Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » První pěstební pokus doma
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Bac8
Nový Člen

Karma uživatele Bac8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 6 

Obecné První pěstební pokus doma Příspěvek č. 1


Ahoj, mám takový menší problém Pěstuji si jen tak pro radost tři kousky WW od Green House, pěstuji ji v substrátu jen tak v květináči. Co se týče osvětlení tak mám kytky na oknu, čekám až mi z ebay příjde CFL dual 300 w. Teď co se týče kytky, moje nejsilnější kytka začala podivně ztrácet na růstu, poslední dobou je podivně sešlá, trošku mi příjde zvadlá a především žloutnou listy od spodku. Pokoušel jsem se na foru najít informace ale popravdě podařilo se mi to zúžit na přebytek vody a nebo nedostatek živin. Pokusil jsem se kytku méně zalévat a začal jsem je hnojit hnojivem 5+1 Jihočeské hnojivo, ale nepomohlo to. Od kytek nečekám žádné zázraky, ale zase nechci aby mi to jen tak pochcípalo. Dokázal by mi někdo poradit ?

Old Post 06-05-2017 v 10:01 AM
Bac8 je offline   Profil uživatele Bac8   Find more posts by Bac8   Foto galerie člena Bac8   Click here to Send Bac8 a Private Message   Add Bac8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bac8
Nový Člen

Karma uživatele Bac8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 6 

Foto Příspěvek č. 2


Ještě fotka celé kytky

Old Post 06-05-2017 v 10:05 AM
Bac8 je offline   Profil uživatele Bac8   Find more posts by Bac8   Foto galerie člena Bac8   Click here to Send Bac8 a Private Message   Add Bac8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bac8
Nový Člen

Karma uživatele Bac8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 6 

Foto Příspěvek č. 3


A fotka z jiné strany

Old Post 06-05-2017 v 10:06 AM
Bac8 je offline   Profil uživatele Bac8   Find more posts by Bac8   Foto galerie člena Bac8   Click here to Send Bac8 a Private Message   Add Bac8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 4

Ahoj, duální cfl není úplně ideální,lepší máš červenou na celej cyklus a nebo modrou na růst a červenou na květ.
Co se týká toho žloutnutí, zkusil bych přeměřit pH toho co teče dovnitř i toho co teče ven.Taky může být málo místa na kořeny, přesadil bych do většího. Ať se daří.

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 06-05-2017 v 10:26 AM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bac8
Nový Člen

Karma uživatele Bac8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 5

Děkuji za odpověď, vím že duál není ideální, ale povedlo se mi vyhrát aukci na ebay, takže mě ta 300w lampa stojí i se stínidlem 500 Kč Hele to pH mě popravdě nenapadlo, kytky zalévám vodou z vodovodu, ale zase na zbylé dvě to nemá žádné zjevný vliv.

Old Post 06-05-2017 v 10:48 AM
Bac8 je offline   Profil uživatele Bac8   Find more posts by Bac8   Foto galerie člena Bac8   Click here to Send Bac8 a Private Message   Add Bac8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 6

Květníkama to nebude, měl jsem mnohem větší v podobných a vydržely tam až do květu, bez problémů. To ph vody z kohoutku je 7 a víc, mohlo by to na to mít vliv, třeba je to slabší kus a nedokáže se s tím poprat. Ph metr koupíš za pár kaček a může ti dost pomoct. Ty špatný listy ostříhej, nechávej proschnout, přihnojuj a uvidíš co to udělá. Hodně štěstí

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 06-05-2017 v 12:31 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bac8
Nový Člen

Karma uživatele Bac8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 7

Hele zkusím se podívat na to pH vody jestli to nebude náhodou ono. Zrovna u téhle kytky mě to mrzí, protože byla nejlepší. Ty nejhorší listy jsem prostříhal, tak uvidím co to udělá. No rád bych to prohnojil, ale hnojivo se mísí s vodou, takže bych to měl zase mokrý Jinak je fakt, že tenhle týden jsem měl kytky venku a tam zmokly, takže byly ve více vlhkém prostření, nicméně teď je ten substrát alespoň nahoře úplně suchý

Old Post 06-05-2017 v 16:13 PM
Bac8 je offline   Profil uživatele Bac8   Find more posts by Bac8   Foto galerie člena Bac8   Click here to Send Bac8 a Private Message   Add Bac8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pogomann
Stálý Člen

Karma uživatele pogomann - 75% PěstitelskáKarma uživatele pogomann - 75% PěstitelskáKarma uživatele pogomann - 75% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 8

[účet odstraněn]

Old Post 16-05-2017 v 10:31 AM
pogomann je offline   Profil uživatele pogomann   Find more posts by pogomann   Foto galerie člena pogomann   Click here to Send pogomann a Private Message   Add pogomann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bac8
Nový Člen

Karma uživatele Bac8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 9


Substrát jsem měl obyčejný ze zahradnictví, už si moc nevzpomínám o jaký se jednalo, ale měl mít méně obsahu živit, aby tam nerostl plevel. Kytky jsem bohatě zasypal kravským hnojem od Hoštického hnojiva a musím říct, že se vzpamatovaly, pořád ještě nevypadají zcela zdravě, ale už to není tak zlé. Nicméně jsem si všiml jiného defektu, 2 kytky docela pěkně kvetou, třetí začala šíleně růst a zcela ignoruje že by měla taky kvést. Nejsem si jistý čím to může být a nebo jestli to nebude hermafrodit :/

Old Post 10-06-2017 v 16:37 PM
Bac8 je offline   Profil uživatele Bac8   Find more posts by Bac8   Foto galerie člena Bac8   Click here to Send Bac8 a Private Message   Add Bac8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-04-2012 - První pokus - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4746200 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív