Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22 23 »
Autor
Téma 
mamdomaejkej
Stálý Člen

Karma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 321



Rekne mi nekdo prosim co se mi to deje s kyti?😢

Old Post 19-11-2017 v 01:08 AM
mamdomaejkej je offline   Profil uživatele mamdomaejkej   Find more posts by mamdomaejkej   Foto galerie člena mamdomaejkej   Click here to Send mamdomaejkej a Private Message   Add mamdomaejkej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 322

mamdomaejkej: moc toho vidět není, ale pokud jsou ty vršky opravdu šedé, tak není co řešit, bohužel

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 19-11-2017 v 06:45 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 323

Tak to sem jeste nikdy nevidel .

Old Post 19-11-2017 v 10:17 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamdomaejkej
Stálý Člen

Karma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 324

Ona ta kytka byla uz od malicka zabrzdena oproti ostatnim. Zakrsla, listy pokroucený. Pak se vcelku schopila, ale zlehka ji zesvetlaly vrchy. Nekdo mi tu psal ze to vypada jako by neprijimala ziviny. No prolil sem ji cistou vodou a zas se dala do kupy.No a ted najednou takhle odejde. Nikoho nenapada cim by to mohlo byt? Da se nak zachranit aspon cast nebo ji mam nekompromisne odjebat pryc?

Old Post 19-11-2017 v 12:47 PM
mamdomaejkej je offline   Profil uživatele mamdomaejkej   Find more posts by mamdomaejkej   Foto galerie člena mamdomaejkej   Click here to Send mamdomaejkej a Private Message   Add mamdomaejkej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 325

Zdravím, přijde mi to jak kdyby to někdo přehnojil ve finále...

Old Post 20-11-2017 v 18:27 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caligula
Stálý Člen

Karma uživatele Caligula - 89% PěstitelskáKarma uživatele Caligula - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

skvrny na listech + vyblitá zelená na listech Příspěvek č. 326



Ahoj Groweři,

dal jsem se po x letech opět do pěstu a místo svého osvědčeného hydra v RW jsem se nechal ukacat do Canna Terry jak substrát - Canna Terra Profesional + tak i hnojky od Canny, semínka mám od osvědčené Dutch P. Nikdy jsem při pěstech neměl problémy takže mě toto trochu uvádí do mrzutosti. tak snad poradíte..

předem díky

God is Love

Old Post 30-11-2017 v 23:57 PM
Caligula je offline   Profil uživatele Caligula   Find more posts by Caligula   Foto galerie člena Caligula   Click here to Send Caligula a Private Message   Add Caligula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
salvatoregiulia
Nový Člen

Karma uživatele salvatoregiulia - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 1 

? Příspěvek č. 327



od spodu nahoru, celkove zabrzdeny, spatna produkce pylu, ph6.2 ec1.6 ted 14 dni voda ale moc zlepseni jen se to nezhorsuje a trosku roste. stalo se mi to uz víckrát, v reakci na hnojiva, přitom hnojim podle tabulek nebo spis ještě pod...

Old Post 03-12-2017 v 15:04 PM
salvatoregiulia je offline   Profil uživatele salvatoregiulia   Find more posts by salvatoregiulia   Foto galerie člena salvatoregiulia   Click here to Send salvatoregiulia a Private Message   Add salvatoregiulia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WKid
Stálý Člen

Karma uživatele WKid - 82% PěstitelskáKarma uživatele WKid - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 328



Zdravím,
mám problém ve 4. týdnu květu. 6 rostlin jede jak má, dvě jsou zaseklé, menší, seschle vypadající paličky, fleky na listech. Bojím se, aby to nešlo na ostatní. Jedu 3 složky AH, pH a EC v normálu. Prosím o radu.

Old Post 05-12-2017 v 17:04 PM
WKid je offline   Profil uživatele WKid   Find more posts by WKid   Foto galerie člena WKid   Click here to Send WKid a Private Message   Add WKid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WKid
Stálý Člen

Karma uživatele WKid - 82% PěstitelskáKarma uživatele WKid - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 329



Ještě foto...

Old Post 05-12-2017 v 17:05 PM
WKid je offline   Profil uživatele WKid   Find more posts by WKid   Foto galerie člena WKid   Click here to Send WKid a Private Message   Add WKid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmmhgrrynk
Nový Člen

Karma uživatele zmmhgrrynk - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 2  

Obecné Problém s listy Příspěvek č. 330



Zdravím lidi, žádám vás o radu na listech se mi udělali malinké flíčky zabarvené do hnědé barvy.
Nevíte tedy čím by to mohlo být?
Dáky za každou radu.

Old Post 09-12-2017 v 14:45 PM
zmmhgrrynk je offline   Profil uživatele zmmhgrrynk   Find more posts by zmmhgrrynk   Foto galerie člena zmmhgrrynk   Click here to Send zmmhgrrynk a Private Message   Add zmmhgrrynk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček01
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 300  

Příspěvek č. 331


Zdravím všechny, začli mi žloutnout listy od spodku, podle všeho co jsem našel taky by to mohlo být nedostatkem dusíku.

Old Post 10-12-2017 v 11:08 AM
Rákosníček01 je offline   Profil uživatele Rákosníček01   Find more posts by Rákosníček01   Foto galerie člena Rákosníček01   Click here to Send Rákosníček01 a Private Message   Add Rákosníček01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marly
Stálý Člen

Karma uživatele Marly - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 332

Zdravím, jsem uplný nováček a mám problémy se žloutnutím listů u hydroponie.

Infrormace na začátek: ¨
¨
neupravená voda má EC 0.2 a PH 7.2

V drip vanách se nažím udržet PH na 5.9 a EC 0.8 - 1.0
Používané hnojivo je od advanced hydroponics (celá řada)
Odtah mám nahoře stanu a jede nonstop
na vlhkost mám vlhkoměr a ten drží vlhkost stanu mezi 70-90%
ve stanu mám větrák nastavený na minimum
žárovka osram 600W nastavená na trafu na 420w

První chybu jsem udělal takovou že jsem na začatku kostky s vatou uplně nezahrabal do keramzitu ale hned jak jsem byl upozorněn na chybu tak jem ji opravil

Ve stanu mám celkem 25 kytek a 7z nich má nažloutlé listy a rostou pomaleji než ostatní.

Může mi někdo doporučit co dělám špatně a jak často mám měnit zálivku vody?

Old Post 24-12-2017 v 09:33 AM
Marly je offline   Profil uživatele Marly   Find more posts by Marly   Foto galerie člena Marly   Click here to Send Marly a Private Message   Add Marly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marly
Stálý Člen

Karma uživatele Marly - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 333

Ve stanu mám 25 kytek ( z důvodu ze počítám že mi nějaká umře) po dvou vanach a v každé vaně mám 35l vody. Používám hnojiva advanced hydroponics (celou řadu) v hodně málem množství.

Neupravená voda má EC 0.2 a PH 7.1

Ph vody je 5.9 a EC 0.8.

Vlhkost 70 -83%

Teplota od 25 -28

Světlo 600w zarivka osram nyní na trafu nastavena na 420.

Odtah mi jede nonstop

Pestebni medium je vata a keramzit

Do každého truhliku vedou kapilary poháněne čerpadly.

Světlo nastavene na 19hodin denně a cerpadla jedou hodinu pak 5min pauza a takhle stále dokola.

Používám zvlhcovac ktery je u vetraku aby to rozhanel po celém stanu.


Zalivku ve vanach chci menit 1 za 10dni.

Jediný problém mám tě obcas mi zloutne nějaký list.

Teď mám kytky šestý den ve stanu presunute z pařniku.

Chci se tedy zeptat.. žloutnou mi listy u nějakých kytek a nevím proč. Může mi někdo poradit čím to je a jak to opravím??

Old Post 24-12-2017 v 09:38 AM
Marly je offline   Profil uživatele Marly   Find more posts by Marly   Foto galerie člena Marly   Click here to Send Marly a Private Message   Add Marly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marly
Stálý Člen

Karma uživatele Marly - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 334

Ve stanu mám 25 kytek ( z důvodu ze počítám že mi nějaká umře) po dvou vanach a v každé vaně mám 35l vody. Používám hnojiva advanced hydroponics (celou řadu) v hodně málem množství.

Neupravená voda má PH 7.1 a EC 0.2

Odtah mám nahoře a jede mi nonstop

Ph vody je 5.9 a EC 0.8 - 1.0

Vlhkost 70 -83%

Teplota od 25 -28

Světlo 600w zarivka osram nyní na trafu nastavena na 420.

Pestebni medium je vata a keramzit

Do každého truhliku vedou kapilary poháněne čerpadly.


Světlo nastavene na 18hodin denně a cerpadla jedou hodinu pak 5min pauza a takhle stále dokola.

Používám zvlhcovac ktery je u vetraku aby to rozhanel po celém stanu.


Zalivku ve vanach chci menit 1 za 10dni.


Teď mám kytky šestý den ve stanu presunute z pařniku.

Chci se tedy zeptat.. Mám velký problém s listy a nevím co mají za nemoc jelikož symptomy jsou často velice podobné a jak kytičkám mohu pomoci.

Old Post 24-12-2017 v 09:49 AM
Marly je offline   Profil uživatele Marly   Find more posts by Marly   Foto galerie člena Marly   Click here to Send Marly a Private Message   Add Marly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marly
Stálý Člen

Karma uživatele Marly - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 335



Zdravím, Ve stanu mám 25 kytek ( z důvodu ze počítám že mi nějaká umře) po dvou vanach a v každé vaně mám 35l vody. Používám hnojiva advanced hydroponics (celou řadu) v hodně málem množství.

neupravená voda má PH 7-1 a EC 0.2

Ph vody je 5.9 a EC 0.8.

Vlhkost 70 -83%

Teplota od 25 -28

Světlo 600w zarivka osram nyní na trafu nastavena na 420.

Odtah mi jede nonstop



Pestebni medium je vata a keramzit

Do každého truhliku vedou kapilary poháněne čerpadly.

Světlo nastavene na 18hodin denně a cerpadla jedou 10min pak 10min pauza a takhle stále dokola.

Používám zvlhcovac ktery je u vetraku aby to rozhanel po celém stanu.


Zalivku ve vanach chci menit 1 za 10dni.

Jediný problém mám tě obcas mi zloutne nějaký list.

Teď mám kytky 9den den ve stanu presunute z pařniku.

Chci se tedy zeptat docela dost mi žloutnou listy a jsem z toho bezradný.. může mi někdo říct čím to je a jak kytičkám pomohu?

Old Post 24-12-2017 v 10:01 AM
Marly je offline   Profil uživatele Marly   Find more posts by Marly   Foto galerie člena Marly   Click here to Send Marly a Private Message   Add Marly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 336

Pufroval si ten keramzit na začatku? Kolik kytek máš takových žlutých ? Skoro všechny ? Řekl bych málo živin,EC 0.8 je docela málo , já od zasazení řízku dávám 1.2 a více , 8denní rostoucí kytky mám i klidně na 1.6 EC

Old Post 24-12-2017 v 10:08 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22 23 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7806920 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív