Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 113

Tak to preventivně proti plísni stříkni. Obyč Kuprikol, teď v růstu neuškodí 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 02-06-2017 v 09:24 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borda1984
Stálý Člen

Karma uživatele borda1984 - 4% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 114


Zdravím,potřebuji poradit.Mám na pár kytkách takové přírodní Zoo,nevím co to je a jak na to.NATURA Rock Effect ,Karate ani Agrion delta chemie nepomohla.Už si nevím rady,nejdříve toho bylo na listech pár kusu,ted už je to hojné množství.
Pavučinky se nikde nedělají,zdá se že to není jen jeden druh parazita ale možná i více.
Přopomíná mi to molice,mšice i svilušku,tak fakt nevím už.

Borda

Old Post 05-06-2017 v 18:14 PM
borda1984 je offline   Profil uživatele borda1984   Find more posts by borda1984   Foto galerie člena borda1984   Click here to Send borda1984 a Private Message   Add borda1984 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 115


Ahoj lidičky copak jí chybí/prebejva? Je to jen na jediný z 9ti je nejmenší ze všech po celou dobu .je to automazar vyklíčení 10.4 hnojim už 3 týdny na růst (zlehka)

:-)

Old Post 08-06-2017 v 09:53 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 116

citace:
Původní příspěvek od mejzy
Ahoj lidičky copak jí chybí/prebejva? Je to jen na jediný z 9ti je nejmenší ze všech po celou dobu .je to automazar vyklíčení 10.4 hnojim už 3 týdny na růst (zlehka)


Zdary, zřejmě slabší semínko 😉 ale bez obav, až přepne, tak ještě vyletí 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 08-06-2017 v 12:40 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 117

Mě jde i ty kropenatý fleka listy..........to je mi jasný že vyroste

:-)

Old Post 08-06-2017 v 15:12 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 118

Mozna kropenaty listy vidis ty kdyz mas kytku pred sebou, na te fotce neni videt nic.
Tak dej lepsi fotku a vetsi detail.

Old Post 08-06-2017 v 15:27 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 119

No když si otevřeš fotku tak je to vidět pěkně

:-)

Old Post 08-06-2017 v 15:34 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SoulAlmighty
Nový Člen

Karma uživatele SoulAlmighty - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 120



Cus borci, vcera jsem zasadil rizky a pred chvilkou jsem je byl zkontrolovat a nebyl jsem nadseny. Asi mensi polovina holek ma neco z listama.. Nevi nekdo co by to mohlo byt? Ty fleky jsou bile a nektere holky maji listy i trochu zlute.
Vsechny jsou ve stejnem a sice 100% kompostu.

Old Post 08-06-2017 v 20:04 PM
SoulAlmighty je offline   Profil uživatele SoulAlmighty   Find more posts by SoulAlmighty   Foto galerie člena SoulAlmighty   Click here to Send SoulAlmighty a Private Message   Add SoulAlmighty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K!NG
Stálý Člen

Karma uživatele K!NG - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 121



Cau groweri, potreboval bych poradit s kytkama. Jedu NFT a mam spatnou genetiku klonu coz uz vim, ale snazim se to dojet alespon trochu uspokojive, pricemz resim casty problem s listy, ktere zloutnou a usychaji (uz tak maji kytky fakt malo listu takze me to stve)

diky moc za rady

Old Post 09-06-2017 v 20:14 PM
K!NG je offline   Profil uživatele K!NG   Find more posts by K!NG   Foto galerie člena K!NG   Click here to Send K!NG a Private Message   Add K!NG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 122

citace:
Původní příspěvek od K!NG
Cau groweri, potreboval bych poradit s kytkama. Jedu NFT a mam spatnou genetiku klonu coz uz vim, ale snazim se to dojet alespon trochu uspokojive, pricemz resim casty problem s listy, ktere zloutnou a usychaji (uz tak maji kytky fakt malo listu takze me to stve)

diky moc za rady


pH, Ec

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 09-06-2017 v 22:15 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 123


Přidávám lepší foto,co jí chybí nebo prebejva? Moc dík za radu

:-)

Old Post 10-06-2017 v 12:58 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balamb
Nový Člen

Karma uživatele Balamb - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 9 

Co jí může být prosím ? Příspěvek č. 124

Durbánek má asi bebí. Spálený od slunce? Je v polostínu..http://imgur.com/a/phoeV

Old Post 11-06-2017 v 20:17 PM
Balamb je offline   Profil uživatele Balamb   Find more posts by Balamb   Foto galerie člena Balamb   Click here to Send Balamb a Private Message   Add Balamb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amnesiak81
Stálý Člen

Karma uživatele amnesiak81 - 15% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 125

bych ustrihnul ten poskozenej vrsek.stejne vypada ze je pryc.par dni ve stinu by ji mely probrat.
az nahodi novy vetytvky tak do polostinu a zaz se adaptuje a bude prosperovat tak na prime slunce
a chvili bych nehnojil v tom stinu.

Old Post 11-06-2017 v 20:24 PM
amnesiak81 je offline   Profil uživatele amnesiak81   Find more posts by amnesiak81   Foto galerie člena amnesiak81   Click here to Send amnesiak81 a Private Message   Add amnesiak81 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balamb
Nový Člen

Karma uživatele Balamb - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 126

V polostínu je právě celou dobu tak jsem z toho trochu zmatenej že by měla spáleniny. hnojil jsem jí zrovna dneska. Poprvé, jinak byla jen v substrátu

Old Post 11-06-2017 v 20:38 PM
Balamb je offline   Profil uživatele Balamb   Find more posts by Balamb   Foto galerie člena Balamb   Click here to Send Balamb a Private Message   Add Balamb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roxx77
Nový Člen

Karma uživatele Roxx77 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 22  

Zltnutie koncov listov Příspěvek č. 127



Zdravim dnes som spozoroval problem zo zltnutim koncekov listov rastlinka ma tak 3tyzdne pred koncom medium plagron growmix od zaciatku kvetu hnojene Plagron Terra Bloom a Green sensation podla tabuliek. Bohuzial nemam ph ani ec meter tak mozno viete narychlo poradit.neviem ci to je prehnojene ale podla mojho nazoru je to poslednou zaloevkou preliate a hlina je velmi vlhka? Co by odpovedalo aj zavinajuci problem s mucnatkou(padli).dufam he to este tie 3tyzdne zvladne usudzujem teraz par dni nezalievat kym hlina nepresvhne a potom zacat flushing ?dakujem za radu

Old Post 11-06-2017 v 22:20 PM
Roxx77 je offline   Profil uživatele Roxx77   Find more posts by Roxx77   Foto galerie člena Roxx77   Click here to Send Roxx77 a Private Message   Add Roxx77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Re: Zltnutie koncov listov Příspěvek č. 128

citace:
Původní příspěvek od Roxx77
Zdravim dnes som spozoroval problem zo zltnutim koncekov listov rastlinka ma tak 3tyzdne pred koncom medium plagron growmix od zaciatku kvetu hnojene Plagron Terra Bloom a Green sensation podla tabuliek. Bohuzial nemam ph ani ec meter tak mozno viete narychlo poradit.neviem ci to je prehnojene ale podla mojho nazoru je to poslednou zaloevkou preliate a hlina je velmi vlhka? Co by odpovedalo aj zavinajuci problem s mucnatkou(padli).dufam he to este tie 3tyzdne zvladne usudzujem teraz par dni nezalievat kym hlina nepresvhne a potom zacat flushing ?dakujem za radu


Nejpravděpodobněji mírné přehnojení


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 12-06-2017 v 11:56 AM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7264700 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív