Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani IV.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
iabek
Stálý Člen

Karma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 240 

Výběr LED do stanu 90x90 - náhrada za 400w HPS Příspěvek č. 177

Ahoj borci, včera mi odešel po mnoha šťastných společných letech Lumatek, po ledkách už docela dlouho pokukuju, tak nevím, jestli není ideální příležitost na změnu.

Potřeboval bych od Vás poradit čím rozumně nahradit 400w sodík v boxu 90x90, v zásadě asi nechci/nepotřebuji měnit nic jiného než světlo.

Z toho co používají lidi tady na fóru a je v ČR dostupné mi vycházejí 3 až 4 možnosti. Pokud víte o něčem lepším, rád prostuduju.


1. ledideal.cz 6x Vero 29 gen7 + 18x Cree red 660nm Cena 16.890 kč vč DPH

Spotřeba : 295 watt růst/ 330 watt květ,efektivita čipu 197 lm/w , driver MW HLG serie,reflektor Ledil + Česká optika 120 stupňů


2.ledideal.cz 6x Vero 29 gen7 + 18x Cree red 660nm Cena 17.450kč vč DPH

Spotřeba : 425 watt růst/460 watt květ,efektivita čipu 184 lm/w , driver MW HLG serie,reflektor Ledil + Česká optika 120 stupňů


3. světlo od FRYNKA

400W 6 čipů: 17 000 Kč

4. alucraft.cz

DIY SET 380W - 10 999 Kč vč DPH


Asi nejlepší je světlo od edideal.cz, od aluxraftu je sice nejlevnější, ale jen 4 čipy, takže horší účinnost.. ještě bych od nich mohl vzít 6 čipů, ale to už stojí 16 000,-

A pak je otázkou, jestli jít se skříní 90x90 na silnější nebo slabší varianty od ledideal.cz, slabší bude dávat cca 65000 lumenů, silnější 85000 - to už mi přijde hodně na tu plochu.

Další věcí je, že v zimě mívá v kumbálu docela chladno, resp mám problém vybalancovat odvětrání vlhkosti a udržení teploty. Budu mít např pod 330w ledkou výkazně menší odpar?

Díky moc za vaše názory.


VÝPRODEJ VYBAVENÍ 2021:
Střihač trimpro rotor - 15 000,-
Ventilátor AIRBOX 500m3 - 3 500,-
Různé vybavení - od 100,-


330w LED / Big Bud ze semen / Amazon
6x Nebula - 400w MH+HPS HYDRO
6x Bubba Kush - 400w MH+HPS HYDRO
Texada Timewarp (400w a 250w) - selekce, matky, klony
4x Sensi Star, 1x Agent Orange - 250w HPS hlína No. 4
3x Orange Bud, 1x OG Kush, 1x ERSB 125w CFL/250w HPS hlína No. 3
4x Mazar 1x Euforia - 125w CFL/250w HPS hlína No. 2
4x L.S.D. 1x Big Bud XXL - 125w CFL/250w HPS hlína No.1
Out 2011 - Khola (?)

Old Post 02-07-2018 v 14:19 PM
iabek je offline   Profil uživatele iabek   Find more posts by iabek   Foto galerie člena iabek   Click here to Send iabek a Private Message   Add iabek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 178

Sam mám od Frynka a zatím spokojenost, vzhledem k tomu co pod tím tvoří např. Mr.KCB ty světla fungují perfektně, super zpracování, kompaktnost a k tomu Frynkova ochota. Alucraft není spatnej co se ceny týče, ale je to takovej chudej braska a s Ledideal jsem nejednal, ale zpracování mi aspoň dle fotek přijde takový moc home made, tím samozřejmě netvrdim, ze nejsou dobrý.

Old Post 02-07-2018 v 20:03 PM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jana a Julca
Stálý Člen

Karma uživatele Jana a Julca - 91% PěstitelskáKarma uživatele Jana a Julca - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 179

Za mě ledideal. Přístup k zákazníkovi 100%,světlo 100%,servis 100% světlo mi spadlo, napsala jsem email a přijeli mi do 3 dnů opravit světlo a to jsem až s Budějovic.
Pod těmi jejich spider verzi to krásně jede. Do hps bych už nešla. S takovým přístupem se člověk jen tak nesetka.

Old Post 03-07-2018 v 08:03 AM
Jana a Julca je offline   Profil uživatele Jana a Julca   Find more posts by Jana a Julca   Foto galerie člena Jana a Julca   Click here to Send Jana a Julca a Private Message   Add Jana a Julca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampaliny
Stálý Člen

Karma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 180

ahoj ja mam svetlo od ledidealu a maximalni spokojenost. rychla komunikace, zaruku mi dali 3 roky, dostal jsem za dara casovac a svetlo mi privezli az domu, tam mi borec vsechno vysvetlil, dobry pokec, je videt ze vi co delaji, navic plochu mam 2,2x1,1 metru a muzu dat svetlo nize a dobre to osviti. na takovou plochu jakou mam ja, bych potreboval
tak 4 svetla a tak to mam vse na jedne konstrukci.

Old Post 03-07-2018 v 08:10 AM
Pampaliny je offline   Profil uživatele Pampaliny   Find more posts by Pampaliny   Foto galerie člena Pampaliny   Click here to Send Pampaliny a Private Message   Add Pampaliny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ledkar
Stálý Člen

Karma uživatele Ledkar - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ledkar - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 181

Zalezi jestli jsi schopen neco taky smontovat (mechanika, elektrika). Pokud ano, sel bych do alucraftu, ale ty jejich chladice bych rozpulil, abych dostal COBy dal od sebe. Pokud si ten stan rozdelis na 4x45cm ctverce a na cca prostredek kazdeho das jeden COB, myslim ze 380W bude stacit.
Jediny co potrebujes je hlinikove Lko a par sroubu.

Postavit to svetlo bylo prekvapive jednoduche. Cca jedna hodina.

Pokud ne, sel bych do L nebo F. A pokud nemas hluboko do kapsy, tak 6 COBu svetlo samozrejmne lepe rozprostre po plose. Me vychazely tri COBy, ale sel jsem do 4 a mam stazeno na 300W.

Old Post 03-07-2018 v 19:25 PM
Ledkar je offline   Profil uživatele Ledkar   Find more posts by Ledkar   Foto galerie člena Ledkar   Click here to Send Ledkar a Private Message   Add Ledkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sahibek
Nový Člen

Karma uživatele Sahibek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 7  

Led světla z číny Příspěvek č. 182

Co říkáte na tohle světlo, parametry nejsou zase tak špatné. 150W prej 15000lumenů

https://m.aliexpress.com/item/32797...st.32797785858&

Old Post 08-07-2018 v 22:39 PM
Sahibek je offline   Profil uživatele Sahibek   Find more posts by Sahibek   Foto galerie člena Sahibek   Click here to Send Sahibek a Private Message   Add Sahibek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ledideal
Stálý Člen

Karma uživatele Ledideal - 47% PěstitelskáKarma uživatele Ledideal - 47% PěstitelskáKarma uživatele Ledideal - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 183

[účet odstraněn]

Old Post 08-07-2018 v 23:55 PM
Ledideal je offline   Profil uživatele Ledideal   Find more posts by Ledideal   Foto galerie člena Ledideal   Click here to Send Ledideal a Private Message   Add Ledideal to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ledideal! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček01
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 300  

Příspěvek č. 184

Zdravím Groweři, jdu k vám s prosbou, máte někdo zkušenosti s kvantovými deskami z Alibaba.com ?

Old Post 09-07-2018 v 15:50 PM
Rákosníček01 je offline   Profil uživatele Rákosníček01   Find more posts by Rákosníček01   Foto galerie člena Rákosníček01   Click here to Send Rákosníček01 a Private Message   Add Rákosníček01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 185

Osobne bych sel do frynka, nicmene ja mam frynka a nemam ledideal. Frynk je sikovny a ochotny. Neudelas chybu asi ani z jednim. Ne ze bych bastleni nedoporucoval ale je to draha sranda na testovani timhle smerem bych se nevydaval

Kvalita predevsim!

Old Post 09-07-2018 v 17:53 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iabek
Stálý Člen

Karma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 186

Ahoj, díky za odpovědi, nebyl jsem teď několik dní u kompu, tak reaguji až teď.

Zdá se tedy, že všichni co mají světla od ledideal nebo od frynka jsou spokojeni. Jaké máte zkušenosti s tím odparem, bylo to při přechodu na ledky poznat?

ledideal->

Světlo 6x Vero 29 gen7 + 18x Cree red 660nm - Spotřeba : 295 watt růst/ 330 watt květ by mělo být adekvátní náhradou za 400w HPS do prostoru 90x90?

A nevíte, jestli se v dohledné době (do konce roku cca) nechystá vydání nové generace čipů?

Díky moc


VÝPRODEJ VYBAVENÍ 2021:
Střihač trimpro rotor - 15 000,-
Ventilátor AIRBOX 500m3 - 3 500,-
Různé vybavení - od 100,-


330w LED / Big Bud ze semen / Amazon
6x Nebula - 400w MH+HPS HYDRO
6x Bubba Kush - 400w MH+HPS HYDRO
Texada Timewarp (400w a 250w) - selekce, matky, klony
4x Sensi Star, 1x Agent Orange - 250w HPS hlína No. 4
3x Orange Bud, 1x OG Kush, 1x ERSB 125w CFL/250w HPS hlína No. 3
4x Mazar 1x Euforia - 125w CFL/250w HPS hlína No. 2
4x L.S.D. 1x Big Bud XXL - 125w CFL/250w HPS hlína No.1
Out 2011 - Khola (?)

Old Post 10-07-2018 v 07:20 AM
iabek je offline   Profil uživatele iabek   Find more posts by iabek   Foto galerie člena iabek   Click here to Send iabek a Private Message   Add iabek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 187

iabek, toto světlo co jsi napsal má myslím bouřek. Koukni na jeho vlákno. Udělal pod tím ranec. Měl to v prostoru 120x120x200 myslím.
COB čipy určitě nevyjdou od bridgeluxu nové. Od cree 3590 měli vyjít letos, ale místo nich jen nepatrně upgrade stávajících 3590. Co jsem četl, tak se tento rok nechystaji žádné novinky v cob čipech. Teď tady zkouší risck panely co jsou složené s malých čipu právě od ledidealu. Jsem na to zvědav. Už jsem viděl jeden pěst, ale klučina měl problém s teplotou = málo tepla. Do bytu určitě dobre v létě, ale do sklepa se moc nehodí. Nechci do toho moc mluvit, nezkoušel jsem tak můžu držet hubu.

Old Post 10-07-2018 v 10:01 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 188

citace:
Původní příspěvek od HVR
A nebo pokud by nekdo chtel,psal jsem vcera jednomu z reselleru v Evrope,ktery sidli v UK (druhej ve Spanelsku),ale jeste nemaji web stranky..Tohle mi postal do mailu : https://drive.google.com/file/d/1ss...0YYEatUFuF/view

WEB : http://hlg-uk-europe.co.uk/


Ahoj, uz si to od nich objednal pripadne niekto iny?

Dik

Old Post 22-07-2018 v 10:21 AM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Musicos
Stálý Člen

Karma uživatele Musicos - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 189

Zdravím, nemá někdo zkušenosti s Led panelem Greenception LED GC-9 ? Musím něco pořídit, líbí se mi i ta světla od Frynka potřeboval bych něco do boxu 80x80x180, ta Greenception vypadá fakt zajímavě ale nenašel jsem žádný grow journal s touhle lampou, resp. našel jsem dva ve Švýcarsku a tam si to moc chválí

Old Post 29-07-2018 v 15:38 PM
Musicos je offline   Profil uživatele Musicos   Find more posts by Musicos   Foto galerie člena Musicos   Click here to Send Musicos a Private Message   Add Musicos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 190

Tak to kup a udělej report.
Hledáte nesmyslné panely a ještě čekáte až za vás někdo udělá kolo ,aby jste se náhodou nenachytaly.
Když si to ve Švýcarsku chválí ,tak to určitě bude BOMBA!!!!

Old Post 29-07-2018 v 19:10 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Musicos
Stálý Člen

Karma uživatele Musicos - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 191

No tak děkuji za vstřícnou odpověď. Co je na tom špatného, zeptat se jestli někdo nemá zkušenosti s výrobkem, než si ho pořídím ?

Old Post 29-07-2018 v 19:33 PM
Musicos je offline   Profil uživatele Musicos   Find more posts by Musicos   Foto galerie člena Musicos   Click here to Send Musicos a Private Message   Add Musicos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Musicos
Stálý Člen

Karma uživatele Musicos - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 192

A určitě to nebude žádný nesmyslný panel!

Old Post 29-07-2018 v 19:35 PM
Musicos je offline   Profil uživatele Musicos   Find more posts by Musicos   Foto galerie člena Musicos   Click here to Send Musicos a Private Message   Add Musicos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-02-2018 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani III. - 1011 odpovědí
04-10-2016 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani II. - 1018 odpovědí
21-04-2014 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani I. - 1016 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7570620 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív