Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Policie - podání vysvětlení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 17

me vybrali a jdu pred soud

Mandala 2012

Sklep

Old Post 29-09-2021 v 15:44 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Frydrych
me vybrali a jdu pred soud

Povídej chlape. Už mám nějaké zkušenosti. Můžu poradit.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 29-09-2021 v 20:18 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 19

super diky sledovali me prej 4 roky a vedi o me 8 let nastestí jsem nikdy nejel v tvrdym ... susinu u me nenasli jen 40 kytek a celej barak me prolezli.. v procesu je spousta kamosu co jsem jim daval rezy a to dalsí no jsem zvedavej zadnyho hrdinu jsem nedelal ani neumím mam deti hypo atd šlapli me krk doslova a co jineho než zpíívat

Mandala 2012

Sklep

Old Post 28-10-2021 v 22:01 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 20

To mě mrzí i za tebe... :/ A to k tobě došli přes někoho a nebo ty jsi byl bohužel ten Pešek na začátku řetězce ? A jestli to není tajný , čím ti vyhrožovali a co ti slíbili ? ( Nechci nijak hodnotit nebo tak něco ,... )

Old Post 29-10-2021 v 02:36 AM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 21

No v první řadě bych si pořídil dobrého právníka. Bez něj nedělej a nepovídej vůbec nic. Jsou to docela parchanti a chytají se slovíček jak slepice po flusu.
Dost zvláštní. To si to musel ale frčet ve velkém ne? Jako ty klony? To museli být stovky, tisíce?
No mě tedy nikdo nesledoval. Co se docela divím. Protože už to dělám nějakých 15let. A v jednu dobu to o mě vědělo opravdu dost lidí že mám weed a že pěstím. Ale ani tak se o mě nikdo nezajímal.
Já měl domovní prohlídku kvůli zcela odlišné věci dokonce jiné oddělení. (šikovný kluk no) A bohužel jsem si zrovna donesl domů 3dny před tím skoro kilo. Ani jsem to neochutnal.
Musel zavolat obecní kriminálku. Nejprve říkal moje jméno jak kdyby mě znal. Nakonec jsem si druhý den docela pokecali. Asi nevypadám nijak nebezpečně. Prej shoda jmen a myslel někoho tady někde poblíž z vesnice. A nic o mě nevědí. Dokonce mi i pomohli sepsat výpověď abych to zahrál do outu. A že nemají už důvod ke mě chodit. Pak po mě chtěl i mastičku kterou jsem jim donesl na ukázku.
No za půl roku jsem pouze dostal dopis o tzv. samosoudce který mi napařil 2roky podmínku. Ani k soudu jsem s tím nešel. Ale jak jsem se dozvěděl od právníka už tehdy jsem se mu měl hnedka ozvat. A že by se to dalo ještě zlepšit. Ten verdikt se mu nezamlouval.

Tak že rozhodně co nejdřív právníka. Jestli už náhodou nějakého nemáš.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 30-10-2021 v 23:11 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Metadres
To mě mrzí i za tebe... :/ A to k tobě došli přes někoho a nebo ty jsi byl bohužel ten Pešek na začátku řetězce ? A jestli to není tajný , čím ti vyhrožovali a co ti slíbili ? ( Nechci nijak hodnotit nebo tak něco ,... )


Panove po dlouhe konverazaci rekli ze to je jejich prace a byli ze me nejaky divny ze tam prej nemam co delat kdyz makam jak rus a zadn oplejtacky okolo nemam pak me rekl at se priznam a vse bude ok pokuta podminka.. rikal me ze holka co vzal predemnou prodavala i nezletilim deckam tvrdej s dostala podminku tak si rikal kurva to je odpad ja to daval kupu let svim dobrym kamosum co maj rodiny zadny zoufalci a jestli me daj sedet tak budu hodne delat proto aby se neco stalo (ne proti me ) radili me at si pravnika ani nedavam ze to jsou vyhozene penize pravnik za penize bude chtit odvolat a to se pry vibec nevyplaci a ja to chci mit co nejrychleji zasebou kdybych nahodou mel jit makat do ciziny . Uvidime je to zajimave uz jsem byl u hlavniho vyslechu s moji obhajkyni a moje vypoved z vyslechu je uplne jina nez me nadiktovala pravnicka jsem z toho dosti v prdeli o si otom myslet a jakej bude zaver to dal vedet drzte me palce .. nejhorsi je ze muj konicek uz musel zkoncit a ja jsem normalne na vazkach zda se neprestehuju kde se tohle da vykonavat v klidu a bez stresu byl to muj letity konicek …

Mandala 2012

Sklep

Old Post 14-11-2021 v 20:01 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 23

pestovanie/vyroba je jedna vec a distribucia dalsia...

Jak ti na to prisli ze si niekomu nieco daval (distribuoval) ?

Old Post 01-12-2021 v 13:29 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 24

Ty jo kamaráde. To jsou normální parchanti. Nikdo nechce aby sis pořizoval právníka. To jim komplikuje práci. Jestli máš obhájce od nich tak ten půjde na ruku jim. Mě ho taky nabízely. Odmítl jsem. Jako v zcela jiném případu. Taky jsem za něj dal skoro 130tis. za 4 roky. Ale pomohl jak prase. Na odvolání sepsal snad 10 A4. Ano samozřejmě jednou po penězích. Ale vysekal mě docela z velké šlamastyky.
Hele můžeš začít pěstovat cokoliv do 1% THC. Ten pěstitelský koníček se tím nemění. A pak to můžeš zcela legálně prodat. A nikdo ti nic nemůže.
Ale je pravda že tam kde je to legál. Tak je to o něčem jiném.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 02-12-2021 v 21:24 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 25

Frydrychu,

za 1. je mi líto že tě vybrali, neznám podrobnosti ale nevypadá to že bys někoho zabil nebo mu pošlapal zahrádku, tak ti přeju ať ti to dobře dopadne. Jen se musím pozastavit nad těma policajtama, co ti radili ať si nebereš právníka, potom předložili jinou než tvoji výpověď, atd. Spousta lidí co nikdy neměli problémy se zákonem si totiž opravdu myslí, že policie je tady pro ně, že jsou to nějací jejich kamarádi a když se náhodou dostanou do průseru, a to nemusí být jen tráva, stačí blbá autonehoda, tak že jim policajti svejma "dobrýma" radama chtějí pomoct. Takové to citové vydírání, přiznej se, vždyť si chlap, pak to bude jen podmínka apod...
Tobě už to asi moc nepomůže, ale třeba si to přečtě někdo komu jo-policajt není tvůj kámoš, naní tady pro tebe a pro tvoji ochranu. Policajti lžou, dělaj různý podrazy, je to firma sama pro sebe, legalizovaná mafie. Nikdy nevěř policajtovi, nikdy se s policajtem nebav a když máš průser, zavolej právníkovi. Než si s ním promluvíš, opět to zdůrazňuju, s policajtama se nebav. Jejich hru na hodnýho a zlýho ignoruj, jsou na to cvičený a ty seš v tom obvykle poprvé, máš obrovskou informační asymetrii-neznáš zpravidla zákony a policajti toho zneužívaj.
GL.

Old Post 10-12-2021 v 14:15 PM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 26

A ještě doplnění. Skvělej studijní materiál o skutečné povaze policie najdete v pořadu "Polucie v akci". I přes zaujatý komentář jsou tam ty jejich sviňárničky občas dobře vidět. Jo, je to jen "nahraný" pořad, ale účinkujou tam pravý policajti a co maj pod kůží prostě nezapřou. Na jednu stranu jim nezávidím, určitě bych nechtěl sbírat na ulici agresivní vožraly a fetky, ale bohužel se to na nich podepisuje a vy jako sprostej podezřelej nemůžete čekat férové jednání. Tak ho ani neočekávejte. Když jsem tuhle radu slyšel od zkušenějšího kámoše, pořád ve mě zůstával hodnej chlapeček a říkal jsem si že to tak snad není. První výslech na policii mě přesvědčil. Hlavně se neposrat!, nevypovídat, máte na to právo!

Old Post 10-12-2021 v 23:14 PM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novaczek
Stálý Člen

Karma uživatele novaczek - 38% PěstitelskáKarma uživatele novaczek - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 27

40 kytek, bez jakékoliv sušiny a prokázázní výroby je nic. Hrozí za to maximálně rok. Tzn. to stíhání šlo podmínečně zastavit, případně ti hrozil nějaký malý peněžitý trest. Měl jsi odepřít výpověď a okamžitě hledat právníka. Tím, že jsi udal další kamarády, sis to pěkně zavařil a jim také. Na jejich rady ses měl vykašlat a vůbec se s nimi nebavit. Nezáleží jim na tobě, jen na to, aby měli čárku za hotový případ. Je evidentní, že na tebe jinak skoro nic neměli. Povídačky o tom, jak tě roky sledují a blabla, nevěř tomu. A to, že máš jinou výpověď v protokolu, než cos jim říkal, no co k tomu dodat? Neměl si to podepisovat. Kecy, že budeš mít problémy v cizině, jsou blbost. Jednak je často výpis z rejstříku trestů nezajímá a druhak se záznam stejně po roce maže, u takhle slabých provinění. No dobře si tě namotali. Ach jo. No alespoň máš zkušenost. U soudu ještě můžeš výpověď změnit s tím, že jsi jim říkal něco úplně jiného, ale moc důvěryhodně to vypadat nebude. Bez dobrého právníka už v tom nic nepodnikej, máš to za pět dvanáct. Mají nějaké další svědky? Koukal jsi do celého spisu? Co na tebe vše vlastně mají, kromě toho, že sis doma zasadil kytky?

Old Post 28-12-2021 v 12:19 PM
novaczek je offline   Profil uživatele novaczek   Find more posts by novaczek   Foto galerie člena novaczek   Click here to Send novaczek a Private Message   Add novaczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-01-2020 - Policejní vrtulníky - 35 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4567450 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív