Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » White Russian 20x Coco drip 720 LED
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

White Russian 20x Coco drip 720 LED Příspěvek č. 1

Takže,... Skončilo léto a začala nám nová sezóna. Po minulém kole jsem trochu vylepšil setup , největší změna je asi vlastní LED světlo SunPro BudLed 720w , + jsem udělal menší úpravy v dripu díky kterým můžu čerpat vodu do tanku přímo z kohoutku ( místo nošení v kýblu ) a nebo naopak odčerpávat vodu z tanku přímo do odpadu... Jinak setup stejný jako v minulém kole...
Osazenstvo jsem zvolil White Russian od Serious Seeds , mostly indika
29.9 dávám klíčit

Old Post 29-09-2023 v 20:39 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 2


Osvědčená klasika převařená voda s kapkou peroxidu

Old Post 30-09-2023 v 13:29 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 3

Budu Sledovat ať se daří )

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 30-09-2023 v 19:14 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 4




Tak , nejhorší skoro zamnou , to vybalovaní a stavění stanu mě nebavi 😁😅 , jinak jsem konečně zapojil světlo , mají to zvláštně řešené připojuje se přímo na elmag. předřadník a je tam přímo konzole na přimontování na světlo , mám z toho smíšené pocity , nejsem zvyklí mít předřadník přímo v boxu ale mimo , no co už uvidíme 😁 v porovnání se Zeusem co jsem měl minule je vidět že tohle je low end 😁 btw pro všechny co uvažují o koupi některého z LED osvětlení v téhle cenové relaci , ať už jsou to značky SunPro , Lazerlite , Lumen King atd... Dle všeho je to jeden a ten stejný výrobek akorát každý e-shop ho prodává pod vlastním názvem , origo to je podle mne někde z PL
Jinak foto tanku bez roztoku ještě , takhle to mám poskládané kdyby někdo hledal inspiraci

Naposledy upravil Metadres 01-10-2023 v 19:30 PM

Old Post 01-10-2023 v 14:54 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 5


Holky už dostaly rockwoolové postýlky a šup do pařníčku prozatím než se mi napufrují květníky s kokosem pořádně roztokem pH 5,9 EC 0,6 , v tom stejném jsou namočené i rockwool kostky. Klíčivost po 24h - 20 z 22 , a ty dvě vypadají že taky puknou do zítra 😁

Naposledy upravil Metadres 01-10-2023 v 20:54 PM

Old Post 01-10-2023 v 19:38 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 6


Agrotkanina dodatečně mezi květiníky a tank udělá neocenitelnou službu , zabrání padání kokosu do tanku a prorůstání kořenů do nádrže

Old Post 02-10-2023 v 17:23 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 7


Těžební stroj ready , pH 5.9 EC 0.6

Old Post 02-10-2023 v 17:25 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 8

Pěkný setup! Snad dopadneš s WR líp, než já. Serious Seeds se hodně zhoršili, kdysi to byl vyhlášený strain, ale já jsem chytil balení nějakých mrdek. Všechno liché paldy, bez obsypu. Řídké seno. Po přepnutí to letělo dost nahoru, na to, že mostly indica. Všechno letělo hned do kotle. Ale je to už pár let, třeba se spravili. Good luck a budu sledovat!

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 02-10-2023 v 17:58 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 9

Dikyyy , snad tohle bude lepší várka , se Serious Seeds ani s WR nemám zkušenosti 😅😁 tak snad nezklamou , uvidíme jak to mají za ty roky od devadesátek ustálené a co z toho poleze za phena ,

Old Post 02-10-2023 v 20:19 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 10


Ještě se s vami chci podělit u můj poslední objev , třeba to lidi co jedou drip , hydro apod... ocení ( a nebo zjistím že jsem poslední člověk co se s tím sral ručně 😅😅 )
Každopádně jsem narazil na tuhle věcicku , dá se najít pod názvem - Rychlospojka na vodovodní baterii ECO 4129 , stojí pod 200kč a dá se napojit na 16mm nebo 1/2 hadici přímo do tanku , a nebo naopak hadici napojím na odbočku za čerpadlem v tanku a můžu celej roztok během 5ti minut poslat do odpadu 😅 , A co vy ? Jak tohle řešíte ?

Old Post 04-10-2023 v 11:46 AM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 11


Jinak semínka potěšili nakonec klíčivost 22 z 22 , 100% úspěšnost , zatím budu zalévat růčo , pro prcky mě přijde zbytečný mít drip a míchat kvůli nim celej tank roztoku ,...
EC 0.6 pH 5.9 zatím jen trošku Hesi hydro růst

Naposledy upravil Metadres 04-10-2023 v 22:32 PM

Old Post 04-10-2023 v 14:14 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 12

Ola bro..
Tvk si vytahl legendu jak svine
Wr jsem delal x let od serious
Drzel jssm matku a bylo to tak brutalni pheno ze na me onehda sousedi malem volali četniky jak vonela
Vysledek byl takovy kour ze nicil kuraky pojednom😀

Tohle budu sledovat urcite !
K+


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 11-10-2023 v 04:25 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 13

Yess pes , díky 😎 , sousedi jsou naštěstí v pohodě a snad to jistí naddimenzovaný filtr, těším se co soudruzi v SS vymysleli 😁

Old Post 11-10-2023 v 15:07 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 14

Za me kdyz se rekne zabijacka indica tak proste wr


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 11-10-2023 v 15:30 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 15


Tak jinak menší update , všem holkám se daří dobře 😁 nevím jestli je to novým světlem a nebo modelem ale vůbec se netáhnou nahoru , většinou holkám dosypavám substrát, ale teď jsou prcci kompaktní ale uvidíme ještě ,.. světlo mám pověšeno co nejvíc nahoře a na minimální výkon což je 200W , pomalu budu dávat dolů.
pH 5.9 EC 0.8 , Hesi hydro růst + kapka calmagu zálivka růčo obden pořád , teplota max 26-27°c

Old Post 11-10-2023 v 19:46 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 16

Zdar , tohle jsou Čajna světla.. životnost 1 rok , možná 2

Sám jsem neodolal a na poprvé neskutečný úspěch, 150x150 , 980g

Kytky se moc netahly, ale dělalo to slušně kompaktní patra a při zastrihu fimem to byl krásnej keř s vytahanyma vetvema, samozřejmě to už si každý koriguje sám jak potřebuje

Old Post 12-10-2023 v 20:59 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7812400 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív