Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 88 89 90 91 92 »
Autor
Téma 
Sodoma Gomora
Nový Člen

Karma uživatele Sodoma Gomora - 22% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 1425

Díky za reakci.. sorry že reaguji tak pozdě.. bohužel se zde můžu dostat jen přes Tor (pls update web)
Psyweed: Jedu první kolo takže nedokonalosti ještě piluji a jedna z nich je to hnojeni..
Kde jsem přisel na to že hnojit jednou týdně ? No na fb.. vedla se tam diskuze kolik a jak často hnojí bio bizz hnojkama a tam bylo zmíněno že hnojí 2ml/l jednou jednou až dvakrát do týdne někdo každou zálivku..
zde na groweru jsem jednou četl "nechávám kytky hladové" a nějak se mi uložilo do paměti že málo stačí protože vypadaly skvěle.
No každopádně už jim solím plnou palbu tak snad se ještě nafoknou protože teď bych byl asi v síni zmaru
Zvedat květináče nelze protože se tam nedostanu.. Napadá mě otázka která byla zmíněná výš.. příklad všechny kytky dostanou 1,5l zálivky a jedna bude dostávat 2l může to rozházet tak že by ostatní kytky střádaly a ta jedna né ?
Používat stejnou hlínu je asi zbytečné ne ? je strašně prorostlá kořeny
MEGA díky za náhradu Heaven je fakt že drahý.. malá flaštička 250ml 580 což je fakt dost když se má dávat 5ml/l. Kdyby jsi měl ještě nějaké další tipy okolo hnojiv budu velice rád když se podělíš..
Zdar ať to roste..

Old Post 06-08-2021 v 10:54 AM
Sodoma Gomora je offline   Profil uživatele Sodoma Gomora   Find more posts by Sodoma Gomora   Foto galerie člena Sodoma Gomora   Click here to Send Sodoma Gomora a Private Message   Add Sodoma Gomora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 1426

V zahrade , skleniku po konci sezony tiez tu hlinu nemenis
Ked si zvolil BIO tak si precitaj ako to ma fungovat...

Ked mas zdravu hlinu (bez skodcov) tak bud s pridanim mykorhiza / Symbivit , sa tie korene stanu potravou hub / bakterii ktore ich premenia na hnojivo, alebo s Cannazym sa ti rozpadnu a nebudu hnit....
Zalezi jak moc chces "recyklovat"

Hlina po 1 kole ma uz dobre rozbehnuty podny zivot...tak ak ti nepreschne kym das dalsie kolo , tak mas plus (trva to tak 2-3 tyzdne kym sa obnovia bakterie)

Vsetky kvetinace samozrejme dvihat nemusis, len 2-3 na ktore urcite dociahnes a podla toho vies cca. Ak mas rovnaky druh, tak vacsinou piju rovnako

Old Post 09-08-2021 v 19:40 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chyldrex
Nový Člen

Karma uživatele chyldrex - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 1427


Zdravím,
hledal jsem ale nejsem si jistý, co by to mohlo být. Nejslabší kousek z celé kavalérie začal mít problém (foto). Listy se stáčí od středu nahoru, kraje podél celého listu zesvětlané a na vrcholku začínají flekatět Od doby co se zvetila s ní nebyl problém - je podložená, ale vršek nejníž ze všech. Ostatní měly problém s dusíkem, ten jsem ale tady u té nemusel řešit. Před týdnem a pul jsem všechny postříkal výživou na listy od Groteku, než mi přišel dusík do zálivky, ale tadý té jsem se snažil vyhnout. Budu rád za každou radu.

Medium - hlína
Hnojky - metrop + monter bloom (+ostatní teď musely dostávat dusík od Canny)
pH - 6,5 ; EC - mi ukazuje blbosti, neřešil jsem ještě
Teplota den/noc - 30-31 / 23
Vlhkost - 60%
37. den 12/12

Naposledy upravil chyldrex 14-08-2021 v 22:35 PM

Old Post 14-08-2021 v 22:18 PM
chyldrex je offline   Profil uživatele chyldrex   Find more posts by chyldrex   Foto galerie člena chyldrex   Click here to Send chyldrex a Private Message   Add chyldrex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 1428

vsetko mas rovnaky strain? konce mas spalene od hnojiva, aj to ze sa ti stavaju spicky listov je toho znak
Ak je mensia , tak asi menej zvlada a prehnojujes ju. Tak ju hnoj menej alebo len kazdy 2 krat kym sa zrovna.

EC nemusis riesit ked ides podla tabulky + odstata voda
PH u mineral je vacsinou do 6.2 ale mozno u Metrop to mas inac
Niekde je tabulka kde je ukazane pri akom PH sa jaky prvok vstrebava

Old Post 17-08-2021 v 15:12 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 1429

citace:
Původní příspěvek od chyldrex
Zdravím,
hledal jsem ale nejsem si jistý, co by to mohlo být. Nejslabší kousek z celé kavalérie začal mít problém (foto). Listy se stáčí od středu nahoru, kraje podél celého listu zesvětlané a na vrcholku začínají flekatět Od doby co se zvetila s ní nebyl problém - je podložená, ale vršek nejníž ze všech. Ostatní měly problém s dusíkem, ten jsem ale tady u té nemusel řešit. Před týdnem a pul jsem všechny postříkal výživou na listy od Groteku, než mi přišel dusík do zálivky, ale tadý té jsem se snažil vyhnout. Budu rád za každou radu.

Medium - hlína
Hnojky - metrop + monter bloom (+ostatní teď musely dostávat dusík od Canny)
pH - 6,5 ; EC - mi ukazuje blbosti, neřešil jsem ještě
Teplota den/noc - 30-31 / 23
Vlhkost - 60%
37. den 12/12


S Metropem bacha, tam přehnojíš raz/dva. Je potřeba ho dobře rozmíchat - je hustý, rád se usazuje na dně ;-)

Old Post 22-08-2021 v 10:29 AM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ESOcz
Stálý Člen

Karma uživatele ESOcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2021
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 1430


cim tojeajak napravit

Old Post 25-09-2021 v 18:09 PM
ESOcz je offline   Profil uživatele ESOcz   Find more posts by ESOcz   Foto galerie člena ESOcz   Click here to Send ESOcz a Private Message   Add ESOcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rel10oc
Stálý Člen

Karma uživatele rel10oc - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2021
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 1431

citace:
Původní příspěvek od ESOcz
cim tojeajak napravit


Ahoj, zkus přiště lepší fotku, z toho cos dodal bych řekl magnesium def., Přidej jim CalMg a zkontroluj pH v kořenove zoně (z vytoku do podmisky)

Old Post 25-09-2021 v 20:06 PM
rel10oc je offline   Profil uživatele rel10oc   Find more posts by rel10oc   Foto galerie člena rel10oc   Click here to Send rel10oc a Private Message   Add rel10oc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Urby99
Nový Člen

Karma uživatele Urby99 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2021
Příspěvků: 5  

Hlína Problém s listy Příspěvek č. 1432

Prosím mám tento problém s listy viz foto, hnojim Biobizz, nedávno jsem začal doplňovat i cal-mag a trošku se zlepšilo, ale spíš mě zajímá jestli někdo prosím nevíte co znamenají tyhle okousaný listy nebo co to je?

Old Post 25-09-2021 v 21:31 PM
Urby99 je offline   Profil uživatele Urby99   Find more posts by Urby99   Foto galerie člena Urby99   Click here to Send Urby99 a Private Message   Add Urby99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Urby99
Nový Člen

Karma uživatele Urby99 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2021
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 1433



Prosím mám tento problém s listy viz foto, hnojim Biobizz, nedávno jsem začal doplňovat i cal-mag a trošku se zlepšilo, ale spíš mě zajímá jestli někdo prosím nevíte co znamenají tyhle okousaný listy nebo co to je?

Naposledy upravil Urby99 25-09-2021 v 21:48 PM

Old Post 25-09-2021 v 21:34 PM
Urby99 je offline   Profil uživatele Urby99   Find more posts by Urby99   Foto galerie člena Urby99   Click here to Send Urby99 a Private Message   Add Urby99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ESOcz
Stálý Člen

Karma uživatele ESOcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2021
Příspěvků: 58  

Dotaz Pomozte at mi celá nezežloutne Příspěvek č. 1434



Ahoj prosím o pomoc nevím čím to je ? Listy mi zloutnou cim dal vic už začínají i mladé listy sem tam nake úplně uschnou ale nedávno ji rostly nové zelené listy a najednou to sni de z kopce už je dost velká a nerad bych o ni přišel . Hnojil sem Plagron TERRA a možná sem to přehnal ale to si nemYslim ze zas tolik .Myslíte ze by přidání CalMag mohlo pomoct ? Nebo jak mam postupovat předem všem dekuji

Old Post 26-09-2021 v 12:29 PM
ESOcz je offline   Profil uživatele ESOcz   Find more posts by ESOcz   Foto galerie člena ESOcz   Click here to Send ESOcz a Private Message   Add ESOcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rel10oc
Stálý Člen

Karma uživatele rel10oc - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2021
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 1435

citace:
Původní příspěvek od ESOcz
Ahoj

těžko se to rozpoznava takhle 'pozdě', protože velice často jeden problem nasleduje druhý a když jim dáš čas tak se ti to všechno rozšiři a potom nevíš už čim to vlastně začlo, ale zkusme si to shrnout.. předpokladám že to co jsem ti poradil posledně máš ok? zkontroloval sis pH v kořenove zoně? jaké tam to pH máš a v jakem mediu že ti to roste?
Píšeš že to hnojíš terrou a že si to přehnal, co si podtim mam představit 'přehnal'? Jaká je vstupní voda? použiváš RO nebo kohoutkovka, deštovka...? jestli kohoutkovka, nechavaš ji odstat nebo ji provzdušniš před zalivkou? Čim vic specifikuješ, tim lepe se dá určit kde si udělal chybu.

pořad si myslim že to je Mg, to se vyznačuje podobně jako nitro ale jde to od žil listu a máš to misty flekate takže bych se přiklaněl k tomu, ale muže to byt i to nitro, je si to symptomy podobne jak covid s chřipkou... potom tam vidim na špičkach listu a po listech fleky to děla zas sulfur a potassium

takže ja ti poradim znova to same, zkontroluj pH v kořenove zoně dej jim calmag a klid

Old Post 26-09-2021 v 15:46 PM
rel10oc je offline   Profil uživatele rel10oc   Find more posts by rel10oc   Foto galerie člena rel10oc   Click here to Send rel10oc a Private Message   Add rel10oc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 1436

citace:
Původní příspěvek od Urby99
Prosím mám tento problém s listy viz foto, hnojim Biobizz, nedávno jsem začal doplňovat i cal-mag a trošku se zlepšilo, ale spíš mě zajímá jestli někdo prosím nevíte co znamenají tyhle okousaný listy nebo co to je?

Je to ze záštipu..

citace:
Původní příspěvek od ESOcz
Ahoj prosím o pomoc nevím čím to je ? Listy mi zloutnou cim dal vic už začínají i mladé listy sem tam nake úplně uschnou ale nedávno ji rostly nové zelené listy a najednou to sni de z kopce už je dost velká a nerad bych o ni přišel . Hnojil sem Plagron TERRA a možná sem to přehnal ale to si nemYslim ze zas tolik .Myslíte ze by přidání CalMag mohlo pomoct ? Nebo jak mam postupovat předem všem dekuji

Svilušky jak svině.

Old Post 26-09-2021 v 20:23 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Re: Pomozte at mi celá nezežloutne Příspěvek č. 1437

citace:
Původní příspěvek od ESOcz
Ahoj prosím o pomoc nevím čím to je ? Listy mi zloutnou cim dal vic už začínají i mladé listy sem tam nake úplně uschnou ale nedávno ji rostly nové zelené listy a najednou to sni de z kopce už je dost velká a nerad bych o ni přišel . Hnojil sem Plagron TERRA a možná sem to přehnal ale to si nemYslim ze zas tolik .Myslíte ze by přidání CalMag mohlo pomoct ? Nebo jak mam postupovat předem všem dekuji



ještě se to dá zachránit: postřik Vertimec + smáčedlo + Biool a za 10 dní zopakovat

Old Post 26-09-2021 v 21:49 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rel10oc
Stálý Člen

Karma uživatele rel10oc - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2021
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 1438

citace:
Původní příspěvek od Jamés

Svilušky jak svině.


to jsou oči

Old Post 26-09-2021 v 21:55 PM
rel10oc je offline   Profil uživatele rel10oc   Find more posts by rel10oc   Foto galerie člena rel10oc   Click here to Send rel10oc a Private Message   Add rel10oc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JuropCZ
Nový Člen

Karma uživatele JuropCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2021
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 1439

Zdravím měl sem ten samý problém a vyřešil jsem ho díky radám tady nejdřív jsem převaroval Vodu pak jsem nechal pár hodin odstát + vychladnout 😄 pak jsem použil bio up + bio dow pro úpravu pH 6.3 Beru ještě vzorek z podmisky a pH je kolem 5.8 až 5.9 a používám Calmag jako preventivně dávám 0,5ml na 1litr vody a kitkam se zase daří super a děkuji za téhle rady takže ještě jednou děkuji

Old Post 27-09-2021 v 08:02 AM
JuropCZ je offline   Profil uživatele JuropCZ   Find more posts by JuropCZ   Foto galerie člena JuropCZ   Click here to Send JuropCZ a Private Message   Add JuropCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Urby99
Nový Člen

Karma uživatele Urby99 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2021
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 1440

Čau lidi, chci se zeptat jestli někdo netušíte čin by mohlo být toto viz foto.
Jde jen o 3-4 kytky z 16, práce pro to mi to přijde divné, jedu organiku, biobizz, hnojím dle uváděného plánu přímo od biobizz s ostatními kyti problém není, ani se na ně nerozšiřuje, všiml jsem si že jde převážně o jednu odrůdu, celkem mám 4.
Ale co je mi divné je že i ta samá odrůda ale jiná kyti vypadá nádherně a daří se jí, nejdříve jsem myslel že daná odrůda potřebuje jiné množství živin, ale v tom případě by se nedařilo všem kyti dané odrůdy, prosím o rady

Old Post 04-10-2021 v 06:48 AM
Urby99 je offline   Profil uživatele Urby99   Find more posts by Urby99   Foto galerie člena Urby99   Click here to Send Urby99 a Private Message   Add Urby99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 88 89 90 91 92 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7346980 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív