Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vekove slozeni na Grower.cz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Jaký je váš věk?
18 let - 25 let
26 let - 30 let
31 let - 40 let
41 let - 50 let
51 let a více
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 193

teda nevím, proč mi systém pod jeden Jahudkovo příspěvek napsal, že jsem ho upravila
ale jinak jouk, propojila jsem to, takže o kousek zpátky je i debata, proč tu není kolonka pod osmnáct

Old Post 03-11-2005 v 20:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 194

Omnihash: máš hodně velkou potřebu nahlas vyvolávat, že se domníváš, že přece je jasný, že tu jsou lidi, kteří při registraci lhali, takže ani admini, ani modi s tím nemůžou nic dělat? Že je to takový veřejný tajemství, který všichni známe a potichu tolerujeme? Líbí se Ti upozorňovat na to, že tu někdo vystavuje Grower riziku zrušení, adminy a mody riziku stíhání apod.? Přečti si zákony ČR - je VELKEJ rozdíl mezi tím, jestli tady sbírá info osmnáctiletej nebo šestnáctiletej...

Old Post 03-11-2005 v 21:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muff
Nový Člen

Karma uživatele Muff - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 195

Mě je 18. Uff, to to ale letí...

Old Post 06-11-2005 v 18:40 PM
Muff je offline   Profil uživatele Muff   Find more posts by Muff   Foto galerie člena Muff   Click here to Send Muff a Private Message   Add Muff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 196

Omnihash: snad bude stačit jeden paragraf, kterej porušuju i já jako medical user, protože zcela veřejně nejen na svým webu mluvím o tom, že užívám marihuanu proto, že mi pomáhá při nemoci. Ale i tohle může být označeno za podporování toxikomanie - trestný čin šíření toxikomanie podle § 188a Trestního zákona č. 140/1961 Sb.

Text ustanovení § 188a:
(1) Kdo svádí jiného ke zneužívání jiné návykové látky než alkoholu nebo ho v tom podporuje anebo kdo zneužívání takové látky jinak podněcuje nebo šíří, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta nebo zákazem činnosti nebo peněžitým trestem.

(2) Odnětím svobody na jeden rok až pět let bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 vůči osobě mladší než osmnáct let, nebo
b) spáchá-li takový čin tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.

osvědčené drogy-info
http://www.drogy-info.cz/article/articleview/577/1/76/

Old Post 06-11-2005 v 20:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Francz
Nový Člen

Karma uživatele Francz - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 197

Hola Hejsa do Brandejsa... Já dýcham vzuch této planety 21 let 6 měsíců a nějaké dny.......... Dokud můžete dýchat,tlačte to do plic....

Old Post 06-11-2005 v 22:52 PM
Francz je offline   Profil uživatele Francz   Find more posts by Francz   Foto galerie člena Francz   Click here to Send Francz a Private Message   Add Francz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hehelum
Stálý Člen

Karma uživatele hehelum - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 198

Nesnasim kdyz o -18 nekdo rika ze sou hovada jenom prto, ze jim jeste neni osmnact- lepsi kdyz je nakej -18 na groweru a snazi se neco vypestovat, nez aby pobihal po dealerech a utracel svoje tezce nastreny prachy.

Old Post 04-12-2005 v 21:09 PM
hehelum je offline   Profil uživatele hehelum   Find more posts by hehelum   Foto galerie člena hehelum   Click here to Send hehelum a Private Message   Add hehelum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aien
Stálý Člen

Karma uživatele Aien - 2% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 199

Njn, leti to, uz sem za pulkou na 19.

Jo a hehelum: Nikdo nerika, ze neplnoleti jsou howada kvuli jejich veku, ale precejenom to co pise Jedubabka je dost silnej argument proc by ti, kdo sou registrovani na growera a neni jim 18+ meli bejt nazyvani howadama-> akorad z toho pak muze bejt peknej pru... a pridelavaj problemy hlavne adminum. Jinak jesi se chtej koukat a poucit, at pockaj do 18. Stejne se v zivote este hodne nacekaj, tak proc nepockat par let....


Peace

Old Post 06-12-2005 v 18:06 PM
Aien je offline   Profil uživatele Aien   Find more posts by Aien   Foto galerie člena Aien   Click here to Send Aien a Private Message   Add Aien to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 200

22, a bez namazání se poránu konopnou mastí se nehnu

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 13-04-2006 v 21:31 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nuclear
Stálý Člen

Karma uživatele Nuclear - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 201

20...už dlouho.

Born free

Old Post 28-04-2006 v 08:34 AM
Nuclear je offline   Profil uživatele Nuclear   Find more posts by Nuclear   Foto galerie člena Nuclear   Click here to Send Nuclear a Private Message   Add Nuclear to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skreko
Stálý Člen

Karma uživatele Skreko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 202

18.

"I am only ganja farmer ", Skreko
"Peace on the earth depens on peace in the peoples hearths.", Dalai Lama



www.ITzone.sk - môj IT discussion board

Old Post 28-04-2006 v 14:35 PM
Skreko je offline   Profil uživatele Skreko   Find more posts by Skreko   Foto galerie člena Skreko   Click here to Send Skreko a Private Message   Add Skreko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Skreko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 203

hele , coz takhle udělat ještě víc možností ..

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 28-04-2006 v 15:15 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TWiSTY
Stálý Člen

Karma uživatele TWiSTY - 63% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 204

Tak to me je 18 a su spokojeny, i kdyz bych se nejradsi wratil tak do skolky!!!!

Old Post 01-05-2006 v 07:56 AM
TWiSTY je offline   Profil uživatele TWiSTY   Find more posts by TWiSTY   Foto galerie člena TWiSTY   Click here to Send TWiSTY a Private Message   Add TWiSTY to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TWiSTY! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 205

finálních 22

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 01-05-2006 v 09:43 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 206

vyzeram na 15 mam 23 a niokedy sa citim na 100.chcel by som mat zase tak 14,15(ale asi najlepsie 13,ziadna trestnopravna zodpovednost)ta bezstarostnost,proste pohodicka.tolko veci by som neurobil,no co,aspon som sa poucil.



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 12-05-2006 v 10:08 AM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 207

caesar - cece to ja vubec - mi prijde, ze mi zacal zivot davat smysl az tak nekdy kolem dvacitky a cim sem starsi, tim je to skoro lepsi bych rekl

ps - jo a prej vypadam, tak o 7 let mladsi

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 12-05-2006 v 10:18 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 208

29, cejtim se tak na 20 a když se oholím, tak prej vypadám o 5 let mladší!

Fotr woe!

Old Post 12-05-2006 v 10:33 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-01-2009 - Závislost na grower.cz - 83 odpovědí
05-01-2007 - Štěnice na Grower.cz - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5520490 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív