Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 87 88 89 90 91 »
Autor
Téma 
nostalgic
Nový Člen

Karma uživatele nostalgic - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2021
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 1409

Děkuji za příspěvek... pokud se jedná o normální jev, tak to bude ta nejlepší zpráva dne.
Listy budu po "vysátí" odebírat, a mělo by to tedy být v pořádku - doufám. Snad nikdo nepřijde s horším scénářem.

Markyz děkuji za reakci.

Old Post 29-07-2021 v 19:39 PM
nostalgic je offline   Profil uživatele nostalgic   Find more posts by nostalgic   Foto galerie člena nostalgic   Click here to Send nostalgic a Private Message   Add nostalgic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balu77
Stálý Člen

Karma uživatele Balu77 - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 1410

Ahoj, tohle není rozhodně normální, pokud jde vše jak má tam by si měl mít zelené listy takřka do konce, to žlounutí mi příjde jako přelití a ještě tam mám takové flíčky, nemáš tam svilušky?

https://www.pestujtejednoduse.cz/ko...y-priznaky.html

Old Post 30-07-2021 v 14:28 PM
Balu77 je offline   Profil uživatele Balu77   Find more posts by Balu77   Foto galerie člena Balu77   Click here to Send Balu77 a Private Message   Add Balu77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 1411

Jasný deficit NPK..musíš to dokrmit, pokud nemáš před sklizní.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 30-07-2021 v 15:33 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nostalgic
Nový Člen

Karma uživatele nostalgic - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2021
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 1412



Balu77 sviluškami jsme si prošel, užil jsem ROCK EFFECT a byl klid. Snažím se listy kontrolovat z obou stran... Vlhkost v květináči se snažím vždy kontrolovat prstem, abych se přeléváni vyvaroval.

Jámes je možnost to ještě zachránit... případně jaký nejhorší scénář to může znamenat ?

Zkusím to přihnojit a uvidím...

Předem děkuji za trpělivost a odezvu.

Nevypadá ta druhá fotka jako Padlí ?

Naposledy upravil nostalgic 31-07-2021 v 11:38 AM

Old Post 30-07-2021 v 16:18 PM
nostalgic je offline   Profil uživatele nostalgic   Find more posts by nostalgic   Foto galerie člena nostalgic   Click here to Send nostalgic a Private Message   Add nostalgic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shyboi97
Nový Člen

Karma uživatele Shyboi97 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 5  

Tmavé Fleky na Listech, Fialové stonky, Kroucení listů Příspěvek č. 1413



Dobrý den,
Jedu poprvé outdoor, 4 kytičky ve 20l květináčích.
Cca před 14 dny jsem dal omylem kytkám hnojky s PH 8.0, kytky jsem prolil vodou s PH 4.0 a pote po proschnutí zalil vodou s upraveným PH na 6.0.
Dnes je to 14 dní co jsem naposledy hnojil a včera večer jsem na listech našel fialové stonky a pár tmavých fleků na všech 4 kytkách..
Dnes odpoledne už jsou fleky na všech listech a listy se kroutí směrem nahoru. ¨
Poradil by mi prosím někdo?

Naposledy upravil Shyboi97 30-07-2021 v 19:04 PM

Old Post 30-07-2021 v 18:41 PM
Shyboi97 je offline   Profil uživatele Shyboi97   Find more posts by Shyboi97   Foto galerie člena Shyboi97   Click here to Send Shyboi97 a Private Message   Add Shyboi97 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shyboi97
Nový Člen

Karma uživatele Shyboi97 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 1414



Ještě foto

Naposledy upravil Shyboi97 30-07-2021 v 19:06 PM

Old Post 30-07-2021 v 18:44 PM
Shyboi97 je offline   Profil uživatele Shyboi97   Find more posts by Shyboi97   Foto galerie člena Shyboi97   Click here to Send Shyboi97 a Private Message   Add Shyboi97 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shyboi97
Nový Člen

Karma uživatele Shyboi97 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 1415



Dobrý den,
Jedu poprvé outdoor, 4 kytičky ve 20l květináčích.
Cca před 14 dny jsem dal omylem kytkám hnojky s PH 8.0, kytky jsem prolil vodou s PH 4.0 a pote po proschnutí zalil vodou s upraveným PH na 6.0.
Dnes je to 14 dní co jsem naposledy hnojil a včera večer jsem na listech našel fialové stonky a pár tmavých fleků na všech 4 kytkách..
Dnes odpoledne už jsou fleky na všech listech a listy se kroutí směrem nahoru. ¨
Poradil by mi prosím někdo?

Old Post 30-07-2021 v 19:00 PM
Shyboi97 je offline   Profil uživatele Shyboi97   Find more posts by Shyboi97   Foto galerie člena Shyboi97   Click here to Send Shyboi97 a Private Message   Add Shyboi97 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 1416

taky Ca + Mg

Old Post 30-07-2021 v 21:42 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rel10oc
Stálý Člen

Karma uživatele rel10oc - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2021
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 1417

citace:
Původní příspěvek od Shyboi97
[B]...


ahoj, těžký diagnostikovat tyhle fialovějící pi*oviny a dost možná se pletu, tak to ber s rezervou.
Tohle co ti popišu, se projevuje spiš v květu a teď to počasí tak nějak hapruje a muže jim bejt prostě jenom zima, ale vzhledem k tomu cos napsal ohledně pH tak bych se přiklaněl spíš k tomu že maš tzv. 'mobile lockout', konkretně phosphorus deficiency. Ty fialove tipy listu, značí pokročilou fazi a rostlinka už ma lockout i na CalMg, což by všechno odpovidalo tomu cos napsal, jelikož se to děje právě když máš pH moc vysoko a diky tomu to kytka nemuže přijmout.

Takže to pH určitě sraz. (měř ho z toho co ti teče z podmisky), mužeš jim dát nějaky PK booster nebo trochu vic z bloom flašky protože tam je dost phosphoru a tim to recovery trochu urychliš. Good luck

Old Post 31-07-2021 v 13:12 PM
rel10oc je offline   Profil uživatele rel10oc   Find more posts by rel10oc   Foto galerie člena rel10oc   Click here to Send rel10oc a Private Message   Add rel10oc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shelly
Nový Člen

Karma uživatele Shelly - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2021
Příspěvků: 1 

Obecné Žloutnutí listů v květu Příspěvek č. 1418



Ahoj jsem tu nový a poprosil bych o radu. Jedu svůj první box. Jsem ve fázi květu v 8 týdnu a začaly žloutnout listy, první začaly u spodku a pak postupně nahoru až úplně uschnou a upadnou, ted jsou celkově bledší čím dál víc do žluta jdou. Hlina plagron mix, hnojiva Advanced hydroponics dávkovani jedu podle tabulky, Ph mam 6,2, Ledka sundocan 680w. Přelité nejsou protože jedu celou dobu od růstu cca stejnou dávku zálivky a nebyl celou dobu žádný problém, hnojim je každý den. Mají dostatečný čerstvý vzduch i dostatečný odtah, Vlhkost se hýbe v rozmezí od 55%-65%. Ale už si nevím rady protože mě děsí že začínají celkově žloutnout. Předem mockrát děkuji za rady.

Old Post 01-08-2021 v 12:45 PM
Shelly je offline   Profil uživatele Shelly   Find more posts by Shelly   Foto galerie člena Shelly   Click here to Send Shelly a Private Message   Add Shelly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 1419

to je v téhle fázi normální, rostlina vyčerpává dusík a projevuje se to žloutnutím především spodků a velkých listů

Old Post 01-08-2021 v 13:29 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sodoma Gomora
Nový Člen

Karma uživatele Sodoma Gomora - 22% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 1420

Zdarec growers mohu prosit radu zkušených ? Osazenstvo Mimosa Evo od Barneys teplota 26°c vlhkost 45% 41/12 rostou v plagron light mix +10% urgo rhiza drenáž keramzit hnojiva bio bizz grow bloom top max heaven calmag leafcoast + advanced n. tarantula Ph zálivky 5.9-6.2 světlo 500w led by FrYnk jeden typek mi poradil nemocnou kytku prolít 3x ph 6.5 výtok byl 6,2 od te doby holky usýchají ještě víc jedna z nich zhodila 2/3 spodních listů sežloutly uslchly některé usychají ze středu listů a jedna má listy ze spod hodně do fialova abych řekl popravdě stav kytek je celkově hodně tmavě zelený teda pokud list neusychá nevěděl by prosím někdo co s tím ? Děkuji za vaše rady ať to roste
PS. sorry ale ani za boha netuším jak zde přidat obrázek mám vše podle návodu :/
https://ibb.co/VSZrsJf
https://ibb.co/6NFTFLB
https://ibb.co/VWxdmfM
https://ibb.co/X5bjkMf

Naposledy upravil Sodoma Gomora 03-08-2021 v 14:15 PM

Old Post 03-08-2021 v 13:48 PM
Sodoma Gomora je offline   Profil uživatele Sodoma Gomora   Find more posts by Sodoma Gomora   Foto galerie člena Sodoma Gomora   Click here to Send Sodoma Gomora a Private Message   Add Sodoma Gomora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Re: Žloutnutí listů v květu Příspěvek č. 1421

citace:
Původní příspěvek od Shelly

Dozrávání + deficit dusíku..

Old Post 03-08-2021 v 23:23 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 1422

citace:
Původní příspěvek od Sodoma Gomora

1.fotka deficit N a P (asi ta prolitá kytka)
2.3.4. Fotka přehnojení a možná i spálené od světla nebo polité listy hnojkama..

Old Post 03-08-2021 v 23:26 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sodoma Gomora
Nový Člen

Karma uživatele Sodoma Gomora - 22% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 1423

citace:
Původní příspěvek od Jamés

1.fotka deficit N a P (asi ta prolitá kytka)
2.3.4. Fotka přehnojení a možná i spálené od světla nebo polité listy hnojkama..

Díky za reakci..
Světlo mám 55cm nad vrcholky teplota nad nimi je 24-27°c. Jediný postřik který jsem dělal byl Leaf coat. Bude to spíš deficit protože jsem je hnojil jednou týdně okolo 2-3ml/l. 4.fotka je jak problém začínal zde bylo prolito pak jí opadalo 2/3 listí. kolik namíchat zálivku abych ten deficit doplnil ? grow 4ml/l heaven3ml/l bloom 4ml/l ?
Ještě mě napadá jedna příčina a to ta že zalévám konví 5l a každá kytka může dostat jiné množství živin. Zalévám dokud neproteče zálivka do pod misky a snažím se aby měla každá stejně ale stát se může..

Old Post 04-08-2021 v 11:49 AM
Sodoma Gomora je offline   Profil uživatele Sodoma Gomora   Find more posts by Sodoma Gomora   Foto galerie člena Sodoma Gomora   Click here to Send Sodoma Gomora a Private Message   Add Sodoma Gomora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 1424

Shelly: Ak ma LED , tak CalMag davas?
8 tyzdnov v kvete? to uz mal byt aj konec
alebo 8 tyzdnov celkom?

Sodoma: zda sa ze ides Biobizz, preco teda hnojis 1x za tyzden? ved mas tabulku a ta ti hovori kazda zalievka a aj kolko na ktory tyzden.

Heaven je predrazeny cukor vlastne, bakterie v pode sa tym zivia , potom seru a rastlina sa tym zivi nahradis to s BioTabs Orgatrex 5l kupis za tolko co Heaven 1l

Mal by si ist kazdu zalievku Grow,Bloom,TopMax a podla tabulky , hlavne si vsimat listy a podla toho pridat / ubrat hnojenie.
Mozes ist aj styl 2-3 zalievky hnojis a jednu cista voda + TopMax

Ty keby jes len raz za tyzden a mimo to pil len vodu, jak by si po mesiaci vyzeral?
Ked chces vysledky musis krmit primerane aby bola silna rastlina a mohla robit kvety.
Takto usetris hnojky ale mas deficity co sa ti prejavia na urode.

ked neviem ci je / neni vhodny cas na poliatie zdvihaj kvetinac aby si mal v ruke cit kolko ma asi vody.

Ked sa toto naucis tak do polroka, mas vyhrate...tym ze ides BioBizz , tak mozes rovnaku hlinu ist aj 3-4 kola, pokial nechytis nejakeho skodcu.

Old Post 04-08-2021 v 13:08 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 87 88 89 90 91 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8297980 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív