Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » CFL 150W box
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 97

tak hlavne,aby se borcovi zadarilo
to je myslim cil nas vsech tady,kteri prispivame do tohoto vlakna.
good luck.

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 17-01-2019 v 10:06 AM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 98

Díky za rady! Co se týče aladina, tak sít už mám připravenou. A mám hnedka pár otázek - když ten box má nějakejch 58 na výšku, kdy mam přepnout na květ aby se to tam akorát vešlo? Když bude vejškově zaplněnej na půl, nebo lehce nad půl? Ale to je ještě daleko, řešit jak vysoko nad kytky tu sít dát budu taky později

Old Post 17-01-2019 v 10:10 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 99

2enonuno;tak urcite,vubec se s tebou nehadam,kazdej ma na stejnou vec jiny nazor.proto je lepsi kdyz se tu vyjadri vic lidi,pak se muze clovek dobre rozhodnou nebo udelat kompromis a vzit si od kazdeho neco....

2touma;s vejskou se to neda rict presne,kdyz budes mit cas prodi si moje vlakna a pochopis ze davam sit az kdyz jsou holky vytrenovany,pripraveny.muzes ji mit 15 cm od kvetinace nebo taky pul metru.
Ale kdyz ted vime ze pojedes scrog tak ji jeste nezastipuj,protoze ty budes potrebovat misto na zalejvani atd.takze bych pockal treba na paty patro.
Tim padem mel enonuno pravdu od zacatku,asi vidi do budoucnosti.;D
jinak sit jsem daval v den prepnuti,teda kdyz jsem jel sodik,ted s ledkama,tyden pred prepnutim.v tvym pripade to bude spis jako s ledkou.
Je teda potreba rict ze cas site hlavne urcuje kvalita pripravvenosti kytky.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 17-01-2019 v 10:47 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 100

citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
2enonuno;tak urcite,vubec se s tebou nehadam,kazdej ma na stejnou vec jiny nazor.proto je lepsi kdyz se tu vyjadri vic lidi,pak se muze clovek dobre rozhodnou nebo udelat kompromis a vzit si od kazdeho neco....

2touma;s vejskou se to neda rict presne,kdyz budes mit cas prodi si moje vlakna a pochopis ze davam sit az kdyz jsou holky vytrenovany,pripraveny.muzes ji mit 15 cm od kvetinace nebo taky pul metru.
Ale kdyz ted vime ze pojedes scrog tak ji jeste nezastipuj,protoze ty budes potrebovat misto na zalejvani atd.takze bych pockal treba na paty patro.
Tim padem mel enonuno pravdu od zacatku,asi vidi do budoucnosti.;D
jinak sit jsem daval v den prepnuti,teda kdyz jsem jel sodik,ted s ledkama,tyden pred prepnutim.v tvym pripade to bude spis jako s ledkou.
Je teda potreba rict ze cas site hlavne urcuje kvalita pripravvenosti kytky.....


jasně, takže co nejrychleji a co nejvíc rozvětvit... No s tím scrogem to byl jen jako muj vnitřní cit že je to pro mě nejlepší třeba tím ohýbáním z toho dokážu dostat víc, ono to je vlastně skoro stejný ve výsledku, ne? jestli ohnu nebo ohnu pod sít. Já tu, co je na tom líp bych klidně už zastříhnul, ale chci to dělat u obou naráz tak počkám do 21 (týden od přesazení) a pak je vezmu obě. Jinak se je snažim každou chvíli stříkat vodou, aby tam bylo co nejvíc vlhko, snad jim to pomůže .. Jinak možná blbej dotaz, viděl jsem dost vláken kde lidi pěstovali pod levnýma LEDkama z ebaye, z číny prostě. Pokud fungují, nebylo by pro mě lepší koupit třeba 6 20-30W LED žárovek do takovýhleho boxíku? Plácnu, první co jsem našel https://www.ebay.com/itm/36W-LED-Gr...HhBp:rk:10:pf:0

Naposledy upravil Touma 17-01-2019 v 11:01 AM

Old Post 17-01-2019 v 10:51 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 101

jasne,rozvetvit,upravit,ale mysli na to ze dole potrebujes misto na manipulaci,ono kdybys to ted hned zastrihl,bylo by to lepsi pro pripravenost kytek,ale horsi pro tebe protoze by ti tam hned od spoda prekazelo,jeden stonek prekazi min nez treba tri,ctyri...
Rozumis ne?prirovnani;u houby se pod kloubouk dobre dostanes,ikdyz ma klobouk pul metru ctverecniho...protoze te tam nic neomezuje jen tam jedna noha.....newim jak to blize podat,rikam v mim vlakne si prohlidni fotky a pochopis.....

Ohejbani a sit je dost podobny,scrog je podle me nejefetivnejsi metoda pestu,kdyz se budem bavim o mensi wattazi.
Pro tebe bude urcite vyhodnejsi sit,protoze to cfl neprosviti moc do hloupky,udelas si hodne topu,spodky uplne oholis.
U scrogu je nejvetsi problem dobra sit,uz jsem tu vydel vsecko mozny,lidi mi psali dej tam pletivo atd.kazdej si chce usetrit to jebani co s tim je,ale ono to proste ojebat nejde.
Dal je dulezita pripravenost kytek.
A jeste neco jsem chtel,ale zapomel jsem to,sakra....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 17-01-2019 v 11:10 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 102

svetlum moc nerozumim,ale levny disko svetla neuznavam.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 17-01-2019 v 11:13 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 103

citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
jasne,rozvetvit,upravit,ale mysli na to ze dole potrebujes misto na manipulaci,ono kdybys to ted hned zastrihl,bylo by to lepsi pro pripravenost kytek,ale horsi pro tebe protoze by ti tam hned od spoda prekazelo,jeden stonek prekazi min nez treba tri,ctyri...
Rozumis ne?prirovnani;u houby se pod kloubouk dobre dostanes,ikdyz ma klobouk pul metru ctverecniho...protoze te tam nic neomezuje jen tam jedna noha.....newim jak to blize podat,rikam v mim vlakne si prohlidni fotky a pochopis.....

Ohejbani a sit je dost podobny,scrog je podle me nejefetivnejsi metoda pestu,kdyz se budem bavim o mensi wattazi.
Pro tebe bude urcite vyhodnejsi sit,protoze to cfl neprosviti moc do hloupky,udelas si hodne topu,spodky uplne oholis.
U scrogu je nejvetsi problem dobra sit,uz jsem tu vydel vsecko mozny,lidi mi psali dej tam pletivo atd.kazdej si chce usetrit to jebani co s tim je,ale ono to proste ojebat nejde.
Dal je dulezita pripravenost kytek.
A jeste neco jsem chtel,ale zapomel jsem to,sakra....


Oke, sít mám s okama 4x4 cm. Nejvíc se bojím toho, že neodhadnu kdy přepnout a pak to bud nevyroste, nebo přeroste

Old Post 17-01-2019 v 11:21 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 104

Jenom bych rád tak do větru řekl, že jsem spíš zahradník než hulič, dělám to protože pěstuju čili papričky a chtěl jsem se posunout o kus dál, hlavně mě to baví! Čili když mi každá kytka dá 10 gramů, tak budu spokojenej! To myslím, že není zas tak nedosažitelný

Old Post 17-01-2019 v 12:05 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 105

kdyz budes prispivat tak ti ja nebo nekdo jinej rekne kdy to prepnout.
Prerust to jakoze nemuze,proste vyplejtas dokud se to nezastavi....
Myslim ze padesat ge bys mohl dat.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 17-01-2019 v 12:27 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 106

Jinak co si myslíte o téhle akci? https://www.5semen.cz/cs/obchod/see...rttype=1&page=1 . Chci si koupit 3+3 think different a 3+3 Amnesia XXL na jaře do skleníku...

Naposledy upravil Touma 17-01-2019 v 14:05 PM

Old Post 17-01-2019 v 13:20 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 107

Kamo precti si FAQ...pokud nevis,jestli kytka potrebuje svetlo,tak to asi ani nema smysl Jinak ano,čím více slunka,tím lépe. A do skleníku sázej až tak v červnu.

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 17-01-2019 v 14:02 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 108

citace:
Původní příspěvek od Funny420
Kamo precti si FAQ...pokud nevis,jestli kytka potrebuje svetlo,tak to asi ani nema smysl Jinak ano,čím více slunka,tím lépe. A do skleníku sázej až tak v červnu.


jasně že vím, že potřebuje slunko tohle jsou AFka, tam je asi jedno kdy je zasadím ne? stejně si dorostou kdy budou chtít

Old Post 17-01-2019 v 14:05 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 109

Přečti si znovu co jsem předtím psal Čím více slunce,tím lépe. To platí i pro AF a nejvíc slunce máš právě přes léto. A kdybys fotoperiody hodil do skleníku třeba v dubnu,tak se ti brutálně přerostou. Vlastní zkušenost.

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 17-01-2019 v 14:14 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 110

No jasný, to vím že klasickou fotoperiodu musim do skleníku narvat později. Ale jelikož u těch AF chci stihnout 2 kola, tak myslim že když to tam dam normálně v na začátku května, tak se vůbec nic nestane a úroda bude bohatá

Old Post 17-01-2019 v 14:16 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 111

Tak to je jiná,jestli pojedeš dvě kola. Já myslel,že jen jedno a v tom případě by to bylo samozřejmě nejlepší přes léto,jelikož letní auta jsou nejlepší

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 17-01-2019 v 14:25 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 112

Podle mě tam nebude takový rozdíl, jestli zasadím v květnu nebo červnu, a potom stihnout 2 kola se do výnosu podle mě docela vyplatí (tentokrát je to iniciativa kamarádů zhulek, já budu fungovat opět jako botanik)

Old Post 17-01-2019 v 14:29 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-12-2016 - 150W miniboxík - 9 odpovědí
16-09-2014 - PC Grow Box - 104 odpovědí
05-02-2013 - CFL 125 Dual minibox - 92 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1714560 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív