Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Roxx77
Nový Člen

Karma uživatele Roxx77 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 129

To Seky: diky za nazor, dnes som kupil v hanf&hang eznymi od plagronu a odkonzultoval s predajcom nech to preschnut a potom uz len enzymi a 1-2green sensantion potom uz len cista voda ?

Old Post 12-06-2017 v 16:10 PM
Roxx77 je offline   Profil uživatele Roxx77   Find more posts by Roxx77   Foto galerie člena Roxx77   Click here to Send Roxx77 a Private Message   Add Roxx77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Layt
Stálý Člen

Karma uživatele Layt - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 130


Balkon, od 15 00 přímé slunce, pH 6-7, amnesia lemon
Kytka se zpomalila az zastavila v růstu. Suche spicky listu se zhitsujem od spoda kytky. MA asi 15 cm. ..
Myslel jsem ze je přelíta ale pudu jsem nechal vyschnout. Tak nevim..

čest

Naposledy upravil Layt 13-06-2017 v 11:22 AM

Old Post 12-06-2017 v 18:17 PM
Layt je offline   Profil uživatele Layt   Find more posts by Layt   Foto galerie člena Layt   Click here to Send Layt a Private Message   Add Layt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 131

Roxx77: Taky bych řekl mírné přehnojení. Neřešil bych, akorát další dávku hnojiva trochu sniž a bude to ok
Ať to roste 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 12-06-2017 v 18:22 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roxx77
Nový Člen

Karma uživatele Roxx77 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 132

To: Pítr90 diki.hnojiva budem uz vyssdzat tak ci tak este tyzden dokoncim green sensation a enzymi potom uz 2tyzdne flushing.

Old Post 12-06-2017 v 22:10 PM
Roxx77 je offline   Profil uživatele Roxx77   Find more posts by Roxx77   Foto galerie člena Roxx77   Click here to Send Roxx77 a Private Message   Add Roxx77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

molice? Příspěvek č. 133



Ahoj, věděl by někdo co tohle? Tipuju to správně na molice?

I've.. seen things you people wouldn't believe

Old Post 14-06-2017 v 21:17 PM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

molice ? 2 Příspěvek č. 134



další fotky k příspěvku vejš

I've.. seen things you people wouldn't believe

Old Post 14-06-2017 v 21:25 PM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 135

sou to mšice

Old Post 15-06-2017 v 06:30 AM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borda1984
Stálý Člen

Karma uživatele borda1984 - 4% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 32  

mšice Příspěvek č. 136

Měl jsem nedávno taky na kytkách tyto mšice.MOSPILAN za 30 kč pomohl při první aplikaci.

Borda

Old Post 15-06-2017 v 18:33 PM
borda1984 je offline   Profil uživatele borda1984   Find more posts by borda1984   Foto galerie člena borda1984   Click here to Send borda1984 a Private Message   Add borda1984 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Costa
Nový Člen

Karma uživatele Costa - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 137



Moje kytky mají na listech žluté konce, které postupně pohltí celý list a zežloutne a odumře, nevím co s tím dělat. Pěstuji prvním rokem.

Old Post 15-06-2017 v 20:02 PM
Costa je offline   Profil uživatele Costa   Find more posts by Costa   Foto galerie člena Costa   Click here to Send Costa a Private Message   Add Costa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Waclaw@666
Stálý Člen

Karma uživatele Waclaw@666 - 61% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 138


Ahoj, na horních listech se mi objevily dirky, nejsou však na všech, jen na některých, ale celkem dost. Kytky jinak rostou dobře, nevypadají, že by nějak strádaly. Jedná se o Auto Blueberry Domina Feminized, substrát je Plagron Royal Mix, hnojeno Plagron Alga Bloom cca 1x za 3 dny a jsou pěstovány outdoor.

Old Post 22-06-2017 v 09:14 AM
Waclaw@666 je offline   Profil uživatele Waclaw@666   Find more posts by Waclaw@666   Foto galerie člena Waclaw@666   Click here to Send Waclaw@666 a Private Message   Add Waclaw@666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.killer
Stálý Člen

Karma uživatele mr.killer - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 139


Lidi prosím pomoc, začíná se mi dít tohle. Zatím je to jen na pár listech, ale bojím se, že to bude pokračovat. Díkec!

Old Post 23-06-2017 v 08:56 AM
mr.killer je offline   Profil uživatele mr.killer   Find more posts by mr.killer   Foto galerie člena mr.killer   Click here to Send mr.killer a Private Message   Add mr.killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 140

citace:
Původní příspěvek od mr.killer
Lidi prosím pomoc, začíná se mi dít tohle. Zatím je to jen na pár listech, ale bojím se, že to bude pokračovat. Díkec!


Tohle vypadá na plíseň 😉 Kuprikol - koncentrace jak na zeleninu 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 23-06-2017 v 14:22 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanskrtek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanskrtek - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 92 

Příspěvek č. 141


Zdravím, tak přikládám svůj problém - žloutnou spíše vrchní listy, Royal Kush - Automat - 10 týden od vyklíčení, čím to může být ?
Jedu to v 11l květináčích, hlíně, a zálivka - dešťová voda + Plargon Alga Bloom (2ml - 0,5l)

Old Post 23-06-2017 v 16:37 PM
Hanskrtek je offline   Profil uživatele Hanskrtek   Find more posts by Hanskrtek   Foto galerie člena Hanskrtek   Click here to Send Hanskrtek a Private Message   Add Hanskrtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
topyc
Nový Člen

Karma uživatele topyc - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 142


Zdarec,potřebuji poradit.Mam 5 automatů venek Auto Jack a vždy na večer mi sežloutnou listy.Ph vody 6.8 zatím bez hnojek.A ještě otazka,kdy mám přesadit a začít hnojit?
Děkuji za odpověď.

Old Post 25-06-2017 v 08:09 AM
topyc je offline   Profil uživatele topyc   Find more posts by topyc   Foto galerie člena topyc   Click here to Send topyc a Private Message   Add topyc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mastifuk
Stálý Člen

Karma uživatele mastifuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 143


Zacina se to objevovat na cele kytce .. takove oranzovo hnede fleky ..
Think Different.. leju odstatou vodou z kohoutku ..

Old Post 25-06-2017 v 11:14 AM
mastifuk je offline   Profil uživatele mastifuk   Find more posts by mastifuk   Foto galerie člena mastifuk   Click here to Send mastifuk a Private Message   Add mastifuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 144

citace:
Původní příspěvek od Hanskrtek
Zdravím, tak přikládám svůj problém - žloutnou spíše vrchní listy, Royal Kush - Automat - 10 týden od vyklíčení, čím to může být ?
Jedu to v 11l květináčích, hlíně, a zálivka - dešťová voda + Plargon Alga Bloom (2ml - 0,5l)

Deficit Fe
http://www.canna-cz.com/info-courier_iron


citace:
Původní příspěvek od mastifuk
Zacina se to objevovat na cele kytce .. takove oranzovo hnede fleky ..
Think Different.. leju odstatou vodou z kohoutku ..


Deficit Mg http://www.canna-cz.com/grow_info/130

Fleky už ti nezmizí, ale když tam doplníš Mg přestane se to šířit.

Old Post 25-06-2017 v 17:20 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1156840 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív