Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Hanskrtek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanskrtek - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 92 

Příspěvek č. 97

Oka, díkes moc proliju to čistou vodou - dešťovkou mám k ní přístup a uvidím

Old Post 29-05-2017 v 21:08 PM
Hanskrtek je offline   Profil uživatele Hanskrtek   Find more posts by Hanskrtek   Foto galerie člena Hanskrtek   Click here to Send Hanskrtek a Private Message   Add Hanskrtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr153624
Stálý Člen

Karma uživatele petr153624 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 98



Ahojte mám prodlem, listy mi začínají zloutnout od stonku ke špici hlavně ty které jsou nové a po Bokach se jakoby kroutí a jsou tenké. Začalo mi to dělat týden po přepnutí mám to v ptatinium aerop hydro jedu to poprvé, ec čisté vody je 0.2 při zalivce 1.7 a ph 5.8 hnojiva AH. Čerpadlo jede 1.5h vyple 15min zaple.Jinak zbytek vypadá dobre jen ty nové listy děkuji za radu foto dodám

Old Post 29-05-2017 v 21:29 PM
petr153624 je offline   Profil uživatele petr153624   Find more posts by petr153624   Foto galerie člena petr153624   Click here to Send petr153624 a Private Message   Add petr153624 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 99

Strašná nemoc, r.ů.s.t. se to jmenuje, dá se to vyřešit třeba kosou nebo savem místo vody, ne nebudu si tě dobirat je to v pohodě neřeš valej...

Old Post 29-05-2017 v 21:47 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr153624
Stálý Člen

Karma uživatele petr153624 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 100

VYŘEŠENO byla strašně moc nízko lampa zvedl jsem ji a během 8 h je ve úplně jinak všechny listy jsou pěkné zelené

Old Post 30-05-2017 v 04:34 AM
petr153624 je offline   Profil uživatele petr153624   Find more posts by petr153624   Foto galerie člena petr153624   Click here to Send petr153624 a Private Message   Add petr153624 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannavčela
Nový Člen

Karma uživatele cannavčela - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 101

citace:
Původní příspěvek od cannavčela
Ahoj, prosím poraďte, listy mají místy oranžové skvrnky a kolem nich to ztmavne. Listy se poté lehce kroutí. Napadlo mne to nedostatek fosforu nebo přelití které tomu trochu předcházelo. Foliovník, hnojky - slepičinec. Díky!


Prosím, poradíte? Ty fleky šly ještě trochu více do rezava... :-/ žádné jiné to ve foliovníku nemají.

Old Post 30-05-2017 v 06:38 AM
cannavčela je offline   Profil uživatele cannavčela   Find more posts by cannavčela   Foto galerie člena cannavčela   Click here to Send cannavčela a Private Message   Add cannavčela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gr0w3r_97
Nový Člen

Karma uživatele gr0w3r_97 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 1  

Dotaz Příspěvek č. 102

zdravim poradi mi niekto co to moze byt a ako sa z toho dostat ?
kytky maju dnes 20 dni, klicili doma, teraz su vonku... su to outdoor feminizovane kytky...
par dni si vsimam tie flaky...
moze to byt z privysokej teploty ? vonku ked je 30 stupnov to drevo a kamen okolo toho su strasne horuce...
alebo velka zmena teplot ? v noci byva stale okolo 15 stupnov ? je to moj first grow som zufaly

FOTO

cannabis

Old Post 30-05-2017 v 10:33 AM
gr0w3r_97 je offline   Profil uživatele gr0w3r_97   Find more posts by gr0w3r_97   Foto galerie člena gr0w3r_97   Click here to Send gr0w3r_97 a Private Message   Add gr0w3r_97 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannavčela
Nový Člen

Karma uživatele cannavčela - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 103

citace:
Původní příspěvek od gr0w3r_97
zdravim poradi mi niekto co to moze byt a ako sa z toho dostat ?
kytky maju dnes 20 dni, klicili doma, teraz su vonku... su to outdoor feminizovane kytky...
par dni si vsimam tie flaky...
moze to byt z privysokej teploty ? vonku ked je 30 stupnov to drevo a kamen okolo toho su strasne horuce...
alebo velka zmena teplot ? v noci byva stale okolo 15 stupnov ? je to moj first grow som zufaly

FOTO


Já osobně bych je tam klidně nechal. Noc v pohodě, přes den hlídat a kontrolovat sucho. Pár mi jich letos nevzešlo do stabilní vzrůstové fáze kvůli slunku. Listy zbělaly a následně seschly... Ale jsem teprve začátečník, tak snad ještě někdo poradí tobě i té mé chudince. Každopádně, drží se ti... já osobně bych udělal minifoliák, pro klid že budou v bezpečí

Old Post 30-05-2017 v 23:27 PM
cannavčela je offline   Profil uživatele cannavčela   Find more posts by cannavčela   Foto galerie člena cannavčela   Click here to Send cannavčela a Private Message   Add cannavčela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannavčela
Nový Člen

Karma uživatele cannavčela - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 104

citace:
Původní příspěvek od petr153624
VYŘEŠENO byla strašně moc nízko lampa zvedl jsem ji a během 8 h je ve úplně jinak všechny listy jsou pěkné zelené


To by mne zajímalo, mám takhle foliák a pár listů vypadá podobně... Počet, takhle světlých listů, se velmi zredukoval po pohnojení slepičincem (N). Ale některé zůstaly takové, jak mám tuto situaci vyřešit ve foliáku, když nemám lampu, to nevím :p

Old Post 30-05-2017 v 23:30 PM
cannavčela je offline   Profil uživatele cannavčela   Find more posts by cannavčela   Foto galerie člena cannavčela   Click here to Send cannavčela a Private Message   Add cannavčela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aivos
Stálý Člen

Karma uživatele Aivos - 57% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 86  

Zdraví Hnědé fleky Příspěvek č. 105

Ahoj, mám na balkóně jen tak forfun zasazené 4 kytky, jsou to autoflowery. Všechny jsou ve stejném substrátu, stejné semínka, ale na dvou z nich se mi objevily hnědé fleky na listech... viz foto

Nehnojím to ničím, jen voda. Poradí někdo jak se toho zbavit? Je to vážné? Dočetl jsem se že by to mohl být snad nedostatek fosforu nebo plíseň...

Díky za info
http://www.image-share.com/upload/3555/281.jpg
http://www.image-share.com/upload/3555/282.jpg

Starter CLEO,jak zapojit zapojit na sodík zde

Old Post 31-05-2017 v 16:20 PM
Aivos je offline   Profil uživatele Aivos   Find more posts by Aivos   Foto galerie člena Aivos   Click here to Send Aivos a Private Message   Add Aivos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kiwi303
Nový Člen

Karma uživatele kiwi303 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 106



Ahoj mel jsem kytky zezactku ve folialku a ted mi usychaj pres očima tak nevím jestli je to plíseň nebo naky skudce poraďte prosím uz je mam presazeny venku a furt stejný pridam foto dík moc

Old Post 31-05-2017 v 17:02 PM
kiwi303 je offline   Profil uživatele kiwi303   Find more posts by kiwi303   Foto galerie člena kiwi303   Click here to Send kiwi303 a Private Message   Add kiwi303 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Futuristka
Nový Člen

Karma uživatele Futuristka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 107


citace:
Původní příspěvek od Futuristka
Ahojte,

Potrebovala by som poradit, toto je moja prva a jedina kvetinka, je to taky nezavazny experiment. Pestujem ju pod LEDkami, doteraz bola v pohode, ale zacali mi zltnut listy. Zda sa mi ze sa to spomaluje, lebo najprv mi rychlo zozltli a uschli styri spodne listy. ten co je momentalne v procese zltnutia ,tak tam to postupuje si tyzden.

Mne to prislo ako deficit nejakej ziviny, najprv to zltlo tak ze zilky ostali zelene, preto som myslela ze nedostatok zeleza. Na raste som nehnojila, na kvete som davala guano od Plagronu, ale v malej koncentracii ,pretoze som chcela zacat pozvolna. Guano ma NPK 3-15-6. Moze to byt deficit dusiku?

PH mam v norme , teplota sa drzi 26-27 st. a vlhkost mame teraz okolo 40-35% (moze to byt aj nizka vlhkost?) Bohuzial jedine co si neviem zmerat je EC lebo nemam na to merac,este je to vo faze objednavania...

Rastlinka ma dnes presne 5 tyzdnov, z toho priblizne 2 tyzdne uz kvitne. Je to automat WW.


Pokracujeme dalsim listom :/ naozaj nikto neporadi?

Old Post 31-05-2017 v 19:35 PM
Futuristka je offline   Profil uživatele Futuristka   Find more posts by Futuristka   Foto galerie člena Futuristka   Click here to Send Futuristka a Private Message   Add Futuristka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 108

Pokud je pH metr opravdu v poradku (merak je opravdu zkalibrovany pufrem) a pH se v hline pohybuje okolo 5.9-6.3, pak uz to muze byt bud opravdu deficit nejakeho prvku, pravdepodobne dusiku, pripadne nejaky problem s koreny (prelevani, hniti, skudci).

Takze zkontrolovat korenovy bal (vyklepnout z kvetinace a podivat se) a pokud vse v poradku, pridar rustovou slozku hnojiva. Pokud holka zloutne 'od spodu', zustavaji zelene zilky na listech, pak je to temer jiste deficit dusiku. Bud ho je v substratu malo, nebo jej kytna nemuze prijimat (problem s koreny, pH ap.).
Guano neni moc urcene na rustovou fazi, vidis v tom pomeru sama, ze toho dusiku je tam minimum.

A jinak to neni zadna tragedie, spodni listy jdou stejne hlavne v kvetu pryc, nebral bych to nijak dramaticky :]

Old Post 31-05-2017 v 21:36 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Futuristka
Nový Člen

Karma uživatele Futuristka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 109



citace:
Původní příspěvek od spachal
Pokud je pH metr opravdu v poradku (merak je opravdu zkalibrovany pufrem) a pH se v hline pohybuje okolo 5.9-6.3, pak uz to muze byt bud opravdu deficit nejakeho prvku, pravdepodobne dusiku, pripadne nejaky problem s koreny (prelevani, hniti, skudci).

Takze zkontrolovat korenovy bal (vyklepnout z kvetinace a podivat se) a pokud vse v poradku, pridar rustovou slozku hnojiva. Pokud holka zloutne 'od spodu', zustavaji zelene zilky na listech, pak je to temer jiste deficit dusiku. Bud ho je v substratu malo, nebo jej kytna nemuze prijimat (problem s koreny, pH ap.).
Guano neni moc urcene na rustovou fazi, vidis v tom pomeru sama, ze toho dusiku je tam minimum.

A jinak to neni zadna tragedie, spodni listy jdou stejne hlavne v kvetu pryc, nebral bych to nijak dramaticky :]


Jeeej dakujem

No ja som pohnojila guanom praveze na kvet a nie vela, malicko, najprv jej to prospelo a potom toto. Ale tak sa mi to zda ze to bude asi fakt preliate, sice som si davala pozor, nezaliala som viac ako raz za 4 dni. ale vcera som tak jemne zahrabla do hliny hlbsie, ku korenom a oni su stale vlhke, asi to budem musiet vybrat a pozriet korene. Prinajhorsom presadit. Snad to nejak vyriesim, je to totiz moja prvaaa a jedinaaa

Old Post 01-06-2017 v 16:16 PM
Futuristka je offline   Profil uživatele Futuristka   Find more posts by Futuristka   Foto galerie člena Futuristka   Click here to Send Futuristka a Private Message   Add Futuristka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kiwi303
Nový Člen

Karma uživatele kiwi303 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 110

Odpovi mi někdo prosim?

Old Post 01-06-2017 v 18:02 PM
kiwi303 je offline   Profil uživatele kiwi303   Find more posts by kiwi303   Foto galerie člena kiwi303   Click here to Send kiwi303 a Private Message   Add kiwi303 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 111

Kiwi: v jakém je substrátu? Hnojíš? Čím? Měřil jsi pH? Tipnul bych to na nedostatek nějakého prvku způsobený špatným pH, ale takhle je to opravdu jen tip

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 01-06-2017 v 18:26 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kiwi303
Nový Člen

Karma uživatele kiwi303 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 112

V univerzalnim substratu co používám kazdej rok a vse dobry...hnojil jsem to jednou hesi root komplex,mel jsem je v kelimkach ve foliaku a tam bylo docela vlhko uz jsem je presadil ven a bojím se ze to chytlo plíseň ale udělal jsem si plnej sud kopriv a zalil to tim samozřejmě zredeny a vypadato lip tak uvidim jen se bojím aby zo nebyla plíseň ptz kytky mi usychali pred očima

Old Post 02-06-2017 v 08:17 AM
kiwi303 je offline   Profil uživatele kiwi303   Find more posts by kiwi303   Foto galerie člena kiwi303   Click here to Send kiwi303 a Private Message   Add kiwi303 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5350130 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív