Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » What?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Fonzee
Stálý Člen

Karma uživatele Fonzee - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 33  

What? Příspěvek č. 1

Zdravím vás, mám problém s kytičkama.. Všiml jsem si že začínají nějak usychat.. Zatím jsou jen v kelímku, víz.foto... Ven se je snažím dávat pořád pokud svítí slunce.. Nevíte čím by to mohlo být?.. Jestli třeba přelití nebo tak?, Nebo jestli by pomohlo už přesazení do země.... Děkuji za přečtení a případné odpovědi...


Tady je foto: http://www.rajce.net/f1160961906

Old Post 03-05-2017 v 11:28 AM
Fonzee je offline   Profil uživatele Fonzee   Find more posts by Fonzee   Foto galerie člena Fonzee   Click here to Send Fonzee a Private Message   Add Fonzee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 2

Hele, podle toho co je na té fotce, bude základním problémem, přelití v kombinaci se substrátem co stojí za hovno. Obyčejný substráty jsou pěknej kentus, je to samej klacek a bůhví co ještě, pokud jej nenamícháš s něčím co jej odlehčí je z toho přesně to bahno co máš na fotkách. Plus má tu debilní vlastnost, že jak jej necháš proschnout smrskne se a blbě se pak zalívá. Používal jsem buď substrát na pelargonie a nebo naposled Florcom Professional (nemůžu najít odkaz), ten florcom je pecka. Vytáhni to z té nádoby s vodou a nech proschnout, doporučil bych ti to vytáhnout z toho bahna a dát do nové nádoby s lepším médiem, ale musíš opatrně, abys jim neponičil kořínky.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 03-05-2017 v 11:46 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3


Jak říká kolega. To si vyhrabal na zahradě? Nebo si šel do kauflandu a koupil si tam substrát za 30Kč. I moje rajčata mají lepší zeminu.

No abych ti poradil. Máš to nejspíš přelití možná i přehnojené (ale spíš se přikláním k tomu že tam bude mimo pH proto tak žloutnou).

Tak že kup si pořádnou hlínu aby si nemusel kupovat někde v Gshopu osvědčila se mi i na rajčatech tato hlína "Floria Zahradnický substrát s mykorhizou 50l". Stojí něco kolem 200. A to je podle mě ta nejvyšší třída substrátu v této cenové kategorii. A k tomu všemu mají i mykorhizu které ti pomůžou v pěstování a ve vstřebávání živin.

Jestli chceš pěstovat tuto vzácnou bylinu dej ji trošku lásky, času a prostředků. A ona se ti mnohokrát odvděčí za těch pár měsíců. Tak ať se daří.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 03-05-2017 v 15:56 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6503820 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív