Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Super skunk :) první pěst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 145

Smutnice si nevybira jesli se jedna o finalni kvetinac nebo predpest maly kelimek.
Nebo si tam ty larvy chces taky predpestovat s tim predpestem?

Old Post 04-12-2018 v 21:25 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 146

Mas pravdu svou logiku to má tak hodím do velkého boxu pak dam do predpestu a pak jak vyrostou do finalu a snad aspoň tenhle problém vyresim

Old Post 04-12-2018 v 21:52 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 147

A jeste byt tebou, tak bych uz davno otrhal ty nejhorsi poskozene listy a pozoroval bych jesli se tam nahodou nevytvori znova.
Tim ze je otrhas ,mely by na jejich miste vyrust nove zdrave listy.

Nekdo by s tim otrhavanim nemusel souhlasit z duvodu ze si je kytka schodi sama az je nebude potrebovat. Ale ja bych je tam uz davno nemel, uz jen z duvodu ze na nich myze byt plisen nebo vajicka-larvy jeneho skudce a pod.

Old Post 04-12-2018 v 22:04 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 148

ja prave otrhaval jen ty skoro suche...tak ze rikas vsechny ty skarede listy pryc ?

Old Post 05-12-2018 v 06:09 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 149

Madi psal jen ty nejhorsi....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 05-12-2018 v 07:43 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 150

Ja sem vetsinou pro radikalnejsi reseni

No , ja nevim jesli si to fotil po otrhani nebo pred otrhavanim tech listu.
Ale tak jak to je na ty fotce bych to nenechaval. Tak to nafot v ceku jak to vypada tedka, prosim.
Listy narostou jiny ale co je alespon trochu zelene u vrcholku tam samozrejme nech.
Otrhej jen ty viditelne spatny listy a nekam je odnes pryc z domu nebo je spal v kamnech.

Nekde mam ve svych vlaknech pokus "kompletni oholeni kytky" zustal jen stonek a vetve, po 10-14 dnech by ji nikdo nepoznal jak se krasne zazelenala.

Old Post 05-12-2018 v 08:43 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 151

V 18:00 se zapíná svetlo tak je vytahnu a ostriham zajímavé ze spodky kytky se drží zelené ale vrch ten ne a ne snad do patku dojdou ty hlístice pak po deplaci tady hodím fotky...už je 37 den kvetu no...tak snad do konce nějaké ještě dorostou

Old Post 05-12-2018 v 08:58 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 152


Tu fotku plisne co tam dal Growoli tak to by melo byt pravdepodobne Padli ale plisni co napadaji rostliny je hafo druhu a kazda vypada trochu jinak.
Takze plisen bych zas tak uplne nevylucoval.
Proto vse dobre zlikviduj z toho listi co otrhas aby se ti to nerozlezalo.
Pokud by to plisen byla tak tam stejne uz budou zachycene spory.

Doufejme ze to plisen neni.

EDIT:

Mimochodem tahle fotka je taky pisen.

Naposledy upravil Madical-Strains 05-12-2018 v 16:08 PM

Old Post 05-12-2018 v 15:56 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 153




Tak tady je foto...snažil jsem se co nejvíce to oholit od těch špatných listu..zalivam to už jen upravenou vodou enzymy a calmagem...akorát mi přijdou nějaké svetle...

Old Post 05-12-2018 v 18:04 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 154

Jo , svetle jsou , ale to je pravdepodobne nasledek ozranych mikrokorinku od larev , mikrokorinky prijima kyti ziviny , takze ted nemaji cim ty ziviny prijimat v dostatecnem mnozstvi ktere kyti potrebuji , nebo se jim to minimalne snizilo .

Nechal sis zalezet , hezky si to otrhal , ted to vypada mnohem lepe, doufam ze se to bude ted uz jen zlepsovat.
Aplikuj co nejdriv ty hlistice a po 3 dnech to budou mit uz ty larvy za sebou a nech je tyden bez hnojiv abys ten kokos jeste zbytecne nezasolil.
Do tydne by nejaky korinky mohly narust , protoze rostou o mnoho rychleji nez hlavni koren .

Doporucuju ti ted hlavne pridavat do zalivky nejaky korenovy stimulator , ten podpori narust vlasecnicovych jemnych korinku + ty enzymy, nic jineho bych jim ted ten tyden nedaval.
A pak zacni pomalinku zase hnojit.
Je pravdepodobny ze ten tyden co je nebudes krmit do kokosu tak mohou jeste zesvetlat.
Muzes taky zatim hnojit postrikem na listy (mozne riziko plisne) hnojivem k tomu urcenym ale az budou larvy v kokosu mrtvy, coz je zhruba 3 dni.
Hrozi ale pri postriku riziko plisne. Takze tezko radit.

Ja delam postriky Melasou i do 3 tydne kvetu a taky 2-3x behem flusingu pred kosou a nemel jsem plisen zatim nikdy ale musi se zvysit frekvence ofuku i odtahu. A postrik provadet nejlepe pred roznutim , ne pred zhasnutim. A vse nechat beze samozrejme non-stop celej kvet , ofuk i odtah.

Drzim kytickam palce ale bud v klidu neco urcite sklidis.

Naposledy upravil Madical-Strains 05-12-2018 v 20:25 PM

Old Post 05-12-2018 v 20:08 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 155

dekuji v utery jsem je objednal večer snad to co nejdriv dojde....hned to aplikuji jak do velkeho boxu tak do predpestu do kokosu tak ze by jsi daval jen korenovy stimulator a enzymy jo ? calmag davat nemam...na listy mam vita race.jo nonstop jede ofuk i odtah a dekuji za rady... uvidime je 38 den květu .

Old Post 06-12-2018 v 06:57 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 156

Měl jsi pěkně našlápnuto. Škoda, že se ti to přihodilo. Palice vypadají pěkně na 38 den.
Fotka od growoli je 100% Padlí. Plíseň napadá především palice, někdy i listy, ale vypadá trochu jinak.

Old Post 06-12-2018 v 09:39 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 157

Fikus ma asi na mysli tuhle...

http://www.magazin-legalizace.cz/cs...y-a-plisen-seda

Old Post 06-12-2018 v 09:59 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 158

jasny tohle me potkalo venku skoda no...jsem idiot mel jsem ty musky resit davno ale vypadalo to po tom co jsem dal lepove pasky ze uz tam nic neni...az ted se to nejak rozmnozilo ale co uz postavil jsem s tatkou predpest koupil diamantovku osb desky a neon kit 2*55w a uz to tam pekne roste koupil jsem canna coco plus do toho od plagronu hnojky na kokos,fish force,green sensation,pure enzym,sugar royal a vita race, jeste mi zustal calmag a pk...dokoupim ec metr ktery kupuji uz snad mesic a uvidime zda to dopadne lepe mam tam 5x ak49(vision seeds) a 5x satans bride(trikoma seeds) a jeden darek od trikomy nejaky malquerida to je nejaka novinka nenasel jsem o tom vubec nic chtel jsem 8-9 kytek ale vylezlo a roste vsech 11

Old Post 06-12-2018 v 10:08 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 159

fikus : ja si vcera rikal ze je teprve 38 den ze nebudu davat rukavice...no a vecer jsem jinak nadaval jak jsem mel dolepene prsty a lepilo se mi to k displeji telefonu..jo nejake jsou pekne a tvrde...snad se to aspon trosku hodi do kupy a doufam ze do patku dojdou ty breberky

Old Post 06-12-2018 v 10:11 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 160



Čau, fakt si nemůžu pomoct, ale mně to připomíná toto
Je to plíseň bramborová na rajčatech

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 06-12-2018 v 10:30 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-05-2012 - Pokus o úplně první pěst - 3 odpovědí
27-09-2007 - Super Skunk - 400W - 36 odpovědí
22-01-2003 - SuperSkunk v květu - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2294060 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív