Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Pokus o úplně první pěst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pokus o úplně první pěst Příspěvek č. 1


Zdarec lidi,tak sem se rozhodl(no spíš mi bylo dovoleno ),že se pokusím o vlastní zahrádku.Pěstební prostor jsem zřídil ve spíži,kde jsem jen trochu poupravil již stojící regál.Ještě jsem nenainstaloval dvířka.

skřín' - 66,93,43(š,v,h)
světlo - 125W CFL
stínítko - hobby
ofuk - 15cm klipsn'ák nebo z pc 90mm?
přítah - pasiv
odtah - koupelnový vent'as na odtah 95m3/h nebo pc ventilátor SUNON (12V,120mm,234m3/h,MagLev Vapo) napojený na trafo s regulací příkonu?
osazenstvo - asi 4-6 řízků
půda - Plagron Light-mix 25l
hnojky - kamarád,co od něj budu mít řezivo,mi přidá nějaké svoje zbytky(stejně myslím že už používá jen guano a má to fakt good)

Pro schválení growu,je podmínka nulová hlučnost a pach(pro mě samozřejmě vůně).Objednal jsem tedy 1m sona+Filtr Can 75m3/h a zítra někde seženu Airrock ND.
Skřín' se nachází v jen o něco větším prostoru na š,h.Ten vyplním Airrockem.Půjde samozř. i ze spoda a z vrchu skříně.Odtah plánuji ze stropu.Na něj sono a nakonec pacháč.

Vaše nápady a připomínky sem
P.S. Ještě sem to neskompletoval a už mě to stálo cca 36 tisíc!!!(holt další podmínka mladý byla dovolená ve Španělsku),tak snad to nezmrvím

Naposledy upravil 22-05-2012 v 03:44 AM

Old Post 21-05-2012 v 18:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 2

Čau,všechno dobrý s tím tvým ofukem a odtahem budeš mít hodně malou hlučnost, ale každému to vadí jinak.S počtem řízků bych nešetřil a dal bych jich tam plný počet 6 v 3,6L květnících. hnojivo bych zakoupil alespoň na květ PK 13/14 stojí pár korun a je opravdu výborné.Pachu se bát nemusíš u mě přes filtr neprojde ani trochu pachu.
No kdybych měl investovat už takovou částku tak rozjedu minimálně 250w hps . Ale to je každýho volba ať to roste

Old Post 22-05-2012 v 08:53 AM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

grrr...se snad poseru.Nejen že je celkem problém sehnat Airrock ND (nemáme,nevedeme,vemte Multirock je to skoro stejný ),a ted' mi přišel mail,že nemaj ani ten můj filtr(asi si ho budu muset vyrobit,anebo myslíte že ten SUNON bude mít dostatečný tlak na profouknutí filtru 160m3/hod?) a tak sem i bez sona.Odvětrávání spíže je řešeno před panelák(cca 2m od vchodu ).O půlnoci jsem zkusil zapnout jen jeden větrák(z PC 90mm)a to by ste nevěřili,jakou tam mám akustiku(z venku to hučí pěkně).Budu se secsakramentsky snažit to do konce příštího tejdne rozjet.

Old Post 24-05-2012 v 18:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od kostas6
grrr...se snad poseru.Nejen že je celkem problém sehnat Airrock ND (nemáme,nevedeme,vemte Multirock je to skoro stejný ),a ted' mi přišel mail,že nemaj ani ten můj filtr(asi si ho budu muset vyrobit,anebo myslíte že ten SUNON bude mít dostatečný tlak na profouknutí filtru 160m3/hod?) a tak sem i bez sona.Odvětrávání spíže je řešeno před panelák(cca 2m od vchodu ).O půlnoci jsem zkusil zapnout jen jeden větrák(z PC 90mm)a to by ste nevěřili,jakou tam mám akustiku(z venku to hučí pěkně).Budu se secsakramentsky snažit to do konce příštího tejdne rozjet.


pokud to máš tak blizko u vchodu, tak se snaž co nejlíp to světelně utěsnit, aby ven neprocházelo žádné světlo..

a ten sunon, my máme doma sunony 12cm do 230v a krom toho, že jsou docela hlučny tak docela i foukaj, ja bych řekl, že na uchlazení úsporky by to mohlo i s tím filtrem stačit..pokud tam nebudeš mít nějaky extrazohýbaný potrubí..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 30-05-2012 v 21:38 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-01-2019 - Super skunk :) první pěst - 281 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0398000 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív