Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Super skunk :) první pěst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 113

Growgli kyselina ničí bakterie stejně tak jako ocet... ja se naucil upravovat ph co nejmin, pokud mozno vubec a mam klid (posledni dobou nemerim ph vubec a hnojky leju "od oka"). Co sem přestal s upravovánim, tak mi odpadla většina výživovejch problémů co mě potkávala... za mě do hlíny nepatří žádná kyselina ani ocet.

Kohoutkovou necham odstat, trochu to spadne a po namichani hnojek sem vzdycky tak nejak v norme.

JJ vypada to na fosfor, ale je to fakt brutalni a ten problem asi nebude jen s fosforem. Navic to je moc rychly jak to postupuje, ja si fakt myslim ze odpalil koreny. Hlina z obi asi nebude buh vi jaky terno, ale tohle bych na ni nesvadel.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 28-11-2018 v 15:14 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JankoPanko2
Stálý Člen

Karma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 151 

Příspěvek č. 114

crazyben nevím kde bydlíš ale bez úpravy vody bych byl v prdeli.... možná máte v kraji dobrou vodu. Jinak je to 100% fosfor, použil jsem více biobloomu a je to pryč.
Tím že si to prolil čistou vodou si vypláchl zbytek živin.
A řeč ohledně té kyseliny je kravina, pokud dobře upravíš, tak to máš prostě dobře a tečka... ale pokud si chuj a nemáš udělanou kalibraci metru..... )

Naposledy upravil JankoPanko2 28-11-2018 v 18:51 PM

Old Post 28-11-2018 v 18:40 PM
JankoPanko2 je offline   Profil uživatele JankoPanko2   Find more posts by JankoPanko2   Foto galerie člena JankoPanko2   Click here to Send JankoPanko2 a Private Message   Add JankoPanko2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrebeast
Nový Člen

Karma uživatele ondrebeast - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 115

:O tak to je teda mazec to jsem ještě neviděl

Old Post 28-11-2018 v 18:50 PM
ondrebeast je offline   Profil uživatele ondrebeast   Find more posts by ondrebeast   Foto galerie člena ondrebeast   Click here to Send ondrebeast a Private Message   Add ondrebeast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 116

Hlavně to,jablickari,nevzdávej Toto kolo bych asi na tvém místě ukončil a rychle na něj zapomněl. Připrav si na příští kolo kvalitnější hlínu a ideálně hnojiva stejné značky,jako je hlína. Například já mám biobizz light mix a na hnojky biobizz indoor pack(top max,bloom,grow) a přidej k tomu už jen kořeňák (biobizz ho taky nabízí) a calmag. Mi se osvědčil calmax od groteku. K těm hnojivům jsem dostal i tabulku s doporučenými dávkami hnojiv právě do toho jejich substrátu,které se +- držím a vše je v pořádku. Jediné,co měřím,je ph,které mi biobizz sám srazí na 6,2 ,takže i to měření je jen pro jistotu.

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 28-11-2018 v 19:36 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 117

jižní čechy, ale řekl bych že voda jako všude jinde neni to nijak velký město ale voda tu teče stabilní (PH 7,2 - 7,5), na vesnicích můžou bejt větší výkyvy a je třeba víc hlídat to asi jo, ale takhle ve městech to bude +/- všude stejný asi...

Třeba biobizz to umí ty hnojky udržet na +/- potřebný úrovni a výrobce sám píše že při pěstování v hlíně neni třeba dál upravovat. Ale nepotřeboval sem upravovat ani u biocanny třeba. Metr ani nemam, když už tak si vystačim s kapkama ikdyž to neni nejpřesnější.

A o tý kyselině mi to nevymluvíš. Fakt si myslim že pomalu postupně zabijí půdní bakterie... proč by jinak canna vyvyjela organický ph-down přímo na hlínu? Dusičná a fosforečná patří k minerálnim hnojkám do hydra / kokosu. Ocet je prasárna a ani citronova mi neprisla zrovna vhodna (zkoušel sem kyseliny citronovy dokonce i mačkat citrony do vody jeden čas no šílenost když si vzpomenu)

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 28-11-2018 v 19:51 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 118

Ty kapky jsou fajn,až na to,že u nich určuješ ph podle barvy vody po přidání těch kapek. Tzn ph určíš jen u čisté vody,jakmile do vody naleješ hnojky,tak se obarví hnojkama a potom už test jaksik nefunguje

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 28-11-2018 v 19:58 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 119

Čau dekuji všem za reakce nevzdavam to palice rostou a nafukujou...pošlu foto až budu teď jsem mimo ČR. Stan to nebude mám ho od dakrroom...jinak ano čistá voda mě napadla ale kytkam určitě něco chybělo tak ze myslim ze voda by nějak extra nepomohla...kořeny nevypadaly ze by uhnily...zespod květináče byly bílé...problém bude někde ale kde to nevím...a ano hlína byla asi chyba ale co už...tohle kolo rozhodne nesekmu dokud palice porostou a nebudou kytky ko...a další kolo už jede postavil jsem predpest dal neon kit 2*55w a už tam něco vylezlo hnojky nechám plagron a hlínu nejedu koupil jsem kokos ale o tom až to nějak pokroci tohle kolo snad nějak dojedu

Old Post 28-11-2018 v 20:05 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 120

jo je ale orientacne ti to povi ono, zeleny, zluty, cerveny ty hnojky nejsou, je to trochu jinej odstin ale zhruba se to odhadnout da.

Kdyz nepocitam co sem si delal rezy, tak uz rok sem ph vubec nezmeril a kytky frci. Tak nejak se v ty organice snazim podle citu nez nejakejch hodnot na papire a pestebniho planu.

Budu ted ale testovat mammoth tak si budu muset zase parkrat zkusit co to dela s vodou.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 28-11-2018 v 20:08 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 121




35 den kvetu nezabalil jsem to nějak to dojede...bohužel příčinu jsem nenasel a ani ty nové hnojky nepomohl nějaké kytky jsou lepší nějaké si drží ten svůj spatny standard...další kolo už jede v predpestu pod neon kitem 2*55w...ale o tom později...

Old Post 03-12-2018 v 20:51 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 122

Jen dotaz jak to fotit ať to je jak má byt

Old Post 03-12-2018 v 20:53 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 123

Čau, za mě listová plíseň 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 03-12-2018 v 21:00 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 124

No čoveče to by taky mohlo bejt, přece jenom je tam dost vysoká vlhkost, ale to už teď stejně nic nenadelas.... Do. Příště zkusit lépe poresit cirkulaci vzduchu nebo. Hodit odvlhcovacku



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 03-12-2018 v 22:57 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 125



Tak plíseň jsme vyloučili... Ta by vypadala takhle a to tam neměl....



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 04-12-2018 v 10:34 AM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 126

Ne to rozhodne tam nebylo...a ani není nevím třeba vážně díky me kravine a levnemu predhnojenemu substrátu...uvidime co bude v kokosu za překvapeni

Old Post 04-12-2018 v 12:52 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cardy
Stálý Člen

Karma uživatele cardy - 93% PěstitelskáKarma uživatele cardy - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 127

[účet odstraněn]

Old Post 04-12-2018 v 13:30 PM
cardy je offline   Profil uživatele cardy   Find more posts by cardy   Foto galerie člena cardy   Click here to Send cardy a Private Message   Add cardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 128


Ještě mě napadl jeden problém...ze začátku pestu mi tam litaly nějaké musky...dal jsem lepove pásky a byl klid ale teď je tam celkem hejno...myslíte ze tohle jsou smutnice ?

Old Post 04-12-2018 v 18:39 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-05-2012 - Pokus o úplně první pěst - 3 odpovědí
27-09-2007 - Super Skunk - 400W - 36 odpovědí
22-01-2003 - SuperSkunk v květu - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0238050 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív