Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Cocos, 600W HPS, 17x Critical Mass
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8
Autor
Téma 
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 113

Na tu plochu je 16 ks hodně, ale hlavně jsou v tom případě zbytečné ty 6,5 l květníky s kokosem. Být to zemina, tak možná... Dal bych max. 4 litrové a vydatně zalíval.



citace:
Původní příspěvek od FarmBoys
Tak jooo no tak to sem nahážem? Upřímně? vůbec nevím co od toho čekat, ale ta vůně? brutááální to jako bez pochyb, jen ten výnos... No uvidíme uvidíme.

Jinak kořeny dám taky jednu foto, tyhle byli prorostlé asi nejvíc zbytek i o pulku méně.

Jen upřímně nevím, zda další kolo tolika kytek? Nechat tolika kytek ale všechny v 6,5L. No nevím vubec zas váhání. Ted ty spodky byli skoro bílé jak to neprosvítí bylo to celkem dost nahusto si myslím na 1*1*2m 16 kytek...

Jinak mám spadeno na Lemon Zkittle

Old Post 19-07-2020 v 13:59 PM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 114

Proč je to hodně nebo proč zbytečné ty 6,5L ? proč 4L dokážeš to prosím nějak odduvodnit? :-) at se poučím fakt si rád nechám poradit.
Z mého pohledu to asi díky tomu ohýbání bylo dost nahusto a neprosvítilo to tolika ty spodky, ale zas to vykompenzovalo více ˇˇhlavníchˇˇ větviček no, těžko říct co je lepší nebo produktivnější :-)

Je to prostě zábava.

Old Post 19-07-2020 v 15:32 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 115

U kokosu (a tím spíš u zcela inertních médií) nejlíp funguje, když kytky vypijí tolik roztoku, že ho musíš doplňovat několikrát denně. To by ale byla debata na dlouho :-) Na té fotce kořenů je vidět, že ten kořenový systém nemáš až tak hustý a 4l by uplně stačilo. Zas ale chápu, že větší objem ti dá svobodu zálivat méně často. Což není špatně, ale připavuješ se o část potenciálu kokosu. Mě se zlepšily výsledky, když jsem zmenšil objem kokosu a začal zalívat 1x denně do plného nasycení (i s malým výtokem). Samozřejme až když jsou kytky dobře zakořeněné.

citace:
Původní příspěvek od FarmBoys
Proč je to hodně nebo proč zbytečné ty 6,5L ? proč 4L dokážeš to prosím nějak odduvodnit? :-) at se poučím fakt si rád nechám poradit.
Z mého pohledu to asi díky tomu ohýbání bylo dost nahusto a neprosvítilo to tolika ty spodky, ale zas to vykompenzovalo více ˇˇhlavníchˇˇ větviček no, těžko říct co je lepší nebo produktivnější :-)

Old Post 19-07-2020 v 19:56 PM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dva-tři
Stálý Člen

Karma uživatele dva-tři - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 116

Podle me jde o to, ze ten kořenový systém bys mohl mít lepší, a proto by ti asi stačily i ty menší květináče. Každopádně 16 kytek je fakt moc, pokud nejedes SoG. Podívej se třeba na tzv. crooping (YouTube je tam toho hafo), a myslím, ze priste bych jich tam dal min a lamat😀.

můj původní profil je dvojka-trojka, bohužel jsem zapomněl heslo a reg mail byl z tehdejší práce......23

Old Post 19-07-2020 v 21:01 PM
dva-tři je offline   Profil uživatele dva-tři   Find more posts by dva-tři   Foto galerie člena dva-tři   Click here to Send dva-tři a Private Message   Add dva-tři to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 117

To jsou zase moudra
Úplně stačilo při tomhle krapet líp proselektovat slabší větve, ať jich není tolik, více prodrbat spodky a více procvakat velké listy, ať to světlo pálí níž.
Jedu úplně stejně na 16 v 6,5 coco, akorát třeba vypilovat techniku.
Zalívat méně a častěji atd atd.

Netřeba měnit kochlíky.
na 1,2 m2 je 16 kytek zcela akorát

Příště to bude zase o něco lepší ...

GL

Old Post 19-07-2020 v 22:46 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 118

16 kytek je na ten prostor hovadina, 9 je cca optimal. Pokud jedes kokos tak se na vetsi kvetniky jak 6,5l vykasli, holt budes zalivat casteji jak s vetsima, castejsi zalivani znamena, ze toho muzes i vice posrat. Pokud jedes hlinu, tak naopak cim vetsi kalfas tim lepe. Osobne kytky jednou stipnu a pak uz na ne nesaham, zadne listy, spodky pryc.

Old Post 20-07-2020 v 07:20 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 119

MaXman:
To máš pravdu, kořeny by na tom mohli být daleko lépe to si myslím také. Jinak ano, vyhovuje mi zalejvat tak ob den no. u těch 6,5L to bylo občas i 1 za 3 dny, ale fakt málo, spíš ob den prostě. Jako upřímně přemýšlel jsem nad nějakým automatickým zaléváním, ale nemám na to uplně prostory Udělat barel, namíchat hnojiva, hodit do něj výtlačné čerpadlo, na konec hadice dát 12-16 kapilár podle kyte prostě a nastavit spínání třeba 1h po rozsícení a jednu h před zhasnutím a vždy jen na pár minutek nastavit to na digitálních hodinách.

dva-tři:
A pouze ohýbám, max bych zkusil záštip, ale víc jsem nezkoušel a nedělal. A jojo kouknu na to díky za typ.

El Dudelíno:
Slabší věte jsem skoro nestříhal fakt minimum, ale příště asi budu, uvidíme no. jinak sodky listu mi přišli akorát, ono jen ty zadní ne, kam jsem nedosáhl. já ale nemám 1,2 já mám jen 1*1*2 a tam 16 kytek. Takže nwm nwm no 9 mi ale přijde zas celkem málo. Jinak děkuju.

kcb:
jak jsem psal výš, 9 kytek mi zas přijde málo v 6,5l, strašně místa tam pak je dole Ted mám 6,5 a zalejvám ob den většinou. Jedu jen a jen COCOS, Já štípání ještě nezkoušel ale zvažuji, zatím vždy jen ohýbám co to jde. A vystčihávám ak spodky, když už jsou většíl, abych mohl lépe zalejvat a dostal se pod kytkama až dozadu.

Je to prostě zábava.

Old Post 20-07-2020 v 16:11 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 120


Ajo sorač.
Já myslel že máš 1,2 metr. Tak to pak jo. To je fakt zbytečný 16 kousků.
Ono je to 20cm ale plocha je kurwa větší fest no.
Zkus příště sadit do tohohle
Tohle není bláto a jede se mi v tom parádně.

Old Post 20-07-2020 v 22:02 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 121

Tak, Suma sumárum sečteno odečteno bylo tam 496g ( bohužel to na pěťko prostě nedalo. Tudíž vítěz je clinic s typem 501 a posílám K+ :-)

Díky všem zučastněným, díky za rady, názory i za K+ všem :-)

Je to prostě zábava.

Old Post 22-07-2020 v 18:37 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clinic
Stálý Člen

Karma uživatele clinic - 72% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 122

Oooo děkuji..😃 a přeji hodně zdaru do dalšího kola

1

Old Post 23-07-2020 v 07:34 AM
clinic je offline   Profil uživatele clinic   Find more posts by clinic   Foto galerie člena clinic   Click here to Send clinic a Private Message   Add clinic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele clinic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tucnak229
Stálý Člen

Karma uživatele tucnak229 - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 123

Ahoj, možná hloupá otázka ale jakou máš podmisku ve stanu ? dneska jsem koupil 1x1m a stan je stejně velký, tak jsem doufal, že se vleze ale bohužel.

Old Post 29-07-2020 v 12:27 PM
tucnak229 je offline   Profil uživatele tucnak229   Find more posts by tucnak229   Foto galerie člena tucnak229   Click here to Send tucnak229 a Private Message   Add tucnak229 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 124

tucnak229 : Ahoj, hele mám 1*1m, ale jak říkáš uplně se nevleze, na jedný straně je prostě maliličko ohnutá, zlomená, aby se to vešlo no.


Pro všechny kdo sledovali :-) Na to, že výnos byl menší, než jsem čekal a doufal, tak to vykompenzovala chuť a síla :-) Aroma o tom ani nemluvim, masakr a ta chuť? pfff neskutečný :-D Ale je to spíše na Chillek :-) žádný hajpy spíše to uzemňuje a to i lidi co kouří opravdu dlouho Takže jsem spokojen

Je to prostě zábava.

Old Post 02-08-2020 v 11:17 AM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 125

Si to vážil po dvou dnech ne? :-D

Old Post 01-09-2020 v 14:54 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-03-2014 - 600w, 20x Critical Mass, první pěst - 60 odpovědí
13-07-2012 - Round 2. coco/600W CRITICAL MASS - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7346110 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív