Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » SunPro 315w, 80x80x180 (CHEESSUS INSIDE)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Jarmilek
Stálý Člen

Karma uživatele Jarmilek - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 17

Growplace myslíš stříbrný a bílý zvenku? Nikde jsem nenašel jiný než Homebox Ambient v bílé vnejší.

Old Post 08-11-2019 v 22:19 PM
Jarmilek je offline   Profil uživatele Jarmilek   Find more posts by Jarmilek   Foto galerie člena Jarmilek   Click here to Send Jarmilek a Private Message   Add Jarmilek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 18

Tys myslel z venku? 😃
To by me nenapadlo a ambient je takový krémový z venku.

Grower sponzor

Old Post 08-11-2019 v 22:49 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jarmilek
Stálý Člen

Karma uživatele Jarmilek - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 19

No podle mě se baví o bílem vnějšku, to má jen Ambient

Old Post 08-11-2019 v 22:56 PM
Jarmilek je offline   Profil uživatele Jarmilek   Find more posts by Jarmilek   Foto galerie člena Jarmilek   Click here to Send Jarmilek a Private Message   Add Jarmilek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 20






Máme tu neděli a s ní pravidelnej Vanův UPdate
takže 7.den 18/6
kyti rostou,rostou velice rychle dnes jsem přepl výkon na 210w.
musím se vám pochlubit s jednou velice nepříjemnou věcí co se mi stala ani nevím jak. každopádně nějakým způsobem se mi ucpal odtah (pachovej filtr) nasákl vlhkostí a v boxu začala v době mé nepřítomnosti kondenzovat voda velkým způsobem (takže pachovej filtr jsem sundal a vrátim ho až tam nebude zvlhčovačka znovu to nechci zažít) přišel sem z práce a tak půl hodiny na to spadl jistič jdu zkontrolovat co se stalo a v boxu byl takovej rybník že mi to zalilo všechny kyti. Voda v podmiskách, kapky padali ze sunpra,odtahu ... chtěl jsem zkontrolovat vlhkost a z teploměru tekla voda takže.... stala se samozřejmě věc kterou jsem fakt nechtěl.... po třech dnech svícení sem si odpravil sunpro z kterýho jsem měl neskutečnou radost... a chtěl bych tímto poděkovat celýmu týmu growcity protože takovej přístup co mají tam! Jsem ještě nikde neviděl. Bylo jim jedno jestli jsem si to zavinil sám nebo jestli byla chyba někde jinde ( do teď nevím jestli si za to můžu já ) ale za pár hodin jsem byl doma s úplně novým sunprem a nechtěli po mě ani korunu. Tady je vidět že tam jsou opravdu pro lidi a ne pro kšeft. Nedokážete si ani představit jakou neskutečnou radost mi tam udělali páč už jsem myslel že to můžu celý zabalit. odtah a vše to nakonec po vysušení přežilo což jsem rád páč odtah stojí jak to sunpro... takže bylo v mžiku všechno na svém místě a jede se dál a bez mé přítomnosti už zvlhčovačka v boxu neúčinkuje. Chci velice poděkovat celýmu týmu GROWCITY jstě skvělý !!!!!!
ps: ano bavíme se o "krémové" barvě boxu z venčí kterou má jen a jen ambient od homebox těším se na vás za týden.

Old Post 10-11-2019 v 10:51 AM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 21






Zdravim vás
máme tu 15.den 18/6
roste to parádně
výkon jsem zvednul na 240w

Naposledy upravil Vana 18-11-2019 v 15:55 PM

Old Post 18-11-2019 v 15:19 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 22





zapoměl jsem že dnes proběhl zástřih na všech devíti

Old Post 18-11-2019 v 16:29 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 23






21.den 18/6

Old Post 24-11-2019 v 22:46 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 24

Ahoj máš krásný box.. mám ten stejný chci se zeptat myslis ze by nebylo dobry tu siťku z jedné strany pořádně nechat přivadět vzduch .. takhle přidušený nemáš box prohlej dovnitř ? (Podtlak ) ??

Edit. Sorry. Vsiml sem si az na druhý straně že máš tedy otevřený

Old Post 25-11-2019 v 04:22 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 25

zdravím tě. díky
každopádně záleží jak silnej je odtah...
hlavní přítah mám ten v pravo dole zatemněnej " light baffle" od Secret Jardin. když mám klapky na těch siťovanejch otvorech tak mám docela silnej podtlak v boxu. přes den nechávám otevřený všechny otvory a na noc dávám klapky na ty otvory se síťkou aby mi to nesvítilo po celý místnosti proto na nějakejch fotkách mám otvory otevřené a na nějakých ne

Old Post 25-11-2019 v 10:39 AM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 26

Ahoj všem- a on podtlak v boxu je na škodu??

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 25-11-2019 v 10:41 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 27

no jakoby asi není podtlak jako podtlak... podle mě optimální je mírný podtlak...silný podtlak už nejspíš možná na škodu je..já když mám zatemněný ty dva síťovaný otvory což jinak to u mě nejde v noci .. tak mám docela silnej podtlak jakože je box už docela dost vcuclej,prohlej....podle mě to má negativní dopad na odtah ... možná se pletu možná ne...ale tak jako tak je silnej podtlak asi na škodu no ... ale přes noc mám teda jak už sem řek zatemněný ty síťovaný otvory a mám otevřenej jen ten secret jardin přítah a ničemu to asi nevadí..uvidíme z dlouhodobého hlediska životnosti odtahového ventilátoru.

(podle mě silnej podtlak = přidušený odtah)

Old Post 25-11-2019 v 10:44 AM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 28





Zdárek
28.den 18/6 a taky poslední
od zítra 12/12
Sunpro na plno
Proběhl kompletní LST

Old Post 01-12-2019 v 19:32 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 29






Zdárek
35.den od vyklíčení
7.den 12/12

Old Post 08-12-2019 v 10:39 AM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Vana
no jakoby asi není podtlak jako podtlak... podle mě optimální je mírný podtlak...silný podtlak už nejspíš možná na škodu je..já když mám zatemněný ty dva síťovaný otvory což jinak to u mě nejde v noci .. tak mám docela silnej podtlak jakože je box už docela dost vcuclej,prohlej....podle mě to má negativní dopad na odtah ... možná se pletu možná ne...ale tak jako tak je silnej podtlak asi na škodu no ... ale přes noc mám teda jak už sem řek zatemněný ty síťovaný otvory a mám otevřenej jen ten secret jardin přítah a ničemu to asi nevadí..uvidíme z dlouhodobého hlediska životnosti odtahového ventilátoru.

(podle mě silnej podtlak = přidušený odtah)


Pokial je ventilator dizajnovany na tlakove straty, tak to taky problem nieje.
Ono uz len samotny pachovy filter je dost zahul pre ten ventilator.
Zle je to ze ked sa stan scucne tak ti to zobere na kazdej strane zo 5 cm, a to uz nieco spravi na vynose.

Old Post 08-12-2019 v 16:37 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od Johnny Blaze


Pokial je ventilator dizajnovany na tlakove straty, tak to taky problem nieje.
Ono uz len samotny pachovy filter je dost zahul pre ten ventilator.
Zle je to ze ked sa stan scucne tak ti to zobere na kazdej strane zo 5 cm, a to uz nieco spravi na vynose.



Pravda,pravda to mě vůbec nenapadlo

Old Post 08-12-2019 v 20:24 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 32






Zdárek
43.den od vyklíčení
15.den 12/12

Old Post 16-12-2019 v 09:43 AM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8852000 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív