Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
DenyMouse
Stálý Člen

Karma uživatele DenyMouse - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 225

Zdravím Groweři. mám takový problém...strašně mi žloutne kytka až hnědne..začíná to od spodu kytky a postupně postupuje nahoru nejdříve vyblednou pak zežloutnou a zhnědnou a až odpadnou tak to postupuje na další patro :/ a kytka tak řídne :/ prosím o pomoc mám ji v 30l kýbli :/ nemůže to být málo místem nebo třeba málo hnojiva? prosím o pomoc..předem děkuji

Old Post 28-07-2017 v 18:00 PM
DenyMouse je offline   Profil uživatele DenyMouse   Find more posts by DenyMouse   Foto galerie člena DenyMouse   Click here to Send DenyMouse a Private Message   Add DenyMouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 226

Přihnoj , dusík

Old Post 28-07-2017 v 18:21 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOLA33
Stálý Člen

Karma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 365 

Příspěvek č. 227


Caute...potrebujem pomôcť/poradiť o čo by mohlo ísť. Za 24 hod sa mi objavili na listoch malé biele bodky. Slečny si tým už raz prešli. Zmizlo to ale znova sa to vrátilo a neviem o čo by mohlo ísť. Príkladam aj foto.

Old Post 30-07-2017 v 12:11 PM
SMOLA33 je offline   Profil uživatele SMOLA33   Find more posts by SMOLA33   Foto galerie člena SMOLA33   Click here to Send SMOLA33 a Private Message   Add SMOLA33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luks
Stálý Člen

Karma uživatele luks - 85% PěstitelskáKarma uživatele luks - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 228



Zdravím growerstvo, chtěl bych se zeptat zdali někdo neví o co se jedná.

Mám podezření na kořenovou plíseň, protože to kolega zaléval jak lekníny, ale šíří se to dál i když byla zálivka výrazně omezena ale kytky nejevily známky přelití.
Dále se to podobá nedostatku vápníku, ale při sadbě byla půda pohnojena dolomitským vápencem, takže to bych vyloučil, maximálně jeho nadbytek.

Je to na všech kytkách co v tom skleníku jsou. Dveře jsou otevřeny nonstop ať to větrá. Ale pořád se to šíří. Takové rezavé fleky.

Poradí prosím někdo? Jsem z toho jelen.

1. outdoor 2009

1. indoor 100W

Old Post 30-07-2017 v 22:13 PM
luks je offline   Profil uživatele luks   Find more posts by luks   Foto galerie člena luks   Click here to Send luks a Private Message   Add luks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AlterBridge
Nový Člen

Karma uživatele AlterBridge - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 1  

Problém s listy Příspěvek č. 229



Zdravím kolegy pěstitele. Udělal jsem si od dědy řízek a chytil se skvěle. Ale během posledních 3 dnů se na listech udělalo toto (viz foto). Máte nějakou radu od zkušenějších čím by to mohlo být?
Na internetu jsem našel Ph nízké nebo magnesium či dusík. Byl bych rád i za doporučení hnojiva.
Děkuju.

Naposledy upravil AlterBridge 03-08-2017 v 20:27 PM

Old Post 03-08-2017 v 13:42 PM
AlterBridge je offline   Profil uživatele AlterBridge   Find more posts by AlterBridge   Foto galerie člena AlterBridge   Click here to Send AlterBridge a Private Message   Add AlterBridge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 230


ahojte můžete mi tu někdo poradit kytka nebo listi zacli uplne zlotnout a nektery jsou uplne do hneda dusik to ma hnojky jsou boibiz .heaven to je stimulator ,pak krystalon start aposledni tyden jsem prolival odtsatou vodou s vápencem hnojeno jednou tydne vse slo v poho a te je ta kytka na umriti

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 04-08-2017 v 11:17 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 231

jeto critical řizek

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 04-08-2017 v 11:18 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 232

a ktomu criticalu listy otrhat ty spatne nebo nechat jako ze se spravi dikx za radu panove jsem zacatecnik jako něco jsem tu cetl ale fakt tet nevim co sni delat

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 04-08-2017 v 11:20 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Juicy_SWISS
Nový Člen

Karma uživatele Juicy_SWISS - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 233


Nazdar chalani, možno som len moc paranoidný ale sa mi zdá že, moje listy troška vednu. Rastlinku mám na balkóne already už mesiac. Neviem aký model pestujem, totižto semiacko som dostal ako dar. Je to môj prvý pest ale určite nie posledný. Neviem vám povedať aké ph pôdy mám ani zálievky.. ph metre prídu až budúci týždeň dufam už. Prikladám pár fotiek. Nakoľko je u nás už pár týždňov bez dažďa zaloevam s odstatou vodou ráno a večer ale iba do tanierika. Kvetináč je 4,8l. Pôdu som kupoval v obchode ph medzi 6-7 na presadenicky. Pestujeme vo výške 400m.n.m. slnko mi svieti na balkón od 8-17tej cca.

Old Post 05-08-2017 v 20:38 PM
Juicy_SWISS je offline   Profil uživatele Juicy_SWISS   Find more posts by Juicy_SWISS   Foto galerie člena Juicy_SWISS   Click here to Send Juicy_SWISS a Private Message   Add Juicy_SWISS to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Juicy_SWISS! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IAOGpilot
Nový Člen

Karma uživatele IAOGpilot - 57% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 234

citace:
Původní příspěvek od Juicy_SWISS
Nazdar chalani, možno som len moc paranoidný ale sa mi zdá že, moje listy troška vednu. Rastlinku mám na balkóne already už mesiac. Neviem aký model pestujem, totižto semiacko som dostal ako dar. Je to môj prvý pest ale určite nie posledný. Neviem vám povedať aké ph pôdy mám ani zálievky.. ph metre prídu až budúci týždeň dufam už. Prikladám pár fotiek. Nakoľko je u nás už pár týždňov bez dažďa zaloevam s odstatou vodou ráno a večer ale iba do tanierika. Kvetináč je 4,8l. Pôdu som kupoval v obchode ph medzi 6-7 na presadenicky. Pestujeme vo výške 400m.n.m. slnko mi svieti na balkón od 8-17tej cca.


cus,

moj skromny nazor: prestal bych zalejvat. Nech to trochu vyschnout, v taliri dole ti nesmi zustavat voda. Zalejval bych normalne vrchem. Jestli je treba zalejvat poznas snadno (tak mi to vysvetlovala pani v zahradnictvi): zaboris prst do kvetniku. Kdyz citis vlhko, tak nezalejvas. Kdyz citis ze je to suchy, tak to zalej (to co protece do talire a nevsakne se pak vylej).
Pro kytku je mnohem horsi preliti nez chvilka bez vody.

Old Post 05-08-2017 v 21:01 PM
IAOGpilot je offline   Profil uživatele IAOGpilot   Find more posts by IAOGpilot   Foto galerie člena IAOGpilot   Click here to Send IAOGpilot a Private Message   Add IAOGpilot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IAOGpilot
Nový Člen

Karma uživatele IAOGpilot - 57% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 235



chlopi,

na listech se mi objevily takove zlutohnede skvrny. Mam jednu kytku v kamenym koryte na zahrade a tam se to objevilo asi pred 2 dny. Predtim byly tu a tam nektere spodni listy derave. Ted to je i na vrsku kytky. Viz foto. Druha kytka co je ve skleniku tim netrpi.
Nedavno jsem trochu hnojil cereritem (opravdu lehce pocukroval) prave kvuli tem dirkam v listech. Na housenku to ted nevypada.

Old Post 05-08-2017 v 21:11 PM
IAOGpilot je offline   Profil uživatele IAOGpilot   Find more posts by IAOGpilot   Foto galerie člena IAOGpilot   Click here to Send IAOGpilot a Private Message   Add IAOGpilot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOLA33
Stálý Člen

Karma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 365 

Příspěvek č. 236

citace:
Původní příspěvek od Juicy_SWISS
Nazdar chalani, možno som len moc paranoidný ale sa mi zdá že, moje listy troška vednu. Rastlinku mám na balkóne already už mesiac. Neviem aký model pestujem, totižto semiacko som dostal ako dar. Je to môj prvý pest ale určite nie posledný. Neviem vám povedať aké ph pôdy mám ani zálievky.. ph metre prídu až budúci týždeň dufam už. Prikladám pár fotiek. Nakoľko je u nás už pár týždňov bez dažďa zaloevam s odstatou vodou ráno a večer ale iba do tanierika. Kvetináč je 4,8l. Pôdu som kupoval v obchode ph medzi 6-7 na presadenicky. Pestujeme vo výške 400m.n.m. slnko mi svieti na balkón od 8-17tej cca.




AK TI MÔŽEM PORADIŤ TAK ZALIEVAL BY SOM TO KAŽDÝ VEČER. ASPOŇ JA TO TAK ROBÍM. A JAK PÍSAL KOLEGA STRC DO ZEME ASI 5 CM PRST A AK JE SUCHÉ ZALEJ. RÁNO A VEČER TO JE PRE ŇU DOSŤ VEĽA KEĎŽE NESTIHNE ANI VYSCHNUT A VSTREBAŤ VŠETKU VODU.

Old Post 05-08-2017 v 21:11 PM
SMOLA33 je offline   Profil uživatele SMOLA33   Find more posts by SMOLA33   Foto galerie člena SMOLA33   Click here to Send SMOLA33 a Private Message   Add SMOLA33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IAOGpilot
Nový Člen

Karma uživatele IAOGpilot - 57% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 237



jeste nejake foto - viz prispevek 235

Poradi nekdo co to muze byt? Pripada mi to jak nedostatek nejake latky.

Naposledy upravil IAOGpilot 05-08-2017 v 22:53 PM

Old Post 05-08-2017 v 21:12 PM
IAOGpilot je offline   Profil uživatele IAOGpilot   Find more posts by IAOGpilot   Foto galerie člena IAOGpilot   Click here to Send IAOGpilot a Private Message   Add IAOGpilot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Juicy_SWISS
Nový Člen

Karma uživatele Juicy_SWISS - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 238


citace:
Původní příspěvek od SMOLA33




AK TI MÔŽEM PORADIŤ TAK ZALIEVAL BY SOM TO KAŽDÝ VEČER. ASPOŇ JA TO TAK ROBÍM. A JAK PÍSAL KOLEGA STRC DO ZEME ASI 5 CM PRST A AK JE SUCHÉ ZALEJ. RÁNO A VEČER TO JE PRE ŇU DOSŤ VEĽA KEĎŽE NESTIHNE ANI VYSCHNUT A VSTREBAŤ VŠETKU VODU.


Ďakujem za radu, voda je už vyliata, slniečko suší a lístky idú pomaly hore.

Old Post 06-08-2017 v 07:54 AM
Juicy_SWISS je offline   Profil uživatele Juicy_SWISS   Find more posts by Juicy_SWISS   Foto galerie člena Juicy_SWISS   Click here to Send Juicy_SWISS a Private Message   Add Juicy_SWISS to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Juicy_SWISS! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nadbuh
Stálý Člen

Karma uživatele Nadbuh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 239


Dobrý den,
Nejsem si jistý jestli to je přelité,nebo spálené od světla?
150 sodik.
Děkuji za názory

Old Post 06-08-2017 v 15:49 PM
Nadbuh je offline   Profil uživatele Nadbuh   Find more posts by Nadbuh   Foto galerie člena Nadbuh   Click here to Send Nadbuh a Private Message   Add Nadbuh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thomasdedik
Nový Člen

Karma uživatele thomasdedik - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 240



Zdravim potrebujem súrne pomôcť.Takto mi hnednú listy na rastlinkách je to no name odroda.Začalo to odspodu a na starých listoch ale postupne to napadá už aj mlašie keďže staré sú už dá sa povedať fuč a zase to ide zospodu.Bojím sa že o chvíľu úž mi nezostane nič.Sú to balkonovky v zahradnickom substrate.Hnojil som to hnojivom kristalon jahoda mohol som to spaliť? PH mám cca 7.5.A nedávno som ich prelial trochu viac dúfam že to nemôže vadiť. Sú tesne pred kvitnutím.Nedávno tu boli strašné horká.Môže to byť aj svetelný stres?Je to moj prvý pokus takže katastrofa.

Old Post 07-08-2017 v 16:06 PM
thomasdedik je offline   Profil uživatele thomasdedik   Find more posts by thomasdedik   Foto galerie člena thomasdedik   Click here to Send thomasdedik a Private Message   Add thomasdedik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9280930 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív