Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » CBD konopí rady a tipy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Austenit
Stálý Člen

Karma uživatele Austenit - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN

Třeba CBDV > https://www.royalqueenseeds.cz/leka...-automatic.html
nebo CBG > https://www.royalqueenseeds.cz/leka...-automatic.html


děkuji

Old Post 06-07-2021 v 22:28 PM
Austenit je offline   Profil uživatele Austenit   Find more posts by Austenit   Foto galerie člena Austenit   Click here to Send Austenit a Private Message   Add Austenit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 18

Jen jako info. Nedávno jsem byl v Praze. Pro klony z klonárny. Na to že jsem na ně čekal snad 2 - 3 týdny. Jsem málem dostal 10 chcíplých kytek. Jako opravdu jsem se z toho zhrozil. Nakonec jsem dostal gratis dalších 10 a slevu.
Ale na to že to dělají legal by to mohli fakt promakat. Jako něco takového bych nedal nikomu. A že jsem osobně taky prodal hodně klonů.
No teď jsem zvědav co z toho vyleze. A přemýšlím o nějakým vlastním kšeftu. Možná i selekci určitých odrůd a udělat jim konkurenci v klonech. Protože mám docela solidní zázemí. A mohl bych to dělat na vyšší úrovni. Hlavně s tím že příští rok bude to 1% THC.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 07-07-2021 v 17:31 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zablutenohy
Stálý Člen

Karma uživatele zablutenohy - 90% PěstitelskáKarma uživatele zablutenohy - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 19

urcite sem hod info ..na rok budu nahanat tak 100 kusu kolem 0,7 ,0,8 procenta thc a co najvic cbd ...alebo cbg ..nech sa dari...Miiir

Old Post 18-07-2021 v 13:35 PM
zablutenohy je offline   Profil uživatele zablutenohy   Find more posts by zablutenohy   Foto galerie člena zablutenohy   Click here to Send zablutenohy a Private Message   Add zablutenohy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
illegal nature
Stálý Člen

Karma uživatele illegal nature - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 37  

Palec dolů Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od jatro
Na YouTube jsou dvě videa s názvem Český CBD speciál. o pěstování CBD konopí.


Rad bych tu uvedl veci na pravou miru. Dost jsem se o CBD konopi zajimal. Koupil klony s certifikaci a rozjel zkusebni indoor. S tim, ze vysledny produkt zkusim nabidnout par lidem z oboru, vcetne gshopu z videa. Obvolaval jsem firmy, jestli na to bude odbyt atd. Zjistil jsem, ze vetsina z firem v kosmetickem prumyslu jsou samozasobitele a pouzivaji spise venky. Obsah CBD neresi. Jen napisou na produkt, ze tam je konopi a produkt se lepe prodava
Firmy, ktere zpracovavaji na oleje a extrakty jsou taky samozasobitele. Zbyvaji tedy ruzne eshopy, co prodavaji CBD travu primo na zkur. Tady si troufnu tvrdit, ze to zadne terno neni, protoze drtiva vetsina lidi chce hulit to, co zmastuje. Jde to videt i podle akci na jejich webech, kde jsou slevy i 80%. Cili NIKDO, opakuji NIKDO vam nezaruci vykup ve velkem, protoze ty firmy tady maji co delat, aby se zbavili sveho produktu. Rozjizdelo se to tu i v jinych vlaknech, kde nekteri clenove postujou prispevky o "kontaktech na lidi", kteri vykupujou po 10 kilech. Neni to nic jineho, nez bullshit! Zadne kontakty v zahranici nikdo nema, kdo by vykupoval po 10 a vice kilech. Ten typek na videu jen chce prodat vybaveni a klony a ve finale od vas da ruce pryc. Je mi lito tech kluku, kteri do toho nasypali vsecky svoje uspory a jeste natahli svoji babicku, aby dali nazrat temhle "kseftarum". Bohuzel, lidi, co jsou v tomhle odvetvi zainteresovani, meli vzdycky blizko k cernote a podle toho se taky chovaji. Dejte si majzla, abyste v budoucnu nekomu nesedli na lep, protoze to, co tady pozoruju, neni nic jineho, nez ojebavani lidi, co nemaji informace. Jediny ekonomicky potencial CBD vidim v tom, ze budes mit svuj vlastni produkt, ktery si i sam prodas na svem eshopu. Takze mravenci prace pekne od zacatku, hledani klientely, nejlepe i se svou selekci, matkarnou atd. Protoze jinak se to vubec nevyplati. Ted, kdyz to bude do 1%, je to o moc lepsi, než do konce roku. Ovsem ten produkt musi byt absolutne dokonaly, jak vzhledem, tak vuni, tak obsahem CBD a samo do 1% THC. Musi to byt top navoneny indoorek, abyste ten produkt vubec prodali. Dobry produkt Ti pak zaruci i opakovany prodej a lidi si to pak mezi sebou reknou. Jen velmi tezko budes prodavat 10 a vice kilo po par susnich. Takze rentabilita je na hodne dlouho.

Pokud mate nekdo jinou zkusenost, tak to tu klidne zverejnete, ale tohle je moje zkusenost, ktera je pravdiva a mel jsem potrebu vam to sdelit, protoze je urcite jeste porad spousta lidi, kteri si neudelaji kalkulace a pruzkum trhu. Pak koupi v shopech vybavu za desitky mozna stovky tisic, aby nakonec zjistili, ze to byl ojeb. Musim se tomu ted smat, jak v tom videu nabada k tomu, abyste rozsvitili ve stodole a zasobovali ho tim A ty jeho kalkulace, no comment

Peace, IN

Old Post 08-11-2021 v 16:39 PM
illegal nature je offline   Profil uživatele illegal nature   Find more posts by illegal nature   Foto galerie člena illegal nature   Click here to Send illegal nature a Private Message   Add illegal nature to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 21

Díky za info. Myslel jsem si to. Ještě mám teď možnost proklepnout jednoho pěstitele CBD, který to prý prodává do těch CBD automatů. Zajímá mě tedy v jakým množství a jestli je to pravidelně. Pak dám popř vědět sem, co jsem se dozvěděl. peace

Thomas V.

Old Post 09-11-2021 v 11:16 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 22

zaujimave, tak daj vediet

Old Post 11-11-2021 v 13:04 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1236200 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív