Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani IV.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
Green johny
Nový Člen

Karma uživatele Green johny - 87% PěstitelskáKarma uživatele Green johny - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 161

citace:
Původní příspěvek od psyweed
ahoj,

citam a pozeram moznosti nahrady za 600w hps do 120x120 pripadna moznost pre 150x150

na ledideal su sety cca od 18-22k co je celkom palka

u alucraft som na 570w cca 15k a 760w 19k

niekto tu pisal ze sa rozne komponenty moc z roznych shopov neoplati objednavat - usetri sa par stoviek, tak to chapem...

este nejake ine moznosti?

dik


imo se třeba dá ušetřit na chlazení - apline 64plus na jeden vero chip když ho mám na 1050mA - cca 70w, chlazení za třistovky (ani ne) - záruka 6let myslím a v létě taky uchladí (pokud je vzduchotechnika jinak ok\). pokud nevadí větráčky samozřejmě. pasivní nvm ale určitě po půlhodině googlování apod seženeš nějakej kus hliníku ,-)
pastu taky z kompjůtr nepodojíš shopu - mx4 např.
spis alucraft imo

Old Post 13-06-2018 v 10:35 AM
Green johny je offline   Profil uživatele Green johny   Find more posts by Green johny   Foto galerie člena Green johny   Click here to Send Green johny a Private Message   Add Green johny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 162

jasne dik za tipy, jedna sa mi o to ze ak investujem 15-20k vs lumatek predradniky co uz mam + asi 5 lamp v zasobe (som dostal pri kupe setu a vystaci to asi na dalsie 3r) tak sa mi do toho asi moc neoplati ist kedze spotreba je +- rovnaka.

Teploty su v ramci limitov aj teraz, takze myslim ze to ma este cas. Jedinu vyhodu vidim len v tom ze svetlo ide z viacerych bodov, takze rastliny dostanu rovnomernejsiu davku ci je v strede alebo v rohu.

Old Post 13-06-2018 v 17:48 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 163

A nebo pokud by nekdo chtel,psal jsem vcera jednomu z reselleru v Evrope,ktery sidli v UK (druhej ve Spanelsku),ale jeste nemaji web stranky..Tohle mi postal do mailu : https://drive.google.com/file/d/1ss...0YYEatUFuF/view

WEB : http://hlg-uk-europe.co.uk/

Old Post 14-06-2018 v 08:20 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 164

Ahojte, momentálne som neštudoval svetlá led, neviem či to trošku pokročilo.

Rozmýšlam nad zakúpením 2x LED Spider Vero 29 - 7 generácia 420 Watt.

Je to vhodné do stanu 240x120x200 ? Nahradí to plnohodnotne 2x 600w HPS ?

Alebo už existujú lepšie alternatívy ? Napr. niečo tu z fóra ? Ďakujem

Old Post 16-06-2018 v 18:57 PM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 165

Ajtaktak, špatně položena otázka. Každý bude prosazovat, že to jeho led světlo které má doma je nejlepší.
Nezapomeň, že světlo je jen asi 30% dobrého úspěchu.
Odzkoušel jsem dost led světel (viz galerie) a zatím tyto led světla vedou. Jsou tady " experti" co neukazali nic a mají plnou hubu keců teoretických vlastnosti o světlech, které někde viděli na netu.
Nejlepší ráda je vyzkoušet. Pokud nejsi mongol, tak si myslím, že nebudeš zklamaný.

Old Post 17-06-2018 v 06:10 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 166

Ajtaktak :
Tiež nič nepublikujem, ale v podstate súhlasím s Fikusom.
Sledoval som Tvoj 1. pest a myslím, že si si viedol celkom bravurne. Do LED môžeš samozrejme ísť, ale musíš si sám položiť otázku, že čo vlastne od toho očakávaš. Je to značná investícia a sám v tom musíš mať jasno.

Old Post 17-06-2018 v 07:13 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 167

Ocakaval by som hlavne teploty ktore v lete nebudu problem, nizsiu spotrebu a rovnaku efektivitu ako 600 w hps
Ak mi za tu cenu to spider vero da tak to urcite pojdem do toho.

Old Post 17-06-2018 v 09:46 AM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampaliny
Stálý Člen

Karma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 168

ahoj ajtaktak, taky jsem sel do led kvuli teploty a jsem maximalne spokojen mel jsem
600watt hps a pak jsem se nechal napalit a koupil mars hydro. vyhodil jsem 20 tisíc s okna. ted jsem si nechal postavit 650 watt svetlo spider a je to rozdil jako krava. mam prostor 100x200.

Old Post 17-06-2018 v 14:06 PM
Pampaliny je offline   Profil uživatele Pampaliny   Find more posts by Pampaliny   Foto galerie člena Pampaliny   Click here to Send Pampaliny a Private Message   Add Pampaliny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 169

Ono ja rozmyslam aj nad tou spotrebou. Mam stare hlinikove rozvody elektricke. Keby dam led panely tak napr ani nemusim mat 4ri velke ofuky kvoli chladeniu ale stacili by 2 a sluzili by iba na cirkulaciu vzduchu. Cize neusetrim len na samotnom svetle ale aj na pridavnej elektronike
Tie led vero maju normalka vyvedeny kabel a iba pichnem do zasuvky ?

Old Post 17-06-2018 v 14:19 PM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 170

Momentálne staviam toto svetlo, z dielov čo mi ostali z minulých zákaziek:
https://ibb.co/jkn52y

Ponúkam ho na predaj v bazári: http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=80658
Ak by mal niekto záujem -> píšte správu.
Ak máte otázky ohľadom svetla -> pýtajte sa tu.

Veľká výhoda- je dvojokruhové- tzn. COB Vero29 LED sa dajú spúštať osobitne a dosky so Samsung čipmi osobitne- počas rastu Vám stačia dosky v strede.

//zabudol som to napísať v inzeráte, ale je tam miesto na doplnenie Cree XP 660nm pre emersonov efekt či urýchlenie dozrievania.

Old Post 17-06-2018 v 19:16 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kruxyy
Nový Člen

Karma uživatele kruxyy - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 171

Ahoj, měl bych pár otázek četl jsem si tady dost příspevku , vlastně o ledkách hps atak a nakonec jsem usoudil že bych si koupil todle

http://ledideal.cz/www/grow-systemy-namiru/ten první za 19 tisic hlavně kvůli tomu led Spider Vero 29 300Watt hodně lidi tu psalo že to je kvalitní , ale chci se zeptat pro jistotu ješte jednou vyplatí se mi to ? nebo doporučil by mi někdo něco jiného ? (nebo jen koupit ledku a zbytek koupit v growshopech ?

Old Post 18-06-2018 v 16:47 PM
kruxyy je offline   Profil uživatele kruxyy   Find more posts by kruxyy   Foto galerie člena kruxyy   Click here to Send kruxyy a Private Message   Add kruxyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kominar
Nový Člen

Karma uživatele kominar - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 172

neviem ci by lepsie nevychadzalo HLG 550 V2 LED Horticulture pri cene 944 dolarov ale este ide k tomu clo

Old Post 23-06-2018 v 08:55 AM
kominar je offline   Profil uživatele kominar   Find more posts by kominar   Foto galerie člena kominar   Click here to Send kominar a Private Message   Add kominar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ledkar
Stálý Člen

Karma uživatele Ledkar - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ledkar - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 173

Na prostor 60x60 bych sel do zakladniho (190W) DIY setu od alucraft.cz.
Nebo neco od Ledideal, pokud se ti nechce nic stavet. Ale to je potom o dost drazsi.

Old Post 26-06-2018 v 13:40 PM
Ledkar je offline   Profil uživatele Ledkar   Find more posts by Ledkar   Foto galerie člena Ledkar   Click here to Send Ledkar a Private Message   Add Ledkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček01
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 300  

Příspěvek č. 174

Zdravím groweři, chci se zeptat jak řešíte problém s teplotou při ledkách ?

Old Post 27-06-2018 v 14:13 PM
Rákosníček01 je offline   Profil uživatele Rákosníček01   Find more posts by Rákosníček01   Foto galerie člena Rákosníček01   Click here to Send Rákosníček01 a Private Message   Add Rákosníček01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doktor87
Nový Člen

Karma uživatele Doktor87 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 175

Rákosníček01: CO máš na mysli? moc nízkou, nebo moc vysokou? Ani jeden problém neřeším. Box 60x60 - 300W Vero 29 a teplota uplně ideální. Mám ho venku a svítím na noc. Takže teploty naprosto bez problému

Old Post 01-07-2018 v 09:10 AM
Doktor87 je offline   Profil uživatele Doktor87   Find more posts by Doktor87   Foto galerie člena Doktor87   Click here to Send Doktor87 a Private Message   Add Doktor87 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček01
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 300  

Příspěvek č. 176

citace:
Původní příspěvek od Doktor87
Rákosníček01: CO máš na mysli? moc nízkou, nebo moc vysokou? Ani jeden problém neřeším. Box 60x60 - 300W Vero 29 a teplota uplně ideální. Mám ho venku a svítím na noc. Takže teploty naprosto bez problému


Myslím moc nízkou.

Old Post 01-07-2018 v 09:57 AM
Rákosníček01 je offline   Profil uživatele Rákosníček01   Find more posts by Rákosníček01   Foto galerie člena Rákosníček01   Click here to Send Rákosníček01 a Private Message   Add Rákosníček01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-02-2018 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani III. - 1011 odpovědí
04-10-2016 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani II. - 1018 odpovědí
21-04-2014 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani I. - 1016 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8699780 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív