Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23 24 25 »
Autor
Téma 
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 353

Bouřek, hlídas pH zálivky.? Atami jsem jel jen jednou, ale kolega co jede Atami, tak měl podobný problem a zjistil, že hnojky co používá byly staré a jen mu to zasolovalo substrát.

Old Post 20-01-2018 v 05:45 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 354

Hele atami jedu teď asi šestý rok nebo tak nějak a u hlíny jsem kontroloval PH jen občas jinak ho nehlídám.. problém je jen u těchto kytek..vedle v boxu taky nic nehlídám jen ec pod ledkama a tam bez problémů..v dalším boxu kde jedu GoGrow něco jako autopot tak taky jen hlídám EC a bez problémů po namíchání hnojiva má vždycky hodnotu PH i u mě a i kámoš co to jede vždycky PH kolem 6,2.. v hlíně jsem to nikdy neřešil, třeba u kokosu bych to řešil nebo grodan atd.. už mi bylo doporučeno ať tomu více naložím mám EC 1,8..tak dám zítra 2,3 a uvidím 😉😉hold ten Bubble gum asi chce více žrát..

Old Post 20-01-2018 v 06:07 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 355

Já měl od Atami ten start pack a taky jsem nepotřeboval pH metr ani EC. Bylo vše v pořádku. Jakmile namichas, tak tím zalivas oba boxy?
U hlíny je EC 1,8 v pohodě, ale asi víš že můžeš jít klidně výše.

Old Post 20-01-2018 v 08:15 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 356

Jo jak to namíchám,tak to hned zaleji..jeden kýbl na led a v druhém to mám na HPS..pod led mám EC vyšší než pod HPS.jsou modely že jsem do Blue poweru od vision seeds dával v květu 2,5 Ec a pohoda a pak jsem měl že jak už jsem byl třeba na 2,0 tak už to dělalo neplechu, zkusím tomu dát více nažrat a uvidím co to udělá 😉

Old Post 20-01-2018 v 09:42 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 357

Chlapi potrebujem pomôcť, toto je môj pest a na poslednej stránke mám aj fotky problému s listami.
Potrebujem pomôcť

http://grower.cz/forum/showthread.p...132#post1214132

Old Post 23-01-2018 v 18:34 PM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Browser
Stálý Člen

Karma uživatele Browser - 44% PěstitelskáKarma uživatele Browser - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 358



[účet odstraněn]

Naposledy upravil Browser 25-01-2018 v 10:47 AM

Old Post 25-01-2018 v 10:26 AM
Browser je offline   Profil uživatele Browser   Find more posts by Browser   Foto galerie člena Browser   Click here to Send Browser a Private Message   Add Browser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koudelnik213
Nový Člen

Karma uživatele Koudelnik213 - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 9  

Dotaz Plisen/Skudce Příspěvek č. 359


Potrebuju poradit please, neco nebo nekdo mi ničí kytí v rustu a vubec si nevim rady, FAQ mam proctenej skrz na skrz a fora ohledne plisni a skudcu taky, tak uz zakladam diskuzi.. pac stav kytek uz je docela kritickej Neco jako by mi vyzralo zelen z listu viz.foto. Trasnenky to nejsou.. ani zadna plisen, tak prosim zkusenejsi o radu..

Old Post 28-01-2018 v 10:55 AM
Koudelnik213 je offline   Profil uživatele Koudelnik213   Find more posts by Koudelnik213   Foto galerie člena Koudelnik213   Click here to Send Koudelnik213 a Private Message   Add Koudelnik213 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 360

Ahoj. Připadá mi to jako nedostatek hořčíku . Jak sou staré kytky ? Já měl kdysi s hořčíkem taky problém a vypadalo to obdobně. Bohužel hnojiva nepomohly tohle většinou bývá způsobeno špatným Ph, takže pokud kytičky hnojíš tak zkontroluj Ph.

Old Post 28-01-2018 v 11:12 AM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koudelnik213
Nový Člen

Karma uživatele Koudelnik213 - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 361


Zdaravim, vubec si nevim rady, faq proctenej skrz na skrz a zadnej podobnej problem sem nenasel nevim jestli je to plisen,skudce a nebo nejaka nemoc ale nici mi to kyti v rustu pomalu uz od zactku jako kdyby mi neco vyziralo zelen z listu holky postupne zloutnou a pak vypadaji jako bez zivin a uplne se zastavil rust, u tech nejvic napadenejch, prihazuju foto a budu rad za kazdy info, co by to mohlo bejt a jak se s tim vyporadat dik a growu zdar

Old Post 30-01-2018 v 11:37 AM
Koudelnik213 je offline   Profil uživatele Koudelnik213   Find more posts by Koudelnik213   Foto galerie člena Koudelnik213   Click here to Send Koudelnik213 a Private Message   Add Koudelnik213 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koudelnik213
Nový Člen

Karma uživatele Koudelnik213 - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 362

citace:
Původní příspěvek od Pěstník
Ahoj. Připadá mi to jako nedostatek hořčíku . Jak sou staré kytky ? Já měl kdysi s hořčíkem taky problém a vypadalo to obdobně. Bohužel hnojiva nepomohly tohle většinou bývá způsobeno špatným Ph, takže pokud kytičky hnojíš tak zkontroluj Ph.

Kytky sou 16dni v rustu, jinak hnojim a ph sem meril jen v pude a to bylo 6-6,5, jinak je mam zasazeny v mixu:kokos,hlina,perlit a trochu popela..

Old Post 30-01-2018 v 11:46 AM
Koudelnik213 je offline   Profil uživatele Koudelnik213   Find more posts by Koudelnik213   Foto galerie člena Koudelnik213   Click here to Send Koudelnik213 a Private Message   Add Koudelnik213 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mdmatox
Nový Člen

Karma uživatele mdmatox - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 10  

AK 47 šedý prach (plíseň) na listech Příspěvek č. 363


Prosím o radu mám klony z Vídně Hanf Hanf(nedoporučuji)
Na listech se mi objevil šedý prach nejspíš plíseň a rozšiřuje se to.
Listy odtrhnu ,ale stejně se dělají další.
Přepnuto 12/12 už měsíc
Jedná se o Ak47
Kokos ph 5,7 ec 2,0
Chemky JIDB

Old Post 02-02-2018 v 19:24 PM
mdmatox je offline   Profil uživatele mdmatox   Find more posts by mdmatox   Foto galerie člena mdmatox   Click here to Send mdmatox a Private Message   Add mdmatox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Re: AK 47 šedý prach (plíseň) na listech Příspěvek č. 364

citace:
Původní příspěvek od mdmatox
Prosím o radu mám klony z Vídně Hanf Hanf(nedoporučuji)
Na listech se mi objevil šedý prach nejspíš plíseň a rozšiřuje se to.
Listy odtrhnu ,ale stejně se dělají další.
Přepnuto 12/12 už měsíc
Jedná se o Ak47
Kokos ph 5,7 ec 2,0
Chemky JIDB
. Jestli máš dobrý odtah a máš dobrý ofuk,aby ti nezůstala voda v palicích,tak to stříkni Fulicur koncentrát od Bayern Garden.. funguje to 14 dní takže do sklizně se to vypaří..😉 jiný chemky drží měsíc a to už by si riskoval že to budeš hulit 😉

Old Post 03-02-2018 v 04:59 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Re: AK 47 šedý prach (plíseň) na listech Příspěvek č. 365

citace:
Původní příspěvek od mdmatox
Prosím o radu mám klony z Vídně Hanf Hanf(nedoporučuji)
Na listech se mi objevil šedý prach nejspíš plíseň a rozšiřuje se to.
Listy odtrhnu ,ale stejně se dělají další.
Přepnuto 12/12 už měsíc
Jedná se o Ak47
Kokos ph 5,7 ec 2,0
Chemky JIDB


Jedná sa o padlí pravé , či neprave, a je tu o tom hafo popísane. Poštuduj, inak každý teraz bojuje.., nejaká nakaza ktorá sa šíri vzduchom..to bude sorošova práca..ešte že mám alobal. GL


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 03-02-2018 v 07:04 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 366

Jj, padli je průser a jede celým Českem. Je to nejhorší nemoc. Není na to zaručený prostředek a dokáže to zničit celou úrodu.
Hodinar tady hodil recept, jak se toho zbavit, ale až po sklizni. Musíš vydezifikovat celý box.

Old Post 03-02-2018 v 07:25 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 367

Mě se osvědčil ten Fulicur koncentrát od Bayern Garden, účinek to má jen 14 dní postříkal jsem to pořádně a jen jednou a zbytek kola mám klid 😉neobjevilo se to už ani na lístku..

Old Post 03-02-2018 v 07:34 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mdmatox
Nový Člen

Karma uživatele mdmatox - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 368

Dikec za rady seženu postřik a snad to bude ok už jsem vyhodil 11 kytek z 30

Old Post 03-02-2018 v 20:30 PM
mdmatox je offline   Profil uživatele mdmatox   Find more posts by mdmatox   Foto galerie člena mdmatox   Click here to Send mdmatox a Private Message   Add mdmatox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23 24 25 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3773450 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív