Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » tezke zacatky down under
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 33

to hYp3r: myslis jakoze prejde znovu na rust,ale ten bude pomalejsi nez pri "normalnim" rustu?
mozna bych mela zacit delat pokusy a treba 2kyti nechat a 2zatemnovat...nevim,no.jsou totiz vazne malicke.

kolik jeste tak kyti muze vyrust do vysky behem kvetu?!?jsou to jakysi seminka z holandska asi.

Old Post 20-10-2003 v 07:28 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 34

Ne, myslel jsem to tak, ze ta kytka jde do kvetu a ted se ji to zarazi a nejakou dobu potrva nez pujde zase na rust a pak ji zase budes muset "prepnout" na kvet...

Je to jen muj nazor vypozorovany z moji kytky...

Doufam, ze se nepletu. :c)

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 20-10-2003 v 09:41 AM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 35

hmmm.tak teda asi budu muset zatemnovat a zaroven budu muset zasadit nova seminka,tentokrat by to melo byt cosi z Afriky.Jelikoz tady ted zacalo jaro.Ikdyz je to teda takove hrrrrr jaro-leto .Tak uvidime,co se mi zadari potom.Jeste dnes pripravim nova seminka na vykliceni.
Dekuji vam za rady!A urcite budu potrebovat dalsi a dalsi...abych jednou treba dokonce dosahla vasich vysledku .

Old Post 20-10-2003 v 12:40 PM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 36




ad new seminka - tak seminka jsem tehdy fuckticky dala do vody...Vyklicily mnohem rychleji nez ty prvni.Byly brzy presazeny do pudy.Tentokrat jiz kvalitni pudy,na indoor.Bohuzel opet si nejsem jista jejich puvodem,takze to bude opet jen prekvapeni.Z puvodnich 22 se zatim ujmulo 17.Byvaji doma,odpoledne si jdou hrat ven na balkon,kde sviti slunicko.Sun ted zapada v pul 8,vychazi pred 6->13,5hodek.Svetlo ma tendenci se prodluzovat .Tak ted jsem to snad konecne vychytala.
ad kyti - jsem si naprosto vedoma,ze jsou mikro mini male.Holt,s tim svetlem jsem to nedomyslela a asi toho vubec bylo vic.Ale aspon si treba budem moct necim zkraslit Vanoce.Maminka me upozornila,ze to spaleni mohlo byt klidne i ze sun atd.Asi ma pravdu.Kdyz jsem ted parkrat hnojila,tak uz zadne znamky spaleni nebyly.No a dost mozna ty housenky atd atd.No a taky ten vitr je tu nekdy fest silny,ted kyti pred nim radeji schovavam,ci pritel si hraje a nejak to zakryva.Ale toho hnojeni se ted uz tak nebojim a momentalne hnojim 1x tydne.Na ty starsi (neb vyraz vetsi,bohuzel,temer pouzit nelze) pouzivam ted hnojivo s pomerem 5-5-3,pro africke fialky .Zatim se 2kyti malinko pocukrovalo.
ad samci - tak ty jsme jiz pozreli.Jako "j" super,jako mliko nic moc. co jsem zase udelala spatne?
ad rizky - nedokazala jsem odolat a proste to zkusila.Musim se proste naucit co nejvic .Takze ze 2 kyti.Koupila jsem praskovy,korenovy stimulator a zasadila do zeme.Dnes probehla kontrola.Tak ten jeden ma krasny korinky(je to teda uz 12.den),ten druhy krapek pokulhava,ale zatim se nevzdava.

No a jelikoz grower ma tak positivni vliv na me,tak jsem se rozhodla pestovat i jine bylinky. Zatim vylezl na povrch jen kopr,koriandr,majoranka a basilikum.

Moc vas vsechny zdravim a preji prijemne ochutnavani nekde v teple u kamen .My jeste chvili pockame a ochutname pak nekde na plazi u more .

Old Post 03-11-2003 v 12:46 PM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 37

No vidíš, jak už se Ti to pěkně rozjíždí! . Ty odrostlejší kytí vypadaj náhodou moc roztomile a kdybych já je měl při prvním pěstění takový, tak si pískám . Jen fotek je tu poskrovnu a pro změnu mi zas chybí detaily paliček , jakej udělaly za ty dva týdny pokrok. Co se týče větru, tak i ten má své plus, kytky jsou silné, odolné a líp pak unesou ty ukrutný paldy, který ve druhý várce už určitě budou . A věř mi, že každá další setba bude už jen lepší a lepší. K+ je samozřejmostí .

Old Post 03-11-2003 v 15:05 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 38

to Al-Ban : he he ,kez bych se jednou tech ukrutnych palicek dockala .jako normal vitr OK,ale tady je casto takovej,co vyvraci i stromy,takze pred tim se schovavame vsichni...
a co se tyce toho detailu palicek,zkusim to vyfotit,ale pak si jiz opravdu porid lupu .

Old Post 03-11-2003 v 23:03 PM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulk
Stálý Člen

Karma uživatele Hulk - 53% PěstitelskáKarma uživatele Hulk - 53% PěstitelskáKarma uživatele Hulk - 53% PěstitelskáKarma uživatele Hulk - 53% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 39

na prvni pokus je to fakt dobry

Old Post 04-12-2003 v 20:29 PM
Hulk je offline   Profil uživatele Hulk   Find more posts by Hulk   Foto galerie člena Hulk   Click here to Send Hulk a Private Message   Add Hulk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 40

Tak se pomalu ale jiste blizi konec prvnim kytinkam. Na jedne byly ustrizeny 3palicky, aby se ochutnalo a zjistilo, jak dal. Jako teda mi to moooc chutna! Vcera probehla po praci ochutnavka a fuck good. Misto Tower jsem neustale videla Homera na sanich. Jen kdyby toho byvalo bylo vic .Jak je vidno, je zasazeno na novo. A takto se to vyviji...

Old Post 05-12-2003 v 01:06 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 41





Tak se pomalu ale jiste blizi konec prvnim kytinkam. Na jedne byly ustrizeny 3palicky, aby se ochutnalo a zjistilo, jak dal. Jako teda mi to moooc chutna! Vcera probehla po praci ochutnavka a fuck good. Misto Tower jsem neustale videla Homera na sanich. Jen kdyby toho byvalo bylo vic . Jak je vidno, je zasazeno na novo. A takto se to vyviji... Uz se to krapek vyselektovalo - naposledy z puvodnich 17 se zatim ukazalo 7chlapcu, takze ti uz proste nejsou. Nova kyti jsou umistena jiz fix na balkone, tak uvidime, jak zvladnou tvrde podminky. No, snih tu nebude, ale asi dost vedro a taky furt ten silny vitr... Duveru v ne vlozenou jiste nezklamu .
Zdravim Evropu,
L.

Old Post 05-12-2003 v 01:23 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 42

Zajimalo by me, kdo dava anonymne negativni karmy. Pokud delam neco spatne, tak bych prosila zduvodnit! DEKUJI.

Old Post 15-12-2003 v 01:35 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 43

jo taky na to koukam, ze jsem dostal anonymne negativni karmu... :c)
a dokonce v tomhle tvym threadu :c)

ode me mas stejne jako od Realistaka zelenou kosticku...

Co se nam to tu rozmohlo s tema anonymama?
Kdyz uz mam jednou nejakej nazor tak si za nim stojim a neschovavam se...

Sorry za offtopic.

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 15-12-2003 v 07:18 AM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 44

Dekuji vsem .

Me jen proste vazne stve,kdyz je to anonymne.V podstate i ta positiv karma anonymne mi je lito,kterou jsem dostala.
Hele,PANI MODERATORI,meli byste to upravit,at se tam hezky jmeno vzdy objevi.Tot muj nazor.

Chtela jsem dnes jeste hodit aktualni foto,neb kyti opravdu roste,ale dost jsme se vyhulili a jsem silene lina .A za chvili do job,sakra.V kazdem pripade mohu potvrdit,ze prvni kyti se povedly!

Old Post 16-12-2003 v 05:42 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
intruder.stk
Stálý Člen

Karma uživatele intruder.stk - 61% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 45

Vypadá to dobře veřím tomu že se dočkáš pěkného výsledku!

Old Post 17-12-2003 v 11:00 AM
intruder.stk je offline   Profil uživatele intruder.stk   Find more posts by intruder.stk   Foto galerie člena intruder.stk   Click here to Send intruder.stk a Private Message   Add intruder.stk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 46



tak kyti roste...
momentalne aktualni stav je 9kyti (opet se ukazal jeden samec, ostatni se ukazali ani ne do mesice) a jeden rizecek, kterej je fuckt zvlastni (byl vzanej totiz jiz z kvetouci kytky a teprve ted se rozhodl, ze jeste bude rust, ovsem jak krasne zdegenerovane ).
kyti jsou opravdu jen na balkone. zatim to zvladaj dobre. je tu sice brutus vitr, ale asi si uz zvykly. sviti na ne jen odpoledne, myslim, ze jinak by to neprezily. to slunce je fuckt ubijejici. hnojeny jsou tim hnojivem s morskou rasou. asi jsme to predminule zase trosicku prehnali(4ml/l), ale nejsme si tim jisti uplne. nevime totiz, co je to vlastne presne za seminka a na jake podminky jsou tedy zvykly.v kazdem pripade az na 1 uz vsechny ukazaly blizny. kez by to tentokrat vydrzely jen s tema a ne zase po chvili zacaly vytvaret i koule... opravdu se to neda uhlidat, at jsme se snazili sebe vic, ty prvni kyti maji semena...
ovsem zhodnotila bych kytinky c.II asi takto:na to, ze jsou v takovych podminkach, v jakych jsou, tak vypadaj zatim moc hezky.
ostatne kytinky c.I nakonec vypadaly taky moc good a jeste mnohem lip chutnaj .
tak se muzete stavit na "j", zajdem na plaz a v klidku zahulime, uvidime... potrebovalo by to zhodnotit od nejakeho profika... zatim mam jen jedno hodnoceni-prej to moc hezky voni jako pravej outdoor .

Old Post 18-12-2003 v 01:17 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 47

hele, to hnojivo je nekde na zacatku. ofoceny. skoro veskere zbylo, takze ho pouzivam i ted.

strihany jsou. a to vselijak. zkousela jsem FIM, ovsem nezda se, ze bych odhalila tajemstvi... takze jsou proste strihany tak nejak prubezne dle potreby-poprve nad ?3.patrem, potom vzdy za ?2.?3."patrickem".

samce jsem, i diky pomoci nekterych odborniku , rozpoznala vcas i u tech prvnich kyti. jenze z tech 4, co zbyly, se 3 preorientovaly na hermouse! mrchy.



prave pritel dostal mail s vanocnim pranim...co je za mesic???ony budou Vanoce? tady si toho nevsimnes... to je zajimavy.
ted jsem si precetla, ze prej maj byt Vanoce v CZ bile. tak ja doufam, ze my je budem mit hezky zelene.

cauky!

Old Post 18-12-2003 v 11:20 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 48

lora: kytí opravdu vypadají moc pěkně, K+

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 18-12-2003 v 12:28 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4850020 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív