Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani IV.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 193

Je to suprovej panel, jedu pod nim Eagle bill 9x od zdejsiho clena, kytky jsou krasne, panel ma taky infra diody, ktere se zdaji, jako by nesvitili, ale pres fotoaparat je krasne videt, ze fungujou. Kvalita je supr, je to nemeckej vyrobek a muzu jedine vrele doporucit!!!! Holky jsou v zacatcich kveteni, ale zatim vypadaj o moc lepe nez ten samej model pod hps 400w.

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 29-07-2018 v 20:41 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Musicos
Stálý Člen

Karma uživatele Musicos - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 194

Paráda tak přeji ať to pěkně kvete, dík za odpověď v jak velkém boxu to máš? A jak si ten panel vlastně objevil?

Old Post 29-07-2018 v 22:32 PM
Musicos je offline   Profil uživatele Musicos   Find more posts by Musicos   Foto galerie člena Musicos   Click here to Send Musicos a Private Message   Add Musicos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 195

Chtel sem diy od alucraft, ale necitil jsem se bejt dostatecne skusenej na to abych to sestavel cely sam, tak sem sahnul po panelu, ktery je sestavenej. Chtel jsem kvalitu, co tahle nemecka firma splnuje. Taky se mi libi pouziti a kombinace svetelnych čipů.

Je to ve stanu 90x90. Uz pri vybalovani zjistis ze je to kvalita. Od dizajnu po konstrukci spracovani je to pecka.

Ted bych uz ale asi spis sahnul na ledky od alucraft, nakolik je uz mam taky a libi se mi ta volnost, ze si to sestavis sam atd. Kazdopadne kdyz jsem kupoval gc 9, byl jsem vuci tem diy setum skeptickej, ale prozrel jsem haha

Vyhody alucraftu su flexibilita komponentů a cena

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Naposledy upravil Chaplygin 29-07-2018 v 23:14 PM

Old Post 29-07-2018 v 23:02 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hambas
Stálý Člen

Karma uživatele Hambas - 41% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 196

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Tak to kup a udělej report.
Hledáte nesmyslné panely a ještě čekáte až za vás někdo udělá kolo ,aby jste se náhodou nenachytaly.
Když si to ve Švýcarsku chválí ,tak to určitě bude BOMBA!!!!


Písek ve vagíně.. 😀

Old Post 30-07-2018 v 08:18 AM
Hambas je offline   Profil uživatele Hambas   Find more posts by Hambas   Foto galerie člena Hambas   Click here to Send Hambas a Private Message   Add Hambas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 197

"Mars hydro je fakt pecka,ty jejich diody IR jsou prostě bomba"
Máte tady plnou hubu keců a nikdo nic neukáže.
Já jsem investoval přes 100.000 kč do Led panelů od sraček až po nejučinnější led světla.Vše jsem tady zdokumentoval ,tak proč nemůžete taky něco přispět.Chcete čerpat informace,ale nic neukážete.
Takový přístup je špatný!!!!
To světlo co tady postujete bude mít COB čipy s účinností kolem 100 lm na watt.Nepíšou jaké používají zdroje ani jaké COB čipy.Světlo s takovými čipy seženete na aliexpresu za poloviční cenu.
Hambas-nepochopil jsem písek ve vagině

Old Post 30-07-2018 v 08:32 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Musicos
Stálý Člen

Karma uživatele Musicos - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 198

Díky moc všem za rady,fikus máš samozřejmě pravdu, omlouvám se. Nakonec jsem se rozhodl podpořit českou ekonomiku a vezmu vera spider 29 od ledideal, asi ten 300w panel. Hned jak vše nakoupím a rozjedu, určitě založím vlákno... Ale teď mě čeká ještě měsíc volna na rybách

Old Post 30-07-2018 v 08:38 AM
Musicos je offline   Profil uživatele Musicos   Find more posts by Musicos   Foto galerie člena Musicos   Click here to Send Musicos a Private Message   Add Musicos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 199

Musicos,nechtěl jsem nikoho urazit,ale tady každý chodí pro rady co je nejlepší a nikdo nekoupí nic nového.
Pak toto forum jen každý využívá,ale aby přispěl něco do krámu,tak to né.
Kdyby každý desátý člen zkusil něco jiného(myslím tím osvětlení),tak je to přeci paráda.Je to přece náš koníček.Ti co to dělají na kšeft ,tak jen sosají informace,ale mi co to pěstujeme pro radost nebo pro zdraví,tak by jsme měli něco přispět ať je vidět,že i v Česku umíme.

Old Post 30-07-2018 v 08:48 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hambas
Stálý Člen

Karma uživatele Hambas - 41% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 200

hele to byl jen vtipek na tvou podrážděnost.. mohl si mu rovnou napsat o tom že takovy svetlo koupí na aliexpresu za polovic každopadně je jasný že s tebou souhlasím...bylo by to super kdyby kazdej něco testnul..ja co jsem mohl a co by nekomu mohlo pomoct jsem ukazal...a co si budeme povídat nahrávání fotek tu je očistec

Old Post 30-07-2018 v 19:38 PM
Hambas je offline   Profil uživatele Hambas   Find more posts by Hambas   Foto galerie člena Hambas   Click here to Send Hambas a Private Message   Add Hambas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karlito
Stálý Člen

Karma uživatele Karlito - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 201

Ahoj groweři.
Prosím o radu. Mám Spider Vero 29 300 Watt. Jedu teprve druhé kolo v životě a čočky, co kryjí světla, mám zaprskané od vody. Snižuje to nějak zásadně účinnost světla a případně můžu to normálně vyleštit třeba okenou?
Předem děkuji za pomoc.

Old Post 09-09-2018 v 09:28 AM
Karlito je offline   Profil uživatele Karlito   Find more posts by Karlito   Foto galerie člena Karlito   Click here to Send Karlito a Private Message   Add Karlito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 202

Napsal jsem nějaký povídání o výhodách a nevýhodách Quantum Board a Vero 29, provedl srovnání a meření. Kouknout se muzete ZDE

VÝROBA A PRODEJ LED SVĚTEL

Old Post 09-09-2018 v 09:44 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 203

Karlito, normálně to můžeš vylestit. Je to sklo

Old Post 09-09-2018 v 17:31 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karlito
Stálý Člen

Karma uživatele Karlito - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 204

fikus37 - Děkuju za info.

Old Post 10-09-2018 v 07:14 AM
Karlito je offline   Profil uživatele Karlito   Find more posts by Karlito   Foto galerie člena Karlito   Click here to Send Karlito a Private Message   Add Karlito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 205

Borci, mám box 80x80 a zavěšené dva 190w panely (4x VERO) z alucraft... Myslíte, že mají čočky nějaký smysl,nebo to nechat holé?

Old Post 10-09-2018 v 20:04 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 206

citace:
Původní příspěvek od TommyH
Borci, mám box 80x80 a zavěšené dva 190w panely (4x VERO) z alucraft... Myslíte, že mají čočky nějaký smysl,nebo to nechat holé?


Zdar, asi záleží jak blízko to máš ke kytkám a taky jaké máš optiky....
Já měl na ten samej stan ten panel jeden a 4 kytky a i tak jsem sklidil 220g, a to jsem to ještě dost zadrel, protože jsem v průběhu pestu musel měnit stan,ptze mi to dost prerostlo....původně 60*60*150 a pak jsem měnil na 80*80*180
Především kvůli výšky - optiky jsem měl sundane. .....jen čipy
Optiky jsou dobre, ale záleží co od toho chceš. ....
Tedka mam panely od frynka s kulatou optikou a je to super, dokážou usměrnit a prosvitit dost do hloubky. ....
Ty čtvercové roztahuji svetlo spise do stran....
Ať se vede.....

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 10-09-2018 v 20:14 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 207

No, tak optiky právě nemám žádné proto se ptám jestli by měli smysl... Mám to 40cm od vršku.

Old Post 10-09-2018 v 20:18 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 208

No tak ti půjde svetlo více i do stran....pokud máš panely dva tak si myslím, že to je v pohodě. ....40 cm je dost vysoko na to, aby ti to případně palilo kytky...
Já měl svetlo 20-30 a v klidku.....
Ať se vede 😉😊🙃

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 10-09-2018 v 20:49 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-02-2018 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani III. - 1011 odpovědí
04-10-2016 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani II. - 1018 odpovědí
21-04-2014 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani I. - 1016 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6014120 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív