Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Parní VS Ultrazvuková zvhlčovačka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Dotaz Parní VS Ultrazvuková zvhlčovačka Příspěvek č. 1

Ahoj máte někdo zkušenosti s oběma druhy ? Která je lepší do indooru nebo je to vcelku šumák ?

Old Post 26-12-2020 v 14:37 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Jako parních jsem moc neviděl. A když už tak byli zbytečně drahé. Tak že ultrazvuk to jistí. Rozdíl bude asi v teplotě jinak žádný bych řekl.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 26-12-2020 v 20:11 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 3

No cenově vychází ty parní levněji ( i lepší poměr cena/výkon ) a řekl bych že jsou i jednodušší na fungování = delší životnost ...
Každopádně většina threadu tady na téma zvhlčovačů jsou dost starý a dneska je situace na trhu jiná tak jsem se chtěl ujistit...

btw sehnal jsem tuhle a dá se sehnat už od 350kč

https://www.tipa.eu/cz/zvlhcovac-vz...OL+VAPOR+EHA005

Old Post 26-12-2020 v 20:24 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

Ale to bych taky tvrdil že je ultrazvuková protože při příkonu 25 W to určitě parní nebude. Jako popravdě jsem tam na ty stránce snad ani parní nenašel. Ty ano? Ono když tam napíšou vystup páry neznamená to parní. I ultrazvuková dělá tzv. páru.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 28-12-2020 v 01:18 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 5

Cus.
Pod tím odkazem je obyčejná ultrazvuková a to ještě úplná mrdka.
Parní má větší spotřebu při nižší účinnosti ale je daleko spolehlivější. Podle výkonu může být účinek fakt brutální. Taková malá lokomotive 😂
Každopádně pro naše účely bohatě postačí lepší ultrazvuková. Je jich plná prdel všude. Používal jsem jakéhosi Rohnsona za dvojku s nádrží na 6 litrů. Daleko dyl vydržela jak obligátní SPSky a ty vůbec nebyly špatné.
Je třeba se o to dobře starat. Membrána je citlivá

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 28-12-2020 v 21:01 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 6


No já osobně používám tuto.
Tedy jen s jednou membránou do stanu naprosto postačuje.
Membrána se dá jednoduše vyměnit. A můžeš to dát do jakékoliv nádoby.
Prodávají to i s plovákem. Cena cca kolem 600Kč.
Používal jsem kdysi do doby než se zesrala i tyhle s nádrží. Několikrát jsem tomu musel vyměňovat větráček. A nošení ty bible nádoby mě tak sralo. Že tohle bylo vysvobození.
Tady mám prostě 10l kýbl který postupně dolévám. A frčí po pár letech stále dobře.

PS: Jen je opravdu užitečné do toho dávat demineralizovanou vodu z reverzní osmózy. Jestli je po ruce. Protože vodní kámen je pěkný hajzl.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 29-12-2020 v 00:34 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MZFK
Nový Člen

Karma uživatele MZFK - 71% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 7

Doporučuji se podívat na bazoš jsou tam zvlhčovačky za pár šupů a navíc se u některých dá nastavit automatické zvlhčování což se hodí.. také jí budu kupovat tam za 250kč.. Cosi jsem četl že by mohla ultrazvuková vadit zvířatům ale nic moc jsem k tomu nenašel.. spíš jen diskuze.

Old Post 16-01-2021 v 21:05 PM
MZFK je offline   Profil uživatele MZFK   Find more posts by MZFK   Foto galerie člena MZFK   Click here to Send MZFK a Private Message   Add MZFK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-03-2003 - Ultrazvukový zvlhčovač - Mist maker - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7888790 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív