Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Druhé kolo SCRoG - Northern Light, 100w HPS + 85w CFL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 33

je to plug and play a měl by být celkově o něco kvalitnější,než běžné tt100. a zkušenost s tím bohužel nemám
http://www.growway-garden.cz/garden...145/187m3-13059

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 09-03-2019 v 15:31 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 34

Není kvalitnější . Je úplně stejný akorát není možný ho regulovat . Rozdíl oproti TT je že má vyvedeny kabel

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 09-03-2019 v 15:34 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 35

nejde regulovat ? a jak nastavím aby jel na těch 145 m3/h?

+ teda kdyby jel na těch 145 m3/h tak budu mít o něco menší teplo v boxu a pacháč to bude furt stíhat a když to zaboxuju tak to ani nebude nijak moc hlučné nepletu se v něčem? :-)

Old Post 09-03-2019 v 15:42 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 36

Myslel jsem , že nejde regulovat dodatečnou regulaci. Respektive jde ale nevydrží to

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 09-03-2019 v 15:44 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 37

Mě by stačilo nastavit to na těch 145m3/h ( tím pádem by měl jet i na ten tišší chod jestli se nepletu ) a zaboxoval bych ho a už bych na to nešahal.. to by mělo bejt ok ne?

Old Post 09-03-2019 v 15:56 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 38

Mno koupím teda ten TT100 na odtah a chtěl bych se zeptat
Na tu hpsku bych pořídil malej větrák co by na ní foukal (až jí tam teda budu dávat v květu) a bylo by účinnější připevnit ten malej větrák za objímku nebo radši před výbojku? (Na konec stínítka) a měl by foukat na ní nebo od ní? :-D


Btw/ odtah mám udělanej tak že v boxu mám jen hadici vyvedenou ven a cca v půlce (metrový hadice) mám venťas a v květu nandavám filtr (na konec hadice na vývod venku ) takže to mám tak že mi venťas bere vzduch z boxu a fouká do filtru kterej je venku .. myslím že by to nemělo ničemu vadit což? Mám to takhle pořešený kvůli místu v boxu

co říkáte na tohle ? Ještě jsem o tom neslyšel
https://www.hotchilli.cz/baleni-1m-4/phonitec-127mm-1m/

Zejtra mi přijde to TTčko + tahle hadice tak pošlu UP jak to frčí

Naposledy upravil Vana 14-03-2019 v 05:10 AM

Old Post 13-03-2019 v 08:29 AM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 39

Tak mám tam to TT100 ... je rozhodně výkonnější ale taky hlučnější .. nějak bych to přežil ale každopádně teploty se snad vůbec nesnížily max. o 0,3°C ... tak si řikám jestli tam nevrátim ten quietline když to vidim ... ? :/¨
v místnosti je 25°C a v boxu to vyšplhá i na 30,5°C a to tam je jen ta 85wCFL...

Old Post 15-03-2019 v 14:57 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 40

Nafoť box jako celek a zaznač kde máš jaké větráky.

Hluk TT bych při spaní nesnesl ani náhodou !

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 15-03-2019 v 16:13 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 41






joo hluk to dělalo hroznej..vrátil sem tam quietline a teploty stejný... a není nic slyšet

Old Post 15-03-2019 v 16:32 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 42

A jak měříš teplotu, kde máš umístěno čidlo? Jinak bych také zkusil dát pryč přítahový ventilátor a nechat pouze pasivní nasávání. Taky by stálo za to zkusit dát jeden ofuk lampy za ní, aby odváděl teplý vzduch vzhůru směrem k odtahu.

Jelikož větší průtok vzduchu teplotu nesrazil, tak bude problém jinde. U 85cfl nemůžeš mít 30°c to už pák sodík neuchladíš. Někde bude chyba. To cflko můsíš uchladit 12v větrákem jako nic! Sám jsem měl v 40x40x80 125cfl a mám jen odtah 12v a měl jsem kolem 27 běžně.

Nenasává ti to někde vzduch třeba od topení? Kam vyfukuješ? netočí se ti teplý vzduch kolem skříně? nemůžeš odtahovat rovnou ven?máš uvnitř při zavření podtlak? netvoří ti ten 12v na přítahu naopak přetlak? To by klidně mohlo být ono.Nemůžeš nějak snížit teplotu v pokoji? 25°c se mi zdá hodně vzhledem k ročnímu období, kolik budeš mít až bude venku 35°c. Já mám 21°c a to mám hodně slunný byteček. Když dáš více 12v větráků na odtah za sebe - né přímo za sebe ale tak třeba hned, kde ti končí potrubí ve skříni a pak kde končí mimo skříň. Co máš za 12v větráky konkrétně? Jak daleko máš lampu od vršků? Pokud je máš blízko tak se ti čidlo může ohřívat od lampy (jelikož je kovové) více než kytce listy. Zkus ho dát třeba pod list ať je ve stínu jestli se to nezmění - já to tak měl u sodíku.

Jen jsem přemýšlel nahlas ať tě nasměruji, ale musíš vyzkoušet sám, co u tebe pomůže.

EDIT: Ta první fotka vypadá, jako bys to vyfukoval do uzavřeného prostoru, to taky není dobré. Pak se sníží výkon odtahu a přítah ti způsobí přetlak uvnitř. Vždy musí být větší odtah než přítah - čím víc tím lépe.

EDIT2: Teď jsem zkoušel u sebe, když na pasivní přítah dám ruku, tak cítím značné proudění - tzn vypni jen ten přítah a měl by se ti svévolně roztočit - pokud se to nestane tak je někde chyba. A to mám odtah 12v větráček za 200kč a box mammoth je úplně zcucnutý jaký je tam podtlak protože mám mřížku na přítahu a ta snižuje průtok, ale taplotu mám 23°c - ale mám 100w ledku na plný výkon.

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Naposledy upravil SubFocus 15-03-2019 v 17:00 PM

Old Post 15-03-2019 v 16:50 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 43


Tak to je přesně to co jsem potřeboval díky moc
vemu to postupně...
teplotu měřím kovovým čidlem a právě to je ten problém absolutně mě to nenapadlo..
cfl mám cca 6 cm od kyti .. a to čidlo taky tak nějak a když sem se ho dotknul tak bylo zahřátý od lampy takže je to jasný.. každopádně díky moc vůbec mě to nenapadlo teď je teplota den 26°C a noc 23°C čidlo je schovaný pod listem
jinak.. každopádně vzduch od topení nn ... teplej vzduch se okolo taky netočí .. odtahovat rovnou ven nemůžu .. zajímalo by mě jak zjistím jestli mám vevnitř podtlak ? vůbec nevím ... přítah jsem vypnul a když sem přiložil ruku cejtil sem jak proudí vzduch a když sem cvrknul do vrtule tak se roztočila takže pecka zatím nechám přítah vyplej a uvidíme .. ale přetlak tam asi netvořil bych řekl ... teplotu v pokoji snížit nemůžu :/ pálí sem přímo sluníčko celý dopoledne a v létě tady je fakt neobyvatelno takže v létě to budu muset mít vypnutý nejspíš...uvidíme.. jinak to s těma pc větráčkama k odtahu není špatnej nápad nechám ho do zálohy... jinak PC větráček přítahovej a jeden ofukovej jsou nějakej no name a 3xčervenej jsem si kupoval tenhle
https://www.alza.cz/ventilator-aire...5xoCaYEQAvD_BwE

a odtah jakoby nefouká do otevřeného prostoru ale uzavřenej taky není a jak sem psal přítah se roztočí když do něj malilinko cvrnknu jinak teda teploty jsou teď fajn teď mám v pokoji 24°C a v boxu 26°C... jinak mám box přímo u dveří na balkon ... když otevřu ventilačku teplota v boxu padá během pár sekund ..

Dneska je to 9.den 18/6

edit//těžko říct jestli se ten vyplej přítah bude točit i po nandání filtru na odtah no ... :/ too už si nejsem jistej ... ale nerad bych asi dával pryč ten queitline protože je fakt tichej ...ani o něm nevím doma .. zní to jak herní PC když na něm běží nějaká novější hra což je krása ... každopádně je schovanej komplet v tý nový hadici značky PhonicTrap moc se mi to líbí .. skelná vata je nahrazená nečím lepším a nedráždivým a vnitřní roura je z nějaký látky takže to fakt eliminuje dost hluku z proudícího vzduchu pak sem to párkrát obalil skelnou vatou a stáhnul páskama ... když se budu nudit tak ho i zaboxuju pro lepší pocit :-D :-D ... byla trošku dražší ta hadice než sonoflex ale zdá se mi to o dost lepší ... na growshopu sem jí ještě neviděl divný.. kupoval sem jí z tý stránky hotchilli ... ps: je ta velikost kyti normální na 9.den ?

//edit díky moc SubFocus za příspěvek moc si mi pomohl posílám K+

Naposledy upravil Vana 16-03-2019 v 10:13 AM

Old Post 16-03-2019 v 08:10 AM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 44

Jasně, u takových miminek růst trvá - kyti v prvé řadě tvoří kořeny. To je právě nevýhoda pěstu ze semínek - trvá, než se rozjedou.

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 17-03-2019 v 08:50 AM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 45

Jo no .. už to začlo dělat pokroky.. ale jen se trochu venku udělalo hezky a doma je hned 26°C (vysoký patro) .. tak přemejšlim že bych potřeboval vymyslet na "punk" nějaký chlazení boxu páč tady bude v květnu na 100% v místnosti 30°C+ ... Nějak mě nic moc nenapadá zatím...
Nějaká mini klimatizace do boxu
Brzo dám update fotky..

Old Post 17-03-2019 v 12:51 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 46




10.den 18/6
Teploty: den 28°C
noc 23°C

Naposledy upravil Vana 18-03-2019 v 07:16 AM

Old Post 17-03-2019 v 20:27 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 47




13.den 18/6
Dneska zastřihnuto
Teploty: den 28 - 29°C noc 23°C
Zalejvám čistou vodou na růstu nehnojim
Vlhkost jak kdy no 30% - 60% se tam během dne houpe..

Old Post 20-03-2019 v 21:16 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 48

Je nějaká možnost začít svítit v noci kvůli teplotám?
Svítím od začátku 18/6 od 6:00 do 0:00 teď je to 17.den
A dopoledne mám 32°C v boxu :-D jak by ste mi doporučili to co nejlíp přehodit abych svítil od 18:00 do 12:00 dopoledne ? (Sundalo by mi to cca dobrejch 2 - 3°C )

Old Post 24-03-2019 v 07:20 AM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6451760 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív