Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Autor
Téma 
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 257



Listy žloutnou od kraje.

Nedostatek molybdenu? Dlouhodobe menší pH než 6,5?

Naposledy upravil furian 26-08-2017 v 22:25 PM

Old Post 26-08-2017 v 21:49 PM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 258



Částečné odumření listů

Old Post 26-08-2017 v 22:02 PM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cedex
Nový Člen

Karma uživatele cedex - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 259

potrebuji help hosi https://ctrlv.cz/pPay nevite co to pusobi a jak to opravit ?

Old Post 26-08-2017 v 22:22 PM
cedex je offline   Profil uživatele cedex   Find more posts by cedex   Foto galerie člena cedex   Click here to Send cedex a Private Message   Add cedex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeronymouse420
Stálý Člen

Karma uživatele Jeronymouse420 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 260

Celé vršky mého Jacka Herera od vision seeds mají barvu jako list na obrázku č.1.
Jinak se list barví hnědo-žlutě ze stran, uvnitř je zelený, a vnitřní žilky černé. Listy jsou povadlé a lehce se ohábají strany listu.
Celá kytka na obrázku č.2
Poraďte čím to je, jestli deficit něčeho, nejspíš
OBRAZKY: http://imgur.com/a/DJHeQ

Old Post 27-08-2017 v 12:58 PM
Jeronymouse420 je offline   Profil uživatele Jeronymouse420   Find more posts by Jeronymouse420   Foto galerie člena Jeronymouse420   Click here to Send Jeronymouse420 a Private Message   Add Jeronymouse420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nostrados
Nový Člen

Karma uživatele nostrados - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 2  

Re: !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! Příspěvek č. 261



Zdravim,pomuzte mi prosim vyresit dilema s listy..Tenhle rok jsem neco podelal,no nevim co.Roluji se mi listy a na druhe kytke zloutnou listy a zasychaj konce . Zeby kapku prehnojeno?

Old Post 28-08-2017 v 06:29 AM
nostrados je offline   Profil uživatele nostrados   Find more posts by nostrados   Foto galerie člena nostrados   Click here to Send nostrados a Private Message   Add nostrados to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Re: Re: !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! Příspěvek č. 262

citace:
Původní příspěvek od nostrados
Zdravim,pomuzte mi prosim vyresit dilema s listy..Tenhle rok jsem neco podelal,no nevim co.Roluji se mi listy a na druhe kytke zloutnou listy a zasychaj konce . Zeby kapku prehnojeno?


Mě to přijde přelité, kořeny nemají přístup ke kyslíku.

Old Post 28-08-2017 v 09:23 AM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nostrados
Nový Člen

Karma uživatele nostrados - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 263

Dekuji moc, tusil sem to. 7 let venku,a nadherne kytky,pak v crepniku to zacalo delat tohle.No mne se zda ze kdyz zaliju malo ze tam ma malo vody.V poledne uz ma pak saharu.

Old Post 29-08-2017 v 05:08 AM
nostrados je offline   Profil uživatele nostrados   Find more posts by nostrados   Foto galerie člena nostrados   Click here to Send nostrados a Private Message   Add nostrados to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlgap
Stálý Člen

Karma uživatele vlgap - 70% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 264


postupuje to od spodnich listu na horu. na lepkach by mohly byt i trasnenky - musky. na listech pochoduji nejsise trasnenky. ana spodnich stranach obcas nejake vajicko...este jsem myslel na molice, ale letajici jsem zatim nevidel. rock effect?

Old Post 29-08-2017 v 06:57 AM
vlgap je offline   Profil uživatele vlgap   Find more posts by vlgap   Foto galerie člena vlgap   Click here to Send vlgap a Private Message   Add vlgap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KřeníK
Nový Člen

Karma uživatele KřeníK - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 21  

Hydroponie HYDRO - Nevím si rady Příspěvek č. 265



Zdravím, jedu HYDRO po prvé a nevím zda-li je ta kytička moc malá a neunesla namíchanou směs hnojiv či co, chtěl bych se optat co to může být a popřípadě jak to zachránit děkuji viz. foto
PS: EC 0.9 Ph 4,9

A ještě jedna věc, ale nevím jestli to může být tím chlápek z jednoho growshopu řikal že jsem to špatně namíchal, já sem udělal to že sem prvně namíchal hnůjky a až potom sem upravil Ph, což sem prý měl udělat naopak prvně upravit vodu, a pak nalít hnůjky a popřípadě ještě upravit... Moc si nevím rady jelikož je to můj první hydro plán , budu moc vděčný za každou radu :-) Peace

Old Post 29-08-2017 v 13:05 PM
KřeníK je offline   Profil uživatele KřeníK   Find more posts by KřeníK   Foto galerie člena KřeníK   Click here to Send KřeníK a Private Message   Add KřeníK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 266

Zdary, do hydra nevidím, ale pH se srovnává až po namíchání vody s hnojkama 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 29-08-2017 v 13:16 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KřeníK
Nový Člen

Karma uživatele KřeníK - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 267

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Zdary, do hydra nevidím, ale pH se srovnává až po namíchání vody s hnojkama 😉


Takže bych to měl mít správně namíchaný, Jedu Atami celou tu tabulku

Old Post 29-08-2017 v 13:24 PM
KřeníK je offline   Profil uživatele KřeníK   Find more posts by KřeníK   Foto galerie člena KřeníK   Click here to Send KřeníK a Private Message   Add KřeníK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlgap
Stálý Člen

Karma uživatele vlgap - 70% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 268

a ph 4,9?

Old Post 29-08-2017 v 15:09 PM
vlgap je offline   Profil uživatele vlgap   Find more posts by vlgap   Foto galerie člena vlgap   Click here to Send vlgap a Private Message   Add vlgap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KřeníK
Nový Člen

Karma uživatele KřeníK - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 269

citace:
Původní příspěvek od vlgap
a ph 4,9?


Jojo, nevím půjde to ještě nějak zachránit ?

Old Post 29-08-2017 v 15:16 PM
KřeníK je offline   Profil uživatele KřeníK   Find more posts by KřeníK   Foto galerie člena KřeníK   Click here to Send KřeníK a Private Message   Add KřeníK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdivo
Stálý Člen

Karma uživatele zdivo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 270



Ahoj poradte asi uz se tu o tom psalo , mam to uz skoro na vsech kytkach a velke listy se zacinaji ohybat dovnitr (coz je asi jiny problem)vetsina kyti jsou to AF v růstu , dá se s tím něco dělat . ? Je to poprvé co to mam jinak používám stejné metody několik let sklenik
(BB sada aktualne ted :fish mix, CO2 tablety a super vit .
substrat 11l : light mix + guano + worm humus pisek atd)) voda destovka ze sudu ale je ted dost spinava Ph asi 6,2 tod asi vse az na letošní vyjímku nějaký popel ze sopky v substrátu jenze se s nim melo zalevat ale pozde sem si to precetl.
Dekuju za rady
PS karate sem pouzil , bylo trochu prošlé afsak zadny efekt
Dekuju za radu.

Naposledy upravil zdivo 31-08-2017 v 20:39 PM

Old Post 31-08-2017 v 19:48 PM
zdivo je offline   Profil uživatele zdivo   Find more posts by zdivo   Foto galerie člena zdivo   Click here to Send zdivo a Private Message   Add zdivo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdivo
Stálý Člen

Karma uživatele zdivo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 271


Naposledy upravil zdivo 31-08-2017 v 20:19 PM

Old Post 31-08-2017 v 19:50 PM
zdivo je offline   Profil uživatele zdivo   Find more posts by zdivo   Foto galerie člena zdivo   Click here to Send zdivo a Private Message   Add zdivo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lara & Jack
Stálý Člen

Karma uživatele Lara & Jack - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 272

Zdar groweri
potřeboval bych poradit. Dělá to jen na některých...
Jedu nft a používám cannu. Plus korenak od AH a přidávám boost od hesi. 2x jsem teď přidal big bud od advanced nutrient "zbytek"
Ph i ec v cajku. Asi 23 den květu. Odrůda blueberry

Napadlo mě že to má nedostatek fosforu a draslíku.... může být?
Jednoduše řečeno už to chce pk 13/14??

Old Post 01-09-2017 v 13:54 PM
Lara & Jack je offline   Profil uživatele Lara & Jack   Find more posts by Lara & Jack   Foto galerie člena Lara & Jack   Click here to Send Lara & Jack a Private Message   Add Lara & Jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9277310 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív