Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w, 20x Critical Mass, první pěst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

600w, 20x Critical Mass, první pěst Příspěvek č. 1


Zdar, vítejte v mém prvním growu

Setup:
Dark Street II 2.5, 1,2 x 1,2 x 2,0 m
Sunmaster Dual spectrum 600w (po cca 7 dnech rupla, takže byla nahrazena Sylvania SHP TS 600W Dualspectrum)
Stínidlo Hammer 50x50
TT 150 + pacháč Can-Lite 600
2x ofukový ventilátor 18cm
Zvlhčovačka SPS 818a

Médium Plagron Light mix s perlitem
Plagron Top Grow Box Terra (Bloom, Grow, Green Sensation, Power Roots, Enzym)

20x 6,5 l květináč s osazením 20x Critical Mass od Medicineman-a (ještě jednou díky za tipy a za řezy, 80% se vzpamatovalo ani ne za 24 hodin a zbytek do 48 hodin, velice kvalitní pheno, všem doporučuju)

V pátek jsem přivezl řezy a zasadil je do květináčů + dostali první várku Roots (10ml / 10l), každá z kytek cca 500ml, dnes dostali znovu už větší porci cca litr. Příští zalití cca v úterý jen čistou odstátou vodou.
První den se v boxu pohybovala teplota pouze 20-22 stupňů, snížil jsem odtah na menší otáčky a hned to vylezlo na cca 25 stupňů. Vlhkost se pohybuje mezi 60-77%.

Měl bych pár otázek:
1. Teplota - je 25 stupňů ok? případně jak teplotu nejefektivněji navýšit ? Sondu na měření teploty mám uprostřed stanu u hrany květináče.
2. Vlhkost - mám regulovatelnou zvlhčovačku a v tuhle chvíli jede na cca 2/3 výkonu, je vlhkost ok?
3. Lampa - jak vysoko by měla být nad vrcholky? v tuhle chvíli je možná zbytečně vysoko - cca 75cm, bál sem se , abych je tim 600w nespálil a navíc to mam v takovym provizornim zavěšení, který ještě budu předělávat na řetězy, aby se mi líp reguloval závěs.

Díky za rady a tipy

Naposledy upravil Keen 02-11-2013 v 11:50 AM

Old Post 13-10-2013 v 22:12 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 2

Dobrej výběr genetiky!

K tvým otázkám: všechno je v normě - takže jestli kytky rostou, nic neměnit (zatím). Až trochu popojedou, dáš lampu trochu níž, co teploměr dovolí.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 13-10-2013 v 22:19 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 3

Koles má pravdu vše je v normě, jedině bych to trošku rozvedl: Lampa 75 cm je vysoko. Lampu můžeš dát klidně níž, jde jen o to aby sis nepálil vrcholy. Ideální je teploměr s čidlem a držet u topu do 27stupňů (mělo by to být max). Ještě jsem si nevšiml jaké máš stínidlo, takže pozor na přesvícení (bílé flíčky nebo blednutí listů od vrchu), v případě tohoto buď roztáhnout stínidlo nebo s ním honem nahoru. Vlhkost se jim na růstu taky neboj nakouřit do 90% by to mělo být ok (za předpokladu že máš dobrý odtah aby se netvořili plísně atd), jinak s vysycháním substrátu by problém být neměl. Snad to Kolesíku nevezmeš špatně . Jinak držím palce......
Good harvest, Fellina

Old Post 14-10-2013 v 12:54 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 4

Stinidlo mam http://www.keramzitgrow.cz/detail/o...slusenstvi-2974
Mam ho dost roztazeny, aby mi prosvitilo do vsech rohu bez problemu. Dneska nebo zitra budu predelavat zaveseni lampy a odtahu retezama, tak ho zkusim dat treba na 50-60 cm od vrcholku.
Jeste mam dotaz ohledne odtahu - je lepsi ho povesit vertikalne nebo horizontalne ? A nebo je to uplne jedno ?

Old Post 14-10-2013 v 13:34 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 5

Co myslíš?

Prase je tu zase

Pěstování trávy pro potěšení, ANO. Pěstování trávy pro peníze??? WTF

„Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život.“

PC Grow Box

Old Post 15-10-2013 v 14:47 PM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 6

odtah s pachacem je najjednoduchsie zavesit horizontalne lebo si to lahko uchytis o ram skrine, ale kedze vyfukova doura je na strope tak tam mas ohyb vo flexoroure co trochu znizuje prutok vytlaceneho vzduchu, ale nato vecsina ludi sere, lebo ked to das cele vertikalne, tak sice ten ventilator tlaci ten vzduch priamo a odtah je tym padom trosku lepsi, cim sa mozno trosicku znizi teplota a ty mozes dat lampu nizsie co zvysi vynos , ale to zvysenie vynosu mozno o 10g za tu pracu s vymyslanim ako to vlastne uchytit vertikalne nestoji (a to viem setsakra o com hovorim xD )

popripade ak ti nevadi mnozstvo hluku a chces ten prutok zvecsit na maximum tak tam nedavaj ziadnu rouru ale napoj priamo odtah na pachac (najlepsie cez nejaku tesniacu gumu aby to nerezonovalo) a ventilator priamo na hornu dieru skrine

+ ma napadlo, ze ak tam mas priestor jak mas tu zvlhcovacku tak aspon 2 z tich 3 kvetnikov co mas v prvej rade hod do tej douri co najblizsie do stredu, lebo ked si vezmes ze mnozstvo lumenov (svetla) klesa umerne so vzialenostou od lampy, tak na tich 2 (z 3) kytkach ktore mas teraz na okraji by bol ovela lepsi vynos keby boli hned vedla toho stredu skrine kde sa zda ze mas relativne este miesto a palis tam lampou do zeme a na zvlhcovacku

Naposledy upravil acheron 15-10-2013 v 17:49 PM

Old Post 15-10-2013 v 17:39 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 7


v kostce sem si myslel to co acheron předělával jsem teď zavěšení z provizorního zavěšení na drátu na zaháknutí řetězama a při zavěšování odtahu sem si řikal, že vertikálně to nebude tak jednoduchý jak sem si myslel )

umístění jsem ještě přeházel, nenapadlo mě to díky

ještě k fotu:
tohle se mi objevilo u jedné kytky pouze na jednom listu, zbytek je ok. Čim by to mohlo být?

Naposledy upravil Keen 15-10-2013 v 21:50 PM

Old Post 15-10-2013 v 17:54 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 8

Koukal si ze spoda listů? Mnohokrát to vypadalo podobně když jsem se na své cestě potkal s různými škůdci. Objevuje se to pouze na jedné kytce jak říkáš. Začíná to odspodu nebo z vrchu?

Old Post 17-10-2013 v 18:16 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 9




Update

6. den růstu 16/8, první a třetí den dostali zálivku s Plagron Roots (10ml/10l) 500ml a 1l. 5. den dostali jen čistou vodu cca 1l.

Bohužel se objevili první problémy, cca 4. den se mi rozbil spínač na světlo a světlo jelo i přes 8h noc (bohužel jsem to zjistil až ráno), ale protože jsem musel do práce nechal jsem ho svítit. Mohlo se stát něco zásadního ?

Foto 1:Tohle je kytka z foto o dva příspěvky výše, zkontroloval jsem ji zespoda a vše je ok, žádná známka škůdců. Spíše mi to připadá jako by vysychala od středu. Nepostupuje to, drží se to jen na jedné větvi a vypadá, že za pár dní upadne. Horší je, že jsem to zpozoroval i u jiné rostliny na druhém konci stanu, ta po kontrole je taky ok od škůdců a je na ní jen kousek, nemá svěšené listy jako tahle.

Foto 2: Tahle kytka je taková slabší a povadlá oproti ostatním. Nějaký tip čím to a jak jí dát dohromady?

Foto 3: Vizuálně nejlepší kytka

Old Post 17-10-2013 v 18:32 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 10

Jaké máš PH na výtoku?

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 17-10-2013 v 19:40 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 11

Tak se mi je povedlo pěkně přesolit ....

Kytka na foto 1 : EC 3,9, PH 6,5
Kytka na foto 2 : EC 3,6, PH 6,5
Kytka na foto 3 : EC 4,2, PH 6,4

je zajímavý, že ta s 4,2 to ustála, ostatně jako všechny ostatní až na tyhle dva kousky. Každopádně s hnojením počkám aspoň tak po dvou prolitích vodou.

Bude mít pozitivní efekt vzít je do koupelny a prolejt je sprchou?

Old Post 17-10-2013 v 20:08 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 12

Hmm s takovým ec bude každé prolití dobré
čím delší tím lepší,prolij je vlažnou vodou
a to hodně.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 17-10-2013 v 20:43 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 13


Tak jsem všech 20 poctivě propláchnul pod vlažnou sprchou. Nejvyšší EC bylo 1,3, nejnižší 0,3, většina se pohybovala mezi 0,7 - 0,9. Necham je aspoň 2 dny bejt, pak jim dam poloviční dávku Plagron Grow, když se budou zdát, že už vysály většinu vody.

btw to že jsem si myslel, že jsou takhle napadený jen dvě kytky byl můj špatnej zrak, při sprchování jsem objevil začátky nekrózy tak u poloviny, naštěstí to vypadá, že jsem to podchytil včas.

Naposledy upravil Keen 17-10-2013 v 23:03 PM

Old Post 17-10-2013 v 22:44 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 14

Pokud máš k dispozici nějaké enzymy růstové
tak prolej min dvě zálivky jen s enzymy ať se
kytky dostanou ze stresu.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 18-10-2013 v 09:45 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 15

Mám Plagron Enzymes. Kolik by mela mit ec zalivka? Nerad bych je zase presolil (presolil jsem je i tema roots a to jsem se drzel davkovaci tabulky :/).

Naposledy upravil Keen 18-10-2013 v 10:29 AM

Old Post 18-10-2013 v 10:18 AM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 16

Ec v hlíně to ti moc neporadím já jedu jen cocos
a u mladých klonů držím ec okolo 1,0 a zvyšuji
podle potřeb rostlin.
Ale když namícháš poloviční dávku co je v tabulce
tak enzymy není co pokazit ,ale pro klid v duši bych
dal poloviční na první prolití a celou tabulkovou na
druhé prolití enzymy,jen bych nechal pár deci
protéct skrz květník.
Může se to zdát jako plýtvání ale bude lepší
ať vyteče i zbytek hnojů aby se ti to ec u výtoku
zase nezvedlo.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 18-10-2013 v 11:00 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-09-2020 - Cocos, 600W HPS, 17x Critical Mass - 124 odpovědí
09-05-2019 - 600 w CRITICAL & POWER KUSH - 116 odpovědí
21-11-2018 - 10x critical mass pod 600w - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3324040 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív