Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Out 2017 1x NebulaxBigbang, 2x Lebanese
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Obecné Out 2017 1x NebulaxBigbang, 2x Lebanese Příspěvek č. 1

Zdarec groweři. Tak mi to letos nedalo i přes ,,loňský úspěch" s pěstováním v kukuřici, kterou nějaký dobrák tak pečlivě kontroloval, že mi našel všech deset míst a vše poctivě zlikvidoval. Tento rok jsem si řekl, že dám ještě jedno kolo outu na celkem lukrativní a blbě dostupné místo. Semena jsou od místního člena( za což mu díky) a jedná se o Lebanese (dost ranná odrůda dozrávající v polovině září) a Nebula xBigbang ( tato odrůda by měla dojíždět ke konci října). Rozhodl jsem se hnojit po dobrých zkušenostech Hnojivkou od Gardenix a v závěru PKčkem od stejné firmy. Nasazeno bylo 17.4 ( což se divím, že zvládly kroupy, mrazík..no zkrátka silné a rezistní rostliny) a ačkoli jsem je už byl navštívit, zapomenul jsem foťák, takže v blízké době dodám fotky aktuálního vzhledu.

Pro lepší a stručný přehled pro ty, co se jim nechce číst dlouhý text:

Osazenstvo:
1x nebula x bigbang
2x Lebanese

Hnojivo:
Růst- hnojivka (gardenix)
Květ- hnojivka (gardenix) + PK (gardenix)

Žij a nechej žít

Old Post 30-05-2017 v 10:46 AM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 2

Tuším že jde o stejnyho clena od kterého jsem měl minulej outdoor semena. Nemůžu si stěžovat, měl jsem křížence SBL (je to myslím Shiva xBlueberyXLEbanese přesně už nevím), a Nebula x bigbang a sklízel jsem koncem září (pomezí severních a středních cech) a naprostá spokojenost.
Vykopány díry v jílovitý půdě naplněný zahradnickým substrátem + perlit. Hnojeno plagronem řadou Alga. Luxusní to bylo.

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 30-05-2017 v 18:48 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 3



Tak dávám fotky Libanese, který roste jak šílený, nebula x bigbang odmítla přijat paměťová karta.. 44 den:-). Edit- zahnojeno hnojivkou.

Žij a nechej žít

Naposledy upravil nasavajtendym 02-06-2017 v 09:28 AM

Old Post 01-06-2017 v 14:43 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 4




Tak, po nějaké chvilce jsem byl opět přihnojit a asi to teď nějakou chvilku nechám růst na punk. Kvítka rostou jak divé a žádná nemá pod 75 cm, tudíž jsem přistoupil k jejich pozaštipování technikou FIM.
Foto 1 - libanon1
Foto 2 - libanon2
Foto 3 - nebulaxbigbang

Žij a nechej žít

Old Post 11-06-2017 v 09:16 AM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 5



Tak jsem byl včera očíhnout pole.. Vyrval jsem jednoho samce Libanonu, jinak se mají k světu. Druhý libanon je podle perflowers samice, na nebulu*bigbang čekám až se vyjádří 😉.
Foto1: Libanon
Foto2:nebula x bigbang

Žij a nechej žít

Old Post 16-06-2017 v 09:14 AM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7230080 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív