hraně zákona než steroidní nabouchaný pako.... steroidman.. fůůůůj

thc?

Old Post 13-11-2003 v 09:45 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bolehlaf
Nový Člen

Karma uživatele bolehlaf - 13% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 15 

Palec dolů Příspěvek č. 4

Ja sam sem dluho vrcholovej sport delal a muzu rict ze kvuli tem nadopovanym hovadum sem s tim skoncil.Nesnesl sem ten pocit ze se dru kazdej den na treninku,odrikal si spoustu veci a potom v zavode me prekona nejakej nadopovanec kterej netrenuje ani z poloviny tak tvrde jako ja.Dopink nesnasim je to normalni podvod,sizeni sebe i ostatnich.Mel sem tehdy na vyber - bud do toho vlitnout taky nebo se na to vykaslat...i kdyz sem mel svuj sport rad jako nic jineho tak sem se na to raci vykaslal.....s tema HOVADAMA sem nechtel mit nic spolecnyho!!!

Mam souseda kterej dela kulturistiku - ten blazen puziva inzulin,winstrol (veterinarni steroid tusim) a minimalne 5 dasich druhu steroidu.Tohle je sport????!!!!!Pouzivat leky ktery se puzivaj na lecbu rakoviny, cukrovky nebo na leceni koni a dobytka???Tohle obhajujes Ronnie????!!!!

Kazdej at si udela svuj nazor...

Ja jsem presvedcenej ze dopujici sportovec je srab a zbabelec a i kdyby vyhral ja nevim jakej zavod nebo turnaj tak podle me je to furt nula ktera nic nedokazala....jeho vykon pro me proste nema absolutne zadnou hodnotu....bez tech sracek by toho ani nahodou nedosahl....

Prikadam fotky jednoho takovyho idiota.....
Nezda se vam trosku nesymetrickej?????

Je to vysledek pouzivani Syntholu....coz je jestli se nepletu nejakej olej....ti debili si to pichnou do svalu kterej se jim zda malej a on potom nejak nakyne....

Pokud by nekdo mel zajem tak tady je odkaz.... pul litru stoji 49,50 :-)

http://www.hansanet.cz/shop/shop.php3?kategorie=NH4

Ronnie tak tohle je to co mame pochopit a respektovat????
Bez do prdele.....

Zdarec.

Old Post 13-11-2003 v 10:18 AM
bolehlaf je offline   Profil uživatele bolehlaf   Find more posts by bolehlaf   Foto galerie člena bolehlaf   Click here to Send bolehlaf a Private Message   Add bolehlaf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 5

Ronnieho reakce je velmi dobrá a přesně jak píše - život je otázkou priorit a chceme-li být v něčem minimálně stejně dobří jak ostatní, musíme se jim přizpůsobit. A jak píše psilos - záleží hlavně na úhlu pohledu ("Vím ,že jsme taky pro někoho "podivná komunita" Oni by třeba zase nehulili.... "). V jeho názoru stačí změnit pár slov a:

"Dobrovolně se poškozují, nevadí, že se jim zhoršuje paměť, poškozujou si plíce, to se prý spraví po vysazení... a jiný takový bludy."

Na takovej názor by třeba zas naběh nějakej grower a snažil se celou situaci osvětlit ze svého pohledu na věc.
Stejně jako dakáže člověka změnit ganja, tak to dokážou i steroidy (třeba zvýšená agrese, že ) a záleží na každym, jak s tim či oním bude zacházet. Každý lidský tělo má svý hranice, za které se už bez podpůrných prostředků jít nedá, takže buď se člověk podřídí ostatním a začne sypat taky nebo je proti nim pak v těžký nevýhodě a s vítězstvím už počítat nemůže. Zkuste porazit během někoho, kdo jede na kolečkových bruslích . A s tímhle se dá, v různých obměnách, setkat snad úplně všude: Dva stejně dobří pracovníci, ale jeden má vyšší mzdu, protože leze šéfovi do prdele. Ten druhej buď zůstane "čistej" a smíří se s tím, že bude brát vždycky míň nebo začne šéfovi lézt do prdele taky :/. Není to správné, ale právo volby máme vždycky (i když nám ho některé snímky upírají ).

Old Post 13-11-2003 v 10:40 AM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 6

To Ronie: Pochopitelně mám poznatky pouze z odborné literatury, hlavně z netu, i od Vás. Nikdy bych si nedovolil stavět na bulvárních žvástech. S tímto problémem se tu potýkáme taky. Každou chvíli se někdo naváží i do nás(Blesk, TV Nova...) I to máme společný.Je každého věc, co dělá. Jen mě tak trochu vystrašily ty megadávky, ci do sebe cpou. A jakým způsobem.Amatérsky s menšíma přestávkama cvičím pár let. Možná jsem trochu přehnal ten nadpis, ale byla to moje reakce na to, co jsem viděl. Sorry, ale podle mě to není úplně v pořádku. Dost oceńuju osvětu,kterou se snažíš šířit, je rozhodně lepší vědět jak na to (když už chceš) než něco zkoušet na blind.A to platí u všeho. Myslím, že v tom se moc nelišíme. I já se poučil. Beru, že někdo chce být opravdu velká korba, něco vyhrát. Našel jsem tam spoustu členů, kteří si jen tak dosypávají a chtějí se zlepšit. Ale je tam i dost "hovad", kterým žádná dávka není velká.

Já mám občas strach, aby na to hulení nikdo nepřišel a nazatrhnul nám tento server, ale když existuje ten Váš, strach mě naprosto přešel. Jak z odhalení mé pěstírny, tak z toho, že občas někomu přenechám genetiku. To by nejdříve museli uzavřít ten Váš server.. Můj záměr nebyl Vás nějak poškodit, ale jen upozornit naší komunitu na jiné zneužívání drog. I tak trochu proto, že jsme na jiné straně. Vy propagujete kult těla, my se tak trochu snažíme spíš o to duševno. Třeba to má zakrýt to, že jsme zhulky, to nevím.
Být po mém, já bych Vám to zlegalizoval, je to vaše věc. Alespoň by šla cena dolu. A dealeři by měli i s jejich fakema po hehe.

Jinak máš to všechno dobře uspořádaný, vedeš to fajn, ale musíš uznat, že pro lidi, kteří tam náhodou nebo i cíleně poprvé zamíří,části Tvého serveru připomínají americkej horor.

p.s. pokud bude mít někdo od Vás problémy s energetickým příjmem -prostě bude mít problém toho hodně sežrat, tak se na mě obraťte, mám recept na přejídání.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Naposledy upravil psilos 13-11-2003 v 11:04 AM

Old Post 13-11-2003 v 10:55 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 7

můj názor je takový, že pokud na sport nemám, tak ho nedělám. a pokud mi k tomu abych ho mohl dělat musí dopomoct nějaká látka, tak díky ne. chápu ale, že něco jiného to je pro vrcholové sportovce, kteří na sobě celý život pracují a pak je poráží chemičtí borci. tak to chápu, že začnou brát taky.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 13-11-2003 v 11:03 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aryan
Stálý Člen

Karma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 8

Souhlas Al-Banem
To ze sypou z nich prece nedela paka. Voni taky muzou rikat ty zhuleny blbecci. Sou uplne vygumovany......
Ach jo jak snadno se lidem neco odsuzuje. Tohle je jako kdyz na Nove odvysilaj neco o trave. Jo trava tvrda droga kazdej je hned zavislej a zakonite skonci s jehlou v ruce.
Jak Deno napsal "steroidní nabouchaný pako.... steroidman.. fůůůůj"
tak jednoho takovyho znam a pako to rozhodne nejni.

Old Post 13-11-2003 v 11:29 AM
Aryan je offline   Profil uživatele Aryan   Find more posts by Aryan   Foto galerie člena Aryan   Click here to Send Aryan a Private Message   Add Aryan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 9

bohour: o tom s tou agresí jsem to četl taky, myslím že to bylo kvůli steroidům

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 13-11-2003 v 11:53 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronnie
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

... Příspěvek č. 10

Nestihnu asi na vše reagovat, ale zkusím to. Předně:

deno: >>> lepčí bejt zhulka a grower na okraji společnosti a hraně zákona než steroidní nabouchaný pako... <<<

Podívej se do jakékoliv komunity, třeba mezi studenty vysokých škol, mezi právníky, lékaře nebo třeba mezi horníky v dole... Vždycky tam narazíš na lidi, kteří jsou naprosto super a na jejichž přátelství k tobě budeš moct být hrdý, na druhou stranu ale VŽDYCKY narazíš na nějaké idioty, kteří pak mohou na celou skupinu vrhat stín. Jenže podle nějakého vzorku rozhodně nemůžeš soudit celou skupinu. Jasně, znám pár kluků, kteří jsou, řekněme, trochu jednodušší, ale na druhou sranu znám kulturisty-lékaře, kulturisty-právníky, kulturisty-studenty VŠ a spoustu dalších a neříkej mi, že tihle všichni, i přesto že užívají anabolické steroidy (a někteří rozhodně ne v právě malých dávkách), jsou "steroidní nabouchaný paka". To jestli je někdo pako nebo ne totiž závisí na něčem docela jiném...

Al-Ban: >>> Stejně jako dakáže člověka změnit ganja, tak to dokážou i steroidy (třeba zvýšená agrese, že ) a záleží na každym, jak s tim či oním bude zacházet. <<<

V tom máš pravdu, bezvýhradně. Pokud je někdo agresivní od přírody, mohou mu v tom steroidy ještě pomoci, pokud je ale někdo kliďas, rozhodně se z něj pruďas díky roidům nestane.

psilos: >>> Pochopitelně mám poznatky pouze z odborné literatury, hlavně z netu, i od Vás. Nikdy bych si nedovolil stavět na bulvárních žvástech. <<<

Problém je tu v tom, že ti v tomto ohledu naprosto lživý článek napíše klidně i seriozní deník...:-((

psilos: >>> Ale je tam i dost "hovad", kterým žádná dávka není velká. <<<

To máš pravdu, jenže zase, jde o to, čeho díky těm dávkám dosáhnou. Pokud budeš brát třeba 5 gramů a více testosteronu týdně a potom vyhraješ třeba mistrovství světa, získáš sponzory, spoustu lukrativních nabídek a zajistíš si tím svojí budoucnost, je to v pořádku, protože své zdravím položíš za něco. Pokud ale se stejnými dávkami skončíš pátý na mistrovství třetího patra někde v Horní Dolní, pak to je samozřejmě o něčem jiném a pro tohle se hledá pochopení těžko.

psilos: >>>... ale musíš uznat, že pro lidi, kteří tam náhodou nebo i cíleně poprvé zamíří,části Tvého serveru připomínají americkej horor. <<<

S tímhle se setkávám často, ale podle mého je lepší znát vždy pravdu, ať už je jakákoliv. Pak se mi naprosto nelíbí, když koukám na televizi, kde chytí třeba nějakého atleta nebo třeba z poslední doby lyžaře a jeho soupeři se dušují, já bych nikdy nic nevzal, já nechápu, jak tohle mohl udělat, atd. a přitom víš s naprostou jistotou, že lže a ještě se při tom usmívá...

Old Post 13-11-2003 v 11:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 11

2 aryan :
jako pozor... je rozdíl estli si týpek nabuší svaly sám.. maká na sobě několik let a je f klidu, tak to oktekk.... a závidim takovýho kamoshe, páč s tim se pak člověk nemusí bát jít někam do méně bezpečnejch čtvrtí třebááá....
ale jestli si někdo šlehá do žíl buchvíco jenom proto že pak bude mezi podobnejma vylízancema IN, tak je u mě ubožááák a argumenty o sportu prostě neberu, protože to je alibismus! Dyž ci něčeho dosáhnout, tak na to buď mám a nebo nemám... přece se nebudu ničit jenom proto abych dokázal světu, že na to mám a pak se na to stejně příde a člověk je za kokotááááá ubohýho

thc?

Old Post 13-11-2003 v 11:57 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronnie
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

agrese Příspěvek č. 12

S tou agresí je to trochu složité... Když jsi v kůře, máš třeba 20kg nad svojí normální soutěžní váhu (nebo chcete-li "letní váhu"), při tréninku děláš se zátěžema, o kterých se jiným lidem ani nezdá, tak to tvoje sebevědomí rozhodně poznamená.

Jak jsem psal výš, pokud jsi byl již dříve poněkud "konfliktní", může se stát, že to prostě nezvládneš a bude z tebe řádný agresor. A tohle je pak pastva pro média, kteří vymyslí třeba pojem "steroidové šílenství" (roid rage). Jenže pokud jsi naprosto normální kluk, který rvačky nevyvolával nikdy dřív, rozhodně nebudeš mlátit lidi na počkání. Ano, něco jako náznak vyšší agresivity uvnitř cítíš, jenže pokud jsi normální člověk, tak ji použiješ při tréninku, kde si to dostatečně vybiješ na tom železe...

A nes*rte mě ku*va nebo vám všem rozmlátím d*žky :-))))

Old Post 13-11-2003 v 12:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronnie
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

2 deno: Jak jsem řek, do žíly to většinou pošleš jenom jednou. Pak záleží, jestli to je zrovna cesta od srdce a nebo k němu... V prvním případě přijdeš třeba o nohu, v druhém o všechno...

Old Post 13-11-2003 v 12:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 14

2 ronnie : kulturistika.. proč ne, ale prapůvodně byla o něčem jinym než o steroidech ne? Jestli sou teda ty kulturisti právníci a doktoři chytrý... jinak... nevylízaný, tak přece musej vědět, že tahle cesta je přece nemůže naplňovat (obrazně řečeno) nehledě na to, že dyž už někdo maká bez steroidů, tak mu to trvá sakra dýl... takže je to takový obcházení tvrdý práce a to je v podstatě podvod... a podvod je svinctvo.

Na druhou stranu - mě je tohle uplně volnýýýý - jestli to někdo ce dělat, fajn.. já to jeho mámě žalovat nebudu. Ale myslet si budu pořád to stejný a rači se takovejm lidem vyhnu... a neci s nima mít nic společnýho.

třeba hele mezi teroristama sou taky chytrý a zábavný lidi s kerejma by se dobře zakalilo... jenom holt dyž vražděj ty nevinný lidi, tak to na ně vrhá trochu stín no.. ale to přece nevadí.. záleží na člověku ne?


á sorry.. už zase reju.. newer mind

thc?

Old Post 13-11-2003 v 12:07 PM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 15

ronnie: no ale přece kvůli tomu, že zvedám váhy (případně cokoli jiného, než co dělá většina lidí) o kterých se lidem nesnilo, tak to mi nedává právo chovat se vůči ostatním agresivně. já taky dělám sport, který dělá málokdo a navíc dělám ve vzduchu věci, který dělá málokdo z těch kdo ten sport dělají. ale přece kvůli tomu nebudu agresivní. to mi přijde jako blbost.

jestli chceš rozmlátit držku, tak dej vědět. sejdem se všichni groweři vs ty :-))))

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 13-11-2003 v 12:09 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronnie
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Ta paralela s teroristy je zcestná. Ale to je fuk, k věci...

>>> 2 ronnie : kulturistika.. proč ne, ale prapůvodně byla o něčem jinym než o steroidech ne? Jestli sou teda ty kulturisti právníci a doktoři chytrý... jinak... nevylízaný, tak přece musej vědět, že tahle cesta je přece nemůže naplňovat (obrazně řečeno) nehledě na to, že dyž už někdo maká bez steroidů, tak mu to trvá sakra dýl... takže je to takový obcházení tvrdý práce a to je v podstatě podvod... a podvod je svinctvo. <<<

Nejsem rád, když je doping spojován pouze s kulturistikou, protože se táhne sportem téměř každým. S oblibou si v podobných chvílích vzpomínám na maníka, jemuž jsem s čímsi pomáhal a který hrál jen ping-pong a i tam ot byla nutnost.

>>> takže je to takový obcházení tvrdý práce a to je v podstatě podvod... <<<

Obcházení tvrdé práce... Promiň malý útok, ale nevíš, o čem mluvíš. Opravdu si myslíš, že si dáš pár ampulí sustanonu, lehneš si do postele a ono to poroste samo? Rozhodně ne! Pokud nebudeš tvrdě dřít (a tím nemyslím odjet si deset opakování a tři minuty odpočívat, ale opravdu tvrdě!), pokud nebudeš mít kvalitní jídlo (třeba 8-10 jídel denně, dvě probuzení na proteinový suplement za noc, 5-7 litrů vypité vody), pokud nebudeš chodit spát po večerníčku (nadsázka), bude ti to k ničemu! Jasně, pár kilo i tak asi nabereš, ale stejně o ně dříve či později po vysazerní přijdeš...

Pokud by totiž stačilo si dát nějaký steroid a pak lámat rekordy, lámaly by je všichni! Proč neběhají všichni co dopují stovku pod 10 sekund? Proč nedají všichni co dopují na bench 180kg? Proč nedokážou ti co dopují jet na kole dvě hodiny padesátikilometrovou rychlostí?

Old Post 13-11-2003 v 12:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9109790 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív