Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Led viparspectra v300-130w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Anubis-23
Nový Člen

Karma uživatele Anubis-23 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 25 

Led viparspectra v300 Příspěvek č. 1


Zdravím growery, dlouho jsem přemýšlel zda se zaregistruju abych se mohl taky podělit o svuj Microgrow a dnes jsem se rozhodl. Takze k growboxu: je to skříň z lamina mnou vyrobena.
Rozměry pro fázi květu š80 h55 v110
Odtah pc větráček 120x120mm
Přitah pasivní 2x díra o průměru 4.5cm dole na každé straně(časem přidám pc větráček)
Ofuk pc větráček
Médium plagron growmix
Květniky 5.7l
Svetlo na růst duální cfl 125w
Na květ viparspectra v300(za výhodnou cenu tak jsem to chtěl zkusit)
Teplota prez den 24 až 28 noc 19 až 22
Vlhokst 40 a prez noc 60.
K dnešku je to 16den od přepnutí.
Jinak model og kush(řízky)

[modedit]:upraveno.A/S

Naposledy upravil Anubis-23 28-04-2019 v 12:26 PM

Old Post 28-04-2019 v 10:29 AM
Anubis-23 je offline   Profil uživatele Anubis-23   Find more posts by Anubis-23   Foto galerie člena Anubis-23   Click here to Send Anubis-23 a Private Message   Add Anubis-23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anubis-23
Nový Člen

Karma uživatele Anubis-23 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 2




Díky za upřesnění výkonu světla a mám dotaz hnojim plagron alga Bloom + PK doporučenou dávku jednou týdně, ale dočetl jsem se že někdo hnoji jednou za dva dny, tak to zkusím taky ale spíš jednou za 3 dny co myslíte?

Old Post 30-04-2019 v 08:07 AM
Anubis-23 je offline   Profil uživatele Anubis-23   Find more posts by Anubis-23   Foto galerie člena Anubis-23   Click here to Send Anubis-23 a Private Message   Add Anubis-23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krouhis
Stálý Člen

Karma uživatele Krouhis - 54% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 3

Pěkný to mě zajímá co pod tou Čínou bude

Old Post 30-04-2019 v 09:30 AM
Krouhis je offline   Profil uživatele Krouhis   Find more posts by Krouhis   Foto galerie člena Krouhis   Click here to Send Krouhis a Private Message   Add Krouhis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anubis-23
Nový Člen

Karma uživatele Anubis-23 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 4





Cca 3 týdny od přepnutí, paličky začínají pěkně narůstat. Hnojim plagron alga Bloom 4ml na l upravené vody s pH 5.8
+ plagron PK 2ml na l. každý 3 den.
Teplota den +- 24,5 noc 21
Vlhkost den 40. noc 50.
Když bych měl porovnat minule kolo pod 125cfl dualspectrum a teď tenhle led panel s podobným výkonem, tak podle mě to kvete lépe teď pod led, ale uvidíme ještě není konec.

Old Post 04-05-2019 v 12:03 PM
Anubis-23 je offline   Profil uživatele Anubis-23   Find more posts by Anubis-23   Foto galerie člena Anubis-23   Click here to Send Anubis-23 a Private Message   Add Anubis-23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anubis-23
Nový Člen

Karma uživatele Anubis-23 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 5




Zdravím tak je tu cca 4 týden květu. Nějaké foto jak to vypadá... Jen mám teď nějak problém s teplotou prez noc v boxu je jen 18 stupňů a nevím co stim. V místnosti je 21 tak jakto že v boxu o 3 stupně méně? Prosím někdo nějakou radu jak to poresil?
Hnojim stále alga Bloom + PK
Přemýšlím o Green sensation ale celkem drahé a co jsem se dočetl tak žádna sláva někdo nějaké zkušenosti?
Zatím se mějte ať to roste

Old Post 14-05-2019 v 22:31 PM
Anubis-23 je offline   Profil uživatele Anubis-23   Find more posts by Anubis-23   Foto galerie člena Anubis-23   Click here to Send Anubis-23 a Private Message   Add Anubis-23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 6

Taky se chystám na grow s viparspectra ale v600.Green sensetion mám připraveno 100ml.

Old Post 15-05-2019 v 09:59 AM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anubis-23
Nový Člen

Karma uživatele Anubis-23 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 7



44den od přepnutí dnes už zalito čistou upravenou vodou fotky jsou 4 dny staré. Začal se projevovat nějakej nedostatek ale nezjistil jsem jakej listy na jedné kytce zloutnou a dělaj se na nich tmave fleky.

Old Post 25-05-2019 v 20:07 PM
Anubis-23 je offline   Profil uživatele Anubis-23   Find more posts by Anubis-23   Foto galerie člena Anubis-23   Click here to Send Anubis-23 a Private Message   Add Anubis-23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 8

Čau pokud nevíš udělej si chvíli a přečti si tento článek tam musíš najít problém určitě. 🙂 https://www.semena-marihuany.cz/cs/...estovani-konopi

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Old Post 27-05-2019 v 00:59 AM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anubis-23
Nový Člen

Karma uživatele Anubis-23 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 9





Tak už se blíží konec ve čtvrtek to bude 8 týden na kvetu takže snad už to bude zralé... Dal jsem režim 10/14. Nějaké tipovacky kolik toho bude?

Old Post 04-06-2019 v 21:24 PM
Anubis-23 je offline   Profil uživatele Anubis-23   Find more posts by Anubis-23   Foto galerie člena Anubis-23   Click here to Send Anubis-23 a Private Message   Add Anubis-23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 10

61g

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 04-06-2019 v 21:36 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 11

Tipuji lehce pod g/W, okolo 125g komplet, vcetne spodku.

Old Post 04-06-2019 v 21:51 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 12

74,5 ale at je toho mnohem víc

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 04-06-2019 v 21:55 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anubis-23
Nový Člen

Karma uživatele Anubis-23 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 13

Tak bylo toho 86g paličky pěkne tvrdé takže spokojenost. Příště snad bude nad 100g.

Old Post 12-06-2019 v 22:16 PM
Anubis-23 je offline   Profil uživatele Anubis-23   Find more posts by Anubis-23   Foto galerie člena Anubis-23   Click here to Send Anubis-23 a Private Message   Add Anubis-23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4843000 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív