Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 289

citace:
Původní příspěvek od Ursus666
A co s listy nemam je ostrihat?mam pocit ze dava zbytecne energii do nich...??


Listy slouží jako zásobárna živin. Při květenství to požnáš, že ti velké listy zežloutnou až uplně odumřou. Odumrelé - vyšťavené listy probírám, občas se totiž stane, že zplesnivějí.
Listy redukuju jen v případě že je moc listů kolem palic, které jsou zamotené ruzně do sebe a nemají prostor tak udělám selekci a trochu to tam provzdušním. Tyto místa jsou jinak náchylnější na tvoření plísně.

Jinak doporučuji si fórum křížem krážem pročíst, tyto základní informace si osvojit. Ptáš se věci na které tu bylo mnohokrát odpovězeno.

Old Post 28-09-2017 v 06:39 AM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ursus666
Nový Člen

Karma uživatele Ursus666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 290

Dobře, děkuji za ochotu a čas, doufám, že to bude vše, jak má a budu přidávat nějaké foto. Případnou kritiku nebo chválu ocením. :-)

Old Post 02-10-2017 v 16:23 PM
Ursus666 je offline   Profil uživatele Ursus666   Find more posts by Ursus666   Foto galerie člena Ursus666   Click here to Send Ursus666 a Private Message   Add Ursus666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 291

Zdravim, prosím o radu dvěma řezům z šesti se zacali kroutit listy nahoru (obracet naruby) a pak některé černaji a odumíráji viz. Foto.
NYC Diesel řezy
5. Den od přesazení
BB light mix+coco mix
Ph zalivky 6,5
Přeliti vylucuji úplně a malo zalivky taky.
Vlhkost 75-83%
Teplota 18 - 23
250W cfl cca 40-50 cm nad vrcholky
Dneska jsem zkusil poslat trochu root it first feed.
Nejspíš bych to asi díky vysoké vlhkosti přiřadil plísní ale jsem amatér tak si zkusím nechat poradit, popř nedostatek zivin z light mixu? Diky za každou radu.
https://m.imgur.com/a/Dj68H
https://m.imgur.com/a/1i6ol
https://imgur.com/a/JPp1s

Old Post 02-10-2017 v 20:43 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iunix
Stálý Člen

Karma uživatele Iunix - 91% PěstitelskáKarma uživatele Iunix - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 292

Zdravím, potřeboval bych poradit čím to může byt.
Substrát Plagron ligtmix
Kytky 13 dni od vyklíčení
Světlo 200w cfl dual
Teploty den max. 29 noc 22-23
Vlhkost držím pomocí kelímků. Zatím sem ještě nehnojil mám na chystanou sadu od biobizz grow,bloom,top max

Old Post 06-10-2017 v 09:40 AM
Iunix je offline   Profil uživatele Iunix   Find more posts by Iunix   Foto galerie člena Iunix   Click here to Send Iunix a Private Message   Add Iunix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iunix
Stálý Člen

Karma uživatele Iunix - 91% PěstitelskáKarma uživatele Iunix - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 293



Foto

Old Post 06-10-2017 v 09:45 AM
Iunix je offline   Profil uživatele Iunix   Find more posts by Iunix   Foto galerie člena Iunix   Click here to Send Iunix a Private Message   Add Iunix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 294

Ty moje měli nedostatek vápníku a to díky tomu že jsem používal acidon na snížení Ph... osudová chyba ..

Old Post 06-10-2017 v 13:01 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
botanik82
Nový Člen

Karma uživatele botanik82 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1  

Zdraví Re: !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! Příspěvek č. 295



Ahoj Groweři
Mám problém,dnes je to 4tý den co mám řízky pod ledkou.Orangebud a buschman,až dnes ráno dostali teprve druhou zálivku s hnojkami /biobizz-dle tabulky/ jelikoz mam 80% vlhkost a hlina se mi zdála dost nacucaná. Až dnes ráno listy nebyli pěkně postaveny a tak jsem se rozhodl pro tu druhou zalivku.pred chvilkou jsem vstaval a neprestal jsem se divit,špičky listu se krouti smerem nahoru a od kraju ztrácí barvu,prosim poradte,je to hnojenim??? a jestli,mám je prolít vodou??? předem děkuji za reakce

Old Post 17-10-2017 v 14:33 PM
botanik82 je offline   Profil uživatele botanik82   Find more posts by botanik82   Foto galerie člena botanik82   Click here to Send botanik82 a Private Message   Add botanik82 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bucket
Nový Člen

Karma uživatele Bucket - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 27  

. Příspěvek č. 296


Zdravím místní growery. Mám dotaz ohledně mojich prcků. jedu poprvé z řízků tak si nejsem jist co mým kytičkám chybí. Po přesazení se už 4 dny chovají takto- listy nejdříve povadnou pak lehce zežloutnou a nakonec se zkroutí. Co jsem se zatím dočetl, tak bych to tipnul na nízkou vlhkost? mám tam většinou na 60%
Vše je jeden Model - Ultimate. 3 kytičky jsou hezké, zbylých 6 už na tom tak dobře není. Nemají stejnou matku. matky jsou 4 různé. Může to být i tím?
Teď tomu svítí 400w ve výšce 0,5m.
Vlhkost se pod 60% nedostane a teplota max 27 stupňů.
Ph 6.5
Biobizz Allmix
Zatím nehnojeno.

Díky za případné rady.

Naposledy upravil Bucket 23-10-2017 v 13:38 PM

Old Post 23-10-2017 v 11:45 AM
Bucket je offline   Profil uživatele Bucket   Find more posts by Bucket   Foto galerie člena Bucket   Click here to Send Bucket a Private Message   Add Bucket to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 297

Zdary, já bych to tipnul na spálení lampou. Přes 50cm dávám na prcky 250w. 400w beztak víc topí. Lampu ze začátku co nejvejš 😉 a postupně snižovat

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 23-10-2017 v 14:27 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bucket
Nový Člen

Karma uživatele Bucket - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 298

Dobrá, zkusím posunout lampu nahoru, zatím díky.

Old Post 23-10-2017 v 15:24 PM
Bucket je offline   Profil uživatele Bucket   Find more posts by Bucket   Foto galerie člena Bucket   Click here to Send Bucket a Private Message   Add Bucket to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ursus666
Nový Člen

Karma uživatele Ursus666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 299



Nevíte čím to je?

Old Post 23-10-2017 v 16:07 PM
Ursus666 je offline   Profil uživatele Ursus666   Find more posts by Ursus666   Foto galerie člena Ursus666   Click here to Send Ursus666 a Private Message   Add Ursus666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bucket
Nový Člen

Karma uživatele Bucket - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 300

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Zdary, já bych to tipnul na spálení lampou. Přes 50cm dávám na prcky 250w. 400w beztak víc topí. Lampu ze začátku co nejvejš 😉 a postupně snižovat


No jo, bylo to tím. Sakra, taková základní chyba.J á 4 dny laboroval s vlhkostí a zálivkou. Díky díky. Snad to ty zlatíčka moc nepoznamenalo.

Old Post 24-10-2017 v 06:19 AM
Bucket je offline   Profil uživatele Bucket   Find more posts by Bucket   Foto galerie člena Bucket   Click here to Send Bucket a Private Message   Add Bucket to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ursus666
Nový Člen

Karma uživatele Ursus666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 301



A je divné ze to je jen u vrchu nějaké foto.

Old Post 24-10-2017 v 19:54 PM
Ursus666 je offline   Profil uživatele Ursus666   Find more posts by Ursus666   Foto galerie člena Ursus666   Click here to Send Ursus666 a Private Message   Add Ursus666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ursus666
Nový Člen

Karma uživatele Ursus666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 302



Další

Old Post 24-10-2017 v 19:57 PM
Ursus666 je offline   Profil uživatele Ursus666   Find more posts by Ursus666   Foto galerie člena Ursus666   Click here to Send Ursus666 a Private Message   Add Ursus666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamdomaejkej
Stálý Člen

Karma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 303


Čago groweři! Jedna z mych kyti ma světle zelene vrchy. Na fotce to neni videt tak markatne, ale oproti ostatnim kyti, ktere maji krasne plne zelene vrchy, ta v pravo dole je ma takove vyblite zelene a je o dost mensi nez ostatni. Čím to může být? Díky za rady. Ať to roste!🙂

Old Post 25-10-2017 v 10:45 AM
mamdomaejkej je offline   Profil uživatele mamdomaejkej   Find more posts by mamdomaejkej   Foto galerie člena mamdomaejkej   Click here to Send mamdomaejkej a Private Message   Add mamdomaejkej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ursus666
Nový Člen

Karma uživatele Ursus666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 304

Mamdomaejkej co to je za odrůdu a jak si to tak rozvětvil?

Old Post 26-10-2017 v 18:52 PM
Ursus666 je offline   Profil uživatele Ursus666   Find more posts by Ursus666   Foto galerie člena Ursus666   Click here to Send Ursus666 a Private Message   Add Ursus666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5708860 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív