Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vekove slozeni na Grower.cz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Jaký je váš věk?
18 let - 25 let
26 let - 30 let
31 let - 40 let
41 let - 50 let
51 let a více
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Myšak
Stálý Člen

Karma uživatele Myšak - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 161

20

Old Post 16-11-2004 v 12:29 PM
Myšak je offline   Profil uživatele Myšak   Find more posts by Myšak   Foto galerie člena Myšak   Click here to Send Myšak a Private Message   Add Myšak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zewl
Stálý Člen

Karma uživatele Zewl - 100% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 162

petr.endy rekni svemu nicku zbohem...

Old Post 16-11-2004 v 14:46 PM
Zewl je offline   Profil uživatele Zewl   Find more posts by Zewl   Foto galerie člena Zewl   Click here to Send Zewl a Private Message   Add Zewl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 163

...ale čistejch plic taky ne!
Myslim, že 15 neni nejnižší věk, dneska je to nejspíš tak, že když začneš v 15(hulit, ne pěstit), tak už seš vopožděnej a myslim si, že hulit z frajeřiny neni dobrý. Tim se nechci zde přítomných dotknout, čest jim, že věděj, co hulej.
P.S.Vysvětlete spolužačkám, že na sebe nemaj pořvávat všude(hlavně ne přede mnou)že sou zhulený, je to nechutný

Old Post 17-11-2004 v 21:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Termit
Nový Člen

Karma uživatele Termit - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 164

No uz mi tahne na 31 a kazdy rok se to meni. Jsem za pulkou....jdu si smotnout nebo se z toho poseru.

Old Post 02-01-2005 v 12:41 PM
Termit je offline   Profil uživatele Termit   Find more posts by Termit   Foto galerie člena Termit   Click here to Send Termit a Private Message   Add Termit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Termit
Nový Člen

Karma uživatele Termit - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 9 

Hydroponie Příspěvek č. 165

Old Post 02-01-2005 v 12:48 PM
Termit je offline   Profil uživatele Termit   Find more posts by Termit   Foto galerie člena Termit   Click here to Send Termit a Private Message   Add Termit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Termit
Nový Člen

Karma uživatele Termit - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 9 

Palec nahoru Příspěvek č. 166

Hmm , dobry indoor ted fakt nevim co jsem vlastne... ... no tak zatim preju gutSluk

Old Post 02-01-2005 v 12:52 PM
Termit je offline   Profil uživatele Termit   Find more posts by Termit   Foto galerie člena Termit   Click here to Send Termit a Private Message   Add Termit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pokémon
Stálý Člen

Karma uživatele Pokémon - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 167

18

Old Post 06-01-2005 v 17:48 PM
Pokémon je offline   Profil uživatele Pokémon   Find more posts by Pokémon   Foto galerie člena Pokémon   Click here to Send Pokémon a Private Message   Add Pokémon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MFT
Stálý Člen

Karma uživatele MFT - 15% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 168

18

1/2 O V E R c r e w
hear the colours see the noises
http://www.pulover.com

Old Post 06-01-2005 v 21:44 PM
MFT je offline   Profil uživatele MFT   Find more posts by MFT   Foto galerie člena MFT   Click here to Send MFT a Private Message   Add MFT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MFT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mino
Nový Člen

Karma uživatele mino - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 169

ja mám 17 rokov a ked sa zamyslim nad životom je to akoby včera keď som sa hrával na dvore ked my bolo 9,chcem tým povedať že život strašne rýchlo plynie a ani sa nenazdáme a budeme sedieť pred telkou ako 80ročný dedkovia a spomínať na mladosť.Einstein mal pravdu čas je relatívny.

Old Post 07-01-2005 v 13:23 PM
mino je offline   Profil uživatele mino   Find more posts by mino   Foto galerie člena mino   Click here to Send mino a Private Message   Add mino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loweNature
Stálý Člen

Karma uživatele loweNature - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 170

tak mne je 21 ale vyspelosťou sa citim na17 ,18- z puberty sa dostanem asi po dovršení30ky.Proste po psychyckej stranke som sa zasekol niekde medzi17 až19 rokom života-možno je to tym že v 17ke som sa dostal vdaka kamošom ku tripom...atd-možem len konštatovať že lsd ma poznačilo na cely život(a už tu sračku nechcem ani vidieť )-nieje to tak zla vec ale ja som začal s konzumaciou priliš mlady,priliš skoro na to aby ma to nepoznačilo . -možem len komentovať že teras si musim odsrať to čo som si navaril. .-občas mam stavy uzkosti,bezmocnosti .- fet som radšej nechal ale ganju mam proste rad:growerenie mi roby neskutočnu radosť(snad väčšiu ako hulenie samotne) moje kite su moje dietky

Naposledy upravil loweNature 07-01-2005 v 22:21 PM

Old Post 07-01-2005 v 22:11 PM
loweNature je offline   Profil uživatele loweNature   Find more posts by loweNature   Foto galerie člena loweNature   Click here to Send loweNature a Private Message   Add loweNature to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mandarin
Nový Člen

Karma uživatele Mandarin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 171

S tím věkem je problém, že se to každej rok mění, ale ať to počítám jak chci, letos to bude 51 .......:-)
A sranda ještě pořád ani zdaleka nekončí!

Old Post 10-01-2005 v 18:10 PM
Mandarin je offline   Profil uživatele Mandarin   Find more posts by Mandarin   Foto galerie člena Mandarin   Click here to Send Mandarin a Private Message   Add Mandarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 172

Když se tohle audítko založilo bylo mi 16...

Old Post 11-01-2005 v 10:37 AM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tančící Lemur
Nový Člen

Karma uživatele Tančící Lemur - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 173

podle občanky je mi prej dvacetdva, ale cejtim se tak na osumdesátšest

Old Post 11-01-2005 v 12:43 PM
Tančící Lemur je offline   Profil uživatele Tančící Lemur   Find more posts by Tančící Lemur   Foto galerie člena Tančící Lemur   Click here to Send Tančící Lemur a Private Message   Add Tančící Lemur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dread
Nový Člen

Karma uživatele Mr.Dread - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 174

mě je 19 a občanku po mě v hospodě nikdy nechtěli.čím to asi je? jo Lemure cejtím se taky jako senior...

Old Post 11-01-2005 v 14:56 PM
Mr.Dread je offline   Profil uživatele Mr.Dread   Find more posts by Mr.Dread   Foto galerie člena Mr.Dread   Click here to Send Mr.Dread a Private Message   Add Mr.Dread to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tančící Lemur
Nový Člen

Karma uživatele Tančící Lemur - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 175

to Mr.Dread
založíme klub mladých konopných seniorů.......

Old Post 12-01-2005 v 06:45 AM
Tančící Lemur je offline   Profil uživatele Tančící Lemur   Find more posts by Tančící Lemur   Foto galerie člena Tančící Lemur   Click here to Send Tančící Lemur a Private Message   Add Tančící Lemur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 176

táhne mi na 20 a chtěj po mě občanku i v trafice! -To by mě zajímalo, do kolika budu vypadat jako patnáctka. Mě to .cet docela stresuje, budu si připadat stará, těch náct je přecijen taková omluva pro každou kravinu

Old Post 14-01-2005 v 11:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-01-2009 - Závislost na grower.cz - 83 odpovědí
05-01-2007 - Štěnice na Grower.cz - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0106070 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív