Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Výnos na kytku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Výnos na kytku Příspěvek č. 1

Čau growers , zakladam thread kam chci aby ste napsali svoje výpěstky jak Autoflower tak klasiku. Tzn. Model a vynos na kytku, chuť, popř. kdy ste sklidili. Díky

Old Post 08-04-2017 v 20:48 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

K čemu to bude dobré? V těchto věcech je milion proměnných. To už si rovnou můžeš opsat popis od seed banky. Bude to na stejné brdo.

Tak že podle mě tady bude mnoho dat které budou mít nulovou hodnotu.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 09-04-2017 v 00:01 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 3

Cau, na stejny brdo to nebude protoze seedbanky nepestuji v Čr, maj podminky ktery mi dat nedokážeme. Proto me zajmaji fakta a ne informace od banky, ktera svuj model vzdy pochválí. Mě tyto informace pomůžou pro výber genetik. Když to tebe nezajíma tak te nečti nikdo te přece nenutí!

Old Post 09-04-2017 v 02:02 AM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 4

Dyt ty informace nebudou nic moc relevantní. Stejný seeds, hnojky, lampa a stejně člověk od člověka jinej výnos 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 09-04-2017 v 08:21 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 5

Jak říkaj kluci .. je to hodně relevantní .. máš tam proměnných po k.k.t .. navíc hodně genetik neni moc ustálených a z 1 odrůdy můžeš mít klidně i 10 rozdílných phenotypů .. každý rok je jiné počasí .. hlína .. zálivka .. atd. atd.

Thomas V.

Old Post 09-04-2017 v 13:09 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 6

To mi je jasny, me jen zajimalo kolik kdo udelal v našich podmínkach proste. Hlavne me zajimali ty autoflowery

Old Post 09-04-2017 v 13:12 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keramanak131
Nový Člen

Karma uživatele Keramanak131 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 7

Cau,mě osobně se osvědčil Mazar regular od Dutch poison(z jedné obrovské kytky se mi podařilo dostat krásných 950g) ...a co se týče autoflowerů tak to mam vyzkoušeno poměrně dost modelů,a nejlíp mi vyšel asi Moby dick a Sour diesel( oba vzory od Dinafem ... neco kolem 1metru vysoke a cca 200g na kytku) .....Jedu klasickej outdoor ..v hlíně .hnojky používám od plagronu na růst i na květ + přidávám v květové fázi od plagronu green sensation na objem a zatím skoro pokaždé velká spokojenost....tak přeju šťastnou ruku při výběru vzoru a ať to roste. Mír

PEACE

Old Post 09-04-2017 v 17:20 PM
Keramanak131 je offline   Profil uživatele Keramanak131   Find more posts by Keramanak131   Foto galerie člena Keramanak131   Click here to Send Keramanak131 a Private Message   Add Keramanak131 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 8

Diky to je odpoved jakou sem chtel slyset. Prijde mi to az neuveritelny ze si z mazaru dostal takovou sadu :-) jak na tom byla kvalita? Co tvrdost palic?

Old Post 09-04-2017 v 17:33 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keramanak131
Nový Člen

Karma uživatele Keramanak131 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 9


Co se týká kvality,tak u toho Mazaru si nemůžu stěžovat,palice byly pevné,prorostlé,plné pryskyřice....žádná ,,řídká pleva,, ...bohužel jsem ale musel sklidit asi o 14 dní dřív kvůli počasí,takže někdy první týden v listopadu jsem sklízel,ale i tak velká spokojenost..když jsem to vzal mezi lidi,tak si někteří mysleli že kouří lampu .....a u těch dvou zbylých co jsem psal byla kvalita lehce nadprůměr...palice sice menší,ale zato jich bylo dost a taky celkem hezky prorosltlé....

PEACE

Old Post 09-04-2017 v 19:11 PM
Keramanak131 je offline   Profil uživatele Keramanak131   Find more posts by Keramanak131   Foto galerie člena Keramanak131   Click here to Send Keramanak131 a Private Message   Add Keramanak131 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keramanak131
Nový Člen

Karma uživatele Keramanak131 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 10


a ještě jedno foto mazaru z blízka...bohužel mám foto jen asi 3 týdny před sklízní,ale tak zhruba pro představu ...

PEACE

Old Post 09-04-2017 v 19:14 PM
Keramanak131 je offline   Profil uživatele Keramanak131   Find more posts by Keramanak131   Foto galerie člena Keramanak131   Click here to Send Keramanak131 a Private Message   Add Keramanak131 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Kalashnikova
Cau, na stejny brdo to nebude protoze seedbanky nepestuji v Čr, maj podminky ktery mi dat nedokážeme. Proto me zajmaji fakta a ne informace od banky, ktera svuj model vzdy pochválí. Mě tyto informace pomůžou pro výber genetik. Když to tebe nezajíma tak te nečti nikdo te přece nenutí!

No hele banky mají ale tvoji polohu v určitém podnebné pásmu. Tedy vědí co tady roste co dozraje či o co se vůbec nepokoušet. Tak že většina stánek které jsou přeloženy do CZ mají u modelů napsáno přesnou dobu dozrávání v našich podmínkách (nebo aspoň odhadnutý průměr). I když u aut je to jedno.

Tak že to co chceš by si musel upřesnit takovým způsobem aby to nebylo tak relativní.
Tedy musel by to být jeden určitý rok třeba 2016 (aby bylo stejné počasí). Musel by to být při nejlepším stejné modely od stejné seeds banky (nejlépe klon od stejné matky ). Také by to musela být z jedné oblasti (například Čechy, Morava). Aby to možno bylo co nejpřesnější. Potom by se to dalo ještě upřesnit třeba stejná velikost květináčů stejné hnojivo atd. Prostě dalo by se to tak upřesnit že by si dostal to co ty chceš. Bohužel se mi zdá že toto se nestane. Tak že všechny informace co tady lidé napsali či budou psát neznamenají naprosto nic.

Abych ti upřesnil proč to vůbec tak píšu. Mám matky které mám třeba pár let. Za tuto dobu jsem z této jediné rostliny udělal možná stovky potomků (tedy naprosto totožné geny). Pěstuji je já jako IN pěstují jí známí IN i OUT (a že jich pár je). Já z této genetiky udělám třeba 550g pod 600W. Známí udělal z totožné genetiky pod 1200W jen 700g. Zase dávám OUTařům kteří udělají z rosliny klidně 2Kg. Ale další zase jen 500g. A furt se tu bavíme o dokonce stejné genetice NÉ jiném semínku (pehnu). A tohle se mi opravdu děje.

Tak že proto byl můj první komentář o tom že je to tak obrovsky relativní. Tak že ty informace co chceš stejně nikdy nedostaneš. Tak že ty informace stejně nic neřeknou.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 10-04-2017 v 01:50 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 12


Osobně co si pamatuji AF před 5ti lety Purple Kush ... Super kytka měl jsem malý výnos... Protože byla moje první, ale nejlepší chuť co jsem zažil Sladká a lehká na jazyk a high hned po prvním ochutnání ... Letos jí jedu podruhé, tak doufám že nezklame ...

Další co si pamatuji je Blueberry od Fair Seeds ... Semínko vychází cca na 50 Kč jedno ... a Píšou že výnos je mezi 25-30g dry nechal jsem je vyklíčit (Myslím že vyklíčili skoro všechy) a nejdřív jsem je dal do 0,3l kelímku ... Pak po asi 2 patru jsem je dal do hlíny ... Rostli hezky a ve výsledku jsem sklidil 27g dry z kytky ... Vzhledově dost pěkné stavba spíš složená z pupenů, než celistvá palice

Další Strawberry Amnesie ... Skleník ... Bohůžel špatné rozhodnutí... Rozrostla se cca po 1/3 skleníku, ale chytla brutální plíseň předčasně jsem sklidil cca 1/4 kytky a nezralé ... Chuťově ale super a energy efekt

Další řízky White Russian ... Docela good ale osobně mi to nepřišlo tak super strain jako ostatním jsem spíše pro ty novodobé

Další Big Bud XXL ... Rozhodně jedna z pár nejlepších femek pro ČR ... Roste skoro sama a na sluníčku po dobré péči máš palice jako pěst ... Tvrdé a plné pryskyřice ... Odolná vůči nemocem ... Myslím že bez zastřihávání bylo cca 300-400 g dry z kytky

Poslední minulou sezónu PineappleChunk od Barneys Farm ... též doporučuji Super kytka zasadil jsem doma už někdy v březnu, abych měl náskok se zastřiháváním ... Ve výsledku vzešly jen 2/5 ... Jednu jsem pěstoval formou strom a druhou keř, Keř měl cca 50 vrcholků a sklizeň mohla být okolo 750g dry ... Nejsem si jistý vše jsem vážil na konci do kupy Strom měl obří korunu na výšku měl asi 3m a šířka cca 2m ... celkově jsem sklidil z něj cca 900g dry Taky odolná vůči plísním a nemocem a postupem zimy se zbarvuje do fialova, ale po usušení to je vidět jen opravdu lehce ... Celkově mi vzešly dvě pheno... Jedna spíše zelená a druhá do fialova... Ale výsledek je super ... Outdoor vypadá jako Indoor viz. foto

Letos jedu Magnum a Purple Kush + nějaký další AF jako vedlejší ... A Fem chci zkusit Green Poison a Cream Caramel od Sweet Seeds, tak uvidím.

Každopádně hodně štěstí a ať se daří

Old Post 09-05-2017 v 12:14 PM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurij Gagarin
Stálý Člen

Karma uživatele Jurij Gagarin - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 13

[účet odstraněn]

Old Post 21-05-2017 v 13:53 PM
Jurij Gagarin je offline   Profil uživatele Jurij Gagarin   Find more posts by Jurij Gagarin   Foto galerie člena Jurij Gagarin   Click here to Send Jurij Gagarin a Private Message   Add Jurij Gagarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Jurij Gagarin
Critical Mass 5o holek 3700g
Foto?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 21-05-2017 v 14:30 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
topgold
Nový Člen

Karma uživatele topgold - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 15

asi ne

Old Post 21-05-2017 v 16:44 PM
topgold je offline   Profil uživatele topgold   Find more posts by topgold   Foto galerie člena topgold   Click here to Send topgold a Private Message   Add topgold to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurij Gagarin
Stálý Člen

Karma uživatele Jurij Gagarin - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 16

[účet odstraněn]

Old Post 21-05-2017 v 17:46 PM
Jurij Gagarin je offline   Profil uživatele Jurij Gagarin   Find more posts by Jurij Gagarin   Foto galerie člena Jurij Gagarin   Click here to Send Jurij Gagarin a Private Message   Add Jurij Gagarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9850820 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív