Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Studie neprokázala efekt flushingu před sklizní - názory?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 17

Ale vole zlatý proužek mas ty 😉

Old Post 11-10-2020 v 19:27 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 18

Já jen psal vlastní zkušenosti. Už jsem fakt jel snad v čemkoliv v čem to jde. A jakkoliv. Tohle je jen výměna názorů 100 názorů 100 chutí.

Jako už tady na G toho moc nedávám měl jsem nějaké problémy ze zákonem atd. A snížil jsem rizika na minimum. Protože se nechci vzdát tohoto koníčku. Ale snad někdy do budoucna. Ale to co dělám teď se s těmi pěsty co jsem tu prezentoval už nedá moc srovnat no. Někdy si říkám že už jsem to tak divně předimenzoval. Že už to snad ani víc nejde. Já jsem třeba minimalizoval i prach v pěstebním boxu. Tedy mám filtr jak před tak ven ze stanu. Používám dokonce i UVC lampu na dezinfekci kolem stanu po pěstu i samotný stan někdy i při ale jenom pár vteřin. Aby byl výskyt plísni na minimum. A hromadu kokotin co jsem za ty roky nastřádal.

Jinak nepsal jsem že flush je něco špatného či cokoliv. Jen že jsem já ani okolí nezaznamenal sebevětší rozdíl když jsem toto zkoušel. Ale flus normálně stále praktikuji, ale spíš jako úsporu a mírně vyčistění hydro systému. Tak že jestli to nějak funguje i tak, tak jedině dobře.

Ale furt trvám na tom že je nejdůležitější čím se krmí. To je alfa a omega. To to všechno tvoří.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 09-12-2020 v 01:33 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 19

Já to zkrátím.
PIČOVINA

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 09-12-2020 v 11:56 AM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
buprenorfin
Nový Člen

Karma uživatele buprenorfin - 40% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 5 

Palec nahoru JE TO TAK !!! Příspěvek č. 20

neflush

Naposledy upravil buprenorfin 24-02-2021 v 18:16 PM

Old Post 24-02-2021 v 08:36 AM
buprenorfin je offline   Profil uživatele buprenorfin   Find more posts by buprenorfin   Foto galerie člena buprenorfin   Click here to Send buprenorfin a Private Message   Add buprenorfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 21

Podle mě ze studie vyplývá, že pokud vám nezáleží na vzhledu kytky při sklizni, tak hnojit posledních 14 dní je zbytečné, takže proč nevyplachovat, šetříte. Optimální délka flushingu se jeví jako cca 7 dní ( poměr terpeny, THC, chuťové hodnocení). Při delším flushingu tyhle "jakostní"parametry klesají, proti tomu stoupá hm.květu/rostlinu. Záleží co preferujete.

Old Post 05-07-2021 v 20:23 PM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 22

Za mě to má smysl určitě v tom, že čistá nenasycená voda vyplaví zbytkové soli. Je to tedy hlavně o tom čím hnojite a jak. Já třeba jedu drip v kokosu a dělám proplachy každý 3 týdny a tím pádem nakonci ten flush nemusím vůbec hrotit. Je fakt že ten týden poslední ale dávám čistou vodu. Preferuji to takto a souhlasím s vámi že záleží hlavně jak to ususite a skladujete! Zažil jsem neproplachlou organiku plagron a nechtělo to hořet a byl to kašlák.
Dělejte to každej po svým dít je to fuk ale jsem pro proplach

Thomas V.

Old Post 05-07-2021 v 21:18 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skioo
Stálý Člen

Karma uživatele skioo - 85% PěstitelskáKarma uživatele skioo - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 23

Poprvé budu zkoušet canna flush. U poloviny posádky ať vidím nějakej rozdíl.... používá někdo?

nejdřive jsem byl pak jsem ale poznal a tet jsem ale snad ztoho brzo nebudu do ty doby budu stejně a pak jsme =D

Old Post 24-07-2021 v 17:51 PM
skioo je offline   Profil uživatele skioo   Find more posts by skioo   Foto galerie člena skioo   Click here to Send skioo a Private Message   Add skioo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele skioo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5193150 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív