Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 100w HPS - 4xAuto, levněji to nejde
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

100w HPS - 4xAuto, levněji to nejde Příspěvek č. 1


Ahoj Groweři,
po několika měsících pročítání Groweru jsem se rozhodl se též registrovat, přestat dotovat drahé dealery a vypěstovat si svou vlastní kytičku.

Omezující prvky projektu:
-Velmi nízký rozpočet (Jsem chudý student)
-Velmi malý prostor (Jsem chudý student v malém bytě)
-Nutnost minimálního odběru energií (Jsem chudý student v malém bytě v podnájmu)
-Maximální utajení!

Growbox
Postaven z kartonu ŠxHxV 40x40x130
zevnitř vylepen alobalem tak aby se vlhkost nedostala ke kartonu

Slunce:
100W HPS Son-t pia plus 2000K (10700lm)
Tlumivka HSI-SAPI 100W
Startér Layrton 60-400W
Spínací hodiny - nastaveny 18/6
Reflektor z kartonu a alobalu

Vzduch:
Přitah - Pasivní
Odtah - PC fan 90m3/h, později budou dva za sebou aby protáhly pachový filtr,
který uplácám na koleni podle návodu zde na Groweru.
Ofuk - PC fan 120m3/h na zdroji od autodráhy s regulovatelnými otáčkami,
momentálně fouká na výbojku, později bude ofukovat kytičky.

Osazenstvo:
4x Random Autoflower, v 4,5l květináčích
Už teď se bojím, že každá kytka bude jiná a budu s tím mít problémy, výběr automatu do boxu asi taky nebyl úplně skvělý nápad avšak chybami se člověk učí.

Celkově mě stavba boxu vyšla prozatím na 1900,- budu ještě ale dokupovat hnojky, nejspíš Biobizz trypack za 300,- zdá se mi cenově dostupný a aspoň nějaká kvalita to je!

Old Post 25-02-2019 v 20:08 PM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 2

Ahoj,

určitě fandím, ale mám i pár postřehů.

Karton jako box je už tak riziko požáru, ale stínidlo z kartonu u 100w výbojky je doslova průser na spadnutí. U zářivek a ledek bych to snad pochopil.
Prosím, ještě to zvaž, jestli se ti takto velké riziko pro trošku výpěstku vyplatí. Zvaž, že zajisté kolem tebe bydlí rodiny s dětmi, babičky a lidé jejiž zdraví ohrožuješ.

Raději zvol alespoň mammoth-lite box za pár kaček nebo minimálně jiné stínidlo. Možná bude lepší třeba kalfas, starý rozvaděč a podobně ... Stínidlo kámoš kdysi dělal z malého 5l soudku od piva a super výsledek zadačo.

A jen doufám, že nemáš tlumivku položenou na boxu

Prosím, neber toto jako rýpání ale spíše jako radu ze selského rozumu.

Automat taky asi nebyla nejlepší volba, ale na poprvé proč ne. Asi lepší než no name semena z pytlíku jako já v roce 2000

Přeji hodně štěstí

SF

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 25-02-2019 v 21:07 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 3

Ahoj, teplota hpska muze byt klidnei 300 stupnu. Ses si jistej, ze chces nechat doma neco s teplotou 300stupnu bez dozoru v kartonovy krabici, navic s kartonovym stinidlem ktery je na tom tesne nalepeny? Ja mel stejne pitomej napad, ale mam CFL, ktery je teply tak, ze na nem temer udrzim ruku a stejne jsem si nakonec netroufl to nechat doma. Jak rekl SF, urcite to jeste zvaz.

Old Post 26-02-2019 v 06:05 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 4

Ten karton ihned vyhoď. Sežeň si někde odřezky z osb desek (kdesi v galerii mikropěstu je boxík od sezama,který si postavil box 60x33x33 za 60kč). Ten zevnitř natři alespoň bílou barvou,alobal je na nic. Jsem taky chudý student a na box z osb desek jsem taky našetřil Velikost boxu je tak akorát. Já mám 100x45x45 a měl jsem problém s výškou.Jinak světlo ouk,stínidlo by ti stačilo hobby za 200kc,odtah a ofuk bych prohodil,na květ rozhodně pachàč. Najdeš tu návody i na pacháč z pc větráků Automaty příště neber,kup si klasické fotoperiody a jeď SCROG. Hnojiva dobrý,mám ty samé (trypack indoor-bloom,grow,topmax) a spokojenost.

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 26-02-2019 v 09:37 AM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Funny420
Ten karton ihned vyhoď. Sežeň si někde odřezky z osb desek (kdesi v galerii mikropěstu je boxík od sezama,který si postavil box 60x33x33 za 60kč). Ten zevnitř natři alespoň bílou barvou,alobal je na nic. Jsem taky chudý student a na box z osb desek jsem taky našetřil Velikost boxu je tak akorát. Já mám 100x45x45 a měl jsem problém s výškou.Jinak světlo ouk,stínidlo by ti stačilo hobby za 200kc,odtah a ofuk bych prohodil,na květ rozhodně pachàč. Najdeš tu návody i na pacháč z pc větráků Automaty příště neber,kup si klasické fotoperiody a jeď SCROG. Hnojiva dobrý,mám ty samé (trypack indoor-bloom,grow,topmax) a spokojenost.


Prosimte, nikde jsem nenasel ten navod na pachac k pc vetraku. Nemel bys primo odkaz? Muj vyvod vzduchu totiz tvorej prave 2 pc vetracky a v pokoji to uz zacina po 4 tydnech docela byt citit, tak bych to nainstaloval dekuju

Old Post 26-02-2019 v 10:32 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 6

Ahoj,promiň,ale musíš trochu hledat,nevzpomenu si,kde jsem to viděl zkus projet receptář,elektroniku a techniku a nebo nějaké micro pěsty,jestli to nezahlédneš v nich. Myslím,že Swei měla kdysi v nějakém tématu zajímavý pacháč. Jinak tyhle věci mi piš do PM,zdá se mi,že máš trochu problém s OT

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 26-02-2019 v 10:39 AM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 7


Moc děkuji za názory!

V tomto boxu z kartonu mám kyti už asi týden, ze začátku jsem se bál, že by se něco mohlo stát, ale vše fungovalo tak jak má a tak jsem se strachovat přestal.

Přesto myslím, že jste mi docela otevřeli oči. Ještě dnes zkusím zajít do Bauhausu a zjistím jestli tam mají desky 1250x2500, koukal jsem na cenu a je to okolo 300,- což není tolik peněz, problém je v tom, že tu nemám moc nářadí. šroubováky, nožík a vrtačku na manuální pohon. Ale to nějak vyřeším.

Přeci jen za to riziko požáru to určitě nestojí..

každopádně menší update.
Teplota přes noc 22°C
Teplota přes den 28-31°C

Už teď vidím hlavní nedostatek a to ve volbě Autoflowerů a ještě k tomu každá kytka zřejmě jiný druh. Do klonů jsem nechtěl investovat, přeci jen je to dalších 500,- a semínka jsem sehnal velmi levně.
Kytičky ale rostou každá jinou rychlostí, ikdybych měl ale sklidit jen 15g tak budu spokojený na můj první grow. přecijen s přítelkyní jsme jen ,,víkendoví huliči" a tak by 15g na dva měsíce úplně stačilo.

Ještě jednou díky za rady! připojuji fotku kytiček a jdu sehnat OSB desky!

Old Post 26-02-2019 v 14:53 PM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 8

To stínítko je dobrej punk

nějakej karton obalenej alobalem?

jo už to čtu, je to tak já bych měl trochu strach ikdyž 100w by nemělo topit zas nějak extra moc.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 26-02-2019 v 15:00 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 9

Ahoj, malý postřeh, OSB desky se prodávají i 250*62.5. na menší box včetně dna a stropu stačí pár desek. Kup tzv. klavírový pant, obyč západku, nějaké elka. Bez vrtačky se neobejdeš 😉 kup někde v obi za 600 a máš klid 😉

Kdybys chtěl vědět víc, napiš 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 26-02-2019 v 15:04 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Touma


Prosimte, nikde jsem nenasel ten navod na pachac k pc vetraku. Nemel bys primo odkaz? Muj vyvod vzduchu totiz tvorej prave 2 pc vetracky a v pokoji to uz zacina po 4 tydnech docela byt citit, tak bych to nainstaloval dekuju


http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=30000

tenhle mi pripada rozumnej, ale bal bych se ze pc vetraky budou malo... nejsou staveny na nejakej odpor.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 26-02-2019 v 15:08 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

Upgrade Příspěvek č. 11



Upgrade!
Ještě jednou vám děkuji za rady!
koupil jsem nakonec odřezky různých desek v Baumaxxu, (cena 75kč) koupil jsem šroubky panty, váleček, bílou barvu a půjčil si od kamaráda přímočarku, vrtačku a Aku šroubovák.

Dál jsem si koupil hobby stínidlo 40x50cm a hnojky Biogrow, Biobloom a Topmax od biobizz.

Dnes jsem se k tomu konečně dostal a všechno nařezal a stloukl do sebe.
Výsledkem je box 50x80x44 (ŠxVxH) uvnitř natřen bílou barvou. Odtah jsem umístil docela takticky tak, že tahá teplo rovnou od výbojky a teplota se tak uvnitř boxu snížila na krásných 27°C!

Co kyti-miti?
Současný stav je takový, že už také začínám zjišťovat, proč všichni pěstují Fotoperiody a ne mix autoflowerů!
Kazda kytka je úplně jiná, jedná sahá až ke stínidlu, přitom nemá žádné postranní větve. Mám pocit, že jsem ji zasekl když jsem jí přesadil, protože skoro týden vůbec nerostla, další dvě jsem docela ohnul a tak jsou nižší a mají docela dost vedlejších větví. Čtvrtou jsem bohužel ulomil a tak byla nahrazena úplným prvkem z okna, který je ale stejně starý jako ostatní. I přes to, že za oknem nedostal přes únor skoro žádné světlo, vytáhl se, ale přesto má malé lístky, je to autoflower a tak už se mu dělá malinký květ. Asi z něj bude max tak na jedno brko, ale přesto jsem ho dal do boxů. Nejdivnejsi je, že ikdyz jsou všechny čtyři kytky stejně staré, je ta co vyrůstala za oknem jediná co začala dělat malinký květ.

Dnes jsem se rozhodl a koupil od fair seeds (hlavně kvůli ceně) indoor mix. Cena s poštovným 400,- také se mi ale líbí, že bych vypěstovat 4 různé druhy na jednou a konečně bych mohl porovnat nějaké nové strainy! Už rok kupuju jen nějakej unknown balkon a tohle by bylo skvělé!

Mix obsahuje:
2x White Widow
1x Ak47/Northen lights
1x Black Domina
1x Great White shark
Všechno indiky, což je skvělé kvůli nízkému boxu, ale hlavně to nejsou žádný autoflowery!

Rozhodnutí
I přes děsný stav současných kytek. Není vůbec vyplněný prostor, každá kytka je jinak vysoká a jedna kytka je úplně roztomilé košťátko.
Rozhodl jsem se, že ještě nevysadím objednaná semínka, ale že dojedu první kolo těchto Autoflowerů.

1. Za prvé dělám chybu za chybou, takže dojedu tohle už marně kolo do konce, když udělám ještě nějakou chybu tak ji můžu vyřešit a nebude mě to mrzet tak, jako by mrzelo kdybych ji udělal s těmi fotoperiodami. A pro další kolo už budu o dost zkušenější a box bude přizpůsoben ideálně k pěstování.

2. Za druhé mi ani nejde o to mít extra výnos, jelikož moje spotreba je i s přítelkyní tak 4g/měsíc. Budu tedy rád i za úplně minimum a myslím, že na těch dvouch kytkáchbych mohl udělat aspoň 15g. A to by mi krásně stačilo, než bych dokončil i další kolo!

Doufám tedy, že autoflowery už začnou pořádně kvést a že koncem dubna bych třeba i mohl sklidit a začít na novo!

Jinak Teda hnojim už 1ml/1ml/1ml (grow/Bloom/topmax) do 1,5l balené neperlive vody co kupují za 4kč v Albertu.

Závěrem
Ještě jednou děkuji všem co mi psali, teď už se nemusím bát, že by něco mohlo chytit, box navíc vypadá úplně skvělé a cítím se jak profík. S tímhle musím dokázat vypěstovat nějaký tvrdý šutry a to bude sakra změna oproti těm balkónovkám který kupuju!
Extra diky Pitr90 za skvělé rady ohledně stavby boxu!

Old Post 11-03-2019 v 23:20 PM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 12

Ahoj, jsem rad ze jsi se k tomu dokopal. Nebyla to nejaka extra palka a trn rozdil mezi boxama 100% poznas, navic (podle me) muzes mit klidny soani kdyz nebudes 2 dny doma. Jinak ja ted dojizdim sve prvni kolo a dam ti radu co se mi osvecilo - na vsecko se ptej. Ja vim, ze jsem vr svem vlaknu vypadal jako totalni 13 lety nobrain, ale tim, ze jsem se opravdu n vsecko ptal, otravoval spoustu lidi v PM pokud mi neco nebylo 100% jasne jsem docilil toho, ze i na prvni kolo budu mit pomerne slusnou urodu - tedy aspon se to tak jevi. Takze otravuj ptravuj ptej se!! At se dari chlape, verim ze i na tomhle budes par gecek mit

Old Post 12-03-2019 v 06:26 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

Průběžné info Příspěvek č. 13





Průběžné info

1. Foto - Momentální osazenstvo boxu. Bída a další bída. Snad tam aspoň těch pár g nadju. Taky snad už začnou kvést všechny a ne jen Okenka.



2. Foto - Stínidlo a umístění odtahového větráčku. Teplota přes noc byla max krásných 26°C! Takže problém s teplotou je už finálně vyřešen.

Prosba o radu

Jak jsem psal výš tak mám v plánu udělat si doma pachový filtr z pc větráčků.
Mám v plánu použít 2x PC fan (98m3/h) dohromady tedy skoro 200m3/h
A pachový filtr chci udělat tak, že udělám díry do uřízlé petflašky, přetáhnu ji silonkou a vložím do větši pet flašky také s dírami a se silonkou. Do prostoru mezi nimi bych nasypal aktivní uhlí. Doufám, že na to větráčky budou stačit.
Každopádně nemám místo v boxu, nato abych pachový filtr umístil tam a tak jsem vymyslel dvě možná řešení. Oba spočívají ve vyvedení vzduchu aluflexem do druhého menšího boxu kde se už nachází pachový filtr.
Potřebuji však poradit, jestli to větráčky zvládnou a jestli bude lepší
Řešení N°1 viz Foto č. 3 nebo
Řešení N°2 viz Foto č. 4

Každému budu moc vděčný za názor a jakýkoliv další nápad!

Studentův box -100w HPS, Scrog

Old Post 12-03-2019 v 11:54 AM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 14

Ahoj,obávám se,že na tohle ti ty větráčky nebudou stačit. Ono se to nezdá,ale ten záhyb v tom potrubí tomu dá hezky zahulit. Raději to připevni rovnou z boku.

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 13-03-2019 v 20:39 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Funny420
Ahoj,obávám se,že na tohle ti ty větráčky nebudou stačit. Ono se to nezdá,ale ten záhyb v tom potrubí tomu dá hezky zahulit. Raději to připevni rovnou z boku.


Já se obávám, že i bez ohybu mu to PC větráčky neprofouknou. Sám mám dva a zkoušel jsem, ejstli profouknout blbej filtr do digestoře, 90% vzduchu se odrazí a jen tak 10%projde, teplota mi letěla nahoru šílenym tempem.. podle mě jsou PC větráčky dobrý tak na to, když nepotřebuješ pacháč

Old Post 13-03-2019 v 20:56 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 16

To pro mě není zrovna šťastná zpráva..
Bohužel jelikož bydlím na bytě, závan trávy si vážně nemůžu dovolit.
Každopádně jelikož spím asi 2m od boxu, tak větráček o 40db také nepřipadá v úvahu.

Zřejmě to bude trochu risk, ale zkusím zajít koupit aktivní uhlí a nějakou síťku a budu se snažit udělat filtr o co největších rozměrech aby to ty větráčky zvládly profouknout.
Možná to nebude fungovat, ale možná tím pomůžu mnoho mikrogrowerům kteří se potýkají se stejným problémem.

Studentův box -100w HPS, Scrog

Old Post 13-03-2019 v 22:06 PM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7264150 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív