Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Cocos, 600W HPS, 17x Critical Mass
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 33

Čus, vypadá to dobře jak cyp. S tím "odlistnovanim" já bych řekl že velké listy které stíní můžou klidně pryč já každý den když vypletam tak minimálně hrst de pryč .

Když koukneš ke mě vypadá to že to nemám tak dobře výplete jako ty ale spis.jsem je víc ostříhal a tak hlavně vidím jak moc by to chtělo ještě vyplest

Old Post 30-05-2020 v 18:10 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 34

Od spodu je zas pak trošku vezmu, to as no, ale jen krapek, ale já měl namysli jak se jim listy stříhají v pulce čepelý třeba, ale zas se bojim, abych si tam něco nezanesl.

Jinak já jich tam mám podle mě dost a ohýbal jsem je no. V pravo je jeden mrzák co má asi 20 cm a vubec se mu nechce je už i vypodloženej ale asi ho hodim ven a nebo ho nechám dojet pokud se na něj pak něco prosvítí no.

Je to prostě zábava.

Old Post 30-05-2020 v 18:29 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 35

Zdar moc listy netrhej budeš mít malí palice jen prohol spodky raděj si dej tu práci listy jen ohni kolínkama. Ono když to moc prorveš nebudou mít kytky čím dělat fotosyntézu.Píšu ti to z vlastní zkušenosti a sám sem si nechal v minulosti poradit od zkušenějších tady na G. Jinak máš to moc pěkny myslím že to bude dobrej vévar budu sledovat jak ti to pokračuje. Čau.

Street Smoker

Old Post 31-05-2020 v 13:32 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plagatek
Nový Člen

Karma uživatele plagatek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 36

Cau. listy bych nestrihal . Oholit spodky max.

Old Post 31-05-2020 v 15:03 PM
plagatek je offline   Profil uživatele plagatek   Find more posts by plagatek   Foto galerie člena plagatek   Click here to Send plagatek a Private Message   Add plagatek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 37

No já čekal že všichni budou proti trhání listů .. a ještě před týdnem jsem byl taky ale četl jsem na světových fórech a objevil jedno vlákno kde jedná kunda dělala test kdy v jednom.boxu holila jen spodky a v druhém to docela řádně oskubala komplet. A světe div se ten rozdíl byl brutalni.

Old Post 31-05-2020 v 15:09 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 38

zdar .. ja sa tiez stale pohravam s myslienkou na defoliaciu .. podla mna to ale nie je len tak a ma to svoje pravidla a kopu premennych .. myslim, ze tie brutalne rozdiely sa daju dosiahnut, ale skor s naucenou odrodou ..napr. niektore znesu naozaj hrube zaobhadzanie a este im to aj prospieva a inu odrodu nemozes ani len zastrihnut lebo sa hned zasekne ..

ty mozes urobit podobny test a v jednom boxe .. daj polovicu dohola a druhej ohol iba spodky .. sam uvidis co to urobi .. a my s tebou .. ja sa rad pozriem na rozdiel .. ale ak naozaj chces skubat dohola, tak to radsej skus iba na jednej - dvoch ..

i see you bejbe

Old Post 31-05-2020 v 15:48 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od Woody
zdar .. ja sa tiez stale pohravam s myslienkou na defoliaciu .. podla mna to ale nie je len tak a ma to svoje pravidla a kopu premennych .. myslim, ze tie brutalne rozdiely sa daju dosiahnut, ale skor s naucenou odrodou ..napr. niektore znesu naozaj hrube zaobhadzanie a este im to aj prospieva a inu odrodu nemozes ani len zastrihnut lebo sa hned zasekne ..

ty mozes urobit podobny test a v jednom boxe .. daj polovicu dohola a druhej ohol iba spodky .. sam uvidis co to urobi .. a my s tebou .. ja sa rad pozriem na rozdiel


Noo právě A nwm jak reaguje ten Critical, ale udajně je to dost otrlá rostlinka. vydrží hodně.

Noo zkoušet by to šlo, ale uplně se mi do toho nechce s tím, že bych se třeba připravil o úrodu. Ovšem může to být naopak, ale nechce se mi to moc riskovat.

Je to prostě zábava.

Old Post 31-05-2020 v 15:51 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 40

Defoliácia sa robí hlavne v hydro/aero systémoch, max kokos s kapilárou - tam dokáže spraviť slušný rozdiel, ale v hline je to vždy väčšie riziko, že rastliny sa nestihnú zotaviť a zhutnieť. Inak defoliácia sa robí 1-2 krát počas kvetu - niekedy na začiatku (3.-4. Deň od prepnutia) a potom okolo 15-20. Dňa). V hline je istejšie oholiť spodky a to podľa výšky rastlín a použitého osvetlenia (silnejšie svetlo presvieti hlbšie)

Old Post 31-05-2020 v 17:55 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od DrGrinspoon
Defoliácia sa robí hlavne v hydro/aero systémoch, max kokos s kapilárou - tam dokáže spraviť slušný rozdiel, ale v hline je to vždy väčšie riziko, že rastliny sa nestihnú zotaviť a zhutnieť. Inak defoliácia sa robí 1-2 krát počas kvetu - niekedy na začiatku (3.-4. Deň od prepnutia) a potom okolo 15-20. Dňa). V hline je istejšie oholiť spodky a to podľa výšky rastlín a použitého osvetlenia (silnejšie svetlo presvieti hlbšie)


Jasan, díky za poznatek, já v kokosu jedu a jsem dnes přesně ve 14. dnu 12/12, tak zvažuji, zda zkusit ostřihat ale jen fakt ty velké listy i z vršků, co stíní na ty malé paldy pod nima a nebo je nechat a ohýbat je jako doteď. Váhám, váhám, nerad bych něco posral, ale zároveň si říkám, ž je fakt že místo do velkých listů dají tu energii pak do vrchních menších lístků a hlavně do růstu palic. No těžko říct.

Je to prostě zábava.

Old Post 31-05-2020 v 17:59 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 42

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=49342

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=61712

Street Smoker

Old Post 31-05-2020 v 18:41 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 43

Nevím, zda se mohou vkládat odkazi z jiných webů, snad ano, ale přečíst toto není vubec špatné, zas naopak jsem víc a víc pro to ostříhat jak zde borka popisuje.

https://www.pestujtejednoduse.cz/ko...teni-navod.html

Je to prostě zábava.

Old Post 31-05-2020 v 18:48 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 44

FarmBoys .. tato tema sa rozobera uz roky a stale su tu dva tabory, tak ako pri kazdej otazke .. nic lepsie ako skusit si to asi nevymyslis .. mozes predsa skusit defoliovat iba zopar hereciek aby si videl rozdiel ..

i see you bejbe

Old Post 31-05-2020 v 19:30 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od Woody
FarmBoys .. tato tema sa rozobera uz roky a stale su tu dva tabory, tak ako pri kazdej otazke .. nic lepsie ako skusit si to asi nevymyslis .. mozes predsa skusit defoliovat iba zopar hereciek aby si videl rozdiel ..


Přemýšlím nad tím, že to na 1-2 holkách zkusím co mám hned u vlezu do boxu a uvidím sám no co a jak. Ale bojim se, abych si tam nezanesl nějaký srajdy, jak je budu holit, zda to brát rukama vydezinfikovanýma nebo vydezinfikovat nůžky raději no. No jako dnes jsem koukal a jsou zas o kus výše, fakt rostou jak blázni mi přijde.

Je to prostě zábava.

Old Post 31-05-2020 v 19:36 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 46

Co jak to pokračuje ??

Street Smoker

Old Post 04-06-2020 v 20:51 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 47

Hodím info a foto zas asi v sobotu jako zatím každou, vždy po týdnu foto :-) ať vidíte rozdíly

Ale dle mého názoru super, ale je to strašná jungle strašně listnatý o víkendu to asi budu muset vyndat z boxu a ty spodky i vzadu trochu prostříhat jsem teprve v 18. dnu 12/12 a z boxu je cítit fakt krásná čerstvě citrusová vůně.
Holky mají 60Cm nejvyšší vrcholky

A jediná taková... přemýšlím, kdy a zda vůbec tam posílat světelný boost na 660W ted mám 600 teploty držim za světla okolo 29 stupnu, vlhkost 45-50% ale zítra zapojim asi další ventilátor na cirkulaci vzduchu. a Od neděle nejspíš začnu přidávat Canna PK 13/14

Je to prostě zábava.

Old Post 04-06-2020 v 20:56 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 48

Zdaar,

s tím PK bych asi ještě chvilku počkal. Řešil jsem to s jejich odborníkem na Cannafestu. CANNA PK se dává pouze v době cca jednoho týdne ve chvíli, kdy palice nabírají na hmotnosti. Mě to v praxi vychází tak 5. týden květu, pak dva týdny už bez PK a s nižším EC a pak už jen voda.

Já držím EC kolem 1,9 a nad 2 se dostávám právě až když dávám PK, ale to prostě záleží na strainu a vkusu :-) Jinak CANNA coco za mě top!

Old Post 05-06-2020 v 20:43 PM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-03-2014 - 600w, 20x Critical Mass, první pěst - 60 odpovědí
13-07-2012 - Round 2. coco/600W CRITICAL MASS - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9391880 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív