Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
HarryX23
Nový Člen

Karma uživatele HarryX23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 161



Zdravím mám problém, na horních listech ne všech ale nechci to podcenit hnědne střed a listy jsou u toho středu diravé hnědé jakoby suché. Kytky zalévám až když je půda skoro suchá hnojim biobizz fish mix 1ml /l + občas stříkám na listy.
Hodím tu foto.

Old Post 03-07-2017 v 22:30 PM
HarryX23 je offline   Profil uživatele HarryX23   Find more posts by HarryX23   Foto galerie člena HarryX23   Click here to Send HarryX23 a Private Message   Add HarryX23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 162

Jaktěživ: Cestičky pravděpodobně vrtalka, ty tečky navíc můžou být třasněnka nebo sviluška. Vše buď ze substrátu (pokud ho před pěstem neprojedeš v mikrovlnce nebo troubě, počítej s parazitama na 99%) nebo od sousedů. Na vše výše jmenovaný platí vertimec, maj ho skoro všude. Kup ho, namíchej dle letáku, postříkáš 1x a bude klid. Možná se časem vrátí, tak 14 dní+ zase hlídej listy. Předpokládám, že ještě nekveteš takže se nemáš čeho bát (těsně před kosou určitě neaplikovat). Více info v letáku u výrobku. Ať to roste.

fotosynteza: tečky většinou značí parazita, sát můžou smutnice (hledej mušky), nebo třasněnky nebo svilušky (hledej na listu, nebo pod listem). Odhaduju ty svilušky, ty se většinou rozmnoži na jedný kytce,která to nejvíc schytá a pak se pomalu šíří na ostatní (hledej mini broučky pod listem). Pokud něco takovýho najdeš tak vertimec. Pokud nenajdeš nic a bude se to dále šířiť nafoť a hoď to sem znova. Čau.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Naposledy upravil hellfire 04-07-2017 v 00:05 AM

Old Post 03-07-2017 v 23:52 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HarryX23
Nový Člen

Karma uživatele HarryX23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 163

Dík za radu. Substrát jsem prolil vařící vodou,trouba ani mikrovlnka mě (pro přístě budu vědět) nenapadla. Koupím a napíšu jak to dopadlo. Koukal jsem na netu na ten Vertimec můžeš doporučit kolik si toho dával ať jim neublížím ?

Old Post 03-07-2017 v 23:58 PM
HarryX23 je offline   Profil uživatele HarryX23   Find more posts by HarryX23   Foto galerie člena HarryX23   Click here to Send HarryX23 a Private Message   Add HarryX23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 164

HarryX23: já reagoval na kolegy před tebou, u tebe to nevypadá na parazita ale spíš na nějakou plíseň ale můžu se plést. Pokud ano tak kuprikol byl na hodně plísní ale je to ošemetný, plísní je spoustu druhů a ne každej výrobek ti pomůže na všechny, navíc boje s plísní bývaj dlouhý s nejistým výsledkem, ke všemu kuprikol nechává takovej bílej povlak na listech, takže ho používat fakt když si je člověk jistej, že je to plíseň. Bohužel ti ale nedokážu poradi na 100%, protože s tímhle si jistej nejsem. Ničemu neublížíš, když zkontroluješ rostlinu jestli nenajdeš nějaký potvory (dívej se důkladně pod listy) ale já bych spíš odhadoval tu plíseň. Další věc ve hře může být nedostatek nějakýho prvku (nemám s fish mix zkušenost), nebo něco s kořenama. Možná někdo zkušenější poradí, nebo můžeš zkusit nafotit víc fotek. Jestli je to plíseň, tak ji můžeš živit těma postřikama, takže je lepší s něma přestat, jestli nedostatek prvku tak pravděpodobně zrušení postřiku kytce ještě přitíží. Dobrý co? Ale vzhled k tomu, že jinak kytky vypadaj zdravě tak asi fakt plíseň. Uvidíme co řeknou kolegové.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 04-07-2017 v 00:41 AM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clinic
Stálý Člen

Karma uživatele clinic - 72% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 165



ČAU, CO JIM JE? PŘEHNOJENO? DÍKY

1

Old Post 04-07-2017 v 10:08 AM
clinic je offline   Profil uživatele clinic   Find more posts by clinic   Foto galerie člena clinic   Click here to Send clinic a Private Message   Add clinic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele clinic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daven
Nový Člen

Karma uživatele Daven - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 166

hellfire: Takovou dobu se snažím dopátrat co ty cestičky způsobilo. Očividně se jedná o tu vrtalku... Díky. Postříkal jsem to Total Explosion, co mi tu zbyl od mšic na mátě... Snad to na ně zabere. Je lepší listy, které byli napadané odstranit?

Old Post 04-07-2017 v 19:51 PM
Daven je offline   Profil uživatele Daven   Find more posts by Daven   Foto galerie člena Daven   Click here to Send Daven a Private Message   Add Daven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jrx
Stálý Člen

Karma uživatele jrx - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 167

clinic
malo dusika?
moj tip, uvidime co povedia dalsi majstri....

moje diy LED

Old Post 04-07-2017 v 20:49 PM
jrx je offline   Profil uživatele jrx   Find more posts by jrx   Foto galerie člena jrx   Click here to Send jrx a Private Message   Add jrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clinic
Stálý Člen

Karma uživatele clinic - 72% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 168

jrx:uvidíme..včera jsem to jen trochu prolil vodou, kdyžtak je nakrmím dusíkem díky

1

Old Post 05-07-2017 v 10:34 AM
clinic je offline   Profil uživatele clinic   Find more posts by clinic   Foto galerie člena clinic   Click here to Send clinic a Private Message   Add clinic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele clinic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaktěživ
Nový Člen

Karma uživatele Jaktěživ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 169

Hellfire: Díky moc za radu. Včera jsem potkal kamaráda a ten si myslí, že se jedná o bekyně, ale těm bych se chtěl vyhnout, tak zkusím postřik, jak si psal a uvidím. Určitě to bude ze substrátu, nikdy jsem o dávání do trouby neslyšel, ale aspoň mám tip na příště.

Daven: Já osobně jsem napadený listy utrhal, aby se kytka nevysilovala jejich obnovou, stejně to většinou byly menší listy ve spodní části, ale nejsem odborník.

Old Post 05-07-2017 v 13:15 PM
Jaktěživ je offline   Profil uživatele Jaktěživ   Find more posts by Jaktěživ   Foto galerie člena Jaktěživ   Click here to Send Jaktěživ a Private Message   Add Jaktěživ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kiwi303
Nový Člen

Karma uživatele kiwi303 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 170



Ahoj poradi mi někdo? Kytky jsou v substratu ale zezactku byli ve skleníku a nevím jestli chytli plíseň nebo je to tim substratem naky jedou v pohodě ale naky furt zloutnou viz foto....ale ty maly veskleniku nebyli a zloutnou taky tak ja uz nevim..

Old Post 05-07-2017 v 19:19 PM
kiwi303 je offline   Profil uživatele kiwi303   Find more posts by kiwi303   Foto galerie člena kiwi303   Click here to Send kiwi303 a Private Message   Add kiwi303 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kiwi303
Nový Člen

Karma uživatele kiwi303 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 171



Další foto

Old Post 05-07-2017 v 19:28 PM
kiwi303 je offline   Profil uživatele kiwi303   Find more posts by kiwi303   Foto galerie člena kiwi303   Click here to Send kiwi303 a Private Message   Add kiwi303 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marko48952
Stálý Člen

Karma uživatele marko48952 - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 172

Prosím Vás potrebujem poradiť, viem, že bude ťažké poradiť keď nemáte fotku, ale mám niečím napadnutú rastlinu: celý list vyzerá ako keby bol 1000x prebodnutý špendlikom alebo ihlou. Zatiaľ trpý vršok rastliny a ide to smerom na dol ( rastlina už v kvete - autoflower) čo použiť, je to 2 týždeň v kvete

Old Post 05-07-2017 v 21:24 PM
marko48952 je offline   Profil uživatele marko48952   Find more posts by marko48952   Foto galerie člena marko48952   Click here to Send marko48952 a Private Message   Add marko48952 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MC.hnojka
Nový Člen

Karma uživatele MC.hnojka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 2  

Obecné Nevím co stim Příspěvek č. 173



Zdravím, něco napadlo mojí kytičku a nevím co stím.budu rád za každou radu,předem děkuji

Old Post 06-07-2017 v 16:05 PM
MC.hnojka je offline   Profil uživatele MC.hnojka   Find more posts by MC.hnojka   Foto galerie člena MC.hnojka   Click here to Send MC.hnojka a Private Message   Add MC.hnojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jrx
Stálý Člen

Karma uživatele jrx - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 174

pozrel si zospodu list ci tam nieco nenajdes ?

moje diy LED

Old Post 06-07-2017 v 17:57 PM
jrx je offline   Profil uživatele jrx   Find more posts by jrx   Foto galerie člena jrx   Click here to Send jrx a Private Message   Add jrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davey123
Nový Člen

Karma uživatele Davey123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 175

Ahoj, potřebuji radu kytičky zalévám vždy ráno a pak jdou buď pod světlo nebo na slunce. Během dne na slunci vyschnou a proto je ještě zaleju nebo orosím. Jedna rostlina roste uplně normálně a je hezky otevřená, ale druhá má svěšení listy. Myslíte,že je to z přelití? Díky

Old Post 06-07-2017 v 18:23 PM
Davey123 je offline   Profil uživatele Davey123   Find more posts by Davey123   Foto galerie člena Davey123   Click here to Send Davey123 a Private Message   Add Davey123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davey123
Nový Člen

Karma uživatele Davey123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 176



Tady jsou ještě fotky

Old Post 06-07-2017 v 18:24 PM
Davey123 je offline   Profil uživatele Davey123   Find more posts by Davey123   Foto galerie člena Davey123   Click here to Send Davey123 a Private Message   Add Davey123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6125810 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív