Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Perfekt PH autobalancér do nádrže
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 17

S EC to nedělá nic ... Máš dva typy ... Inline a Tube , inline je do recylkulačních systému, tube do nádrží jako je třeba autopot.

Recharg respektive to dolévání je jednou za půl roku tímto : https://www.growcity.cz/produkty/to...-solution-500ml

A mělo by to vystačit na dalších půl roku

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 03-01-2020 v 14:37 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
usersony
Stálý Člen

Karma uživatele usersony - 12% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 18

https://www.youtube.com/watch?v=4cm...el=GrowersHouse

Dotaz 1 Čau jak to šlape? zajímají mě zkušenosti třeba po roce a zda to dále používáte, koupili jste si další po uplynutí životnosti?

ve videu píšou obnovit za 2-3 měsíce (tj namočit na 2 hoďky)
Dotaz 2 namočím na 2 hoďky a pak to jen vytáhnu a hodim do nádrže? nebo je potřeba to osušit

Životnost 12-18 měsíců celkem vysoká cena 3500+1500
Dotaz 3 nejde to nějak přechcat, namočit do té srajdy něco jiného třeba? houbička, nějaká akvaristická náplň do filtru? a použit toto
https://www.upravvodu.cz/Filtracni-...ikronu-d605.htm
Dotaz 4 jestli je NASA ta vodička nebo to šidítko? nebo je to NASA komplet :-)
Dotaz 5 kuchnul někdo to šidítko co je uvnitř za zázrak? (po skončení životnosti)

Naposledy upravil usersony 02-01-2021 v 16:42 PM

Old Post 02-01-2021 v 16:15 PM
usersony je offline   Profil uživatele usersony   Find more posts by usersony   Foto galerie člena usersony   Click here to Send usersony a Private Message   Add usersony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
messimen
Nový Člen

Karma uživatele messimen - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 19

Zdravím můžete mi někdo poradit co mám dělat když se mi co 2 hodiny zvedá ph z 5,8 na 7,5-8 ? Díky nevím čím to muže být pěstují v Aeru homemade. Ve vodě mám mist maker který má lepicí páskou zalepene led diody aby nesvitil na kořeny ( ještě totiž čekám až mi přijde bez světel) myslíte ze to je tou lepicí páskou? Díky za rady

Old Post 30-01-2021 v 11:51 AM
messimen je offline   Profil uživatele messimen   Find more posts by messimen   Foto galerie člena messimen   Click here to Send messimen a Private Message   Add messimen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lolineq
Nový Člen

Karma uživatele Lolineq - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 20

zdravim, take by me zajimali zkusenosti po delsi dobe a jestli se to vyplati mam drip system wilma a upravuji ph kazdy den, popripade je neco jineho co udrzi ph aspon par dni?

Old Post 18-03-2021 v 20:15 PM
Lolineq je offline   Profil uživatele Lolineq   Find more posts by Lolineq   Foto galerie člena Lolineq   Click here to Send Lolineq a Private Message   Add Lolineq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lolineq
Nový Člen

Karma uživatele Lolineq - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 21

zdravim, take by me zajimali zkusenosti po delsi dobe a jestli se to vyplati mam drip system wilma a upravuji ph kazdy den, popripade je neco jineho co udrzi ph aspon par dni?

Old Post 18-03-2021 v 21:20 PM
Lolineq je offline   Profil uživatele Lolineq   Find more posts by Lolineq   Foto galerie člena Lolineq   Click here to Send Lolineq a Private Message   Add Lolineq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydrodef
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrodef - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2020
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 22

Ahoj, tak jak to vali? Hod nam nejaky update

citace:
Původní příspěvek od BRooT
Zdar ... tak první problém , dělali nám vodu v ulici a chvíli na tekla vstupní voda 5.2 ... Hnojky to shodily na 4.8 . Na to už PH ballancer. Torus mi odpověděl na e-mail za to velký big up ... ten PH ballancer dokáže urovnavat Ph na 5,7-6,2 to je rozmezí ... ale rozmezí účinnosti je od 5,4-5,5 do 7,8... respektive lépe shazuje než přidává

Old Post 22-03-2021 v 07:45 AM
Hydrodef je offline   Profil uživatele Hydrodef   Find more posts by Hydrodef   Foto galerie člena Hydrodef   Click here to Send Hydrodef a Private Message   Add Hydrodef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 23

Dobrý den, nebyly by nějaké dlouhodobé zkušenosti?

Děkuji

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 12-10-2021 v 15:10 PM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 24

Už po tom pokukuji víc jak rok a půl. A bohužel mě stále odrazuje cena. Mám systém kde mám 150L + -. pH mi to tam v pohodě udrží tak 7dní. Jak to kytky vychlastají. Tak koncentrace hnojiv stoupne a pH jde razantně dolů. To je také signál že musím vyměnit roztok. (tedy dělalo mi to u jediných hnojek teď jsem vyměnil tak že uvidíme co bude teď).
Ale co jsem zpozoroval. I těch pár dní stačí aby to kytky trošku vystresovalo. (pak to tedy stresuje i mě, ale to je zase docela v pohodě se z toho dostanu ) Tak že by bylo určitě cool tam strčit něco co by to automaticky udržovalo v dobrých hodnotách. Abych tam furt nemusel stříkat louch.

Ale ta cena a životnost. Se mi zdá zbytečně moc velká. Když je to "pouze" na úpravu pH. I když samozřejmě pH je jedna z klíčových věcí. Tak že mám z toho stále smíšené pocity. Takoví rozpor. Zatím sem tedy investoval do jiných věcí které mi přišli užitečnější.

Ale uvidíme jestli se tu někdo najde kdo to už odzkoušel delší dobu a dá když tak vědět. Nějak to dokáže zhodnotit.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 13-10-2021 v 00:15 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2312080 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív