Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Sklizeno - UKRADENO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Sklizeno/ukradeno
SKLIZENO
UKRADENO
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Theox
Stálý Člen

Karma uživatele Theox - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 45 

Dotaz Sklizeno - UKRADENO Příspěvek č. 1

Zdravim všechny letošní outdooristy.
Před 14 dny mi ňáký č***ci (urá) sejmuli moje 2metrový kytičky a nechali jen samce. Tolik sem se s nima piplal! No, "out" je nevděčná disciplína.
Zajímalo by mě, a nejen mě, kolika lidem se podařilo úspěšně sklidit svoje plody a kolika lidem bylo ukradeno.
Prosím hlasujte...

FUCK OF(F) SYSTEM!!!

Old Post 19-08-2003 v 20:54 PM
Theox je offline   Profil uživatele Theox   Find more posts by Theox   Foto galerie člena Theox   Click here to Send Theox a Private Message   Add Theox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 2

Jestli budu sklízet já, tak nejdřív v 1/2 října.
Takže dost dlouhá doba na to, aby to ještě někdo ukrad... :-)

Srga!

Old Post 20-08-2003 v 07:44 AM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejva
Stálý Člen

Karma uživatele Dejva - 18% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 135 

Příspěvek č. 3

taky budu hlasovat az za paar tejdnu a doufam ze zaskrtnu SKLIZENO

Old Post 20-08-2003 v 11:12 AM
Dejva je offline   Profil uživatele Dejva   Find more posts by Dejva   Foto galerie člena Dejva   Click here to Send Dejva a Private Message   Add Dejva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Theox
Stálý Člen

Karma uživatele Theox - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 4

Moje kytičky právě nasazovaly na květ. Uplně sem se do nich zamiloval. Najít ty zmrdy, co to udělali, tak je prostě zkopu, že se z toho podělaj. Omlouvám se za vulgárno v mém přízpěvku, ale ještě to uplně nepřebolelo. Bylo to moje poprvé. A byl bych vsadil cokoliv, že to tam nikdo nenajde. Nejhorší na tom je, že to vzali i s kořenama. Takže nějakej kokot si teď na zahrádce nechává kvést moje víc jak dvoumetrový nabouchaný holky. No já bych asi fakt dokázal bejt agresivní. To musíte chápat. Sice bych nevraždil, ale hodně by to bolelo. BOLEST ZA BOLEST!!!

FUCK OF(F) SYSTEM!!!

Old Post 20-08-2003 v 23:08 PM
Theox je offline   Profil uživatele Theox   Find more posts by Theox   Foto galerie člena Theox   Click here to Send Theox a Private Message   Add Theox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Mně to taky ukradli, pomalu už na to naštěstí zapomínám. Jinak ukradli mně to, když to ještě vůbec nekvetlo. Bez kořenů, brutálně to zařízli v půlce

Old Post 21-08-2003 v 10:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czilum
Stálý Člen

Karma uživatele Czilum - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 74 

to theox a všem okradeným Příspěvek č. 6

Moc mě to mrzý a chápu tě,ale mám jeden recept jak na ty ku.. .Můj bratr znal jednoho šamana a když nám ukradli kytky, který dozrávali, tak mu dal prachy ať toho parchanta prokleje.No a jěště moje zkušenost z minulýho roku.Vše probíhalo jak mělo kytí na bezvadný louce ,pěkně utajený místečko,jenže sem nevěděl ,že se mi na tu louku podívají krávy.Dokážeš si představit jak vypadá louka když se po ní přežene stádo hladových krav,ta l ouka vypadá jak po atomovce.Ale byli tak hodný, že nesežrali úplně vše a jedno kytí to přežila a dala mi jednu malou paldu.

Old Post 21-08-2003 v 13:29 PM
Czilum je offline   Profil uživatele Czilum   Find more posts by Czilum   Foto galerie člena Czilum   Click here to Send Czilum a Private Message   Add Czilum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 7

Hele rolníku ten co se ti vo to na chatě stará nemusí bej vúbec žádná svině co si nechce pěstovat, ale třeba taky pěstitel co náhodou narazil na to tvoje pole a poznal co tomu chybí a napravil to. Každopádně by to chtělo nějakej kontakt s tim člověkem. Dobrý by bylo se s nim domluvit na nějaký odměně za to že se tak hezky stará.

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 21-08-2003 v 14:52 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MXM
Nový Člen

Karma uživatele MXM - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 18 

Chemie Příspěvek č. 8

Já sem na ochranu mýho pole dal na zem hřebíky a ještě sem to postříkal chemikáliema na brouky (přestane být učíná za 3 tejdny). Jestli je teda někdo čórne a zahulí, tak se teda asi bude divit!!!
Možná tam dám ještě cedulku, že je to postřikaný?!?

Old Post 21-08-2003 v 17:34 PM
MXM je offline   Profil uživatele MXM   Find more posts by MXM   Foto galerie člena MXM   Click here to Send MXM a Private Message   Add MXM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 9

to MXM:
tu ceduli jsi tam měl dát hned nebo jestli se to opravdu někomu "poštěstí" zahulit, tak z toho můžeš mít akorát pěknej průser, pokud se přijde na to, že to je Tvoje dílo a pokud dotyčnej bude mít tu drzost Tě zažalovat.

Old Post 21-08-2003 v 19:52 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Invisible
Nový Člen

Karma uživatele Invisible - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 10

My jsme nedávno s kámošem hledali v okolí místo na kytky pro příští rok na Outdoor a našli jsme políčko s asi pěti samicema, tak jsme tam tomu člověku nechali lístek, ve kterým jsme se mu omluvili za pošlapání porostu okolo pole a doufáme, že se s nim nějak domluvíme, abysme příští rok sadili kousek vedle, protože místo je to super.

Mařka, tráva, ganja, frutta, zelí, hulo ... jednou za rok, za měsíc, týden, denně, každou hodinu ... od dětství, v pubertě, na stará kolena ... outdoor, indoor ... Je to jedno! Hlavně, že roste!!!

Old Post 21-08-2003 v 22:02 PM
Invisible je offline   Profil uživatele Invisible   Find more posts by Invisible   Foto galerie člena Invisible   Click here to Send Invisible a Private Message   Add Invisible to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerson
Stálý Člen

Karma uživatele smokerson - 52% PěstitelskáKarma uživatele smokerson - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 11

No moje jedna kytka uz to taky vodsrala
je to tady http://grower.cz/forum/showthre...16&pagenumber=3

Old Post 22-08-2003 v 14:19 PM
smokerson je offline   Profil uživatele smokerson   Find more posts by smokerson   Foto galerie člena smokerson   Click here to Send smokerson a Private Message   Add smokerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejva
Stálý Člen

Karma uživatele Dejva - 18% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 135 

Příspěvek č. 12

taaak a je to tady nase jedno policko s mim krasnym kerikem vcera nekdo zlikvidoval musel to bejt nakej blb pac palicky byly sice uz pekny ale este nedozraly a byly bez priskyrice no ale ece mame jedno a to snad nikdo nenajde

Old Post 27-08-2003 v 10:16 AM
Dejva je offline   Profil uživatele Dejva   Find more posts by Dejva   Foto galerie člena Dejva   Click here to Send Dejva a Private Message   Add Dejva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZhuJo
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec dolů Tak aj nase je v <> Příspěvek č. 13

Tak nam uz ucorovali 4 rastliny NADHERNE predpestovane pod fluorescentom, vypiplane, 2x presadzane kvoli objaveniu (natiahnute pretrhnute nitky). Tie 4 co sme mali nam akurat odrezali tak 1.5 metra od vrchu a nechali len spodky s malymi palickami, kurevnici... A co sme sa s nimi natrapili, v dazdi a krupoch ich prenasali na ine miesto... A este nedozrete!!!

No a druhe pole, kde je dalsich 6 (bolo 10, ale burky a samce, to viete...) nam uz tiez nejaka kurwa nasla, tiez pretrhnuta nitka, a nenapadne odstipnute malicko sisiek... Myslite si, ze by pomohlo napisat tam nejaky listok, ze nech sa chlapik zachova ako HULIC a necha to tam? Asi je to naivne, ale i tak by ma zaujimal vas nazor. Inak budeme zase hulit len tych par zachranenych u kamosa na zahrade, co sa skuri tak za 2 mesiace...

Uz 3 roky po sebe nam rozkradnu vsetko co sa da, tu kde zijem to najdu aj tam, kde sme to s kamosom hladali my sami pol hodiny!!!

Ak ani tento rok, koncime a ideme Indoor

Keby prisli a povedali, daj zahulit, OK, aj semena aj priesady aj knihy DAM, ale preco musia byt ludia take svine?!!! Ach jo...

Old Post 27-08-2003 v 13:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 14

Dejva & ZhuJo: soucítím s vámi, lidi sou neskutečný kurvy. ZhuJo k tomu druhýmu poli, myslim že nějakej lísteček toho dobytka nezastaví. Ale zase když chodí jenom vochutnávat tak by to zas taková svině bejt nemusela a možná by se s nim šlo nějak domluvit. Každopádně je to risk jak kráva, lidi sou nevypočitatelný. Nikomu nevěř.

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 27-08-2003 v 15:44 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 15

Jinak já už mám částečně sklizeno, ale hlasovat budu až mi bude znám celkový výsledek letošního outdooru.

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 27-08-2003 v 15:50 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olo
Stálý Člen

Karma uživatele olo - 6% PěstitelskáKarma uživatele olo - 6% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 16

me jedno policko nekdo zlikvidoval kazdou kytku zlomil na 2 a nic nevzal byli mali ale docela i zraly tak sem je sklidil aby se to neopakovalo nakej nacek asi dam do galerie ota casem

zivot je jen jeden uzij ho naplno

Old Post 27-08-2003 v 20:57 PM
olo je offline   Profil uživatele olo   Find more posts by olo   Foto galerie člena olo   Click here to Send olo a Private Message   Add olo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-06-2017 - Skleník - rada - 3 odpovědí
01-08-2011 - Blizny - skoro - 24 odpovědí
31-10-2007 - Sklizeno nezralé - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8562430 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív