Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » SunPro 315w, 80x80x180 (CHEESSUS INSIDE)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

SunPro 315w, 80x80x180 (CHEESSUS INSIDE) Příspěvek č. 1






Zdravim všechny minulý kolo "One Plant" máme uzavřený.
Takže je čas začít na novo a otestuju už zmíněný SunPro s regulovatelným výkonem od 180w až na maximální výkon 340w.
Uvnitř poroste 7x CHEESSUS vyhrán z losovačky od místního velice zkušeného šlechtitele za což mu tímto chci velice poděkovat a těšim se jak se bude rostlinkám dařit, další tu mám jednu Northern Light od Royal Queen Seeds a jednu Blackberry Gum od Seedstockers. Budu se snažit vyvarovat se chybám z minulých pokusů a dopřát osazenstvu kvalitní život

Takže SetUp:
Stan: Homebox Q80+ ( 80x80x180)
Světlo: SunPro 315w s regulovatelným výkonem s výbojkou SunPro Super DayLight CMH 315W/942
Ventilace: TD Silent 250/100 (+ Filtr PrimaKlima Eco) ,přítah pasiv., ofuk lampy dva PC větráčky, ofuk kyti malej klipsňák
Zvlhčovačka: HumiPro 4l
Osazenstvo: 7x Cheessus ,1x Black Berry Gum ( SeedStockers ),1x Northern Light ( Royal Queen Seeds )
Hlína: Plagron Light Mix, drenážní vrstva perlit
Květináč: 9x 6,5l Teku
Hnojiva: Kompletní sada Plagron Alga

PH se budu snažit držet na 6,2 pomocí Plagron Lemon Kick.
je vyklíčeno,zasazeno z vaty do květináčů,zalito, byl jeden den režim 24/0 a pak klasicky 18/6.První týden pojedu na nejmenší výkon lampy tudíž 180w pak budu postupně zvyšovat (Fotky 3.11)

Naposledy upravil Vana 06-11-2019 v 13:56 PM

Old Post 06-11-2019 v 13:38 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 2






A aktuálně ( po třech dnech)
Je až neskutečný jak to pod tím světlem roste přímo před očima

Old Post 06-11-2019 v 13:44 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 3






Nějak jsem se do toho focení zasekl poslední fota a v neděli UP Zatím se mějte skvěle, přeju pohodu

Old Post 06-11-2019 v 13:46 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 4

Ahoj. Jsem zvědav, jak toto dopadne, budu sledovat. Já mám ve stejném prostoru čtyři kousky, ve stejně velkých květináčích a je to neskutečná džungle. Uvažuju, že příště v tomto prostoru pojedu jednu velkou kytku. Nechápu, jak se tam někomu může vejít více kytek při pěstování ze semen. Z řízků možná...Jinak je mučim (LST) a defoliuju jak se dá a stejně je to prales. Držim pěsti!

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 06-11-2019 v 13:55 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 5

Zdravím tě počítám každopádně s hodně krátkou vegetací a sítí a řekl bych že to nějak ukočíruju doufejme

Old Post 06-11-2019 v 13:58 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 6

Jo, já je přepínal cca ve 4 týdnu růstu, kdy měli okolo 30 cm výšky.
Nyní druhý týden květu a nejvyšší má skoro 70...takže asi tak)
Síť sem nikdy nezkoušel, tolik zkušeností nemám a ani mě to moc neláká. Spíš budu řešit větší prostor do výšky. Box 200 cm vysoký nebo tak...

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 06-11-2019 v 14:00 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 7

joo koukám na to máš to moc pěkně potrénovaný to budu snad přepínat 3 tejden jestli mi to takhle poletí . síť to jistí no ..defoliace bude asi taky potřeba a na vázání určo dojde taky
Jinak teď zpětně si taky říkám že 180cm je málo na výšku no... ale chtěl jsem homebox ambient a zároveň jsem nechtěl mít víc ani míň než 80x80 a to s výškou 200cm nedělaj nebo sem je nenašel no :/

Old Post 06-11-2019 v 14:04 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 8

já nevim no...podle mě kolikrát ani nezáleží na tom, že to přepneš brzy...kytka si prostě doroste jak bude chtít i během květu a kolikrát se mi zdá, že přepnutí na květ jí právě naopak ještě více nabudí do růstu.
Zároveň bych někdy rád přepínal kytku už plně dospělou- toto možná má i vliv na konečný výsledek, výnos a tak. Já teda zatím vždy když sem přepínal, tak už ukazovali pre-flowers. Ovšem rád bych někdy, abych je přepínal ve stadiu, když už jsou plně dospělý, silný a 100% připravený na květ. Což může být klidně deset týdnů růstu...

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 06-11-2019 v 14:09 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 9

Rozumím no to minulý kolo byla na vegetaci cca 90dní a nevím no jako na to má vliv spoustu a spoustu věcí.Na konečnej výsledek samozřejmě tak uvidíme jak se budou tvářit na krátkej růst

Old Post 06-11-2019 v 14:11 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 10

Dělá se jeden box, který je 80x80x200, mají ho jako novinku například na higarden.
Ovšem má to dle mého názoru nepraktické otevírání a je to primárně určeno na hydro. Což nevím, jakou hraje roli, zda se dá použít i pro hlínu- asi ano...

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 06-11-2019 v 14:12 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 11

Hmm zajímavé. Já jsem právě chtěl nějakej neobvyklej což tenhle světlej dokonale splňuje. Ostatní se dělaj černý a ta odrazovka uvnitř se mi nelíbí atd. no.. S tímhle jsem maximálně spokojenej až na tu výšku... koupil jsem 2x " Secret Jardin ducting flange " a vyřezal si pasivní přítah tam kde mi vyhovoval a taktéž odtah. A do pasiv.přítahu koupil parádní věc co zamezuje světlu a prachu

Old Post 06-11-2019 v 14:13 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 12

Jo, přesně- mně se taky nejvíc líbí Ambient, i je prostě kvalitní podle mě- stabilní, dobře zatemňuje atd...

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 06-11-2019 v 14:14 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 13

Přesně tak

Old Post 06-11-2019 v 14:15 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od trisuli
Dělá se jeden box, který je 80x80x200, mají ho jako novinku například na higarden.
Ovšem má to dle mého názoru nepraktické otevírání a je to primárně určeno na hydro. Což nevím, jakou hraje roli, zda se dá použít i pro hlínu- asi ano...


Je to Black Orchid, ještě je k dispozici Budbox 75x75x200cm, buď stribrny a nebo bílý.

Grower sponzor

Old Post 06-11-2019 v 14:19 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cingoringo
Stálý Člen

Karma uživatele Cingoringo - 93% PěstitelskáKarma uživatele Cingoringo - 93% PěstitelskáKarma uživatele Cingoringo - 93% PěstitelskáKarma uživatele Cingoringo - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 15

Ahoj s tím CHEESSUSEM budeš spokojen. Ja ho teď budu sklízet o víkendu a vypadá moc pěkně.. Tak hodně štěstí přeji ať ti také dobře dopadne 😉

Konopi je lék!

Old Post 07-11-2019 v 18:26 PM
Cingoringo je offline   Profil uživatele Cingoringo   Find more posts by Cingoringo   Foto galerie člena Cingoringo   Click here to Send Cingoringo a Private Message   Add Cingoringo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 16

Zdravím kolego,tohle vypadá zajímavě,rozhodně budu sledovat těším se hlavně na cheesuse,sám ho snad v brzké době vyzkouším ve svém miniboxu pod verem Tak ať to roste!

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 08-11-2019 v 12:57 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9023320 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív