Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Zima v boxu -> Lighthouse ecoheat?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
sachymkoj
Nový Člen

Karma uživatele sachymkoj - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 8  

Zima v boxu -> Lighthouse ecoheat? Příspěvek č. 1

Zdravím, takže právě mi začal můj první grow, ale bohužel mám box v chladnější oblasti a s vypnutou lampou mi teplota klesne na cca 15C. Proto jsem začal koukat po řešení a narazil jsem na lighthouse ecoheat - taková zelená topící trubka přímo dělaná do boxu - no bomba!
Jen mám právě problém, tenhle ecoheat nemá termostat a já vůbec nevím, zda bude pro můj 80x80 box lepší 80W nebo 45W verze. Netuší někdo?
Díky moc za odpovědi<3

Old Post 19-10-2020 v 12:47 PM
sachymkoj je offline   Profil uživatele sachymkoj   Find more posts by sachymkoj   Foto galerie člena sachymkoj   Click here to Send sachymkoj a Private Message   Add sachymkoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Já používám tu 240W mám to tedy na jiný účel. Ale přemýšlel jsem i pro pořízení menšího do stanu.
No hele hřeje to docela solidně. Na tu watáž. Ale zase to není úplná pecka na rozdíl třeba od olejového topení s 600W.
Jestli tam máš 15 stupňů. A nejspíš bude ještě větší zima doporučil bych ti tam pořídit tu silnější (delší) verzi.
Protože to opravdu zase moc nevytopí. Maximálně že by si vypnul na noc odtah ze stanu. Ale to bych při květu moc nedoporučoval.
Tedy je velká otázka na kolik to vytopíš. To ti nikdy asi úplně neřekne. Dokud to nezkusíš. Jestli to bude na těch 18 - 20 stupňů budeš vysmátý.
Jako výhody to má velké. Hlavně že je to vodotěsné. A můžeš to vlastně polít a nic se nestane. S tím termostatem máš pravdu. Stále si ho můžeš pořídit bokem. Co bych ti doporučoval. Řekl bych že ho najdeš i za rozumnou cenu. Do toho bych určitě zainvestoval. Hlavně úspora elektřiny. Jestli to bude tak efektivní.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 19-10-2020 v 13:59 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sachymkoj
Nový Člen

Karma uživatele sachymkoj - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 3

Díky moc!

Old Post 19-10-2020 v 14:35 PM
sachymkoj je offline   Profil uživatele sachymkoj   Find more posts by sachymkoj   Foto galerie člena sachymkoj   Click here to Send sachymkoj a Private Message   Add sachymkoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krouhis
Stálý Člen

Karma uživatele Krouhis - 54% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 4

Kup 80 zvedne ti zo k 19-20 stupňům mám ho na casovac když je tma v box 80x100 otevřená ventilacka odtah nonstop

Old Post 19-10-2020 v 15:38 PM
Krouhis je offline   Profil uživatele Krouhis   Find more posts by Krouhis   Foto galerie člena Krouhis   Click here to Send Krouhis a Private Message   Add Krouhis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 5

Robiť to odhadom je lotéria. Odporúčam kúpiť silnejší + termostat. To je istota aj keď bude väčšia zima.

Old Post 19-10-2020 v 17:24 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Re: Zima v boxu -> Lighthouse ecoheat? Příspěvek č. 6

Ahoj,
mam v boxu 60x60x170 tu 135W verzi a kdyz je venku 5 stupnu, v boxu v pohode udelam 20;-) Mam totiz box venku :-) Jinak mam doma i nejaky termostaty,ktery uz nepotrebuju,tak jestli chces,daruji ;-)

Edit: mam to udelany tak,ze mam nasmerovany zvlast ventilator na to topeni a jak se sepne, sepne se i ventilator.Pak mam do krize druhej a ten to rozfouka po boxu a funguje to paradne;-)


citace:
Původní příspěvek od sachymkoj
Zdravím, takže právě mi začal můj první grow, ale bohužel mám box v chladnější oblasti a s vypnutou lampou mi teplota klesne na cca 15C. Proto jsem začal koukat po řešení a narazil jsem na lighthouse ecoheat - taková zelená topící trubka přímo dělaná do boxu - no bomba!
Jen mám právě problém, tenhle ecoheat nemá termostat a já vůbec nevím, zda bude pro můj 80x80 box lepší 80W nebo 45W verze. Netuší někdo?
Díky moc za odpovědi<3

Old Post 19-10-2020 v 21:00 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 7

mozes skusit tieto folie https://shop.fenixgroup.cz/k10-kata...ne-folie-a-pasy idu max do 40c, pouziva sa to na podlahove kurenie, teraristiku, pod klony.

Ak mas v mieste boxu internet tak odporucam kupit toto:

BHT-002-GBLZB:Electric floor Heating,16A + ext senzor
https://www.aliexpress.com/item/4001290597011.html

Mas k tomu "Smart Life" apku na mobil vies si tam nastavit casy, pozret statistiky teploty. Priadat aj zasuvky na ZigBee / Wifi a vsetko lepsie zautomatizovat

Pripadne Kupit ZigBee hub asi 15e , zasuvku na ZigBee / Wifi https://www.aliexpress.com/item/4001118546894.html

a senzor k tomu co das do boxu https://www.aliexpress.com/item/4000713849766.html

Potom vytvoris podmienku v apke ked teplota klesne pod 17C pusti zasuvku a ked dosiahne 20C vypni a tak dokola...

Vselico si tam mozes popridavat pripadne na vlhkost atd

Hlavne ziskas prehlad na dialku kedy chces

Old Post 19-10-2020 v 21:55 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RudyTrudy
Nový Člen

Karma uživatele RudyTrudy - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 8

psyweed: myslis ze by bolo vhodne pouzit tie vykurovacie podlozky (do 40 stupnov) aj do boxu, ktory je v nevykurenej miestnosti a v ktorom klesne teplota pocas "noci" na 13 stupnov?

Old Post 23-10-2020 v 12:01 PM
RudyTrudy je offline   Profil uživatele RudyTrudy   Find more posts by RudyTrudy   Foto galerie člena RudyTrudy   Click here to Send RudyTrudy a Private Message   Add RudyTrudy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sachymkoj
Nový Člen

Karma uživatele sachymkoj - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 9

Všem moc děkuji za rady a HVR děkuju za nabídku, sice už jsem termostat stihl pořídit, ale je to moc milý

Old Post 03-11-2020 v 19:17 PM
sachymkoj je offline   Profil uživatele sachymkoj   Find more posts by sachymkoj   Foto galerie člena sachymkoj   Click here to Send sachymkoj a Private Message   Add sachymkoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Farmer
Nový Člen

Karma uživatele Farmer - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 10

Ahoj

Kup si běžný el. přímotop, nápoj ho na

https://www.conrad.cz/p/renkforce-u...tsaAuryEALw_wcB

A hotovo ...

Old Post 29-11-2020 v 07:27 AM
Farmer je offline   Profil uživatele Farmer   Find more posts by Farmer   Foto galerie člena Farmer   Click here to Send Farmer a Private Message   Add Farmer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freelancer
Stálý Člen

Karma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 11

Zdar mám dvě tyhle topení eco heat a jsem s nima spokojený. 90cm 135 W v boxu 120x120 okolní teplota 15-16stupňů a vytopit mi to na dvacet i s puštěným odtahem. Je k tomu i originál bezdrátový termostat ať se daří
https://www.bestgrow.cz/spinaci-hod...thermostat--cz/

Greenception LED mé první kolo
Greenception LED + 400w hps podruhé

Old Post 29-11-2020 v 09:31 AM
Freelancer je offline   Profil uživatele Freelancer   Find more posts by Freelancer   Foto galerie člena Freelancer   Click here to Send Freelancer a Private Message   Add Freelancer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freelancer
Stálý Člen

Karma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 12

Jo a v tom boxu mám jen jedno topení 😁

Greenception LED mé první kolo
Greenception LED + 400w hps podruhé

Old Post 29-11-2020 v 09:33 AM
Freelancer je offline   Profil uživatele Freelancer   Find more posts by Freelancer   Foto galerie člena Freelancer   Click here to Send Freelancer a Private Message   Add Freelancer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7672980 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív