Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 22 23 24 25 26 »
Autor
Téma 
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 369

No měl jsi to řešit hned ze začátku,tady to vypadá že už se Ti to rozjíždělo od růstu..

Old Post 04-02-2018 v 08:18 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucyll
Stálý Člen

Karma uživatele Lucyll - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 370

Ahoj groweri, projela jsem forum, stejny dotaz s fotem nasla, ale odpoved na nej ne. Respektive odpovedi bylo prehnojeni a to vylucuji. Od vcerejska mi u slecny NL auto zezloutly spicky listu. Zezlotnuti je patrne na hornich listech, ale i na dvou zhruba uprostred vysky kyti. Pestovano ze semene, substrat plagron royal mix. PH zalivky cca 6,5. Krome 3 davek Cropmaxu (posledni pred tydnem, protoze pak mi začaly uz pomalu kvest) nedostaly holky zadne hnojivo, substrat je predhnojeny na 6 tydnu, takze pocitam, ze minimalne 4 tydny bude holkam stačit. Napadlo mi svetlo, v patek odpo jsem prehodila rustovou 150W MH za kvetovou 250W HPS. Lampu jsem o cca 5 cm zvedla - nyni cca 40 - 45cm nad vrcholky. Teplota v boxu pri svícení cca 27-29 stupnu, v noci 18-19. Svitim 18/6.
Rada bych pripadny problem podchytila hned, u automatu není moc na napravy chyb čas, jde o muj první grow a nerada bych pred pritelem "selhala" :-)
Diky moc - foto v odkazu: http://lluuccyyll.rajce.idnes.cz/NL_23_dni/

Old Post 04-02-2018 v 11:56 AM
Lucyll je offline   Profil uživatele Lucyll   Find more posts by Lucyll   Foto galerie člena Lucyll   Click here to Send Lucyll a Private Message   Add Lucyll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 371

Podle fotky se zdá všechno Ok. Nebo teda alespoň já bych to moc neřešil, pokud se nic nebude zhoršovat. (nemělo by) Maj prostě maximum hnojiva no...
(fajn že taky nějaká holka pěstuje, tak ať se daří .))

Old Post 04-02-2018 v 12:46 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucyll
Stálý Člen

Karma uživatele Lucyll - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 372

Ahoj, diky, sledovat to samozrejme budu, me spis zarazilo, ze včera na listech jeste nic nebylo a dnes uz je to na skoro vsech mladych listech (pouze ale u teto kyti, zbyle 3 jsou ok). Ve stredni casti kyti to postihlo take jen mlade vyhony, "stare" listy jsou ok. Tak uvidim..
Jinak jo, pěstovani holek mi hrozne bavi, na foru jsem tu strávila desitky hodin pripravy a to, prosim pěkně, nejsem konzument :-) nikdy jsem ani jednou nezakusila, pritel ale ma k tomuto vrely vztah, tak jsem se rozhodla mu par modelu vypestovat :-))

Old Post 04-02-2018 v 13:56 PM
Lucyll je offline   Profil uživatele Lucyll   Find more posts by Lucyll   Foto galerie člena Lucyll   Click here to Send Lucyll a Private Message   Add Lucyll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeffjeffik
Nový Člen

Karma uživatele Jeffjeffik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 373

Ahoj, tak jsem to tu celé projel a odpověď stejně úplně nevím. Takže jedu aero amazon puštěný stále. Ph 5,8 se snažím držet a nevím jestli je zásadní výkyv 5,7-6,2 podle toho jak to chytnu a naladím. 3.týden růstu, led světlo a ec jsem postupně zvyšoval z 0,5 na 0,9. V noci 22st. a přes den 26st. Vlhkost skáče dle podmínek od 45 do 70%. Většinu času tam je v boxu kolem 55%. Hnojiva používán AN. Teď 1ml grow A, 1ml grow B, 1ml b52 a 1ml voodoo juice na litr. Vodu používám z osmózy ec 0,2. Mám hnědé fleky na listech, v žilkách nikoliv a začíná to od spodních. Podle mé identifikace myslím nedostatek ca nebo mg. Zálivku mám 30l. Bude stačit když to mixnu s 10l kohoutkové, která má dle rozboru 120mg/l ca a 60mg/l mg nebo to chce větší koncentraci? Je hodně tvrdá a její ec je 1,1. Z toho důvodu beru z osmózy. Diky moc za rady

Old Post 04-02-2018 v 15:45 PM
Jeffjeffik je offline   Profil uživatele Jeffjeffik   Find more posts by Jeffjeffik   Foto galerie člena Jeffjeffik   Click here to Send Jeffjeffik a Private Message   Add Jeffjeffik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 374

Lucyll: Aha, já právě hledám holku co taky hulí, protože s tou by podle mě byla šance, že z toho bude něco víc. Zvláštní že jsi to vlastně ani nezkoušela :--D a máš partnera co hulí. (to s nim zkus ne ) neni to ale pro každýho no. Tak ať vám to vychází... a z těch listů si nic nedělej, tohle ještě neni problém. (hlavně zatim ničim nehnoj, maj toho teď akorát)

Old Post 04-02-2018 v 16:17 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeffjeffik
Nový Člen

Karma uživatele Jeffjeffik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 375

Ještě radši vkládám foto, kdyby šlo o něco jiného. Viz obpříspěvek výš. Děkuji moc za rady

Old Post 04-02-2018 v 19:21 PM
Jeffjeffik je offline   Profil uživatele Jeffjeffik   Find more posts by Jeffjeffik   Foto galerie člena Jeffjeffik   Click here to Send Jeffjeffik a Private Message   Add Jeffjeffik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeffjeffik
Nový Člen

Karma uživatele Jeffjeffik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 376



Posílám ještě foto, kdyby to bylo něco jiného. Trochu jsem znejistěl. Patří k obpříspěvku výš. Ještě doplním, že světlo je 30cm nad vrcholky

Old Post 04-02-2018 v 19:26 PM
Jeffjeffik je offline   Profil uživatele Jeffjeffik   Find more posts by Jeffjeffik   Foto galerie člena Jeffjeffik   Click here to Send Jeffjeffik a Private Message   Add Jeffjeffik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeffjeffik
Nový Člen

Karma uživatele Jeffjeffik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 377



Ahoj, tak jsem přidal tu kohoutkovou vodu. Je dost tvrdá, takže mi to zvedlo EC z 0,9 na 1,2. Skoro všechny postižený listy jsem radši odstranil, kdyby to byla plíseň. Teď maličko na vrchu zesvětlaly. Zde jsou fotky. Prosím o celkové zhodnocení. Jel jsem ze semínka do rw kostek, pak je trochu otrhal rw kostku a dal do květináčku s keramzitem a do amazonu. Semínka jsem dával klíčit 10.1. Ledku jsem měl zapnutou na Grow, tedy modré a bílé diody. Zatím jsem dělal jen venek a proti tomu jsou dost nízký a hodně do stran

Old Post 06-02-2018 v 18:36 PM
Jeffjeffik je offline   Profil uživatele Jeffjeffik   Find more posts by Jeffjeffik   Foto galerie člena Jeffjeffik   Click here to Send Jeffjeffik a Private Message   Add Jeffjeffik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeffjeffik
Nový Člen

Karma uživatele Jeffjeffik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 378



Další foto. Jdou mi přidat jen po dvou. Kořeny nejsou sněhově bílé, tak nevím jestli je to v pořádku

Old Post 06-02-2018 v 18:38 PM
Jeffjeffik je offline   Profil uživatele Jeffjeffik   Find more posts by Jeffjeffik   Foto galerie člena Jeffjeffik   Click here to Send Jeffjeffik a Private Message   Add Jeffjeffik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 379

citace:
Původní příspěvek od Lucyll
Ahoj, diky, sledovat to samozrejme budu, me spis zarazilo, ze včera na listech jeste nic nebylo a dnes uz je to na skoro vsech mladych listech (pouze ale u teto kyti, zbyle 3 jsou ok). Ve stredni casti kyti to postihlo take jen mlade vyhony, "stare" listy jsou ok. Tak uvidim..
Jinak jo, pěstovani holek mi hrozne bavi, na foru jsem tu strávila desitky hodin pripravy a to, prosim pěkně, nejsem konzument :-) nikdy jsem ani jednou nezakusila, pritel ale ma k tomuto vrely vztah, tak jsem se rozhodla mu par modelu vypestovat :-))
Kytky máš normální, dole u stonku se chtěj dělat kořeny to je tak vše... jediný co jsi udělala špatně je to jak jsi naprovrch nasypala nějakej ten štěrk ... neuvidíš jak moc je proschlá půda takže trénuj praxi s otěžkáváním květníků... a to nemluvím o tom, že to může uvolnovat nějaký látky nebo měnit pH postupem času celého média... dej to pryč...

pro jeffa mám jedinou radu, pokud jsi silnej tak bojuj, pokud ne, tak se vykašli na hydro, tohle je problém s výživou.... možná moc EC ... možná tamto možná tohle... bojuj nebo od toho uteč.

And I'm stoned!

Old Post 07-02-2018 v 01:06 AM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucyll
Stálý Člen

Karma uživatele Lucyll - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 380

Ahoj, pravda je, ze pres ty kaminky se vlhkost poznava spatne.. ale neni to sterk, je to křemičita drt, novinka proti skudcum primo z Growmanie. Objevila jsem pred nejakou dobou par smutnic, tak proto. Na to ph jsem byla zvedava, proto jsem jeste pred nasypanim nasypala a zalila vodou v misticce, nechala odstat chvili a zmerila a s ph to ani nehne. Takze v pohu. Jinak to zloutnuti se zatím nezhorsuje, tak snad to bude ok :-) dekuji.

Old Post 07-02-2018 v 06:29 AM
Lucyll je offline   Profil uživatele Lucyll   Find more posts by Lucyll   Foto galerie člena Lucyll   Click here to Send Lucyll a Private Message   Add Lucyll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeffjeffik
Nový Člen

Karma uživatele Jeffjeffik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 381

Udělal jsem mix s kohoutkovou címž se přidal ca a mg, dal trošku růstového hnojiva kvůli fosforu a celkové ec snížil na 0,75. Za poslední dva dny další listy nežloutnou a nedělají se další fleky. Rostlinky rostou. Jen škoda, že nevím co z toho to bylo. Uvidíme jak to bude pokračovat

Old Post 08-02-2018 v 16:38 PM
Jeffjeffik je offline   Profil uživatele Jeffjeffik   Find more posts by Jeffjeffik   Foto galerie člena Jeffjeffik   Click here to Send Jeffjeffik a Private Message   Add Jeffjeffik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucyll
Stálý Člen

Karma uživatele Lucyll - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 382

Ahoj kluci, tak nevim, problem se zhoršuje.. hodila jsem nove fotky vsech holek i s popisy problemu http://lluuccyyll.rajce.idnes.cz/Holky_30_dni/
Prosim pomoc, co mam s nima provést? Shrnu: je jim 30 dni, jednou jsem ale zahnojila algabloom, ph liju cca 6,5, v boxu pres den mezi 27-29 stupni, v noci 18-19, substrat plagron royal mix (ta drt v kvetnikach je křemičita proti škůdcům, odebrala jsem ale trochu..), jsou pod 250HPS, pod lampou tepelný stit, lampa byla cca 40cm od vrsku, jeste jsem ji o 5 cm zvedla, takze nyni 45.. hlavne NL nevypada zdrave, furt si rikam, ze spalwne od svetla to snad nemuze byt, kdyz jsou postizene i spodni listy temi flicky, ze by tomu chybely ziviny.. v royal mixu nevim.. te bych prehnojila tou jednou davkou algabloom a to jeste poloviční se mi nezda. Normalni to ale urcite neni.. a hlavne nejhorsi to je od nejcetsi kytky po nejmensi.. to by na ty ziviny poukazovat mohlo, ale nevim. nevim.. sos.. :-)

Old Post 10-02-2018 v 09:31 AM
Lucyll je offline   Profil uživatele Lucyll   Find more posts by Lucyll   Foto galerie člena Lucyll   Click here to Send Lucyll a Private Message   Add Lucyll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 383

Zdar, máš to pravdepodobne preliate ako písal kolega.. Tým je rozhodený aj príjem živín , takže to nechaj preschnúť takmer na "troud" . poznáš to potežkaním kvetníku, preschnuté kitiz sú proste lahke jak pierko Toto môže trvať 3-5 dní! to znamená nezalievať pokial to nebude naozaj nevyhnutné, ale dalšia zálievka by už mala byť s hnojivami aby sa to začalo spravovať. potom pokračuj v miernej zálievke s hnojkami resp. nahod sa do režimu sucho-mokro, to majú kitiz naozaj v obľube.

edit:
vyzerajú dosť hladové na začiatok kvetu, takže by som asi dával plné dávkovanie podla vyrobcu hnojív


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 10-02-2018 v 10:11 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucyll
Stálý Člen

Karma uživatele Lucyll - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 384

Ahoj, proschnout ted urcite necham, jen jsem to nevydrzela a NL s Creamaticem postrikala tedy Algabloomem 2ml/l vydatne primo na listy, abych nemokrila pudu a zaroven aby dostaly živiny rychle, pokud jim chybi. Tak jsem zvedava, co to udělá.. protoze z toho porovnavani podle fotek jsem trochu mimo, určite deficity i pestitelske chyby vypadaji podobne..

Old Post 10-02-2018 v 17:44 PM
Lucyll je offline   Profil uživatele Lucyll   Find more posts by Lucyll   Foto galerie člena Lucyll   Click here to Send Lucyll a Private Message   Add Lucyll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 22 23 24 25 26 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6000390 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív