Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Team Member: MOD

Povolání kuřáků marihuany II. Příspěvek č. 1

Předchozí téma si můžete připomenout v následujícím odkaze http://grower.cz/forum/showthread.p...50&pagenumber=1

Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Sekyho bazar

Old Post 04-10-2016 v 23:27 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 89% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 89% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 89% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 89% Pěstitelská

Příspěvek č. 2

brusic/lestic kovů pěkně špinavá práce

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016

Naposledy upravil kwb 06-10-2016 v 14:13 PM

Old Post 05-10-2016 v 18:20 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keramanak131
Nový Člen

Karma uživatele Keramanak131 - 37% Pěstitelská

Palec nahoru Příspěvek č. 3

Seřizovač ve slévárně...(obsluha vysokozdvižných vozíků,práce s jeřábem na dálkové ovládání,obsluha tavících a kalících pecí,rozvoz tekutého materiálu do udržovacích pecí,upínání forem k lití,rentgenování odlitků...)

PEACE

Old Post 06-10-2016 v 14:50 PM
Keramanak131 je offline   Profil uživatele Keramanak131   Find more posts by Keramanak131   Foto galerie člena Keramanak131   Click here to Send Keramanak131 a Private Message   Add Keramanak131 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumuk
Stálý Člen

Karma uživatele mumuk - 41% Pěstitelská

Příspěvek č. 4

Zamečňik , svařeč

Old Post 06-10-2016 v 15:35 PM
mumuk je offline   Profil uživatele mumuk   Find more posts by mumuk   Foto galerie člena mumuk   Click here to Send mumuk a Private Message   Add mumuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 88% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 88% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 88% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 88% Pěstitelská

Příspěvek č. 5

Zedník,obkladač,sádrokartonář,instalatér Jsem živnostník tím jsem si i "vlastním pánem" v práci hulím často,prohlubuje to u mě kreativitu a usměrňuje tok myšlenek. Jen v případech kdy mě čeká jednání se zákazníkem nebo někym podobnym nehulím ale i tak to bezproblému umyslím a umluvím mám to totiž pejči

Street Smoker

Old Post 07-01-2017 v 09:26 AM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zikos
Nový Člen

Karma uživatele Zikos - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 6

Zdarec, tak já dělám pizzaře a občas zaskakuju za kuchaře :-) V práci hulím výjimečně ke konci směny spíš, páč jsem pak pomalej :-D Nově teď z vaporizéru pod digestoří, vychytávka do kapsy která se hodí :-)
Jinak se věnuji pěstování kouzelných hub a marihuany a oboje mě strašně baví........... GROWER A SHROOMER JSOU BOŽÍÍÍ :-) Všem zahradníkům pohodu, mír, lásku a zdraví nechť vaše kytky provází síla..... KEEEEEEPPP GROWINGGGG KEEP SMAILING TOGETHER FOREVERR

Old Post 13-01-2017 v 07:32 AM
Zikos je offline   Profil uživatele Zikos   Find more posts by Zikos   Foto galerie člena Zikos   Click here to Send Zikos a Private Message   Add Zikos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulibrcko
Stálý Člen

Karma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% Pěstitelská

Příspěvek č. 7

Projektant, inženýring staveb, příprava staveb, stavební dozor, kolaudace(POS a kabelařina) - na sebe.

Odjakživa jsem pracoval manuálně a rád(kluk vesnická), ale nejvíc mě chytlo něco stavět nebo renovovat. Měl jsem jasno, od doby, kdy jsem s tátou dával do kupy jednu starou skoro "ruinu", pak jsme přistavěli ještě zázemí pro jeho podnikání(sklady,garáže)...nicméně živit jsem se chtěl hlavou a manuální prací relaxovat a nakonec se mi to podařilo. Kolikrát je to fakt na palici(je to práce s lidma, takže je to dost o nich, když pominu ty úřady a jiný dotčený orgány, proti těm už jsem obrněnej hehe).

V současnosti relaxuju(za peníz) ještě manuální prací u kamarádů a známích, jako zedník v kominictví(při vložkování a zdění komínů), 3-4 tejdny ročně chodim o chmele na sušárnu a nakonec i jako copywriter/textař/kreativec v reklamce - tam teda taky hlavou, ale oddychově(nárazově). Mimo to si čas od času zrenovovuju nějakou zapomenutou babetu a pak jí prodám, i když je to spíš hobby, tak z toho taky něco kápne(a většinou na ně narazim, když jezdim s kominíkem, takovej bonus).
Při škole a pár let po(než jsem začal sólo na sebe) jsem projektoval pro jednu kacelář, při tom jsem jezdil víkendy dodávkou pro dopravku do belgie a holandska(Maastricht,Antwerpy a Amstr), dál restauroval a pomáhal u jednoho ak.malíře(RIP, Díky Mistře), přes kterýho jsem se dostal na rok na údržbu/zahradníka jednoho zámečku(udržoval jsem i fešnou kastelánku heh) a následně po jedný zakázce k oné reklamce.

Pálit při mojí hlavní činnosti nepřipadá v úvahu, dopřeju si ale u textařiny, v dílně nad babetou a po práci s kominíkem občas taky upustíme páru. Jo a na sušárně, tam se zásadně chlastá

PeacE'n'GroW

Některé drogy jsou zakázané proto,
že by byly nebezpečné,
ale jsou nebezpečné proto, že jsou zakázané.
Uzivejte v miru, plice plne dymu.

GIN 16xSSH 600w COCO
OuT2o11+2012 selekce loňského crossu
2x400W COCO 12xPPP,INDIKA MF,SWEET MBOG

Old Post 20-01-2017 v 11:01 AM
hulibrcko je offline   Profil uživatele hulibrcko   Find more posts by hulibrcko   Foto galerie člena hulibrcko   Click here to Send hulibrcko a Private Message   Add hulibrcko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marian.svedek
Nový Člen

Karma uživatele Marian.svedek - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 8

Živím se jako spisovatel na volné noze. 4 měsíce vždy píšu a pak 8 měsíců sbírám a pozoruji inspiraci na další knihu. Vydělám si svých 300 čistýho za rok, takže jsem spokojen... Nemusím nikam ráno vstávat, nemusím nikam na 8 nebo 12 hodin denně... Prostě sám svůj pán... Takže ráno můžu vstát, zahulil si brčko a vyrazit třeba na vyhlídku na posek a nabrání inspirace... Když jsem v období kdy píšu, tak hulím skoro furt... Dodává mi to kreativitu...

Old Post 28-04-2017 v 15:27 PM
Marian.svedek je offline   Profil uživatele Marian.svedek   Find more posts by Marian.svedek   Foto galerie člena Marian.svedek   Click here to Send Marian.svedek a Private Message   Add Marian.svedek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 67% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 67% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 67% Pěstitelská

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Marian.svedek
Živím se jako spisovatel na volné noze. 4 měsíce vždy píšu a pak 8 měsíců sbírám a pozoruji inspiraci na další knihu. Vydělám si svých 300 čistýho za rok, takže jsem spokojen... Nemusím nikam ráno vstávat, nemusím nikam na 8 nebo 12 hodin denně... Prostě sám svůj pán... Takže ráno můžu vstát, zahulil si brčko a vyrazit třeba na vyhlídku na posek a nabrání inspirace... Když jsem v období kdy píšu, tak hulím skoro furt... Dodává mi to kreativitu...

Zdravím
Docela hodně a rád čtu.Mohl by ses pochlubit co si vydal nebo co ti vyšlo.Moc rád si přečtu knížku od člověka z G. Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 28-04-2017 v 16:04 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vozembouch
Nový Člen

Karma uživatele Vozembouch - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 10

jsem technik pro jeden velice známý plastový produkt a krom toho mám i vlastní eshop

Old Post 29-04-2017 v 08:18 AM
Vozembouch je offline   Profil uživatele Vozembouch   Find more posts by Vozembouch   Foto galerie člena Vozembouch   Click here to Send Vozembouch a Private Message   Add Vozembouch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konůpek
Stálý Člen

Karma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% Pěstitelská

Příspěvek č. 11

vstupní kontrolor

Konůpkovo 70W
250W PUNK z toho co zbylo
16xWARLOCK 400W/600W
400/600W PUNK - 4xSour Star 2xMK-Ultra 3xChem Dog 3xCataract Kush 4xPre 98 Bubba BX2
Další 400 watové bio potěšení
400w Bio II a III(nárazovka)
Konůpkovo panoptikum 2x400W + 250W - Black D.O.G. - White Widow - Pineapple Skunk

Old Post 05-05-2017 v 16:43 PM
Konůpek je offline   Profil uživatele Konůpek   Find more posts by Konůpek   Foto galerie člena Konůpek   Click here to Send Konůpek a Private Message   Add Konůpek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 69% Pěstitelská

Příspěvek č. 12

ve starým tématu sem ještě maloval pokoje ale nově dělám i fasády se starou partou. předposlední a asi i největší byla v Praze v Radotíně, cca 320m čtverečních.
(jestli se chcete podívat tak je to Vápenná ulice(pokud by snad někdo měl zájem o fasádu tak může napsat pm odkud je, Praha max! přeci jen fungujeme na Kolínsku a tohle byl kšeft s firmou co dělá dřevostavby a šefik pro ně jezdí nějakej pátek stáčet a zateplovat fasády, pak taky jestli zateplení nebo jen lepidlo síť a finálka, přibližně kolik metrů čtverečních a zkusim to v prací navrhnout a popřipadě pošlu kontakt))

ps. neberte to jako reklamu

cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks.

RIP
"Cannabis is my passion, my bread, my home. I feel it is my duty to make sure this amazing plant is preserved and enjoyed. I am a smoker, a grower, a breeder, and a strain hunter. For life."
- Franco Loja 1974 - 2017, Strain Hunter

Old Post 23-05-2017 v 18:27 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 91% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 91% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 91% Pěstitelská

Příspěvek č. 13

Oficiálně jsem OSVČ podlahář, ale nyní nezaměstnanej ze zdravotních důvodů, už mě to ničí asi sedmej týden. Zasraná plotýnka, nějak mě s tou diagnózou nikdo nechce zaměstnat a na důchod to taky není , prostě super vyhlídky .

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 23-05-2017 v 18:46 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adam46
Nový Člen

Karma uživatele Adam46 - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 14

Naposledy upravil Adam46 23-05-2017 v 22:51 PM

Old Post 23-05-2017 v 22:40 PM
Adam46 je offline   Profil uživatele Adam46   Find more posts by Adam46   Foto galerie člena Adam46   Click here to Send Adam46 a Private Message   Add Adam46 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manastohovado
Stálý Člen

Karma uživatele manastohovado - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 15

chemik

Old Post 24-05-2017 v 15:28 PM
manastohovado je offline   Profil uživatele manastohovado   Find more posts by manastohovado   Foto galerie člena manastohovado   Click here to Send manastohovado a Private Message   Add manastohovado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu

Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-10-2015 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 91 odpovědí
17-01-2007 - Objektivní výzkum Marihuany - 8 odpovědí
16-10-2006 - Re: Povolání kuřáků marihuany - 29 odpovědí

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás