Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » moje prvni skrin :))))
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
matix
Stálý Člen

Karma uživatele matix - 64% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 17

Zdarec lidi tak jako na tu moji skrin se vykaslete seru na naky zateplovani atd. rovnou pude do baraku No a chtel bych se pri tom zeptat jestli by slo ze bych mel na rust 250w sodik a jen na kvet bych tam soupnul 400w sodik nestane se kytickam neco??? myslite ze by to slo ja sem tak pocital a s mym tarifem na elektriku to nepude s cenou nad 500 kc no tak bych se chtel do toho pesteni trochu oprit jen doufam ze to takle pude preodit no newim nikde sem to nenasel tak se ptam
Jo a myslite ze bych hend na prvni pokus zvladl bubler? nebo je to moc slozity???? jo a taky kdyby tam byla ta 400w tak jakej bych musel mit vetracky na odvetravani ty sodikovky.
predem diky za odpovedi
PEACE

Old Post 10-11-2003 v 22:02 PM
matix je offline   Profil uživatele matix   Find more posts by matix   Foto galerie člena matix   Click here to Send matix a Private Message   Add matix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blondacek
Stálý Člen

Karma uživatele Blondacek - 80% PěstitelskáKarma uživatele Blondacek - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 165 

Příspěvek č. 18

to je prdel tady se to roky resi a pak se zisti ze zbytecne jak uzitecny pocit z tohodle threadu maaam..... Peace bratri (a sestry,vy se mi ozvete na PM)

I'am not a chain smoker..realy!
Balkonova kytka
Anketa - Co mate nejradeji - dopohody nebo dokase?
70W eXXtreme mini GROW

Old Post 10-11-2003 v 22:46 PM
Blondacek je offline   Profil uživatele Blondacek   Find more posts by Blondacek   Foto galerie člena Blondacek   Click here to Send Blondacek a Private Message   Add Blondacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 19

Když dáš kostku do bedničky, tak si vyřiď pojistku domácnosti a wobjednej hasiče, ty požárníku! Teplomet nesmí mít žádnej odpor(no pipes). A musí mít kolem sebe prostor(no box)Místo spínacích hodin pořiď termostat a propoj s teplometem, aby Ti to spínalo při určitým poklesu teploty.
Podle mě je ale teplomet ne moc vhodnej. (moc horkej suchej vzduch)
Použil bych ho jen jako jediný a krajni řešení.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 11-11-2003 v 07:31 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matix
Stálý Člen

Karma uživatele matix - 64% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 20

2 Bohour:
hele a neni naka secialni tlumivka, strater atd. ktery sou v rozmezi treba 250-600w a ze bych tam dal nakej takovej a pak bych jen vymenoval vybojky....takovaho asi nic neexistuje co? :/ no diky chlapy za odpovedi

PEACE

Old Post 11-11-2003 v 19:06 PM
matix je offline   Profil uživatele matix   Find more posts by matix   Foto galerie člena matix   Click here to Send matix a Private Message   Add matix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matix
Stálý Člen

Karma uživatele matix - 64% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 21

Jo hele jeste neco bohoure s tou elektrikou no ja presne ted newim co mam za tarif ale mam nocni a denni proud....nocni proud mam 9 hodin denne a je za 0.89 kc a drahy proud je za 3.44 kc....
¨kdyz se me zvednou naklady tak o 500 mesicne tak musim menit nakej tarif? a nebo budu treba muset platit vyssi mesicni tarif?
ale podle toho co sem pocital na kalkulacce spotreby tak kdybych jel rust na 250w a kvet na 400w tak bych se mel vejit do 500 kc za elektriku za mesic
Jo a jeste posledni vec ted me nabizel lacco misto ty 250-tky nakej methalid na rust a 400w na kvet. Myslite ze to bude lepsi on rika ze o hodne % to bude lespi ale newim kolik ten methalid zere :/ a chtel bych se vejit tak do tech 500-600 kc za mesic za elektriku
mno tak se zas majte

PEACE

Old Post 11-11-2003 v 22:15 PM
matix je offline   Profil uživatele matix   Find more posts by matix   Foto galerie člena matix   Click here to Send matix a Private Message   Add matix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matix
Stálý Člen

Karma uživatele matix - 64% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 22

No ja to mam trosku jinak ja bych ten pausal neplatil Teda pokud by se nemusel kvuli ty vetsi spotrebe elektriky nak zvysit cena toho pausalu Ja to totiz budu mit u rodicu takze by me zajimalo jestli se zvedne i ten pausal kdyz se o neci zvedna spotreba elektriky za mesic...pak by mel bejt "čistej odber" do 500 kc mesicne.....
no ale jjinak na to seru :/
hele a nemas nak vyzkouseny kolik stala 250-tka za mesic ja to chci totiz tak nak do tech 500kc vic si dat nemuzu :/ nejsem nejbohatsi
no tak se majte krasne

Old Post 12-11-2003 v 13:03 PM
matix je offline   Profil uživatele matix   Find more posts by matix   Foto galerie člena matix   Click here to Send matix a Private Message   Add matix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matix
Stálý Člen

Karma uživatele matix - 64% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 23

No tak dnes sem to zjistil a tarif to je D25
no jestli te to nak neobtezuje tak to budu vdecnej kdyz to zjistis ) ja totiz newim kde bych to mel najit ) jo a ten pausal se teda nezvedne na 100%? to by bylo super )
hele a jeste neco...jak by si to udelal kdyby si to chtel udelat jako ja (vymenovat vybojku v kvetu) ja vubec newim jak to udelat a kdyz top budu vymenovat tak se me kvuli tome nechce prestavovat cela skrin / a kdybych mel 400w na rust tak to bude asi vo dost drazsi / takze vubec newim nenapada me jak to udelat tak jestli te neco napada tak sem s tim
Tak se majte

PEACE

Old Post 12-11-2003 v 19:51 PM
matix je offline   Profil uživatele matix   Find more posts by matix   Foto galerie člena matix   Click here to Send matix a Private Message   Add matix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matix
Stálý Člen

Karma uživatele matix - 64% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 24

kua zasr... smajly

Old Post 12-11-2003 v 19:52 PM
matix je offline   Profil uživatele matix   Find more posts by matix   Foto galerie člena matix   Click here to Send matix a Private Message   Add matix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 25

nechci vám do toho kecat, ale podle mě vyjde líp sazba D34. Bohoure kde jsi prisel na mesicni pausal 500 u D34? to je pro jistič od 3x20A do 3x25A. ty máš tak velký jistič? pro jistič, který je normálně v domácnosti (1x20A) to je rozumných 180,-.
matix: koukni se na tarif D35 http://www.pre.cz/zakaznik/cenik_d_2002.php já si ho budu dávat ke svojí 250W. měsíční paušál je 150,-, elektřina v drahém provozu 3,65 a v levném 0,98.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 13-11-2003 v 08:14 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matix
Stálý Člen

Karma uživatele matix - 64% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 26

hele diky to je to co sem hledal tak to je pohoda na 250W to bude klid
jen me sere ze to nejde pak prehodit na tu 400w
Hele a kolik dni bych to asi tak mel v rustu da se to nak vodhadnout???

PEACE

Old Post 13-11-2003 v 08:55 AM
matix je offline   Profil uživatele matix   Find more posts by matix   Foto galerie člena matix   Click here to Send matix a Private Message   Add matix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matix
Stálý Člen

Karma uživatele matix - 64% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 27

hele a jeste neco nejsou thle tarify jen v praglu?

Old Post 13-11-2003 v 08:56 AM
matix je offline   Profil uživatele matix   Find more posts by matix   Foto galerie člena matix   Click here to Send matix a Private Message   Add matix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 28

bohoure ja teď mám v paneláku 1x15A a budu tam strkat 1x20 nebo 25 (ještě nevím, ale asi spíše hned tu 25A). tech 3x20A je docela brutus, to bys musel mít zařízení jako kráva (klima, všechno řešené elektricky). jinak těch 60A bys využil třeba při nazvučování nějaké akce, ale jinak asi ne (leda bys měl v každém pokoji několik 1000W. byl by to ale takový výkon, že by jsi snad vytopil zářivkama celý vchod

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 13-11-2003 v 09:16 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 29

igipop>to 2kw topitko mam primo ve skrini ,ma vlastni termostat takze se nastavi a proste funguje , je to hardkor ale jak je zima v noci tak mi nebezi ani jeden chladici vetrak , a lampa vyhriva skrin na 27°C ;-)) vlhkost se zlepsila (pridal jsem na foukani) ale stejne v mistnosti je min 85% ,tak s tim pak neco delej...

Old Post 14-11-2003 v 10:34 AM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-10-2008 - Můj prvni IN - 62 odpovědí
01-07-2007 - Moje první skřín - 9 odpovědí
05-02-2006 - Moje prvni skrinka 4*30W+matkarna - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0041360 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív