Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Hydro - automatická závlaha
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Hanskrtek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanskrtek - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 92 

Hydro - automatická závlaha Příspěvek č. 1

Zdravím, fórum jsem celé prolezl a nenašel jsem přímo odpověď na to co hledám. Tak tedy k věci. Sháním nějaký automatický systém, který se bude sám zalévat. Jde o to, že u kytek nemužu být každý den, ale 1x - 2x týdně (samozdřejmě než se vše zaběhne u toho budu častěji) Co mi tedy doporučíte ? S hydrem zkušenosti nemám pouze s hlínou. Díval jsem se na Autopoty a na Atami Wilmu nebo NFT. Prostor mám 150x150.

Old Post 01-10-2019 v 11:24 AM
Hanskrtek je offline   Profil uživatele Hanskrtek   Find more posts by Hanskrtek   Foto galerie člena Hanskrtek   Click here to Send Hanskrtek a Private Message   Add Hanskrtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 2

Témeř všechny hydro- a aero-systémy jsou automatické, resp. měly by být.

Old Post 01-10-2019 v 12:39 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 3

Každý ten systém má čerpadlo (krom autopotu) a to musíš načasovat na dig. spínací zásuvce. Někdo kdo má recirkulaci (zálivka proteče a jde zpět do rezervoáru), tak má zapnuto i nonstop, ale neni to třeba. Nejlepší bude si vybrat daný systém a napsat někomu zde na groweru, kdo ho jede a už to má vychytané, aby ti poradil. Nejdůležitější ale bude spíše vychytat pH v rezervoaru, protože kolikrát to trvá třeba 2 dny než si to sedne a když budeš pryč, tak to nebudeš moc poladit.

Thomas V.

Old Post 02-10-2019 v 10:23 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanskrtek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanskrtek - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 92 

Příspěvek č. 4

Diky za radu, nakonec jsem vybral topspin.

Old Post 02-10-2019 v 12:39 PM
Hanskrtek je offline   Profil uživatele Hanskrtek   Find more posts by Hanskrtek   Foto galerie člena Hanskrtek   Click here to Send Hanskrtek a Private Message   Add Hanskrtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 5

Topspin přeci ale není systém, ale jen rozvaděč. Zbytek si musíš poskládat sám. Podle délky rozvodné trubky musíš vybrat dostatečně vykone čerpadlo. A hlavně počítat s tím, že Topspin je průchozí pro připojení dalšího rozvodu a tím pádem potřebuješ zátku na ukončení. Hodně zdaru pic

Thomas V.

Old Post 02-10-2019 v 21:05 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 6


Já jsem si teď postavil sám bubbler ze 40l-50l van + 40l-50l vana venku s čerpadlem která to stále pohání ve všech vanách. Je to teda prcačka.
Ale dohromady mě to vyšlo ani ne na 5tis i s čerpadlem které stálo kolem 1200. Ale i tak je dost silné a dalo by se ušetřit i na něm.
Jo to na stejném principu jako na obrázku. Vyzkoušel jsem Willmu u které mě hrozně štvalo ten úklid po kole. A hlavně když tam byl keramzit. Který se musí čisti. A výsledky nebyli takové které bych čekal.

U tohoto se mi zdá že na pohodu bych tam mohl chodit i po 10dnech. Ale 2x týdně je to naprosto v pohodě.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 03-10-2019 v 13:59 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 7

Nejednodusi pro tebe bude kokos a samozavlazovani.. Libra truhliky s odtokem a kokosovy rohoze... Stejne by to slo s rockwoolem, ale cena je stejna a u kokosu ti odpada pufrovani... To je nejednodusi a nejodolnejsi zpusob. Muj nazor tedy

Topspin nema snad tlakovou kompenzaci jako treba netafim, tak si dej bacha at nemas zasobnik s vodou vys nez topspin, pak by ti to protejkalo i bez cerpadla a jeste vyplavis sousedy...

Old Post 03-10-2019 v 14:19 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9903330 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív